24 szep 20, 16:11:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 37
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rikudou-sennin (a hat út bölcse) és az ő 6 útja  (Megtekintve 161035 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #435 Dátum: 12 márc 14, 19:49:35 »

IndianA:  Eddig te vagy az első aki olyan érveket állít, amit el is lehet fogadni. Grat Nevet

Bár a személyes kedvencem (a lehetséges utak közül) a Szenni mód annyiból megfelel, hogy erősíti a test szilárdságát, növeli a regenerációt a sebességet, a használójának a saját Chakrája lassabban fogy míg használja. A Tai és Ninjutsuk erősebbek lesznek tőle. Elvileg a genjutsuk is bár arra nem tudom, hogy hogy tudna hatni.
A Szenjutsuk csak ezzel használhatóak. Növeli a chakra kontrollt és az érzékeléseket. Szerintem ez is elég szép lista Nevet

És biztos olvastad, hogy Jugo enzimjét miért is tudnám elképzelni, így most még egyszer azt már nem írom le Nevet

Bár azt még igen, hogy azzal az elméletem szerint tökéletes összhangba lehet hozni egy testben a hat út erejét és arra is képes, hogy ezt az erőt más ninjának átadja.

STM: Jaja egy jobb használó úgy alakítja át vele a testét ahogy akarja. pl jön egy támadás a szívére és pár centivel arrább "teszi" Nevet De ugyan úgy erő gyorsaság regeneráció minden meg van benne ami csak kell. Olyan mint a nitro a motorba felpörgeti rendesen a sejtek életét Nevet

Amúgy szerintem az sem lehet véletlen, hogy az Uchiák és a Senjuk is állandóan Konoha környékén futottak össze. De legalábbis ott telepedtek le. Sőt elvileg örvény ország is elég közel volt.
A végén még kiderül, hogy az öreg pont ezen a helyen élt Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 14, 19:58:41 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #436 Dátum: 12 márc 14, 20:02:35 »

Nos, akkor olyan elméletet is felvetnék, hogy: újdonság, meglepetés.
Kishi szereti a meglepetéseket, különlegességeket, a történet mozgatórugója, Rikoudo-sennin-nek biztos hogy teljesen új dolgokat kell kitatlálni. Kicsit gáz lenne szerintem ha ilyen ötlettelen lenne az egész hogy enzim senjutsu meg ilyenek. Szerintem teljesen új dolgok lesznek még itt, amelyek ezektől nagyságrendekkel ötletesebb, kreatívabb, különlegesebb lessz.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #437 Dátum: 12 márc 14, 20:03:37 »

Ne közhelyesítsétek le az utakat. Enzimek meg ilyen-olyan módos hülyeségekre.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #438 Dátum: 12 márc 14, 20:05:37 »

Igen, pontosan. Ezek az utak sokkal kreatívabbak mint enzimek meg ilyen hasonlók.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 14, 20:06:11 írta IndianA » Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #439 Dátum: 12 márc 14, 20:07:14 »

Lehet, hogy igazatok lesz ezt most még nem tudjuk. Talán még Kishi sem tudja, hogy mi lesz a maradék három.  ikszdé

Na jó csak tudja már, ha egyszer kimondta, hogy 6 út van. Gáz lenne ha még csak most találná ki. smirksweat

De azt én is remélem, hogy nagyot fog ütni.  Nevet Bár lehet, hogy a Rin' negan erejéhez már egyik sem fog felérni. Szomorú
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #440 Dátum: 12 márc 14, 20:11:11 »

Nos, engem még az is érdekelne hogy az utak sorrendje fontos-e. Úgy értem hogy minél tovább haladunk az utakkal, annál erősebb ,,valamit" kapunk. Mert ha így van, akkor a Rin'negantól még 3 erősebb út van.
De eddigi tudásunk alapján nem így van. Hiszen Senju Hashirama, aki az 1. utat birtokolja elverte a 2. úttal rendelkező Madarát+a Kyuubit.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #441 Dátum: 12 márc 14, 20:23:39 »

Milyen madarát meg a kyuubit? Pont az, hogy harc feléig harcolt ellenük másik felébe meg ő oldalán volt a kyuubi hisz kushina is mondta, hogy a harc közben átvette kyuubi felett az irányítást és a harc végén pedig mito-ba lett pecsételve. Ráadásul hashirama úgy irányította a bijuukat mint a házi állatokat ezért is vette át az irányítást a harc közben. Ráadásul nem biztos, hogy 1.út a senju dns hisz danzou-nál se tudjuk, hogy elsőnek a sharinganokat vagy senju dnst szerzett meg, uchiháknál meg egyértelmű, hogy először uchiha dns volt utána senju. Yamato meg nem gyűjt utakat.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #442 Dátum: 12 márc 14, 20:47:34 »

Amúgy van még egy normális érvem az enzim meg hasonlók kizárására: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/521/6 Kabuchimaru itt mondja hogy meg fogja tudni a sennin 6 útjának titkát. Na mármost, ha az enzim lenne a bülcs egyik útja tudna róla az egészen biztos. Sőt, benne van a szövegében hogy ,,titok" vagyis ismeretlen képességekeről van szó.
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #443 Dátum: 12 márc 14, 20:56:09 »

Igen ez akár lehet érv is. De őt lehet, hogy a működése is érdekeli, hisz Madarát is össze dobta a Sufniba és mégis elég jó munkát végzett Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 14, 21:21:47 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #444 Dátum: 12 márc 14, 23:24:25 »

Nem véletlen, hogy mindenkinek az első DNS-e kell ami tartalmazza a fa elemet és Danzou is a kész Sharingant ültettetett magába és nem infúzión nyomatták bele az Uchia DNS-t. Bár az igaz, hogy az Uchiák DNS-e tartalmazza a Sharingan "kódját" de azt nem tudjuk, hogy sebészi úton csak azt a részt-ki tudják-e nyerni a DNS-ből.
??? Minek nyomatnák bele fúzión a DNS-t, ha a Sharingan tartalmazza? Az egy alap dolog, hogy ha vki nem Uchiha és nem Senju, akkor Sharingannal kapja meg az Uchiha DNS-t mivel esetében a két dolog ugyanaz. Szép is lett volna, ha Danzounak nem kellettek volna a Sharinganok, köztük Shisui MS-ja. Az egész kavarodás abból jött, hogy a Sharingan tulajdonképp egy "butított" Rinnegan. Ha hasonlítani kellene valamihez, akkor külön útként kezelhetnénk a 3 pontos és az MS Sharingant vagy az MS-t és az FMS-t.
Az is elég alapvető dolog, hogy Hashirama DNS-ét akarja mindenki, mert jár vele egy elég komoly "mellékhatás", azaz a fa elem. Inkább ezt szeretnék mint Tsunade alkoholfüggőségét.

Milyen madarát meg a kyuubit? Pont az, hogy harc feléig harcolt ellenük másik felébe meg ő oldalán volt a kyuubi hisz kushina is mondta, hogy a harc közben átvette kyuubi felett az irányítást és a harc végén pedig mito-ba lett pecsételve. Ráadásul hashirama úgy irányította a bijuukat mint a házi állatokat ezért is vette át az irányítást a harc közben.
A harcról nem tudunk sokat, csak annyit hogy Madara megidézte a Kyuubit és genjutsu alatt tartotta és így mentek a Hokage ellen. Hashirama szerintem nem támadta Madarát a Kyuubival együtt. Mivel vette volna rá? Egyszerűen csak Mitoba lett pecsételve és onnantól 1 vs 1 ment a harc. Az irányítást is lehet másképp érteni. Szerintem egyáltalán nem irányította őket, mindössze amíg egyet lépett vmelyik Bijuu, addig ő egy komplett erdőt növesztett köré és Madara Mokuton jutsui alapján meglehetősen nagy erejű technikáról beszélünk.

A Juugo-féle enzim és a Sennin mód sem út, ez biztos. Eleve az enzim megvolt jópár embernek, Tobi is könnyen szerezhetett volna. A Sennin mód is hülyeség mert azt pedig "szabadidejében" megtanulta volna. Ideje lett volna rá és chakrája is bőven akad. Ami sokkal inkább valószínű az a Jinjuuriki lét. Ezt talán nevezhetnénk 4. útnak, hiszen Naruto is egyre jobban hasonlít Rikodou-ra, pedig mindössze annyi történt, hogy folyamatosan javul a viszonya a Kyuubival. Azt pedig már láttuk, hogy a Róka magasan a legerősebb az összes közül.

Szerk: Az is elég valószínű, hogy a Gedo Mazou lesz a 10 farkú teste, legalábbis a feje, szemei és az alakja nagyon hasonló.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 14, 23:39:33 írta CsukiIce » Naplózva

Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #445 Dátum: 12 márc 14, 23:38:29 »

Az egész onnan indult ki, hogy sokan azt mondták, hogy a Sharingan maga nem "út" hanem az Uchiák DNS-e és én erre mondtam egy vicces példát az infúzóval.

Az más kérdés, hogy Madara Rin'negant használva tudja használni a Sharingan képességeit és pont ez zavar meg mindenkit. Erre a másik Példa Nagato ő neki is volt Rin'neganja de nem tudott Sharinganos dolgokat használni mivel nem rendelkezett vele.

A Szennin mód és az Enzim meg csak találgatás, nem kell miatta letépni a fejemet. Sokaknak még ennyi ötlet sem jutott az eszükbe. Amúgy ezekről sosem mondtam, hogy biztos, hogy utak. Csak el tudnám képzelni őket.

Amúgy Narutonál biztos van 1 út te mire tippelnél?  http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/570/9 ez alapján.

ÁÁÁ amúgy nem tudom. Én fogalmazok ennyire érthetetlenül vagy ma direkt köt belém a fél fórum????
(Költői kérdés, nem muszáj válaszolni. és nem is sértés senki irányában sem.)
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 14, 23:44:31 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
daremo
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 39

Kagekage


« Válasz #446 Dátum: 12 márc 15, 01:48:19 »

Lehet, hogy nem értek a témához, és nem is szándékozom nagyon vitatkozni, csak halkan megjegyeznék valamit.  smirksweat

Ha a 6 út Rikudou sennin útja (abban az értelemben, hogy ő birtokolta őket), akkor azok nem lehetnek különféle DNS-ek.
Ugyanis egy embernek alapvetően csak egy dns-e van (még a Naruto világában is, a másod-, harmad-, stb dns-ek csak "kölcsönbe" vannak), s nem hinném, hogy ez alól Rikudou kivétel lenne. Neki csak rikudou-dns-e volt, és slussz. Az, hogy a fiai leszármazottai a tőle örökölt képességeket épp az Uchiha vagy a Senju klánhoz kötik, sehogyan sem befolyásolja az ősnek a képességeit, mivel ő nem volt egyik sem (hiszen akkor még nem voltak Uchihák, meg Senjuk). Illetve, mivel tőle származtak, felfoghatjuk úgy, hogy mindkettő volt,  de EGYBEN. Merthogy neki is csak egy dns-e volt. Vagyis sehogy se lehetett KÉT útja belőle. Több meg szerintem pláne nem.

Csak akkor lenne némi értelme ennek a dns-esdinek, ha nem Rikudounak volt 6 útja, hanem ez 6 út, ami tőle származik, egyfajta örökség. Így még esetleg érthető lenne, hogy a különböző leszármazottakból próbálják összelegózni az eredeti rikudou-dns-t, és ennek a kirakósnak a darabkái lennének az úgynevezett utak.

Személy szerint azonban inkább az első verzióra tippelek, miszerint az utak nem dns-ek, hanem a technikák (vagy mondjuk úgy: képességek), hiszen azok sokkal könnyebben különválaszthatók, mindegyik egy konkrét, önálló egység. No meg e mellett szól az is, hogy pl. nem akármelyik Senjutól kellet dns, vagyis nem feltétlenül családokra, hanem inkább konkrét egyénekre kell vadásznia a gyűjtögetőknek, azokra, akiknél egy-egy képesség előkerül. A dns-ek folyton keverednek, x év távlatából nehéz megállapítani, hogy kinek miből mennyi van, a spéci képességek viszont elég könnyen felismerhetőek maradnak.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #447 Dátum: 12 márc 15, 09:14:31 »

Idézet
A harcról nem tudunk sokat, csak annyit hogy Madara megidézte a Kyuubit és genjutsu alatt tartotta és így mentek a Hokage ellen. Hashirama szerintem nem támadta Madarát a Kyuubival együtt. Mivel vette volna rá? Egyszerűen csak Mitoba lett pecsételve és onnantól 1 vs 1 ment a harc. Az irányítást is lehet másképp érteni. Szerintem egyáltalán nem irányította őket, mindössze amíg egyet lépett vmelyik Bijuu, addig ő egy komplett erdőt növesztett köré és Madara Mokuton jutsui alapján meglehetősen nagy erejű technikáról beszélünk.

Illetve a harcról még annyit is tudunk, hogy harc során hashirama uralma alá vonta a kyuubit és mi az, hogy mivel vette volna rá? Első hokage egyik erőssége az volt, hogy bírta irányítani a bijuukat hisz ő is osztotta szét a nemzetek között ráadásul honnan veszed, hogy harc köben lepecsételte mitoba és onnantól 1vs1 harc? Azt megnézném, hogy egy madara szintű kaliber ellen, hogy lenne ideje még mitoba pecsételni a rókát és utána 1vs1 harc. Itt élet halál harcot vívtak mind ketten így amikor átvette az irányítást hashirama akkor nyilván harc végéig kihasználta annak az erejét is és a harc után pedig mitoba lett pecsételve. Meg mi az, hogy nem irányította őket csak míg bijuu egyet lépett addig hashirama erdőt növesztett? Ha ez lett volna akkor nem lett volna többször elmondva szerintem, hogy képes volt bijuut irányítani meg szét osztotta a nemzetek között. Ráadásul az is eléggé hülyeségnek hangzana, hogy hashirama átveszi az irányítást a harc során a kyuubitól azt valahogy lefogja fa elemmel a kyuubit és utána meg harcol madarával míg kyuubi meg madara csak úgy nézi ahogy a legerősebb bijuu fák között van elzárva?
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #448 Dátum: 12 márc 15, 10:57:14 »

daremo nagyon jól ráéreztél a lényegre.

Ridokunak (szinte) biztos, hogy csak 1 DNS-e volt, CSak az a DNS tartalmazta azt a 6 Speciális képességet amit most 6 út néven emlegetünk.

Bioszból mindig jó voltam, de az öröklődés talán a legnehezebb része. smirksweat

Szóval Ridoku volt az első aki használt Ninjutsut. És ő ezáltal hirdette a békét ( kár hogy gyilkolásra használják azóta) Szóval rengeteg embernek megtanította és ők is továbbadták ismerőseiknek családtagjaiknak stb (A Példában ők a 2. generációs Shinobik). Ez lényegtelen de az nem, hogy ők semmilyen vérbeli rokonságban nem voltak Ridokuval. Szóval ők és utódaik Nagy valószínűséggel soha nem lesznek képesek azokra a dolgokra mint Ridoku.

Bár az is igaz, hogy neki akkor honnan volt ez az ereje.

De van a Shinobiknak egy másik "ága" is ők azok akik közvetlen vérrokonságban állnak vele (ők az 1. generációs Shinobik. (Tudom bénán hangzik, de nem jutott jobb eszembe.)  Ugyebár a fiai és azok leszármazottjai. Ők Ridooku "eredeti" NDS ét (vagy egy részét) hordozzák testükben még ha az sokszor nem is aktív. És itt jön be az, hogy sokszor a Shinobik  nem csak úgy szaporodtak hogy 1-1, 2-2, (nem is tudtak volna mert Ridokunak eleve csak fiai voltak) hanem sokszor talán a legtöbbször 1-2. Ezekben az esetekben "hígult" a DNS ( nem véletlen, hogy a két közvetlen utód sem tudta használni mind a 6 speciális képességet, bár azért hordozták azt és tovább is adták az utódaiknak.)

Szóval vannak egy csomóan akikben ott rejlik a titok és Tobi arra vadászik, hogy a 6 különleges erő valakikben felébredjen és az össze gyűjtve újra létrehozza az "eredeti" DNS-t.

Bár be lehet ezeket a DNS-eket (vagy kész szerveket) ültetni szinte bárkinek, de nem működnek tökéletesen. Ezt láttuk Danzou esetében is.
Szóval szerintem Tobi sem hülye annyira, hogy ezt ne tudja. így most szépen gyűjtögeti az öreg DNS-ének a részeit és ha meg lesz az összes akkor a részek által tárolt DNS-ből létre hoz majd egy tökéletes testet.
Ami mind a 6 "utat" gyakorlatilag Ridoku eredeti DNS-ét tartalmazza. 

Hú ez is hosszú lett remélem érthető, hogy mire gondoltam.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 15, 11:00:55 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #449 Dátum: 12 márc 15, 23:55:43 »

SSS, IndianA az utakról teljesen egyet  értek veletek az utakat illetően. Nem hinném, h olyan eyszerű dolgok lennének mitn az enzim, amit tobi már simán megszerezhetett volna. És ezzel most nem téged akarlak megsérteni  Szalamandra-kun. xDDD

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/570/9
Ez viszont már számomra is 1 nagyon érdekes dolog. "pár érdekes dolog"
Hát az egyik a kyuubi. DE több dologról is beszél, a másik az ami igazán érdekes lehet. Én el tom képzelni, nem csak két fia volt rikudounak, hanem esetleg 3. Attól, h tobi nem regélt erről, hát még jó, h nem beszélt erről ha narutoról van szó épp, attól még nem biztos, h csak két fia volt, csak annyit tudunk, h az a kettő közt ellentétek voltak, h mert rikudo, nem az uchihát választotta udódjául. És ha mondjuk a harmadik "fiú", véletlenül lány volt, akk simán lehet, h róla ezért nem hallottunk, mert hát 1 lány nyilván nem lesz rikudou utódja.
 A lány is örökölt vmit, akárcsak a sharingant az uchiha, csak ő a pecsételő technikáit rikudounak, többek között azt is, amelyikkel naruto a kyuubit magába pecsételte. Naruto mostani külseje nagyon is hasonlít rikudoura, a pecsétje is olyan, és még a kyuubi is megjegyezte ezt. És szerintem nem is csak azért hasonlít, mert egyre jobban jóban van "kuramával" , hiszen bee-n sincsenek ilyen jelek, hanem inkább a pecsételő technikája miatt hasonlít ennyire rikudoura ,mert ő is ezt használhatta.
 Ha ez nem is igaz teljesen, valamiképp az uzumaki klán mindenféle képpen kapcsolódik a senjuhoz, úgyhogy én ezt sem tartom kizártnak.
"pár érdekes dolog" ebbe pedig véleményem szerint, ha ez nem is 1 út, mármint az uzumaki klán vére, de ebbe a pár dologba naruto pecsételő technikája nagy valószínűséggel beletartozhat( xxDDDDDD nem tom jobban megfogalmazni, h ne mondjam biztosra xxDDDDD). Tobi ugyanis hiába szedi össze a bijuukat, és a 10 farkút, ha nem tudja magába pecsételni, semmire sem megy vele.

Úgyhogy én 4. útnak megtippelem ezt, azon az alapon, h se a senjuk se az uchihák nem örökölték rikudou pecsételő technikáját, valakinek pedig azt is kellett volna, és lám naruto aki uzumai használta, ráadásul a senjuk rokonai az uzumakik. Ha ez a 3. gyerekes story xxxDDDDD ami elég légből kapott, nem is igaz(nagy valószínűséggel) , de a lényege, h amit tobi akar, és ami talán út, az az uzumakik képessége, vagy öröksége, ha nem akarunk dns ről beszélni.

Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 37
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!