24 szep 22, 06:26:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 54
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto családfája - spoiler veszély!  (Megtekintve 185620 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
ayumi-chan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69



« Válasz #165 Dátum: 07 szep 16, 17:00:17 »

Legalább az már biztos, hogy a negyedik naruto apja, mert a 370. fejezetben benne van. De , hogy az anyjával mi van szerintem arra is hamarosan megtudjuk a valászt. és ahogy a Naruto szílusát ismerem biztos, hogy nem lesz átlagos történet. Nevet És mi van Uchiha Madarával? Most akkor lehet, hogy ő idézte meg a kilencfarkút?  ???
Naplózva

あゆみ
Miroku
Vendég
« Válasz #166 Dátum: 07 szep 16, 18:23:11 »

szerintem az is lehetséges hogy mi útán a 4 edik a fiába zárta a rókadémont a falu vezetői féltek hogy esetleg az anya el vinné innen mert ő nem ide valosi végülis minek maradt volna ott ,hogy meg védjék a fegyvert amit később talán használhatnának egy háboruban azt mondták az anyának hogy a fia  meghalt és hogy igy őt már semi nem köti a feluhoz se a férje se a gyerek igy ki útasitoták és el ment szóval szerintem van rá lehetőség hogy még mindig él !

azt hogy belehalt a szülésbe tényleg nagyon sablonos lene nem hiném hogy a mangaka ilyen egyszerüen le zárná ezt a részt  meg egy kicsit már szapanopera filigje is van ! ugy hogy biztos valami érdekeset talál majd ki ere hogy az anya kérdést meg magyaráza valami nem minden napit !
Naplózva
jaina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 124

A kétely a bölcsesség kezdete!


« Válasz #167 Dátum: 07 szep 17, 14:43:06 »

Ez jó elmélet, de nem hinném, hogy KOnoha elveibe beleférne egy ekkora hazugság...mármint, hogy Kushinának hazudjanak ekkorát...ez azért kegyetlenség lenne...
Bár ha jól meggondoljuk...KOnohában sok a sötét titok...
Naplózva

Lehet, hogy a gyilkos galóca is finom, mégsem eszed meg...
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #168 Dátum: 07 szep 17, 21:56:34 »

hmm.. visszatérek arra az elméletre miszerint Pein nem lehet narutó bátyja.. mert annyi idős mint Yondi..hmm ez az amit nemtoom honnan vesztek.. ez látszik a képeken??.. akkor gondopljatok bele hogy azok a képek 16 évesek.. és azokon már 30 körül járhat Yondi.... Pein meg most néz ki max 18-20 nak..szerintem.... tehát végülis nincs konkrét bizonyíték..DE ara biztos nem lehet fogni hogy mert olyan idősnek látszik mint Yondi..mert Yondi halott..ésok a képek abból a kórszakból való mikor més élt szal..  Nyelvesít
Naplózva
xxaby
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #169 Dátum: 07 szep 18, 19:51:41 »

Szerintem Pein már csak azért sem lehet Narutoval semmi féle rokonságban hiszen a Rizsföldi Fuma klánból származik ezt az egyik részből tudhatjuk meg mint szóbezséd. És akkor érthető a világos haj hisz a Fumákkalé már a part 1 ben is találkoztunk. Szerintem ők voltak a legkülönlegesebbek tehát nem csodálkozom hogy ilyen erősnek mondják Peint.
Naplózva
Fhenrir
Vendég
« Válasz #170 Dátum: 07 szep 18, 20:44:17 »

Lehet, hogy Naruto anyja Madara  Nevet és mikor megtudja, megöli Itachit, mert kiirtotta a klánját, de aztán Szöszke megöli Narutot, (Én akartaaaam! felkiáltással) és miután Itachi és Naruto is halott, Sosuke megmérgezi magát, csak hogy idilli legyen a kép.  (és nem, madara nem volt férfi, csak annak álcázta magát, még akkor is, ha gyereke volt 1 nőtől)
Naplózva
ayumi-chan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69



« Válasz #171 Dátum: 07 szep 23, 09:55:53 »

Neked aztán van képzelő erőd. Mosolyog  De erre nem sok esély van.  Egyébként visszatérve Peinre honnan gondoljátok, hogy esetleg Naruto bátya lenne? Valami köze biztos van Narutohoz, de kétlem, hogy a testvére lenne.
Naplózva

あゆみ
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #172 Dátum: 07 szep 23, 11:33:22 »

Nos ezek csak teoriák.
Egyébként egy képzelt világban bármi megtörténhet.
Bár szerintem semmiféle rokoni kapcsolatuk nincs.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
inuchan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 305


« Válasz #173 Dátum: 07 szep 23, 17:02:56 »

Szerintem sincs.Pein egy Akatsuki tag aki ugyanúgy a Kyubira vadászik mint a többiek.
Naplózva
lala83
Vendég
« Válasz #174 Dátum: 07 szep 24, 11:54:11 »

Szerintem semmien családi kapocs nincs Naruto és Pain között. Úgy vélem a negyedik, Pain és Konan annó még Yiraija csapata volt.
Naplózva
Skizoh
Vendég
« Válasz #175 Dátum: 07 szep 24, 18:24:01 »

Az utóbbi részből ki indúlva , már én is ezen a véleményen vagyok.
Naplózva
akamaru
Vendég
« Válasz #176 Dátum: 07 szep 24, 21:07:56 »

Lehet hogy hasonlítanak egymásra,de kizárt hogy valami rokoni kapcsolat legyen közöttük.
Naplózva
Skizoh
Vendég
« Válasz #177 Dátum: 07 szep 25, 19:37:15 »

azt mostmár  tudjuk hogy nem tesók, se nagybácsi, se, rég el feledett mutáns unoka testvér....hanem csak egy szuper erős ninja aki világ uralomra akar törni...(az utóbbiban még nem vagyok annyira biztos...lehet, hogy csak Tobinak tartozik ^.^)
Naplózva
Lntos
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Válasz #178 Dátum: 07 szep 25, 20:46:02 »

Személy szerint én csak vmi testlopó technikára gyanakszok, h ha vmi kapcsolat van köztük akkor az max mint Orochimaru vs Hokage harcban, feltámasztott test és az megszálva (nem 1 ilyen van azért tippelek erre)
Naplózva

http://delta.astroempires.com/?ref=D.72723
Aki szereti a stratégiát az jöjjön, én deltaában vagyok (ott d28-29-be gyertek)
th
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2079


Táncoló levélárnyék


WWW
« Válasz #179 Dátum: 07 szep 30, 15:11:21 »

Úgygondolom hogy az Uzumaki Klán  Whirlpool Country legfőbb klánja lehetett mert az uzumaki Örvénylést jelent ugyanazt mint ami naruto falán is van "poszter" meg ami a hátán van ugyanarról beszélek ami a chuunin ill Jounin mellényeken van szóval lehet hogy a két ország (örvény és tűz) egyesült valamikor? kicsit offlett bocs
Naplózva

Gues Who's back?
Fogadott testvéreim Cart, Ss1d, VB, Tapion-sama, Slay és Pandy
A Fórum nemhivatalos megmondó embere
"Mamamamamaaaa"
Azújnevem: "th rizs-kun" by Arvael
Lányom: Đestri
Just Dance
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 54
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!