24 szep 26, 22:29:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 217 218 [219] 220 221 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2478777 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3270 Dátum: 10 júl 16, 03:30:00 »

Nem hiszem, hogy a "vihette volna" egy jó kifejezés, mert úgy tűnik Tobi képessége az, hogy ajtót nyit egy másik dimenzióba ahonnan képes bárhova ajtót nyitni visszafelé, olyasmi képessége lehet, mint nightcrawlernek az xmenben. Van egy saját dimenziója, vagy talán egy dimenzó máshol aminek bármelyik pontjára ajtót nyithat és onnan a naruto világ bármelyik pontjára képes ajtót nyitni, szóval neki nem fontos a távilság, csak ki be kell ugrania két ilyen kapun és bárhol lehet.
Viszont azt gyanítom, hogy onnan Minato nem tudna visszateleportálni, mer ő ugye csak a tért tudja úgy görbíteni, hogy egyik helyről a másikra teremjen, viszont tobi meg Kakashi egy tök más dimenziba tudja átvinni a dolgokat/magát ezért akarta beszippantani a 4. et mert akkor nem tudna teleportálni és könnyű préda lenne.
Naplózva

Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #3271 Dátum: 10 júl 16, 06:52:31 »

Szerintem Tobi azért kapta be azt a rasengant mert csak azt tudja átengedni amit látt vagy amire számít hogy honnan jön a támadás és Minato meglepte és ezért kapta be csak elmélet
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #3272 Dátum: 10 júl 16, 06:54:45 »

Mindenesetre ezt a szőkeség csak egyszer tudta elsütni, Madara most már számítani fog erre. De szép megmozdulás volt, ez tény.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #3273 Dátum: 10 júl 16, 08:01:24 »

Én csak azt nem értem, hogy azt hogy tudja például elmesélni Kushina, hogy Kakashi felajánlja Gainak, hogy megint kő-papír-ollózzanak (XDDDDD) ? Furcsa volt Tobit "megsebezve" látni Nevet
Yondi egyből rájött, hogyan működik Madara képessége. Megvárta amíg hozzáér Tobi, mert akkor megszilárdul, és akkor már teleport fölé, és RASENGAN!
Szerintem a közeljövőben Narutonak is meg kell tanulnia ezt a "Flying Thunder God's" jutsut, mert a Sasuke vs Narutohoz Tobit el kell tenni láb alól, mert beleavatkozna, az 100%.
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #3274 Dátum: 10 júl 16, 08:05:05 »

számomra is egyre biztosabb h megtanulja apuci jutsuját, eddig csak ere vártam de mostmár biztos is vok benne me csak ez az egyetlen módszer tobi ellen Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 16, 09:20:07 írta -Dante- » Naplózva

kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #3275 Dátum: 10 júl 16, 08:08:17 »

HÚÚÚHA! Ez tényleg jó fejezet volt!!  Ohh My God Ohh My God Nevet Majdnem minden szereplőt mutattak be fiatalon, mint Gait és Kakashit. Kicsit fura volt Gait fiatalon látni, mert neki nagyobb orra van, mint Lee-nek és a szeme is más, szal, én másképp képzeltem el őt... Csak tudnám, hogy Gai és Lee miféle emberek? teknősemberek??  xD xD

A Minato-Madara csata nagyon trükkös volt. Úgyhogy jó lenne, ha Naruto valahonnan megtanulhatná ezt a technikát és kaphatna olyan speciális kunait is.

Remélem, a kövi fejezetben:
-Minato megidézi Gamabuntát
-láthatjuk Iruka szüleit
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #3276 Dátum: 10 júl 16, 08:48:28 »

én szivesen látnék a köviben minato tól egy senin módot ez a fejezet meg krály volt am ebbe az időben jó volt konohának mert két kage szintü is volt a faluban
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #3277 Dátum: 10 júl 16, 08:56:46 »

Nagyon király fejezet volt. Minato vs. Tobi egyszerűen fanmtasztikus. Na meg jó látni hogyan is történt eza  aróka támadás, már nagyon vároma aköv. fejezetet Nevet Nevet Nevet Nevet

Szerintem Naruto nem fogja megtanuli Minato spéci jutsuját az szerintem marad Minato zsenialitása, ahogyan szerintem Minato nem képes a sage módra, viszont Naruto igen. Szerintem Naruto a legvégén nem zsenialitása miatt fog majd győzni, nem Minato az ő stílusa hanem szerintem majd a Róka írányítása lesz a akulcs mega asage mód meg a Minatot is túlszárnyaló Rasen shuriken...Amúgy szerintem nagyon is jó h. Minato és Naruto harci stílusa teljesen más, és a végső harcban tuti h. majd nem is az erő hanem vmi végső tanulság lesza a döntő...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #3278 Dátum: 10 júl 16, 09:24:53 »

a rasengan is az ő megkülönböztető jele volt, aztán lásd hogy repkednek már a rasenganok... a narutoban a családokon belül öröklődnek a jutsuk, akkor naruto mé ne tanulhatná meg, me hogyha élne már megtanította volna neki Minato... főleg ha az ien hasznos, sztem minato örülne neki a legjobban ha megtanulná Pontosan
Naplózva

vico84
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #3279 Dátum: 10 júl 16, 09:27:59 »

figyeltétek a sziklába vágott hokagékat, minató feje most egy kicsit jobban hasonlít önmagára. a manga elején nem ilyen volt.
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #3280 Dátum: 10 júl 16, 09:53:42 »

Jó kis fejezet volt.Annyira jó, hogy észre se vettem mikor a végére értem.Azért Kishi eleresztett egy mondatot amiből lehet találgatni: OH...I DONT'T KNOW ABOUT THAT ... Azzal, ahogy leírta azt, hogy THAT nem sejtetni akarja, hogy Tobi=Madara?Nekem nagyon úgy jött le.Amúgy Tobi ugrálós technikája (mármint térben) nekem sem egyértelmű annyira.Mert az okés, hogy átlép egy saját dimenzióba ahonnan meg visszajön de, hogy honnan tudja hogy hova kell visszaugrania az rejtély.
Naplózva
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #3281 Dátum: 10 júl 16, 10:25:45 »

Hihetetlen, hogy évek óta tanulgatom a japánt, erre tegnap kiadják, de Kínaiul.  Technikai KO Akkora egy r4hadt kommunista,..... na mindegy, nem is mondom tovább.

Ennek ellenére az angol tudásom sokkal jobb mint a japán, így nagyon tudtam élvezni a fejezetet.  Nevet

Ilyesfajta régi öregektől szeretnék a fillerekben is harcot látni. Nem új remegő hangú kislányokról, akik majd összepisilik magukat.

Azért Kishi elég kis genyo. Előbb elénk rak egy 18 oldalasat, aztán most egy 17 eset. A végén odáig jutunk, hogy a borítót megnézhetjük, a többit majd jövőhéten.  Technikai KO
Naplózva

norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #3282 Dátum: 10 júl 16, 10:31:35 »

Jó kis fejezet volt.Annyira jó, hogy észre se vettem mikor a végére értem.Azért Kishi eleresztett egy mondatot amiből lehet találgatni: OH...I DONT'T KNOW ABOUT THAT ... Azzal, ahogy leírta azt, hogy THAT nem sejtetni akarja, hogy Tobi=Madara?Nekem nagyon úgy jött le.Amúgy Tobi ugrálós technikája (mármint térben) nekem sem egyértelmű annyira.Mert az okés, hogy átlép egy saját dimenzióba ahonnan meg visszajön de, hogy honnan tudja hogy hova kell visszaugrania az rejtély.
Szerintem a "THAT" alatt a halálát érti, mert Minato úgy tudta, hogy meghalt
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #3283 Dátum: 10 júl 16, 10:49:03 »

Így már értem hogy kapta be a rasengan-t. Jó rész volt! Szerintem biztos hogy madara mert summon-álta a rókát.
Naplózva
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #3284 Dátum: 10 júl 16, 10:49:24 »

Minatonál volt egy kis egoizmus ami nagyon tetszett Kúl hogy a saját kőbevésett arcára érkezett meg , az nagyon nagy volt Kúl
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Oldalak: 1 ... 217 218 [219] 220 221 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!