24 szep 20, 20:22:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 37
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rikudou-sennin (a hat út bölcse) és az ő 6 útja  (Megtekintve 161152 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #210 Dátum: 11 feb 11, 22:29:19 »

Azt nem értem miért gondoljátok azt, hogy olyan emberekbe zárták a bijuukat akiknek sok a chakrájuk. Miért nem gondoltok arra, hogy azért sok a chakrájuk mert bennük van a bijuu és emiatt nőtt meg a chakrájuk mennyisége. És ez nem csak Narutora hanem az összes többi Jinchurikire igaz lehet.

Másrészt szerintem négy utat ismerünk biztosan:
1-Uchiha DNS/Sharingan
2-Senju DNS
3-Rin'negan szem
4-egyesített és elzárt tízfarkú belepecsételve már Tobiba vagy aki rendelkezik mindezekkel.

Szerintem a másik két útról nem tudunk még semmit. Csak találgatunk össze-vissza.
Naplózva
hirariko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163



WWW
« Válasz #211 Dátum: 11 feb 11, 22:39:23 »

Szerintem a tízfarkú nem 1 út , ahhoz túl erős az első 3 az biztos csak a többi nem szerintem, és még mind az 5 kincs is lehet 1 út biztosan.
Naplózva

Az aláírás Chakra, a moderátor törölte, mert: Ez nem a reklám helye. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #212 Dátum: 11 feb 11, 22:51:36 »

Miért lenne erős az első három? Itt a teljes démonról beszélünk és nem egy valahány farkú démonról. A tízfarkú chakrájának mennyisége kell, hogy létrehozhassa amit akar. Szerintem a tízfarkút összesem lehet erőben hasonlítani az őszes többivel együtt. A DNS-ek pedig az Inazagihoz kellenek a sharingan szemmel együtt mert ez adja azt a képességet, hogy bármilyen erős is a tízfarkú akkor sem tehet kárt a használóban a démon.
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #213 Dátum: 11 feb 11, 22:54:55 »

Nem piszkálódásból, de ebbe kicsit bele kell kössek. Már önmagában egy bijuu chakrája bazinagy, hát még egy Juubié mekkora? Nevet Gondolom azért kellett ott egy szép, tekintélyes adag chakra amivel nem csak magába zárta, de még magába is tartotta a szörnyeteget. Hány klánt ismertünk,aki ilyen mértékű chakrával rendelkezett az Uzumakin kívül? Melyik klán tagjai voltak a 9 farkú, azaz a legerősebb bijuu jinchuurikijei? Nos? Valamint, az (ha jól emlékszem) sehol sem volt megemlítve hogy a Sennin mikor halt meg. De, tekintve arra, hogy a fiai, kb. 20 évesen lettek ábrázolva, és egy shinobi kb 30 éves korában vállal gyereket, nem lehetett kevesebb Rikudou 50 évnél mikor meghalt. Valamint az sem utolsó szempont, amit a Kyuubi mondott mikor Naru legyőzte őt, valamint Naruto haja kísértetiesen hasonlít, 9 farkú chakrával karöltött módba. Egy kis alátámasztásként itt van pár mangafejezet is. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/500/4 Távoli vérrokonok = Rikudou.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/499/14 Naruto
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/467/13 Rikudou
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/499/16 Ez Rikudou Senninnek a....!

Azt még elfelejtettem, hogy ha Nagato Uzumaki mégis, ki tudja hogy mennyi chakra kellett azokhoz, amit művelt? Na meg, lehet, hogy ő kevesebb chakrával rendelkezik, mint pl.: Naruto. és nem azért mert csak azt mondom. Hanem pl.: azért mert nem minden Uchihánál aktiválódik a sharingan (asszem ItaIta mondta) Szóval. Lehet hogy párosodik egy cirmos macska (random klán) egy aranyszínű perzsával (Uzumaki klán), és lehet hogy te aranyperzsa utódokat szeretnél, attól még születhetnek cirmos egyedek is. (remélem érted hogy értem)

Egy kis szerk. hirarikonak: Ugyebár előző HSz -embe odaírtam a Juubi mellé hogy Ő egy amolyan utolsó simítás. A Sennin már önmagában, 10farkú nélkül is rettentő erős volt, a 10farkúval pedig kiteljesedett az ereje.
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 11, 23:02:53 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Tsuki no aruji
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 24


« Válasz #214 Dátum: 11 feb 12, 08:51:58 »

Rikudouhoz fűzve ő mind a hat utat elpocsékolta a holdra és szerintem a sok fém cucca miatt őt is beszívta a chibaku  ikszdé
egyébként ehez kellet minden chakra sztem a 6 út a tízfarkú mert ez adja a végtelen mennyiségű chakrát mint egy autó van sok kicsi de fontos alkatrész ezen kívül van a motor ami nélkül semmiképpen sem indul
ÁÁ ez hibás elmélet mert a kocsi egy alkatrész nélkül sem indul el bukott a példa de a lényeg érthető  ikszdé
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #215 Dátum: 11 feb 12, 10:23:28 »

Szerintem Juubi nincsen utak között mivel szerintem madara azért akrja össze gyűjteni mind a hat útat, hogy elérje rikodou sennin erejét mi előtt harcolt juubival, és a hatodik ut után magába pecsételné a juubit. Mert valjuk be ez a juubi chakra olyan hihetetlen erő, hogy nem minden emberbe lehet bele pecsételni, sőt szinte senkibe, valószínű ezért gyűjti össze mind a hat útat madara, hogy megszerezze rikodou sennin erejét és utána magába bírja pecsételni juubit. Lehet hogyha össze gyűjti a hat utat, sőt szinte biztos akkor lehet növekedni fog a chakrája ereje stb. és lehet mind a hat út kell ahhoz, hogy magába bírja zárni a juubit.
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #216 Dátum: 11 feb 12, 16:37:42 »

Ha azt vesszük alapul, hogy Nagato is már-már messze kiemelkedett a shinobi világból és még ő sem tudta megfékezni a 8 farokkal tomboló róka komát (mondjuk nem volt a legfrissebb de ez már nem számít). Akkor tudunk viszonyítani mekkora ereje volt Rikodou Senninek. A Rinnegan neki is adott volt, de honnan szerzett hozzá annyi chakrát, hogy el tudja zárni a juubit?! Nyílván a Sharingan is kellett hozzá amit én úgy tudok elképzelni, hogy az Izanagival osztotta meg az erejét és farkokra szedte szét a bestiát majd csak utánna Chibakuzott, de így is egy holdnyi nagyságú földel kellett körbezárnia. Szal valsz mind a 6 utat kell használni ahhoz, hogy a juubit megállítsa vagy valami ilyesmi. Nevet Ami sztem biztos a része: az a 2 Doujutsu és Rikodou pecsétjei szorosan összetartoznak. Ezen felül lehetnek benne fegyverek is, de sztem inkább a spirituális világban kell keresni a választ.

még ide jöhetne amúgy a természet energiája is, amivel fel tudta erősíteni jutsuit és erejét. Szal valsz a sennin mód is közre játszthatott, csak ő sztem ezt másképp használta mint Narutoék.
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 12, 16:43:34 írta Tr4nCe » Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #217 Dátum: 11 feb 12, 17:12:50 »

De ha mind a hat utat össze gyűjti madara akkor tuti nagyobb ereje lesz mint nagatonak, nagatonak csak a rinneganja volt meg és így is olyan erős volt, hogy bármelyik embert elverné szerintem, most képzeld el ha még megvan mind a hat útja amik + erők Mosolyog Szóval szerintem ha madara megszerzi mind a hat utat megkapja a rikodou sennin erejét és csak utána fogja magába zárni a juubit. Ám most kíváncsi leszek madara erejére mert már három útja megvan és tuti jobban fogja használni a rinnegant mint a nagato + sharinganja is ott van még stb. Szóval már most is nagyon erős lehet.
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 12, 17:24:21 írta Mach5 » Naplózva
hamilton
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #218 Dátum: 11 feb 15, 09:11:48 »

A végén még két "hat utas" fog egymással küzdeni. (Naruto és Madara) Gondolkozik
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #219 Dátum: 11 feb 15, 15:39:30 »

Amőgy eredetileg nagyon úgy votlma vele, hogy vagy mindkét szem (sharingan és rinnegan) a juubi erejétől ered, vagy a Juubi szeme fügegtlen a sennin rinneganjától, de ha a hat útban most benen van a sharingan is, és Madara iylen felemás stylban tolja, akkor eleht, hoyg az votl a sennin két szemében, úgy hogy vagy az első teória a helyes, vagy egy harmaidk.
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #220 Dátum: 11 feb 15, 18:27:35 »

Jaja. Az a gáz, hogy a Rikudou-senninnek rinneganja volt sőt még az uchihák ősapjának is(ez meg volt rajzolva) a 10farkúnak pedig iszonyat furcsa az a szeme. Itt vagy az jön, hogy rinnegannal genjutsuzta be a démont(és megjelentek a szemében a rinnegan karikái) akinek "sharinganja" volt, erre max az utal, hogy a sennint mindig rinnegannal ábrázolták de Nagatotól nem láttunk genjutsut, ill. a szimbolika, hogy az Uchihák a gonosz/démoni oldalt képviselik(az örökségük csakra és a sharingan szem).

Ha a démontól ered a szeme a senninnek akkor az útjai is hozzá köthetőek.

ui: amúgy lehet volt több kölke is akik örököltek tőle képességeket csak még nincs megemlítve vagy csak burkoltan pl.: Uzumakik.(szerintem)
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #221 Dátum: 11 feb 15, 20:27:29 »

Azt nem értem miért gondoljátok azt, hogy olyan emberekbe zárták a bijuukat akiknek sok a chakrájuk. Miért nem gondoltok arra, hogy azért sok a chakrájuk mert bennük van a bijuu és emiatt nőtt meg a chakrájuk mennyisége. És ez nem csak Narutora hanem az összes többi Jinchurikire igaz lehet.
...

Azt nem értem miért gondolod azt, hogy közönséges minőségű és mennyiségű chakrájú emberekbe zárták a bijuukat. Miért nem gondolsz arra, hogy pont azért zárták beléjük, mert különleges és sok chakrájuk volt? Legjobb példa Kushina, el is mondja.

Másrészt szerintem négy utat ismerünk biztosan:
1-Uchiha DNS/Sharingan
2-Senju DNS
3-Rin'negan szem
4-egyesített és elzárt tízfarkú belepecsételve már Tobiba vagy aki rendelkezik mindezekkel.

Szerintem a másik két útról nem tudunk még semmit. Csak találgatunk össze-vissza.

A negyediket honnan ismerjük biztosan?
Az utolsó mondatod igaz, kivéve, hogy 3 utat nem ismerünk és te is éppen úgy találgatsz, mint mi. ^^

Ezért kérlek, hogy csak olyat jelents ki "biztosan", ami biztos is. A többi max. "szerintem" vagy "lehetséges". ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #222 Dátum: 11 feb 15, 20:41:29 »

Igazad van mert tényleg nem biztos. Akkor úgy írom, hogy erős a valószínűsége a 4. pontnak.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #223 Dátum: 11 márc 01, 17:02:48 »

Remélem ez nem off itt...
TÁVOLI vérrokonok, azaz nagyon régi ősük közös. Akár 2-300 évvel azelőtt élt ősről is lehet szó, annyi idő után meg vándorolhattak. Főleg, hogy akkoriban nem voltak kialakult országok, csak ninja klánok tengődtek mindenfele.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #224 Dátum: 11 márc 01, 17:23:43 »


Azt nem értem miért gondolod azt, hogy közönséges minőségű és mennyiségű chakrájú emberekbe zárták a bijuukat. Miért nem gondolsz arra, hogy pont azért zárták beléjük, mert különleges és sok chakrájuk volt? Legjobb példa Kushina, el is mondja.

Azok lesznek Jinchurikik akik a Kage rokonságában vannak, biztosítva a szilárd lojalitást és ezzel elkerülve az árulás fenyegetését. Ez az elsődleges szempont, minden más mellékes.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 37
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!