24 szep 22, 08:38:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 54
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto családfája - spoiler veszély!  (Megtekintve 185699 alkalommal)
0 Felhasználó és 41 vendég van a témában
lala83
Vendég
« Válasz #195 Dátum: 07 nov 17, 23:35:07 »

Iruka senseiel elég jóba van lehet ,hogy ő gondoskodott róla. ??? ??? ???
Naplózva
Bubuamacska
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #196 Dátum: 07 nov 18, 01:15:55 »

Ez csak azért lenne érdekes, mert Iruka szülei a 9farkú elleni harcban haltak meg és Iruka akkor még akkora volt mint a macska ülve Mosolyog mikor Naruto született és mondjuk azt, hogy nem igazán szerette Narutot az elején.

Amúgy lehet hogy Naruto valamilyen Konohai árvaházban nevelkedett. Végülis lehet hogy van ilyen, hisz a kis shinobik szülei meghalhatnak küldetés közben.
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #197 Dátum: 07 nov 18, 11:08:17 »

Ja. Mázli, hogy nem került be a "Roots"-ba :-X (ahová Sai)
Naplózva

Miku-chan
Vendég
« Válasz #198 Dátum: 07 nov 18, 14:10:06 »

Én nem hiszem, hogy Iruka volt, mert vele az első részben lettek jóban, Naruto említi is egyszer, hogy ő is csak olyan felnőtt mint a többiek.
De ha valaki gondozta, arra csak emlékezne, ha másra nem, akkor arra, hogy volt valaki aki mellette volt, de még az is semmibe vette. Biztos lett volna ilyen visszaemlékezős részben.
Persze, a harmadik, biztos segítette valamenyire, elvégre ő volt az egyetlen, aki nem szörnyetegként tekintett Narutora már az elejétől fogva.

Mondjuk, az milyen gáz már, hogy összegyűjtik a gyerekeket és elviszik őket egy különleges anbu kiképzőbe! De szerintem oda csak a "csodabogarakat" vitték, a zseni féléket. Ilyyen alapon Naruto nem került volna be az elején. És oda is a nagyobbakat vitték nem a csecsemőket.

Ja! Amúgy a Harmadiknak, volt egy kristálygömbje, amin figyelte Narutot, meg az eseményeket a szobályában ülve. Azzal mi lett? Elég hasznos tárgy lehet.
Naplózva
Jaaku
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69


« Válasz #199 Dátum: 07 nov 18, 23:30:59 »

Szerintem Naruto apja egyértelműen Yondaime. S hogy miért?
Mert ahhoz hogy a falut megmentse, valakinek a testébe kelett zárnia a démont, erre pedig a saját fiát tartotta a legérdemesebbnek, Narutóból akart hőst faragni.  Mosolyog

Egyébként tényleg jó lenne kicsit többet tudni róla, úgyértem végül a DBZben is rendesen megismertük Goku családját, itt is jó lenne.  :Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 07 nov 18, 23:44:13 írta Jaaku » Naplózva

BLS
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #200 Dátum: 07 nov 19, 00:38:59 »

Jaaku: ez már kiderült. Egy ideje. ikszdé

Iruka nem is vigyázhatott Narutora, akkor még ő is gyerek volt. Vagy állami gondozásba vitték vagy ninnyasuliba. a harmadik parancsára vigyázott rá valaki dolog ésszerűnek tűnik. Még a végén kiderül, hogy aki vigyázott rá egy igenis fontos személy, és nemsoká lerántja róla Kishi a leplet xD
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Miku-chan
Vendég
« Válasz #201 Dátum: 07 nov 19, 01:14:24 »

Ne írj be olyat, hogy ez már kiderült, mert lehet, hogy nem olvas mangát és azért nem tudja. Amúgy ebben lehet valami, hogy esztán derül ki, hogy nem is akárki volt a bébisintére, míg kicsi volt. lehet, hogy még nagyot fogunk nézni? ??? Mosolyog
Naplózva
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #202 Dátum: 07 nov 19, 01:17:22 »

Naruto felnevelésének biztosan van valami köze a 3.-nak hacsaknem annyi,hogy több figyelmet fordított rá mint a többi gyerekre.
Az anyja szerintem meghalt nem feltétlen szülésnél lehet ,hogy utána...(és vele lehetett,esetleg nagyon pici korába,amire nem emlékszik).
Mivel Örvényországot elpusztították így valószínű,hogy a nagyszülőket is.És mivel senki nem tudta megtanítani Naruto-nak a klánképességet így nem tudja használni.De szerintem biztos van és előbb-utőbb elő kerül vhogyan.(lehet,hogy azok,amiket eddig tanult csak elősegítik,hogy előjöjjön a klán képessége,Kage Bunshin,Rasengan<-ezek elősegítik).Jiraiya biztos nem rokon,mert azt mondta volna amikor arról beszélt ,hogy olyan neki Naruto,mintha az unokája lenne.Pein-ről nem tudok mit mondani.De ha abból indulunk ki hogy Gaara és a testvérei egyáltalán nem hasonlítanak szerintem nem testvérek,főleg mivel előttem valaki mondta is ,hogy milyen klánból származik több oldallal ezelőtt.
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #203 Dátum: 07 nov 19, 15:50:28 »

Narutonak nem feltétlenül van klánképessége. Főleg szemképessége! Yodaime Hokagánek se volt! Ha neki nincs szemképessége, Narutonak Tuti nincs.

Hacsak nem a Sárga Villám Jutsu (aminek tuti hogy nem ez a neve  Nevet Nevet Nevet)
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #204 Dátum: 07 nov 19, 16:09:30 »

Asszem Hiraishiin no Jutsu (remélem jól írom :-X)... egyébként meg szerintem ez sem klánképesség, hanem Yondi "találta fel" (mint a Rasengant). És kétlem, h bárki meg tudná ezt tanítani Narutonak^^"
Szemképességre sem gyanakszom, nem hiszem h Kishimoto kitalálna mégegyet a 3 mellé, bár úgy tűnik nagyon szereti őket:3
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #205 Dátum: 07 nov 19, 16:10:46 »

Naruto klánképességén én is elgondolkoztam. Amúgy attól még, hogy pl. a Namikaze család nem rendelkezett ilyesmivel, az Uzumakinak még lehetett, elvégre csak annyit tudunk, hogy egy ma (? xD) már nem létező országból érkezett Kushina... ;D
Szemképesség meg... hát, elvileg csak három van... aztán ki tudja, lehet, hogy vlmi 'alfajuk' kinőtt vagy mittoménmi xD
...
Na jó, már megint sokat gondolkozom... abbahagyom, mielőtt még megfájdul a fejem Nevet Nyelvesít
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #206 Dátum: 07 nov 19, 17:18:46 »

Asszem Hiraishiin no Jutsu (remélem jól írom :-X)... egyébként meg szerintem ez sem klánképesség, hanem Yondi "találta fel" ...

Majdnem: Hiraishin no Jutsu, egy i-vel kevesebb. ^^ És igen, ezt Yondi találta fel.
Eddig nem tudunk róla, hogy a Yondaime Hokage rendelkezett volna Kekkei Genkaival. Uzumaki Kushináról pedig csak annyit tudunk, hogy nő volt és vörös hajú, ill. a ninjutsuja és a természete nagyon hasonlított Narutóéra. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #207 Dátum: 07 nov 19, 17:29:31 »

Remélem h még sok-sok dolog kiderül róluk, megkedveltem ezt a párost Nevet A fanficek többsége is amit olvasok MinaKushi-s^^

Talán Kushinának még lehet vmi klánjutsuja, viszont igaz, h azt Naruto nem tudná megtanulni, hacsak hirtelen fel nem bukkan valahonnan (mondjuk a közeli kocsmábólXD) egy régi örvény-országbeli ember, és meg nem tanítja neki csak úgy heccből - ez nem túl valószínű^^"
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #208 Dátum: 07 nov 19, 17:52:08 »

Van egy TELJESSÉGGEL LEHETETLEN TEÓRIÁM! Nevet Nevet Nevet

Mi van hogy az Uzumaki (aminek nemhiszem hogy ez a neve) klán elágazott az egyik ágnak van Kekkei Genkai-ja, ami a Rin'nengan! A másik pedig az Uzumaki ág amelyik nem rendelkezik a szemjutsuval. A teória úgy jött létre, hogy megnéztem a hasonlóságot Naruto és Pein között. Az is közbenézett, hogy mivel Kushinának vörös haja van, Narutonak sárga, Peinnek narancssárga. Ez is összekötheti őket.

De lehet ez  MÉG LEHETETLENEBB!! Nevet Nevet Nevet

Az is megtörténhetett, hogy Yodaime nem halt meg, de a jutsuba amivel Narutoba zárta a kilencfarkút beleőrült, megszállott lett belőle. Sok gyakorlás után előhívta klánképességét, a Ren'ningant, hogfy ne ismerje föl őt senki levágatta, és narancssárgára festette a haját, és megalapította a világuralomratörő szervezetet, az Akatsukit. A nevét pedig Peinre változtatta.

Ezek, mint mondtam orbitális hülyeségek. Nevet
De egy közös bennük! Erre akarok kijukadni.

Az Uzumaki klánnak köze van a Rin'nengan-hoz!
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #209 Dátum: 07 nov 19, 18:04:24 »

Nekem tűnt csak fel, vagy már más is gondolkodott rajta? Naruto miért az Uzumaki (anyai) családnevet kapta, és nem a Namikaze-t, az apjáét? Bár nem tudom Japánban mindig az apai családnevet viszi-e tovább a gyerek, de az eddigi részek alapján úgy tűnt. Lehet nem is voltak házasok, vagy tiltott volt a kapcsolatuk és csak néhány beavatott tudott a dologról? (lásd Jiraya, Tsunade, Sandaime, talán Kakashi) Ez mondjuk magyarázná részben, miért nem vette magához senki a csecsemő Narutot, hiszen egy idegen falubeli nő gyermeke. Plusz benne van a Kyuubi.

Naruto anyjának holléte egyébként tényleg nagy rejtély. El nem űzhették azzal a szöveggel, hogy meghalt a fia, mert pont Naruto vezetékneve miatt hamar bukta lett volna. De ha nem halt meg, mi lehetett olyan fontos, hogy elhagyja újszülött gyermekét? Hajlok arra a megoldásra, hogy így vagy úgy, de halott.

Ami Peint illeti, a hajszíne nem jelent semmit, mivel a manga eredetileg fekete-fehér. Az eredeti manga borítókon meg szerintem egyiken sincs rajta Pein, de ha rajta lenne, akkor sem lenne ez perdöntő, hiszen cserélgeti a testeket. Ha tehát Pein és Naruto rokonok, akkor is csak távolról.
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 54
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!