24 szep 28, 13:10:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Melyik a kedvenc Akatsuki tagod?
Deidara - 118 (13.5%)
Hidan - 83 (9.5%)
Itachi - 292 (33.5%)
Kakuzu - 18 (2.1%)
Kisame - 46 (5.3%)
Konan - 32 (3.7%)
Orochimaru - 26 (3%)
Sasori - 34 (3.9%)
Pein - 87 (10%)
Tobi - 122 (14%)
Zetsu - 14 (1.6%)
Összes szavazó: 766

Oldalak: 1 ... 27 28 [29] 30 31 32
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Melyik a kedvenc Akatsuki tagod és miért?  (Megtekintve 81476 alkalommal)
0 Felhasználó és 40 vendég van a témában
Makk
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2

Hatszor tíz a huszonharmadikon székely és a fia


« Válasz #420 Dátum: 11 jún 15, 16:19:07 »

Hidan, akkora arc mindig jót röhögök rajta, na meg hogy mindenkinek beugat az kész. Ja igen és még halhatatlan is kell ennél több? Nevet
Naplózva

Reális
balazs9966
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #421 Dátum: 11 júl 09, 23:29:38 »

Nekem Itachi Azért mer még amikor ott tartott az anime hogy orochimaru beszélt(még a sima narutoba) az első 100 részbe hogy itachi kivégezte a klánját meg hogy még akkor orochimaru volt a ,,nagy főgonosz,, és mondta hogy itachi erősebb mint én és mondtam hogy ez nem kispájás azta orochimarunl erősebb ? o.O na és innentől a kedvencem.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #422 Dátum: 11 júl 11, 06:44:57 »

... Azt se értettem hogy mi az ami Itachit annyira kedvencé teszi, ...

Sokakat talán azzal ragadt meg, hogy higgadt és racionális. És nem egy mészárszék, mint pl. Kisame vagy Hidan.
Persze tudjuk, hogy mit és "miért" tett, de annak a megítélése nem ebbe a témába tartozik. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #423 Dátum: 11 júl 12, 06:28:13 »

Igen, van. Olvass vissza ebben a témában. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #424 Dátum: 11 júl 26, 22:05:18 »

Hát én már korábban írtam, hogy szinte mindenkit kedvelek, de Orochimaru a fő kedvenc, a stílusa a harcmodora és egyéb dolgok miatt Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #425 Dátum: 11 júl 27, 09:14:58 »

Kakuzu a kedvencem.
A többieket szánalmas, téveszmés bolondnak tartom.
Kakuzu viszont külsőre király, belsőre meg ő a legemberibb a szervezetből.
A pénzt és a halhatatlanságot mindenki szereti.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #426 Dátum: 11 júl 27, 10:31:53 »

Hát, akkor én vagyok a 3., akinek Orochimaru a kedvence, de amúgy kedvelek mindenkit aki segít neki, főként Gurent( a kristályost)
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #427 Dátum: 11 júl 27, 13:01:02 »

Nekem is van olyan kedvenc, akit nem a jutsui miatt kedvelek, pl Orochimaru és Sasori. Kíváncsi lennék, hogy ők hogyan dolgoztak együtt, milyen volt a kapcsolatuk, mint csapattársak. Ő a két kedvenc akatsukisom, a többit csak a jutsuik miatt kedvelem.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #428 Dátum: 11 júl 27, 15:03:36 »

nekem ItaIta a kedvenc ikszdé gondolom érthető miért, és sablonos hogy pont a jófiú tetszik, de mielőtt megtudtam hogy jófiú is szerettem azért. főleg az erejét ikszdé Tsukuyomi *-* kár hogy a kiskedvencem megsínylette  Neeem >.<#
de a Sharingan tetszik a legjobban.

2. Hidan.. ikszdé olyan kis őrült és ...najó mocskos szájú, de végülis ki nem?? ikszdé
emléxem hogy ve voltam sz*rva amikor ott hujjogatva kergette Kakashi sant Hümm-hümm
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #429 Dátum: 11 júl 27, 16:08:19 »

nekem a kedvenc tagom itachi.

nyugodt, nem kapkod el semmit meg a beszéd stílusa is tetszik Nevet ( ha ölni kell nem kapkodja el túlságosan ikszdé )
Naplózva
hurka1000
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 23



« Válasz #430 Dátum: 11 júl 31, 10:27:25 »

egyértelmű..DEIDARA!!!  miért?...gonosz..metroxexuális:)  és menő nagyon:p
Naplózva








cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #431 Dátum: 11 aug 23, 08:02:29 »

Az én kedvenc tagom Itachi san Nevet amióta ismerem a narutot azóta ő a best ,sőt az egész narutobol Nyelvesít ,utána  következik pain, hidan , deidara stb ..
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 23, 08:03:56 írta cimpeti » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #432 Dátum: 11 szep 03, 21:52:55 »

Én nem tudok dönteni  :$ Hogy kit miért szeretek..?

Deidara: Őrült, szochiopata művész, aki folyton robbantgat. Tuti nem 100as a csávó, de én imádom az ilyen kis félkattantakat ^^ :P Meg pesze nagyon menő a csávó, úgy, ahogy van. díjazom a humorát, és a hümmögéseit is :DD Meg imádom a dialógusait Sasiorival, a művészetről :3 Meg hogy szinte sosem akad ki, akkor is vidámam csodálkozó maradt, amikor Gaara letépte a fél karját o.O

Tobi: Imádtam, amit deidarával műveltek Xd Azon csak szakadni lehetett xD

Sasori: hát igen, a párbeszédek, és a 'ne várass meg' duma xD Meg bírtam benne, hogy elárulta jutalomból a találkozóhelyet sakuráéknak. Veszíteni tudni kell :D

Hidan: Igaz, hogy szadista, és mazochista, de neki is imádom a hülye stílusát. xD Ahogy a hajhúzás miatt panaszkodik, mikor fél perce vágáták le a fejét, meg azt, hogy bárkit elküld szemrebbenés nélkül a .....ba xD Meg a nyafogását is, meg hogy szinte sosem húzza föl magát xD

Kakuzu: Kissé terminátor-beütésű, de a dumái verhetetlenek xD Imádom amikor beszól Hidannek xD A pénzmániáját nem értem, egy 100 éves ürgének minek annyi pénz....?

Kisame: Neki is a stílusát imádom, főleg a Gai-jal folytatott dialágokat. Meg az Itachihoz intézett monológokat xD És persze magát a vicces, nemtörődöm beszédstílusát (am tökjó a szinkronja). És mégis.. akármilyen vicces gyerek, tudja, hogyan kell elegánsan távozni :( 1ik nagykedvenc.. Persze mindenki más is az, de ő mégjobban :D Ja, és akaármilyen jól titkolja, okos, és érzelmileg sem egy sivatag :)

Itachi:  Kisame alteregója. Ő is jól titkolja az érzelmeit, de ő a rideg szereppel. Az benne a nagyon jó, hogy bár mindig nyugodt, és fölényes, sosem megy át bunkóba, mint a drága kisöccse. A Kisaméval való kapcsolatában az tetszik, hogy a töbi ak-sal ellentétben, ők szerintem tényleg – úgymond-   tényleg barátok :D

Konan, és Pein: Ők aranyosak :D Úgymond ők az egyetlenek, akik nem ’élvezetből’ gyilkolnak (a többiek nagy része se, de ők titkolják), hanem a békéért (?) Kakuzu mellett csak ők az egyetlen komolyan vehető tagok, a többi mind őrült xD

Zetsu: bírom, ahogy elbeszélhet Yoropikóval  o.O legalább mindig van társasága…

Az a furcsa, hogy bár mindenkit szeretek innen, igazából az érzelmileg  komolyabb karakterek halálát sajnáltam, mit Itachi, és Kisame :) R.I.P. :D




« Utoljára szerkesztve: 11 dec 20, 21:00:33 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #433 Dátum: 11 szep 05, 20:54:23 »

Tobi/Madara
Belbecs:
Ha már a rosszfiúk közül kell választani, akkor legyen tényleg romlott, de ne elmebeteg forrófejű.
Ebben a karakterben valahogy visszatükröződik az egész anime hangulata:  Egyfelől ott van benne a felszínes kretén kedvesség, másfelől az örök második hataloméhsége, gyűlölete. Igazából - szerintem - a sorozat sikere is ebben van, hogy ötvözni tudja rendkívül mély drámai hatást, és az éretlenkedést. 
Intelligenciáját is imádom, amivel a szerepeit használja: Mindig a megfelelőt húzza elő az igen széles repertoárból. Na ja neki volt ideje ehhez élettapasztalatot szereznie.
Külcsíny: A maszkos srácok izgatóak. Én alapvetően nem szeretem a metroszexuális férfiakat, de a hosszú sötét haj a gyengém. Remélem felápdételik, mire lekerül róla a maszk. (Ha már Tsunade-banyával megtették.)

Még egy jópofa fanfic a témában:
http://fc01.deviantart.net/fs41/f/2009/033/f/c/Tobi_Smiles___Madara_Seduces_by_Hinata_teh_Lefty.jpg
Naplózva

Sai
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 7


« Válasz #434 Dátum: 11 szep 21, 14:02:58 »

Pein, mert szerintem neki találták el a legjobban a karakterét. Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 27 28 [29] 30 31 32
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!