24 jún 16, 07:53:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 27
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto-Kun.Hu #3év - AMV Verseny  (Megtekintve 93128 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Kanokanor Seme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 171

The Assassin is back


WWW
« Válasz #330 Dátum: 09 dec 21, 11:51:54 »

Remélem is minimum emiatt egy 19 éves előfizetés mondóra és egy 6 os a 5 ős lottón !  Nyelvesít

Már nem azért, de a Mondonak mi köze van a versenyhez meg a problémádhoz? Hmm?

Ez az egyik gond. A másik meg minek neked 19 éves mondo előfizetés amikor 2012 a világvége? Elég lenne 2 éves előfizetés is Nevet

Nem lehet 2012-ben a világvége mert a Terminátor Megváltás az 2018-ban játszódik ikszdé
Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #331 Dátum: 09 dec 21, 12:34:19 »

Kérdés: Hogy kapcsolódik ez az AMV témához?
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Soa Márk
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32

Shounen Hater NO. 1


« Válasz #332 Dátum: 09 dec 21, 12:42:43 »

Nem lehet 2012-ben a világvége mert a Terminátor Megváltás az 2018-ban játszódik ikszdé

A Termosztátor már a 3. részében is alul múlta magát 4. meg még inkább
btw, világvége az 2015-ben lesz mert akkor jelennek meg az Evangelionok  Kúl

[/quote]
Kérdés: Hogy kapcsolódik ez az AMV témához?

Ilyen ötletekből lesz egy új amv  Nevet
Naplózva
kyssifur
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #333 Dátum: 09 dec 21, 15:23:10 »

Én is várom, mégsem hepajkodok itt. Ha meg nyomnám az elégedetlenkedő postokat, azzal se érnék el semmit. Mint ahogy általában tüntetni is felesleges. IRL flamewar.
Naplózva
Kanokanor Seme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 171

The Assassin is back


WWW
« Válasz #334 Dátum: 09 dec 21, 16:23:01 »

A Termosztátor már a 3. részében is alul múlta magát 4. meg még inkább
btw, világvége az 2015-ben lesz mert akkor jelennek meg az Evangelionok

Akkor is:
Nem lehet 2012-ben a világvége mert a Terminátor Megváltás az 2018-ban játszódik ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 21, 16:52:27 írta Kanokanor Seme » Naplózva

Nixus
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #335 Dátum: 09 dec 23, 08:07:01 »

Hmm Fura! Szerda van nem? nem látok fenn 1 uj amw t sem..... no mind 1 fiúk így jártunk!
Naplózva
naomi69
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32


« Válasz #336 Dátum: 09 dec 23, 13:01:18 »

Hát igen... így már végképp nem lesz egyforma esélyünk, de ez van.  smirksweat majd a kövi versenynél jobban tudnak figyelni h ne legyen semmi baj a levelezéssel (sztem nekik is pont elég nagy + munka ez). Mindenesetre én azért küldtem be az enyémet h lássam tetszik e a népeknek amit kigondoltam vagy nem Mosolyog
Csak kerüljön fel még ma lééégyszi Mosolyog  Nyelvesít
Naplózva

Minden ember életében elérkezik a pillanat, amikor úgy érzi, próbatételei tűzkeresztjében elvérzik, mint mókus a fenyőfa tűlevelein. /ani- Tizenhét parancsolat/
CHATe
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 13


« Válasz #337 Dátum: 09 dec 23, 13:54:10 »

Akinek nincs kint az AMV annál valőszinűleg valami komplikáció lépett fel ezért kelett tovább levelezni. Szóval sztem nem nekik kéne figyelni.

majd a kövi versenynél jobban tudnak figyelni

Hanem nektek kéne jobban odafigyelni a formátumokra szabályokra stb. és ha elsőnek elküldenéd minden gond nélkül nem kéne még levelezgetni hogy ez nem jó meg az nem jó. Ez részben a ti hibátok is, nem csak a NKWT hibája.
Naplózva

<Katt rá plx^^ ty
kyssifur
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #338 Dátum: 09 dec 23, 14:32:27 »

Hanem nektek kéne jobban odafigyelni a formátumokra szabályokra stb. és ha elsőnek elküldenéd minden gond nélkül nem kéne még levelezgetni hogy ez nem jó meg az nem jó. Ez részben a ti hibátok is, nem csak a NKWT hibája.

Köszönjük a kioktatást. De csak hogy a saját példámmal dobálózzak, én 26-án vagy 27-én küldtem el a jelentkezési levelet.

0. Aki profi kategóriába nevez az általában tisztában van a nevezési feltételekkel. Hidd el, nem ez az első alkalom, hogy versenyre jelentkezem.

1. Egy versenyt szervező csapat nehogymár ne vegye észre a jelentkezésemet, ha egyszer azzal foglalkoznak nap mint nap, ráadásul min. 1 hét volt még hátra a határidőig.

2. Nem a saját hibámból nem regisztrálták a nevezésemet. Állítólag SPAM-ként kezelte a levelezőkliensük a levelem. Pech, ilyenkor korrekt esélyt adni a rendszer hibája végett, de a kedd az nem szerda. Mondjuk nem egyedülálló az eset, csak nem megyek jobban bele, mert politikáért jobb helyeken ban jár.

3. Én hibám? Nem. De nem is az övéké.


Szóval szerintem hülyeségeket beszélsz, legalábbis szerintem, de tényleg csak szerintem, és valószínűleg mindannyian jobban jártunk volna ha csendben maradsz.
Naplózva
Kanokanor Seme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 171

The Assassin is back


WWW
« Válasz #339 Dátum: 09 dec 23, 14:32:32 »

Nekem is csak a formátummal volt gond. Szóltak nekem, aztán gyorsan átkonvertáltam. Ennyi.
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 23, 14:35:51 írta Kanokanor Seme » Naplózva

CHATe
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 13


« Válasz #340 Dátum: 09 dec 23, 14:54:21 »


Köszönjük a kioktatást. De csak hogy a saját példámmal dobálózzak, én 26-án vagy 27-én küldtem el a jelentkezési levelet.

0. Aki profi kategóriába nevez az általában tisztában van a nevezési feltételekkel. Hidd el, nem ez az első alkalom, hogy versenyre jelentkezem.

1. Egy versenyt szervező csapat nehogymár ne vegye észre a jelentkezésemet, ha egyszer azzal foglalkoznak nap mint nap, ráadásul min. 1 hét volt még hátra a határidőig.

2. Nem a saját hibámból nem regisztrálták a nevezésemet. Állítólag SPAM-ként kezelte a levelezőkliensük a levelem. Pech, ilyenkor korrekt esélyt adni a rendszer hibája végett, de a kedd az nem szerda. Mondjuk nem egyedülálló az eset, csak nem megyek jobban bele, mert politikáért jobb helyeken ban jár.

3. Én hibám? Nem. De nem is az övéké.


Szóval szerintem hülyeségeket beszélsz, legalábbis szerintem, de tényleg csak szerintem, és valószínűleg mindannyian jobban jártunk volna ha csendben maradsz.

Tisztelet a kivételnek, akinek nem inge ne vegye magára és ez nem neked szólt tisztában vagyok vele hogy te már máshova is küldtél be, és mivel nem te "vered az asztalt" nem értem miért vetted magadra.

Nekem is csak a formátummal volt gond. Szóltak nekem, aztán gyorsan átkonvertáltam. Ennyi.

Igen de te elküldted időben és volt időd korrigálni, de van olyan aki várt az utolsó pillanatig akkor elküldte (hibásan) és utána meg gondba van mert lejárt a nevezési határidő, de mégis beküldte valamit csinálni kéne vele, és innentől megy a variálás.
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 23, 14:56:37 írta CHATe » Naplózva

<Katt rá plx^^ ty
naomi69
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32


« Válasz #341 Dátum: 09 dec 23, 15:41:15 »

Nekem nem volt probléma a videómmal! Szabályos meg minden...
Csakhogy az email rendszerük hibája miatt nem rögzítették a nevezésem (de a főoldalon írták is)
Azokat a videókat ígérték mára, h lehet szavazni. Ha jól tudom Mosolyog
Nem arra értettem h majd "jobban figyelneket" h pontosítsák a kiírásokat  Pirul, hanem h ne legyen semmilyen gikszer a rendszerben  ha ilyen nagyszabású versenyre készülnek.
És higgyétek el ez elsősorban nem a mi érdekünk, mert ezzel csak maguknak csináltak (nagyon sok) pluszmunkát. (bár nem tehettek ezúttal róla... no ezt hívják tanuló pénznek) Nee?

meg amúgy is köszönjük szépen a versenyt Mosolyog  bow

sztem biztos lett volna jobb dolguk mint nekünk kedveskedni ezzel, uh csak pozitívan emberek! Figyelmeztetés  smirksweat
Naplózva

Minden ember életében elérkezik a pillanat, amikor úgy érzi, próbatételei tűzkeresztjében elvérzik, mint mókus a fenyőfa tűlevelein. /ani- Tizenhét parancsolat/
drogba88
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 99


NEM AZ ÉN AVATAROM!


« Válasz #342 Dátum: 09 dec 23, 16:08:13 »

Énis elküldtem info@naruto-kun.hu ra a vidim linkjét remélem hamarosan fent lesz!
Naplózva


|
SAJÁT SIGEK

Szinkronosoknak hogy ne keljen még kiirnom vagy 180 szor:

MSN:drogbachelsea@windowslive.com
Skype: drogbakill88
luggeriano
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104

I HERD U LIEK MJUZIK WHALEZ


WWW
« Válasz #343 Dátum: 09 dec 23, 17:00:17 »

Hmm Fura! Szerda van nem? nem látok fenn 1 uj amw t sem..... no mind 1 fiúk így jártunk!

Felrakott AMW-t te esélyesen nem fogsz látni fent, maximum A-M-V-t.... Pojén

Idézet
CHATe: Igen de te elküldted időben és volt időd korrigálni,

Profi kategóriában szerintem már valahol régen rossz, ha utólagosan levelezgetve korrigálgatni kell. Egyértelműen ott voltak a szabályok, "elviekben" aki Profiban méreti meg magát, tisztában van annyira azokkal, hogy elsőre megfeleljen.
Ha a levél kallódik el, spamként érkezik meg, az pech és technikai hiba, amiről egyik fél sem tehet.
Naplózva


Kanokanor Seme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 171

The Assassin is back


WWW
« Válasz #344 Dátum: 09 dec 23, 18:09:54 »

Nekem is csak a formátummal volt gond. Szóltak nekem, aztán gyorsan átkonvertáltam. Ennyi.

Igen de te elküldted időben és volt időd korrigálni, de van olyan aki várt az utolsó pillanatig akkor elküldte (hibásan) és utána meg gondba van mert lejárt a nevezési határidő, de mégis beküldte valamit csinálni kéne vele, és innentől megy a variálás.

Ezért nem az utolsó pillanatban kéne elküldeni, mert ez a vége.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 27
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!