24 szep 28, 15:14:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Melyik a kedvenc Akatsuki tagod?
Deidara - 118 (13.5%)
Hidan - 83 (9.5%)
Itachi - 292 (33.5%)
Kakuzu - 18 (2.1%)
Kisame - 46 (5.3%)
Konan - 32 (3.7%)
Orochimaru - 26 (3%)
Sasori - 34 (3.9%)
Pein - 87 (10%)
Tobi - 122 (14%)
Zetsu - 14 (1.6%)
Összes szavazó: 766

Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 32
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Melyik a kedvenc Akatsuki tagod és miért?  (Megtekintve 81555 alkalommal)
0 Felhasználó és 54 vendég van a témában
kyuubi-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 504


« Válasz #300 Dátum: 09 márc 11, 10:18:59 »

Nekem a kedvencem Hidan , mert majdnem  mindenkivel ellentétben neki van humorérzéke is .Meg hát hallhatatlan is meg minden ugyhogy nekem abszolút ő a kedvencem .
Naplózva

Bonnie
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #301 Dátum: 09 márc 15, 00:15:55 »

hűha. nehéz kérdés. Nevet
Hidan & Kakuzu: rajtuk röhögtem a legtöbbet. xDDD és nekik vannak a legválogatottabb káromkodásaik. xDD
Deidara & Sasori: nosigen. amikor ők civakodtak, hogy vajon mi is a művészet.. xDDD
Tobi: Tobi is a good boy. xD a hagjáért meg egyenesen odavagyok x)
Kisame: amikor Gai-jal harcol.. na az.. xDDDD
Itachi: mert az ő karaktere a legérdekesebb az Akatsukiban. (okéoké, Pein és Tobi mellett)
/Itachit jelöltem *-*/
Naplózva


Minden ember azt tekinti helyesnek, amit ismer és tud, és ahhoz is ragaszkodik. Ők ezt hívják valóságnak. De a tudás és az ismeretek nagyon bizonytalan dolgok. Így lehet, hogy a valóságuk csak egy illúzió. Mindenki a saját kis világában él és úgy, ahogy ő helyesnek gondolja.
Daniel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 83

A testem olyan mint a szívem


WWW
« Válasz #302 Dátum: 09 márc 16, 17:36:14 »

mert komoly és jól ki lett találva
Naplózva
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #303 Dátum: 09 márc 31, 18:06:52 »

Huha lehet hogy OFF-olok de nem találtam vmi olyasmi topicot hogy kinek milyen célja lehet...
Mert Itachi történetét naggyából vágom, csak nem tom az okot hogy miért ment az Akatsukiba.
Csak mert én rá szavaztam, azért kérdezem.
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #304 Dátum: 09 márc 31, 18:17:43 »

Attól függ honnan nézzük a dolgot.Ha gonosznak vesszük Itachit akkor nyilvánvaló miért csatlakozott az Akatsuki-hoz, de mivel eddig úgy tudjuk, hogy ő jó volt ezért az az oka, hogy megvédelmezze Konoha-t, Madara-tól.Mert ha benne van akkor tudhat róla, hogy mikor támadják meg.
Naplózva
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #305 Dátum: 09 ápr 06, 15:30:09 »

esetleg cél közel kerülni hozzá és megölni, mert mint láthattuk, azért szerintem ahhoz elég erős lett volna, báár azért Madaráról beszélünk... Gondolkozik

--
Én Tobi-t jelöltem meg, eleinte jó móka a gyerek, de háát erő is van benne Mosolyog és még egyéni véleményen vok, mert még a maszkos szereplőkk a kedvenceim...
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Hateshi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #306 Dátum: 09 ápr 13, 21:10:52 »

Hát nekem Itachi és Pein a kedvencem. És azért mert mindketten "okosak". És lehet, hogy Pein istenkomplexusos, de komoly tényeket mondd Narutonak, és egyfajta képet ad az igazi világunkról is. Gondolok itt az emberi gyűlölködésre és arra, hogy "az emberek sosem fogják megérteni egymást"... Mert ez sajnos a mi világunkra jelen pillanatban igaz
Itachi pedig amellett, hogy hatalmas igazságokkal "bombázta" Sasukét, még azért szeretem, mert ő is egy olyan karakter, aki mindenáron megvédi azt, amit szeret. (Konoha) Ezenkívül mindkettejük jellemét bírom, és mindketten szörnyen erősek is.
Naplózva
Ninbikun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


Yu gi oh abridged fan


« Válasz #307 Dátum: 09 ápr 16, 17:14:46 »

Még ha a kérdés úgy is szólna, hogy melyik a kedvenc anime karaktered ever, még akkor is ugyanezt mondanám: HIDAN, HIDAN, HIDAN, és 10000 szer is! HIDAAAAAAN!!!! Azért, mert ha a valódi személyisége mögé nézünk, akkor el lehet képzelni, milyen élete lehetett...és mert dögös, meg mert káromkodik, mert van egy saját Istene, és szerencsére a végén már alig van rajta ruha, meg imádom nézni, ahogy harcol, zsírkirály a kaszája, és olyan imádnivalóan idióta, hogy ezen röhögök November óta! ikszdé És ahogy baromkodik Kakuzuval, az annyira cuki! És imádom azt a részt, mikor a rötyi előtt vár, és nézi a galambokat, ahogy csipegetnek, akkor olyan békésnek látszik!
Naplózva

- Csak most tudta meg, hogy a Yu gi oh csak a 49. részig van szinkronizálva.
- Meddig?! O.O
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #308 Dátum: 09 ápr 16, 17:28:53 »

HIDAAAN!!! x33333
és hogy miért? hát mert egyszerűen elbűvölő a személyisége Nevet
Beképzelt, mazochista, bunkó, kegyetlen, nagy pofájú vadállat, ráadásul "kissé" buta, igazi macsó 22es srác Nyelvesít
A hangja meg...húú...*4 liter vér zúg ki az orrából és megmurdel* ISTENI!! bow bow bow bow
Számomra benne minden megvan ami kell Nevet
a No. 2 nekem is Kakuzu!x333  én őt is baromi jó arcnak tartom, akárhogy is 91 éves a drága (nem vagyok gerontofil Pojén ikszdé), de néha nagyon sajnálom, hogy nem tud Hidannak visszavágni, hiszen tudja hogy hasztalan. smirksweat

Számomra ők ketten a legnagyobb Favjaim az egész Narutoból.

ha továbbmegyek akkor a 3. Zetsu, a korábbi No. 1-om. Drága moha fejű skizofrén srác Nevet hát lehet őt nem szeretni? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 16, 17:31:46 írta Daken » Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Mayo
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


Uchiha Madara Fan


WWW
« Válasz #309 Dátum: 09 ápr 17, 20:07:59 »

hát ha láttátok az "Egy akatsukis Élete" akkor egyértelműen megtudjátok h Conan és Hidan meg Tobi a legjobb tag ,de az animében persze Pein!
Naplózva

NHFK ^ TAG/FAN !

-

-
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #310 Dátum: 09 ápr 17, 20:12:08 »

Nekem kakuzu:
Sztem naon jo"még a pokolban is értéke van a pénznek" beszolás(ö mondta ezt?)
meg komoly,baro,király,The king, tényleg sztem az egyik legjobb és legerösebb karakter!
de többi is jo karakter.
Naplózva

Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #311 Dátum: 09 ápr 19, 21:48:49 »

Igen, ezt a drága jó öreg Kakuzu mondta Nevet
"Még a Pokol is a pénz körül forog" hogy pontosítsak Pirul
Kakuzu nagyon jó arc. Iszonyatosan magabiztos, megfontolt, sexy, Hidan társa és baromi jó a képessége Nevet
Őt is csak imádni lehet Nyelvesít
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #312 Dátum: 09 máj 15, 21:42:57 »

Nem olvastam végig, de Orochimarut senki sem favorizálja? Én egészen megkedveltem már. Nevet És egyedül neki van olyan hosszú nyelve. Hahaha
De Hidant is nagyon bírtam!
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #313 Dátum: 09 máj 15, 22:45:26 »

Ha nem lenne Itachi akkor én Oro-t írtam volna. Ő a legkomolyabb negatív szereplő szerintem! Ördögi
Naplózva
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #314 Dátum: 09 máj 17, 08:35:42 »

Az én kedvencem Itachi az elbűvölő szemeivel meg úgy mindenével cselekedeteivel is Pirul De Hidan-Kakuzu és Deidara-Sasori párok is nagyon jók de főleg viccesek én nagyon bírom őket Nevet
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 32
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!