24 szep 21, 10:20:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 54
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto családfája - spoiler veszély!  (Megtekintve 185117 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #585 Dátum: 08 aug 31, 09:21:14 »

Hmm mivel hogy Yondaime a jutsu-it sajátmaga találta fel, és mivel ő egy zseni volt Mosolyog Naruto lehet hogy nem is a technikái-t, hanem a találékonyságát örökölte, hiszen nézzük csak a Rasengan-t kinek jutott volna eszébe hogy egy Kage Bushin-nal csinálja Mosolyog Amúgymeg a 4. biztosan lejegyezte a technikái alapját valamelyik tekercsbe ahonnan később meglehetne tanulni Mosolyog
Hekate szép hozzászólás de az öröklődéstan sose volt a kedvenc témám Pojén
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #586 Dátum: 08 dec 21, 09:32:49 »

Én már azt se tartom túl valószínűnek, hogy naruto megtudja kik a szülei. Akik tudták/ják azok vagy meghaltak, vagy szinte halottak Szomorú Az meg, hogy naruto megtanulja e a tér/idő jutsukat? hát arra nagyobb a valószínűség, csak örökölt valamit apai ágon is Nevet 
Naplózva
Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #587 Dátum: 08 dec 21, 12:27:50 »

Tsunade még él, ő pedig tudja (majd x rész múlva megbeszéli Jirayia-val a dolgot), szerintem a manga eseményeiben most jön el ez a fordulópont, hogy Naruto megtudja ki is a papa. Megj.: Naruto már most is izomdurva, csak még nem láttuk Nyelvesít, de szerintem megkapja azt a tekercset.
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #588 Dátum: 08 dec 29, 15:00:41 »

Hmm... Gondolkozik Naruto új szerkójáról... Most már csak fel kéne tűnnie néhány embernek, aki nem tud a dologról, és látta már Minatót, hogy túl nagy a hasonlóság...
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #589 Dátum: 08 dec 29, 15:08:53 »

Hát igen ez az új szerkó+ez a megjelenés,meg ugye eleve a Yondaimés külcsi,meg a rasengan a legjobb technikája,szal igazából aki már ahogy mondtad látta  a 4.-et biztos rákérdez,hogy hogy is van ez,és szerintem is lassan naruto előtt is megmondját a kilétének titkát!

Gondoljatok bele hogy fognak lesni a többiek hogy kiskorában naruto volt a lúzer,és közben meg a legerősebb hokage fia volt! >.<#
Naplózva
Csillám
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42



« Válasz #590 Dátum: 08 dec 29, 16:50:26 »

Naruto családfájával kapcsolatban én már rég feladtam reményt... Viszont van itt ennél érdekesebb
Ő újszülött volt amikor a Kyubit belezárták, ez tiszta sor, és az is hogy a falu tudta ki ez gyerek és kivetették maguk közül. Na de most valakinek egy darabig ápolni kellett a gyereke mert az újszülöt nem képes lemenni a boltba tejért kenyérért, arról nem beszélve hogy se egy egy éves vagy két éves sőt még a három négy éves se tudja magát el látni, nem képes gondoskodni magáról fözni mosni bla bla bla.... szóval valakinek nevelni e kellett. És ezt az is alátámasztja hogy narutoban eszmék és nomrák vannak pl: konhoa-i nindzsa akarok lenni, vagy a nindzsa ezt és ezt csinálja, de a legalapvetőbb én egy nindzsa gyerek vagyok, hiszen nem hogy ilyen normákkal de még a legalapvetőbb normákkal/ nem az ajtóban hanem az ágyban alszom, hogy vasárnap egy szünnap, hogy fürdéskor szappant használok és ragozhatnám még / sem születik egy gyerek. Nincs az az original gyerek pack ahol egy újszölött ilyeneket rögtön tudna. Ezeket tanulnia kellet valakitől... na de kitől? Ki volt az aki gondját vislete, ha viselte is miért hagyta ott, és a legfontosabb naruto miért nem emlékszik rá? Ha valaki naruto gondját viselte annak valamilyen alap szinte törödni kellet vele, és az a gyerek aki mindenkitől megvetést kap a legkisebb törödés után istenként tiszteli azt az egy embert akitől azt a minimális törödést vagy gondoskodást is kapja, a lényeg kötödni fog hozzá amiből az fakad hogy emlékeznie kell rá!!!! Erről miért nem esett szó?
Arról már ne is beszéljünk hogy én egyszerűen nem hiszem hogy létezhet olyan társadalom ahol senki még csak el se szólja magát hogy narutonak ki volt az apja anyja stb-je. Na meg aztán képtelenség hogy egy árva ne kérdezze meg hogy hivták az apukámat meg az anyukámat???? Ez nonszensz különösen egy olyan irótól aki az ilyen lélektani dolgokat 100% pontosan hűen jeleníti meg a saját mangájában. Kishi bár egy teljesen ás világot hozott létre még is pontosan másolja az emberi karaktereket érzéseket reakciókat. És pont egy ilyenen bukna el?
És ott van Hokage is, aki mindenkivel személyes kapcsolatot létesít, aki szivén viseli össze nindzsáinak a terhét és hagyja hogy egy gyerek akinek az apja a negyedik hokage és feláldozza magát és a fiát akit megbélyegez azzal hogy egy szörnyeteget zár belé egyedül így nöjön fel, akire ő maga is tudja hogy az embereknek felkéne nézniük és tisztelniük már csak az apja miatt is!? És titokkal csak elsegíti Naruto megbélyegzését.... Kishi ezt vagy elszúrta vagy én nem tom, de ez itt is sántit.
Várom az ötleteket
Naplózva

"...ti mentetétek meg a létezésem..."
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #591 Dátum: 08 dec 29, 17:02:10 »

Asszem az elején van Narutonak egy monológja, ahol azt taglalja, hogy nem iserte a szülit, és a falusiak nevelék fel... Gondolkozik De semmi konkrétumra nem emlékszem...
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #592 Dátum: 08 dec 29, 17:06:01 »

Nos, abban biztos vagyok, hogy eddig csak Tsunadéről és Jirairáról tudjuk 100%-osan, hogy tudják, kik Naruto szülei.
Szóval lehe, ezt ezért nem mondták meg neki, és ha kérdezte értelemszerűen nem tudták rá a választ.
Ami a neveltetését illeti, gondolom egy darabig valamiféle árvaházban nevelkedett, és ott akár rosszul is bánhattak vele, mikozben belenevelhették ezt, vagy esetleg Naruto ezeket magától tanulta meg, ahogy elleste a felnőttektől (most a lelki, dolgokról beszélek nem a szappannal mosdásról smirksweat)
mert ugyebár ő nem magába roskadt, hanem próbálta magát észrevettetni. Aztán gonolom mikor elég nagy lett, akkor kidobták az árvaházból, a lakásába, amit lehet, hogy a falutól kapott.

Esetleg, a falu szeretete, meg egyéb ninja dolgokra az akadémián is megtaníthatták. Lehet, hogy hülye volt, de néhány dolgot azért megtanult. Gondolkozik
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
vvica
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


vvica


« Válasz #593 Dátum: 08 dec 29, 17:13:31 »

Jó kérdések Csillám! De a válaszok még váratnak magukra az biztos... talán ha Tsunade haldoklik gyorsban elmond mindent Narutonak... ^^" ( na jó ez kicsit hülyén jött ki) Naruto az apja, a Nagyedik és Jiraya által taposott ösvényre lépett anélkül, hogy tudta volna kik is a szülei. Nem hiszem, hogy ezen változtatna ha valaki elmondaná neki az igazat. Kisimto pedig próbálja szerintem Naruto jellemét anélkül alakítani a mangában hogy azt befolyásolja kik is s szülei. Talán ha Naruto azzal a tudattal nő fel, hogy ő a negyedik fia nem lett volna ilyen kitartó. Lehet hogy az egója sokkalta nagyobb lenne; kárára.
Amúgy én inkább az anyai ágra lennék kíváncsi az édesanyáról szinte semmit sem tudunk, csak azt amit Tsunade meg Jiraya beszélgettek egymással a dologról. Lejött belőle, hogy Naruto anya nem Konohából származik. Ja és hogy természetre az anyára ütött és képességileg is. . ..
Naplózva

"Bolond ki a fának gyümölcsét nézi, s magasságát nem tekinti"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #594 Dátum: 08 dec 29, 19:37:13 »

Van abban valami, amit Vvica ír...
Elég sok anime/manga van, ahol a főhős fiú/lány túlzottan is hasonlít az apjára/anyjára/nevelőjére/mesterére és szinte be van skatulyázva minden cselekedete.
Lehet ezt akarta Kishimoto M. sensei elkerülni. Azzal, hogy Narutónak "nem volt" múltja, szabadon kifejlődhetett a személyisége.
Oké, így is hasonlít egy kicsit Jiraiyára, de mikorra találkoztak, Narutónak már teljesen kifejlődött a személyisége és nem egy Jiraiya-másolat lett.
Ja, hogy ugyanúgy vigyorog, mint az apja? Ez csupán genetika: a hasonló DNS-felépítés miatt (kb. a fele az apjáé, legalábbis külcsínyben), egy bizonyos idegi inger alapján ugyanúgy gyúlnak meg az izmok a képén. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 29, 19:37:52 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #595 Dátum: 08 dec 30, 18:41:21 »

Az érdekesség az hogy ez az új köpeny már sok fanarton szerepelt.  Gondolkozik

Engem viszont az anyai szél valahogy jobban izgat, meg ez az egész Örvény Ország dolog is. Naruto találkozni fog valaha is a nagyszüleivel például, vagy valakikkel akikkel rokonságba hozható...? Mert kíváncsi lennék egy nagyapóra.  Mosolyog 

Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Sunci
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #596 Dátum: 09 jan 03, 10:13:30 »

1:Igen ez nekem is eszembe jutott hogy mi van az anyai ági rokonokkal ők miért nem "jönnek el meglátogatni"
2:Naruto külsőleg (szerintem belsőleg is) hasonlít Yondira de anélkül jutott el idáig, hogy tudatában lett volna h Yondi az apja

OFF: Yondaime ismerte a sennin formát?
Naplózva

Az életem egy film aminek nem ismerem a végét és a témáját sem értem.
dani519
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84


« Válasz #597 Dátum: 09 jan 03, 12:04:23 »

Valószínűleg ismerte, csak Jiraiya volt a mestere. Mosolyog (Szerintem nem tudta használni)
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #598 Dátum: 09 jan 03, 20:01:48 »

Azonkívül a breki apó mondta, hogy "Emlékeztet arr a kettőre" és itt Jiriyara és Minatora gondolt...így, ha  apap ismerte, akkor Yondi valószínűleg edzeni ment oda hozzájuk, nem csak cseverészni.

Csillám kérdései igen érdekesek és úgy érzem, hogy ez bizony itt figyelmetlenség, nem pontosan megtervezett dolog. Mert annyi mindent megtudunk a múltról, annak ellenére, hogy a történert a jelenben kezdődik, még Narutoról is egész sokat (hogy szivatták, bántották, etc.)
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Joszkin_Szandi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


WWW
« Válasz #599 Dátum: 09 jan 06, 16:39:54 »

Naruto anyukája minden oldalon ugy szerepel ,hogy:

Uzumaki Kushina

Bár nem hiszem ,hogy ő lenne Naruto anyukája...Általában az oldalak csak a fan kitalálciókat irja meg az alapvető dolgokat(kivételekel)Mondjuk igaz ami igazi téleg hasonlit ez a nő Sakura-ra//Mert ezt is irják a gportál oldalakon...
Naplózva

Még új vagyok.Nem ismerem ezt a fórumot.Ne szidjatok le:3
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 54
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!