24 szep 23, 18:21:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2475476 alkalommal)
0 Felhasználó és 45 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2460 Dátum: 10 jún 04, 19:27:44 »

- Dante - :

Sajna a "szerintem"-el már tele a padlás. ^^ Írj egy manga vagy adatkönyv oldalszámot. Akkor majd biztos lesz. kacsint
Addig meg ne állítsunk már olyat, ami nem is úgy van. Mosolyog

Meg ez itt mintha OFF lenne. Nevet Irány a Szereplők > Hokagék téma, vagy a Technikák > Vérvonal képességet téma. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 04, 19:30:23 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
aignac
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27



« Válasz #2461 Dátum: 10 jún 04, 19:28:36 »

Nem tudom, de amikor elsőnek láttam Bee-t harcolni és kitörni Saske genjutsujából már akkor tudtam hogy biztosan ő fogja tanítani rá... 99/% ig biztos voltam benne   Nevet
Naplózva

-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2462 Dátum: 10 jún 04, 19:30:36 »

jó mangát nem írok, de kishi interjút igen ahol tényként van említve h yondi vérvonalképessége kilesz vesézve, szal enm alaptalanul írogatok ieneket...
ha nem hinnél nekem itt a fórumon a kishi interjúk 2009es változat 10. pontját olvasd el... ööööö
Naplózva

Jiraiya mester
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #2463 Dátum: 10 jún 04, 19:32:02 »

dantenak igaza van interjukban anno énis olvastam.
Naplózva
Brrr...
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 8



« Válasz #2464 Dátum: 10 jún 04, 19:58:56 »


kösziköszikösziköszi Nevet Nevet Nevet
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2465 Dátum: 10 jún 04, 20:24:23 »

nm Nevet

sorry nem olvastam vissza hogy chakra is írt Nevet
de egyetértek Morause-al.az Off-fal és a nem Off-fal is...igen érdekes hogy a róka mindjárt kifekszik ő meg elkezd pattogni hogy a falusiak szerették-e vagy se...Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 04, 21:07:43 írta Mistich » Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2466 Dátum: 10 jún 04, 21:15:14 »

Dark Naruto visszatérése mögött a Róka chakrája van: annyi gyűlölet van benne, hogy az képes volt visszahozni Naruto sötét énjét, mikor megpróbálta elszedni tőle.

Egyszerűbb lenne ha leállnának és alkut kötnének, de erre az esély sajnos valahol a nulla és a baromi kicsi között van.
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 04, 21:16:36 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Deske
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #2467 Dátum: 10 jún 04, 22:25:14 »

Sziasztok!

Én eddig csak az anime-t néztem, és kíváncsi lennék, hogy mennyivel van a manga előrébb mint az anime?
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #2468 Dátum: 10 jún 04, 23:37:33 »

Öreg sokkal... itt már olyan részek vannak, amik bőven túl vannak a peinnel való harc után, egyesek meghaltak. vkik háborút hirdettek, narutó éppen most a kilencfarkút szelídíti és éppen haldoklik szal elég izgalmas Nevet és bocsi az offért Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 04, 23:39:49 írta Morause » Naplózva
Bereja
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #2469 Dátum: 10 jún 05, 07:26:59 »

Off: Morause-nek Teljesen igaza Yondi teleportálása ,hogy lenne már vérvonalképesség. A vérvonal képesség szerintem egy tök új dolog lesz.
On:várom a következő részt. Jól néz ki a róka az FRS után:D Amikor Naruto megpróbálta elszedni a róka összes chakráját akkor (gondolom én) a gyűlölet is jött vele. Látszik is ahogy a fehérben ott van a fekete chakra is. Szerintem ez a gyűlölet felébresztette Naruto régi énjét. Kushina megjelenésére én sem számítottam. Hátha mond pár értelmes dolgot:)
Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2470 Dátum: 10 jún 05, 11:00:08 »

A vicc az, hogy ha Kushina nem tűnik el nagyon gyorsan a fiával, vagy húz fel valami védőfalat a Róka úgy 2 másodperc alatt kilapítja az egyik farkával.

Szóval lehet, hogy tényleg csak egy illúzió.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2471 Dátum: 10 jún 05, 11:54:30 »

neeem,szerintem a róka kedves lesz és türelmesen végigvárja majd amíg 4-5 fejezetet végigbeszélgetnek Narutoval...
Naplózva

Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #2472 Dátum: 10 jún 05, 21:47:44 »

Hát az, ahogyan Naruto elhajította a Kyuubit, az epic. Nevet Én a következő fejleményeket várom:
1. Ha Naruto a Kyuubi gyűlöletét is ugyanúgy le tudja győzni, ahogyan legyőzte a sajátját, akkor az is el fog tűnni, és a Kyuubiban Narutohoz hasonlóan semmi keserűség vagy harag nem fog maradni, ergo megváltozik. Ez nem jelenti, hogy ne lenne majd saját személyisége, vagy a termetéhez illő mérhetetlen egója, de a Hachibihez hasonlóan meg fog változni.
2. Naruto rövid időn belül harmadszor is kiakasztja majd Yamatot, és előadja majd, hogy ő a nagy gonosz Kyuubi, és úgy csinál, mint aki menten leszedi Yamato taichou fejét. Nevet
3. Legközelebb Naruto fogja bezúzni az óriás tintahalat.
4. Talán végre Narutonak tényleg lesz egy kekkei genkai képessége. Ha nem, akkor az sem baj.
Naplózva

Tomi is a good boy.
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2473 Dátum: 10 jún 06, 01:08:02 »

2. Naruto rövid időn belül harmadszor is kiakasztja majd Yamatot, és előadja majd, hogy ő a nagy gonosz Kyuubi, és úgy csinál, mint aki menten leszedi Yamato taichou fejét. Nevet

mi is volt a másik?az egyik az volt amikor eljátszotta hogy nincs feje xD
melyikre gondolsz a másiknál? Nevet
Naplózva

Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #2474 Dátum: 10 jún 06, 11:49:55 »

szerintem arra gondol ami az utcsó részben volt. Ott van egy képkocka ami kivülről mutatja a dolgokat és látszik, hogy kezdi Narutot körbevenni a piros chakra, Bee meg mondja, hogy gáz van (rappeli -.-) Yamato meg kezd pánikolni, hogy jajj majd ő leállítja ezt gyorsan.
Gondolom erre gondolt. Szegény Yamato idegei tényleg elég kemények lehetnekXD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!