24 szep 21, 08:30:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 54
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto családfája - spoiler veszély!  (Megtekintve 185100 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #615 Dátum: 09 jan 09, 13:41:17 »

És van saját témája is, lásd >>itt<<!
Igaz már le van zárva, mert tisztázódott a dolog. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rocklee1992
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #616 Dátum: 09 jan 09, 23:31:58 »

Én egy valamit nem értek miért nem mondják meg Narutonak hogy Yondaime az apja volt,
olyan nagy titok lenne? Nevet
Naplózva

" Azon a napon, amikor ugyanilyen szemeid lesznek" Gyere utánam"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #617 Dátum: 09 jan 09, 23:35:03 »

Én sem értek egy valamit:
Ebben a témában (és Naruto saját témájában is) ezt a kérdést minden oldalon felteszik. Úgy látom, sokan meg azt a nyomi E-szintű (legalacsonyabb szint) Visszaolvasás no Jutsut sem képesek elsajátítani. Pedig még komoly chakra-kontroll sem kell hozzá. Elég két szem... meg egy agy... ja, itt a gond...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #618 Dátum: 09 jan 10, 06:32:25 »

Szem az gondolom legalább egy mindenkinek van hozá...  Gondolkozik
Csak az agy hiányzik.... Hú Chakra ebbe a dologba nagyon beletrafáltál!  >.<# Haggyuk...
Naplózva
rocklee1992
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #619 Dátum: 09 jan 11, 17:49:41 »

Ok vissza olvastam köszönöm hogy megtanítottad ezt az E- szitntű Jutsut nagyon nehéz. Nevet

OFF: Haggyuk?ikszdé Tényleg haggyuk nem akkarom hogy egy ilyen miatt szívjak.
Naplózva

" Azon a napon, amikor ugyanilyen szemeid lesznek" Gyere utánam"
vvica
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


vvica


« Válasz #620 Dátum: 09 jan 11, 22:12:17 »

Én sem értem! a Manga kerek perec letisztázza nem egyszer, ki Naruto apja! Nem lehet hogy mindegyik alkalommal csak átlapoztatok a mangán? Kész! Amit Kisi már megírt és kiadták azon nehezen tudnátok másítani. Le van írva tény!!

Maximum azon lehet vitatkozni, hogy a negyediknek sem volt családja a faluban? Minden embernek hosszú családfája van amit mit tudom én meddig vissza lehet vezetni, de azért vannak akiknek mégsem. ^^"  A lényeg, hogy Naruto egyedül nevelkedett. Nem hiszem, hogy sokban változna ha megtudná az igazságot max büszke lenne, hogy a negyedik volt az Apja.

De az anyuka körüli információhiány egyszerűen megőrjít. Remélem azért csurran-cseppen valami infó róla a későbbiekben. Ha nem marad a találgatás : Technikai KO
Naplózva

"Bolond ki a fának gyümölcsét nézi, s magasságát nem tekinti"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #621 Dátum: 09 márc 08, 01:36:47 »

Moderátor:
Téma lezárva. Egyesek csak írni tudnak, olvasni nem. De akkor hogy tanultak meg írni...? o.O
Ha lesz újabb fejlemény a témában, akkor megnyitom.

Szerk.:
A mangás fejlemények tükrében a téma újra megnyitásra került.
Természetesen az ismételgető és a visszaolvasás hiányáról tanúskodó hsz-ek továbbra is törlésre fognak kerülni.
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 13, 12:58:56 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Navelia
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 192


WWW
« Válasz #622 Dátum: 09 ápr 26, 16:01:09 »

Ezt egy ismerősömtől hallottam, nem tudom, mennyi valóság alapja van.
Azt mondta, hogy 1, Kushina, Naruto anyja életben van. 2, Anno létezett az "Uzumaki" nevű falu, ami legalább akkora volt, mint Konoha.
Nos, lehet, hogy teljes sületlenség, mindenesetre nekem megtetszett, ki tudja, így van-e...
Naplózva

„Az élet ízét csak a bolondok ismerik.”
„Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik, és soha nem is fog. Mindig csak jelen van.”
(Christopher Paolini)
„Nothing improves the memory more than trying to forget.”
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #623 Dátum: 09 ápr 26, 16:51:44 »

Az.. Sületlenség... Mert  Uzumaki Kushina egy Örvényország nevű területről érkezett, amiről nincs semmi infónk, csak az hogy már nem létezik...
Na és az ő sorsáról se tudunk semmit.. Naruto megszületett, oszt onnantól semmi info...

Na de ezzel új infókat nem árultam el, mert minden itt van már korábbról...
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #624 Dátum: 09 máj 16, 08:31:36 »

Gabesz azért annyira nem az Nevet

elvégre nemtudjuk mi lett Kusinával így akár élhet is Nevet

Uzumaki falu nemvolt ez tény de egy örvény nevű ország volt ami tűzországához lett csatolva a következtetések alapján és az Uzumaki ha jool tudom örvényt jelent így meg bárki kombinálhatott és rámondhatta hogy Uzumakifalu xD csak figyelmesen kéne olvasni és ahonann az infó származott az felthetően nemtudott figyelmesen olvasni Nevet
Navelia ez nemfeltétlen az ismerősöd olvashatta is valahol... néha én is olvasok olyat hogy kiesek a székből...xD

Jiraiya(Naruto Keresztapja) ezt kihagytad henrik
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #625 Dátum: 09 máj 16, 08:45:26 »

Igen, de akkor Jiraiya és Tsunade mért beszélt róla múltidőben? :/ Mert ha jól emlékszem múlt időben beszéltek róla, mielőtt Jiraiya esőfaluba ment.. Gondolkozik
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #626 Dátum: 09 máj 16, 09:09:51 »

hát mert valszeg meghalt

de ha jólemlékszem valami olyasmit mondtak hogy Kushina is olyan volt mint naruto hiperaktív
multidőben lehet beszélni akkoris ha ez megváltozott és már nem az. VAGY elhagyta uyge a falut úgy hogy többé nemtér vissza. stbstb de persze a legvalószínűbb az hogy meghalt nemhiszem hogy magára hagyta volna Narutot.
de mint utaltam ez csak a figyelmetlen olvasás eredméyne volt.
Naplózva
Rossen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 250


Monsieur


« Válasz #627 Dátum: 09 máj 17, 14:11:53 »

Nem a szülésbe hal bele, ugyanis úgy emlékszem, hogy valamelyik részbe Jiraiya mutat egy képet Narutonak, ahol a szüleivel van. Ebből kifolyólag nem valószínű, de már nem emlékszem így ez nem 100% x'D
Naplózva
MiNamikaze
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 123


« Válasz #628 Dátum: 09 máj 17, 14:28:41 »

ha van ilyen kép belinkelnéd, vagy egy manga fejezetszámot irnál, mert én nem naon emlékszem erre, kösz^^
amugy sztem mostanában már kifog derülni egy-két dolog kushinárol is hiszen a manga mostani állapota szerint naruto lassan kérdőre von vkit a származásárol... Pontosan
Naplózva
Naruto1215
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #629 Dátum: 09 máj 23, 19:50:40 »

ebben lehet valami de szerintem Naruto apja csak a kilencfarkú miatt hagyta el a falut mert mégis csak megengette hogy a saját fiába tegyék gondolom ezért ment el!!!!de ez nem tuti!!!XD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 54
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!