24 szep 22, 05:29:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 54
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto családfája - spoiler veszély!  (Megtekintve 185578 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #315 Dátum: 08 jan 05, 15:42:52 »

Ez itt OFF, de a 3. milyen kérését nem teljesítette a 4. nek?

Szerimtem is sokkolná Narutot, ha megtudná, hogy ki az apja... De úgy gondolom nem lenne dühös rá... Igaz, hogy pokoli volt a gyerekkora, de ez tette erősebbé... Pont a bizonyítási vágya juttatta oda ahol most tart...
Az apja azért Narutoba tette  Kyuubi jó felét, mert szerimtem ezzel is erősebbé akarta tenni a fiát, hogy Konoha erejét növelje...
Naplózva
Zamzung
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #316 Dátum: 08 jan 05, 16:16:12 »

Yondi kérte hogy Narutot hösként fogadják
Sorry az offért
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #317 Dátum: 08 jan 05, 20:45:47 »

Moderátor:
Attól, hogy odaírjátok, hogy "bocsi az OFFért", attól még OFF. Mosolyog
Ha lehet mostantól kerüljük az ilyet.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
RinNegan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 87

szuper S-osztályú nőcsábász ninja


« Válasz #318 Dátum: 08 jan 08, 18:46:25 »

hmm szegény naruto...ő neki az igazi családja Sasuke,Iruka meg a többiek, bár szerintem edig nem is nagyon vetődött fel benn a kérdés h kik is a szülei...legalábbis EDDIG:D
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #319 Dátum: 08 jan 08, 20:57:22 »

Hmmm... kisgyerekként azon a sok magányos estén (és éjszakán) csak felmerült benne, hogy miért van ő egyedül...? Hol van és ki lehet a családja...?
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
RinNegan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 87

szuper S-osztályú nőcsábász ninja


« Válasz #320 Dátum: 08 jan 08, 21:18:59 »

lehet h felvetődött benne, de mi azt nem tudjuk...ezért felesleges találgatni, de valószínüleg igazad van.
Naplózva
Alion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128



« Válasz #321 Dátum: 08 jan 09, 15:52:24 »

Vagy csak valami tetkniával bele nyúltak az agyába...Elvégre Konoha tele van titkokkal....Amúgy a part 1 ben az elején Naruto elviszi a Scroll of Sealst és azt mondják az a negyedik teknikáját tartalmazza.Miért nem adták neki elvileg az az ő egyetlen családi hagyatéka  :'(
Naplózva

-A legendás rejtözködö lekvár falu shinobia Nevet
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #322 Dátum: 08 jan 09, 16:34:32 »

Per pill. nem emlékszem, hogy a negyediké-e vagy sem, de... talán azért nem adták oda neki, mert tiltott jutsukat tartalmaz...? Hmm... ???

Mellesleg biztos vagyok benne, hogy kérdezősködött... lehetetlen, hogy nem - minden gyereknek van olyan életszakasza, ahol ez előjön... az olykor túlzott kíváncsiság. Csak nem válaszoltak neki.
Azt hiszem, már korábban leírtam, hogy én arra tippelek, hogy sokan nincsenek is tisztában vele, hogy Naruto kinek a fia. Bár le lett szavazva (Gaara esete), azért én mégis afelé hajlok, hogy csak kevesen tudják ;D
És... talán most, hogy már ő is kicsikét érettebb, mint volt... szóval talán egy kicsikét... könnyebben (?) fel tudná dolgozni vagy legalábbis a helyére rakni és jobban átgondolni, mint mondjuk ha kisgyerekként tudja meg az igazságot... node még mindig nem tudjuk, hogyan reagálna - hiába a fici-írók lelkes próbálkozásainak a fandomban Nevet
Naplózva

Alion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128



« Válasz #323 Dátum: 08 jan 09, 19:21:27 »

Hát lehet majd 18 évesen meg mondják neki az igazat.
A tekercs meg lehet hogy tiltott jutsut tartalmaz de akkor sincs joguk el kobozni vagy akkor legalább Narutora biznák tett ő már eleget hogy ki érdemelje a bizalmat biztos nem olyan lököt talál a tekercsben egy jutsut:Kyuubit véglegesen szabadon engedö jutsu és rögtön ki próbálja azért Naruto se már olyan lököt.Meg lehet van egy két érdekes Rasegan tipp is a tekercsben  Nevet Vagy egyéb érdekes tekercsek.Érdekes amúgy hogy el lett felejtve az a tekercs  ;D
Naplózva

-A legendás rejtözködö lekvár falu shinobia Nevet
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #324 Dátum: 08 jan 09, 21:25:55 »

-.-"
Ali:
Ha a Negyedik is írta a tekercset, akkor is az egy hokage tekercse, a falu, az ország egyik titka és messze nem családi hagyaték.
Amúgy 20 évtől számítanak nagykorúnak (lásd a 'Buntás részeket) Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 jan 09, 21:26:33 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Alion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128



« Válasz #325 Dátum: 08 jan 10, 19:10:39 »

Elnézést o nagy Chakra proffeszor  Nevet
Mondjuk én picit nehezen hiszem hogy Narutonak abszolut semmi rokona semmi 100. unokateso aki valahol máshol lakik semmi.... ;D Annyi hogy Jiraiya a keresztapja illetve volt :'( Kezd picit Harry Potteres lenni
Mondjuk furcsa lenne látni Narutott ien családi közöségbe nagymami nagypapi meg szülökkel ött már olyan egykének szoktuk meg meg hogy a csapatával van mindég
Naplózva

-A legendás rejtözködö lekvár falu shinobia Nevet
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #326 Dátum: 08 jan 10, 19:21:10 »

Alion! Lehet, hogy valahol élnek Narutonak rokonai (a volt örvényország területén) de semmit nem tudunk róluk! Annyit tudunk biztosan, hogy Minato az apja, Kushina az anyja, Jiraiya a keresztapja, (vagy ahogy tetszik)! A többi rokon vagy meghalt, vagy ha él valahol total ismeretlen!  8) Se a manga, se az anime nem tér ki rájuk!
Naplózva
SlugPrincess
Vendég
« Válasz #327 Dátum: 08 jan 11, 18:15:30 »

Arról, hogy Naruto mit gondol a családja létéről/nemlétéről találtam egy aranyos szösszenetet, nézze meg, akit érdekel:
http://www.elfwood.com/fanq/0/0/19840431/sasukenarutoparents1.jpg.html
Naplózva
Alion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128



« Válasz #328 Dátum: 08 jan 11, 18:29:59 »

Hát érdekes...Lehet hogy Naruto annyira elfoglalt (vagy lökött) hogy nem is érdekli semmi rokona azért nem is keresi őket.Vagy az is lehet ő már régóta tudja vagy sejti.Elvégre Konohába ott volt a 4. hatalmas köfeje azon a hegyen plussz mutatták hogy egy két helyen vannak képek a hokagékról és azért szerintem fel tünhetett Narutonak hogy egy picit hasonlit a 4.-re.Lehet ezért is akkar hokage lenni az apja nyomdokaiba akkar lépni meg tiszteletett is akkar. kacsint
Naplózva

-A legendás rejtözködö lekvár falu shinobia Nevet
anbu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17



« Válasz #329 Dátum: 08 jan 11, 20:51:01 »

Hát lehet majd 18 évesen meg mondják neki az igazat.
A tekercs meg lehet hogy tiltott jutsut tartalmaz de akkor sincs joguk el kobozni vagy akkor legalább Narutora biznák tett ő már eleget hogy ki érdemelje a bizalmat biztos nem olyan lököt talál a tekercsben egy jutsut:Kyuubit véglegesen szabadon engedö jutsu és rögtön ki próbálja azért Naruto se már olyan lököt.Meg lehet van egy két érdekes Rasegan tipp is a tekercsben  Nevet Vagy egyéb érdekes tekercsek.Érdekes amúgy hogy el lett felejtve az a tekercs  ;D


Szerintem Naruto nem éri meg a 18-ik évét mert a Naruto Shippuuden movie 4. előzetesében úgyláttam hogy meghal.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 54
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!