24 szep 23, 18:17:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 164 165 [166] 167 168 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2475456 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #2475 Dátum: 10 jún 06, 14:49:16 »

Hát az, ahogyan Naruto elhajította a Kyuubit, az epic. .....
...........................................................................................
3. Legközelebb Naruto fogja bezúzni az óriás tintahalat.

- Ja nem semmi az amikor földhöz vágja, de az FRS támadás az nagyon ott volt, ahogy ott fekszik a kyuubi és várja az FRS-t hogy: - Ohh gyere te cuki jutsu vakard meg a hasikámat bébi Nevet - .. mintha egy melengető kellemes érzés lenne! Nevet

- Lezúzza a tintahalat?.. azt meg hogy, még azt se tudjuk mi lesz a rókával és már tintahalakat zúzogat?!?! Nevet
az lesz az 1. dolga hogy : jeee enyém a kyuubi chakrája ezért most lezúzok egy tinta halatt!  kacsint
Meg a képen nem az volt hogy már bee kivégezte azt a tintahalat?  Hmm?
Naplózva
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #2476 Dátum: 10 jún 06, 17:34:56 »

Ő, az első Yamato-idegesítő akció Naruto részéről szerintem az volt, amikor összekeverte Kirabit az óriás tintahallal, közben pedig Motoit kellett volna megmenteni. (Persze ez nem lehetett szándékos.) A második pedig, amikor eljátszotta, hogy a szobor leharapta a fejét. A tintahal bezúzását pedig simán el tudom képzelni, amikor távoznak a szigetről - mert szerintem kizárt, hogy örökké ott maradjanak.
Nagyon jók ezek a részek, mert nem csak lényegi történések vannak, de rengeteg humor is. A Sasuke elleni harcnál még nem nagyon tudtam Bee-t hova tenni, mert elsőre kicsit nagyképűnek tűnt, de most kifejezetten szimpatikus arcnak látszik, és eszméletlen amit Narutoval elökörködnek.
Naplózva

Tomi is a good boy.
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #2477 Dátum: 10 jún 06, 17:42:28 »

 Én abban reménykedem,hogy fény derül a Kyuubi Konohába való érkezésének és a Naruto-ba való pecsételésének a körülményei is esetleg valamilyen beszélgetésben.
+Ha Kushina megjelent,akkor az nemcsak azt jelenti,hogy rég meghalt,hanem azt is,hogy a pecsételéskor is jelen volt.Ha jól vontam le a következtetéseket.
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2478 Dátum: 10 jún 06, 17:56:53 »

Azért szerintem azt se lehetne kihagyni, amikor az elején is azt hitte a tintahalra, hogy őt keresik, és elkezdte számolgatni a csápokat. Nevet
Még egy tintahalas találkozás meg tényleg elképzelhető, hiszen volt már kettő, ahol a Hachibi hárította a veszélyt, a Kyuubi is kér egy kis tenger gyümölcsét. Nevet
Naplózva

Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #2479 Dátum: 10 jún 06, 18:55:48 »

Én abban reménykedem,hogy fény derül a Kyuubi Konohába való érkezésének és a Naruto-ba való pecsételésének a körülményei is esetleg valamilyen beszélgetésben.

Erre én is kíváncsi lennék. Nem tudom Madarának vagy Itachinak higgyek. De inkább hajlok Itachi felé és afelé, hogy Madara bácsi uszította a rókát a falura.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #2480 Dátum: 10 jún 06, 20:21:29 »

Erre én is kíváncsi lennék. Nem tudom Madarának vagy Itachinak higgyek. De inkább hajlok Itachi felé és afelé, hogy Madara bácsi uszította a rókát a falura.

Szerintem meg higy inkább a 4. hokagenak Nevet... ha vissza olvasod azt a fejezet amiben beszél naruto minatoval, akkor láthatod hogy azt mondja minato naruto-nak hogy az nap éjjel vki irányította a kyuubit, meg hogy minden trükkjén átlátott és hogy a maszkos volt az akatsukiból  kacsint
Naplózva
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #2481 Dátum: 10 jún 06, 20:30:35 »

bocsánat, régen olvastam azt a részt^^ (hogy tudtok ti mindenre emlékezni?)

Én is lehetségesnek tartom a tintahalat. Azt gondolom, hogy miután Naruto beszelídítte a rókát előkerül a halacska és Naruto egy pillanat alatt kicsinálja, Yamatoék meg csak pislognak, hogy wtf milyen erős lettél Naruto.
Naplózva
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #2482 Dátum: 10 jún 06, 21:11:34 »

bocsánat, régen olvastam azt a részt^^ (hogy tudtok ti mindenre emlékezni?)

Én is lehetségesnek tartom a tintahalat. Azt gondolom, hogy miután Naruto beszelídítte a rókát előkerül a halacska és Naruto egy pillanat alatt kicsinálja, Yamatoék meg csak pislognak, hogy wtf milyen erős lettél Naruto.

Naruto már sage mode-ban is meg tudná ugyanazt csinálni,de valóban jó kis erődemonstráció lenne...
Naplózva

Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #2483 Dátum: 10 jún 06, 21:50:42 »

De ha meg tudja szelídíteni a rókát akkor azt az erőt gyorsabban tudja majd aktivizálni mint a sage mode-ot. És tovább is képes lesz használni valszeg.
Naplózva
Titankahn
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81


« Válasz #2484 Dátum: 10 jún 07, 14:23:35 »

nem hiszem hogy ez az erő sage modeot helyettesitené inkább vmi uj kombo lesz mint amikor 2 elemet összekombinálsz 10*esére nö a támadoerö rasenshuriken. sage mode +kyuubi lepel vmi über mode lesz vagy csak simán über erös. amugy én nem hiszem kushina azt a napot emlegetné nagyon csak max pár foszlány lesz a kyuubi támadásárol, a halálárol viszont tuti kiderül vmi.
Naplózva

Lee: Ez a csata eldőlt Gai: Asa Kujaku!!!
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2485 Dátum: 10 jún 07, 14:52:29 »

Szerintem az kizárható, hogy a sennin módot helyettesítené, hiszen akkor minek lett volna kitalálva? Nevet Ahogy azt is, hogy egy még erősebb forma lesz tőle, lazán földhöz vágta a Kyuubi-t, mire menne még nagyobb erővel? Be áll a Raikage és Bee mellé harmadik tesónak? Pojén
Az lenne ütős, ha normális emberi alakban tudná használni a szájból lőhető chakra ágyút, mondjuk lehet kissé cero beütése lenne, de nem bánnám. Nevet
Habár ha a Kyuubi megnyugszik Naruto sokkalta több chakra-val fog rendelkezni, és a mostani fejezetben láthattuk, hogy Bee tud egy pár trükköt a Hachibi-vel, ha Kishi akarja, sok új technikát ki tud hozni a Kyuubi-ból.
Naplózva

trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #2486 Dátum: 10 jún 07, 15:22:20 »

 Egyetértek azokkal,akik azt mondják,hogy telljesen új combo lesz.Akkor kezdjünk el következtetni:
Támadóerő:erősebb középszintű ellenfeleknél Rassengan
Felső osztályú ninja:FRS
Védelem:Naruto nem túl okos,gondolom nem is vesz észre egy kilóméterről érkező veszélyesnek kinéző ellenfelet,mint kakashi,kivéve ha sage-ban van.
Erősebb támadások ellen vagy counter attack,vagy klónok
Genjutsu:barátok ha vannak a közelben+ha kyuubi besegít,de akkor megint elszabadul.
Szóval szerintem az irányításával nem mégnagyobb támadóerő birtokosa lesz,hanem inkább a hátrányosságokat küszöböli ki.Gondolok itt a genjutsu-ra,a sage mode előhozásának kellemetlenségeire és a sasuke elleni harcban a tűz fölényére.
Bármi is legyen az,Kishi sensei biztos megint megoldja valahogyan.
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2487 Dátum: 10 jún 07, 17:00:32 »

Úgy valahogy ahogy Trees írta, ezek apró dolgoknak tűnnek de nagyon is hasznosak.Egy dolog nem biztos, hogy nagy előny, amikor felveszi a teljes alakját a rókának, pont úgy mint Bee.Akkor óriási felületet ad Sasuke-nak, hogy megpörkölje az Amaterasu-val.Jajj de várom már mi lesz belőle. Hümm-hümm
Naplózva
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #2488 Dátum: 10 jún 07, 17:12:20 »

szerintem a felület nagysága mindegy, Szöcske ránéz és ég is. Tény, hogy nehezebb ránézni egy hangyára mint egy hegyre, de azért nem sokkal^^ Az amaterasu-t meg nem lehet folyamatosan használni, ugye? Csak egy kis ideig. Tehát ilyan szempontból szerintem nem hátrány a róka alak. De nem gondolnám, hogy sűrűn átváltozna rókává, mert akkor már nem önmaga lenne valahogy. Furán nézne ki...értitek hogy értem. Maradjon csak meg a saját alakjában és használja a róka erejét. Esetleg lehetséges, hogy úgy lesz, ami eddig is volt, hogy körülveszi őt a piros chakra, csak ezúttal tudatánál marad a szentem.
Naplózva
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #2489 Dátum: 10 jún 07, 17:21:06 »

Ha minden jól megy, úgy fogja tolni mint Bee. Először palást, aztán ha azzal se döglik az ellenfél, akkor jön a róka maga.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 164 165 [166] 167 168 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!