24 jún 16, 04:40:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 27
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto-Kun.Hu #3év - AMV Verseny  (Megtekintve 93084 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
drogba88
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 99


NEM AZ ÉN AVATAROM!


« Válasz #345 Dátum: 09 dec 23, 18:12:56 »

Nekem aznap mikor felkerültek az AMV-k lelehetet tölteni írták hogy valami bibi van és délután már nelehetet felraktam utána kb 10 percel és elis kültem amv-s e-mailre !

utána tudtam meg hogy azt infora kell!
Naplózva


|
SAJÁT SIGEK

Szinkronosoknak hogy ne keljen még kiirnom vagy 180 szor:

MSN:drogbachelsea@windowslive.com
Skype: drogbakill88
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #346 Dátum: 09 dec 24, 09:54:49 »

A Karácsonyi elfoglaltságok miatt csúsztunk, bár ez senkit sem érdekel xD

A lényeg, mint ahogyan a főoldalon is írva vala':

Idézet
Megkaptuk a hibajelentéseket és a pótnevezéseket. Ez a következő AMV-ket érinti:
Kezdő kategória: 01, 05, 15, 21, 32.
Profi kategória: 11, 16, 17, 18.

Hogy mindenki azonos eséllyel induljon a versenyen, az ezekre érkező szavazást lenulláztuk és január 6-ig meghosszabbítottuk, míg a többi AMV-re a szavazás január 1-jén lejár!
További nevezéseket már nem áll módunkban elfogadni. Max. a következő versenyen ;P

Köszönettel: Naruto-Kun.Hu Team

Nixus: Az AMV-det a Profi kategóriából áthelyeztem a Kezdőbe. Az indok: A nevezésedben AMW volt írva.
Naplózva
CHATe
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 13


« Válasz #347 Dátum: 09 dec 24, 14:54:34 »

Leggyengébbnek minősített AMV különdíjat nem lehet kapni? Nevet Mert abban magasan vezetek Nevet
Naplózva

<Katt rá plx^^ ty
drogba88
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 99


NEM AZ ÉN AVATAROM!


« Válasz #348 Dátum: 09 dec 24, 22:19:21 »

Köszönöm az adminoknak hogy felkerült a vidim, és köszi a szavazóknak azthittem 100% gyengével utolsó leszek erre tessék, már kaptam 3 Nagyon jó-t ez nekem már Nagyon jó Nevet
Naplózva


|
SAJÁT SIGEK

Szinkronosoknak hogy ne keljen még kiirnom vagy 180 szor:

MSN:drogbachelsea@windowslive.com
Skype: drogbakill88
Kanokanor Seme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 171

The Assassin is back


WWW
« Válasz #349 Dátum: 09 dec 24, 23:06:27 »

Jó. Én meg 89-et. De ne búsulj. Tuti hogy nem fogsz lemaradni ha az elmaradtak kapnak még 5 napot (vagy többet). Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 24, 23:07:10 írta Kanokanor Seme » Naplózva

luggeriano
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104

I HERD U LIEK MJUZIK WHALEZ


WWW
« Válasz #350 Dátum: 09 dec 26, 05:00:26 »

Leggyengébbnek minősített AMV különdíjat nem lehet kapni? Nevet Mert abban magasan vezetek Nevet
Aranybálna Díj?  Ohh My God Nevet

Én Arany Sasuke Kolbásza (kukuku) Díjra hajtok  Kúl
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 26, 05:01:20 írta luggeriano » Naplózva


Silver01
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #351 Dátum: 09 dec 26, 11:06:43 »

Szóval ehelyett, h egyböl leszavazná az illetö előbb nézze meg...
Naplózva
luggeriano
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104

I HERD U LIEK MJUZIK WHALEZ


WWW
« Válasz #352 Dátum: 09 dec 26, 13:50:29 »

erről már volt szó korábban, de lehet nem olvastad. tudod hol divat a név beleégetése ?
Megsúgom: Videoplayer és társai Mosolyog) (szegény alkotók ott biztos rettegnek a plágiumtól)
A videó ettől lehet jó, de elég amatőr húzás az ilyen égetett logó, és igazából semmi extrát nem tesz az élményhez, sőt inkább zavaró Nyelvesít
Nem tudom ezen kívül hány versenyen volt már tapasztalatod, de a főbb itthoni (és itt nem a VP, YT-féle online YX-chan által szervezett versenykékre gondolok) és külföldi versenyeken te nagy eséllyel nem fogsz logókat látni. Mert kiszűrik vagy eleve kizáró hiba.  Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 26, 14:02:04 írta luggeriano » Naplózva


XPetike
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 210


« Válasz #353 Dátum: 09 dec 26, 14:40:18 »

" Törekszünk arra, hogy a versenyen ne legyen csalás, így a következő .*png formátumú képet kell az AMV elejére illesztened - letöltöm -"
Az újabb AMV - ék között nem látom ezt a képet:
Profi kategóriában:
17.  Kyssifur - Tanár úr
18.  Kyssifur - drum n bass no naku koro ni
Kezdő kategóriában:
32. Nixus - The last fight
Naplózva

Silver01
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #354 Dátum: 09 dec 26, 17:26:28 »

erről már volt szó korábban, de lehet nem olvastad. tudod hol divat a név beleégetése ?
Megsúgom: Videoplayer és társai Mosolyog) (szegény alkotók ott biztos rettegnek a plágiumtól)
A videó ettől lehet jó, de elég amatőr húzás az ilyen égetett logó, és igazából semmi extrát nem tesz az élményhez, sőt inkább zavaró Nyelvesít
Nem tudom ezen kívül hány versenyen volt már tapasztalatod, de a főbb itthoni (és itt nem a VP, YT-féle online YX-chan által szervezett versenykékre gondolok) és külföldi versenyeken te nagy eséllyel nem fogsz logókat látni. Mert kiszűrik vagy eleve kizáró hiba.  Hümm-hümm


Azért tettem bele a saját feliratomat mert feltöltöttem máshova is nemcsak ide... És ezt leszámítva azért nézzük már meg h az én videom miylen a többi kezdö kategoriáshoz képest.. és akkor leszavaz 1essel... És igen olvastama forumot h ezt meg azt csinálták de nekem eddig semmi ilyesféle bajom nem volt. Nem neked akarok reklamálni meg oksokodni de azért mégis eléggé zavaró mert én sem adok 1est oylan amvre ami nem érdemli meg engem csak ez bánt.. igazán nemhiszem h olyan rettentö fosh lenne az amv-m .... És semiylen versenyen nem indultam még.. De most az egóm besértödött...
Naplózva
luggeriano
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104

I HERD U LIEK MJUZIK WHALEZ


WWW
« Válasz #355 Dátum: 09 dec 26, 18:20:02 »

Én is, meg mások is szintén feltöltik több helyre a videójukat "önreklám" nélkül:) Lehet úgy is, meg ahogy te csinálod.

Az, aki 1-est ad, az illetőt minősíti (főleg, ha indokolni sem tudja észérvekkel) de ez a "jajj, most megsértődtem mert nem kenegették elegen még az egómat" kissé gyerekes hozzáállás egy kicsit, nem ?

Tényleg, most valahol szörnyen sajnálom az egódat  Hümm-hümm [/s]
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 26, 18:27:07 írta luggeriano » Naplózva


Silver01
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #356 Dátum: 09 dec 26, 21:19:30 »

Nemtudom h hogy vagy vele de köszködtem az amvmmel elég sokat h tetszödjön mindenkinek.. mert ez az elsö vidim vegassal és akkor ugy jön le nekem téssék huzd le a wc-n mert ratyi az egész.. nem tudom te hogy vagy vele de nekem ez rosszul esik..
mind1 nemtépem a szám tovább nem akarok reklamálni  meg senkit hibáztatni, tudom ez van és kész, 'de akkor is'  >.<#
Naplózva
lionka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #357 Dátum: 09 dec 26, 22:18:37 »

-.-" most ecseteljem azt hogy minek foglalkozik vele? nőjjön fel azt kész ... leírtam de inkább kitöröltem... most kit érdekel hogy egy "sasuke fan 1619" 1 ponttal szavaz?Nevet és az hogy az 5 perc az még mindig 5 perc:) nem akarom mondani hogy vkinél nem annyi^^ és kit érdekel mennyivel több... ez a verseny kezdőbe már csak az ismerősök számáról szól... van  olyan akinek több mint 50 legjobb szavazat van:) de kit érdekel szilver?:\ , nincs megvágva , fansubos , stb... ebben a versenyben sajnos tényleg más dolgok vannak fontossági sorrendbe... ez nem egy olyan verseny ami színvonalas .. már beszélték pár oldallal ezelőtt hogy igen undorító dolog az ilyen és mit tudsz vele csinálni? attól ők nem lesznek jobbak^^ ideje hogy ne érdekeljen ez a téma többet.
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 27, 09:34:20 írta lionka » Naplózva
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #358 Dátum: 09 dec 27, 00:23:15 »

Lionka, ennél jobbat nem tudtál hozzáfűzni?

Hogy-hogy kizáró ok, ha beleégeti a nevét?, mondjuk engem is zavar néha, mert jobb ha már raw-on dolgozik az ember, akkor maradjon is, majd max az elejére beírja a nevét, vagy a végébe, de nekem ez leszavazást akkor sem jelent ...
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
kyssifur
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #359 Dátum: 09 dec 27, 07:16:35 »

Az újabb AMV - ék között nem látom ezt a képet:
Profi kategóriában:
17.  Kyssifur - Tanár úr
18.  Kyssifur - drum n bass no naku koro ni

Érdekes én sem látom. Vajon miért van ez?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 27
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!