24 szep 21, 12:47:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 54
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto családfája - spoiler veszély!  (Megtekintve 185172 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Xtoon
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37


« Válasz #555 Dátum: 08 júl 17, 16:47:56 »

382 részbe van ha jól emlékszek vagy a környékén Mosolyog (mangába)

Hát átnéztem és semmi utalást nem találtam rá hogy Tsunade tudná, legalábbis a 182 rész körül semmi. pedig átnéztem +- 2 részt...
Lehetne pontosítani??

Ha elolvasod Dave90 a hozzászólásomat akkor abból kiderül hogy tudom hogy Jiraiya emlékeiben szerepel, nem is ez volt a kérdés hanem Tsunade.
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 17, 16:49:46 írta Xtoon » Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #556 Dátum: 08 júl 17, 16:49:40 »

az előtt van hoyg elindúlna Jiraiya Esőfaluba Tsunadével bezsélgetnek arról hogy ki lenne jó Kövi hokagénak és akkor beszélnek erről is.
Naplózva
csabe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150



« Válasz #557 Dátum: 08 júl 17, 16:55:16 »

367 részre gondoltam elnézést Mosolyog
Naplózva
Xtoon
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37


« Válasz #558 Dátum: 08 júl 17, 18:00:12 »

367 részre gondoltam elnézést Mosolyog

Így már jobb kacsint De ez is csak Tsunadét bizonyítja szal szerintem akkor idáig 2.
(SPOILER vagy már csak 1)

Nah mindegy nagy várom hogy ez a téma mikor jön elő a storyban.
Naplózva
lonelypatrick
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102

elemző, stratégia felépítő


« Válasz #559 Dátum: 08 júl 27, 11:43:54 »

Az mindenesetre fura, hogy Jirayia ennyit foglalkozik Narutoval...és hát ugye ő volt Yondie "mestere"...szóval lehet az öreg tud valamit...,de hogy egyéb rokonai is lennének...?Ez érdekes kérdés...De gondoljatok bele Sasuke-nak ott van a gonosz bátyó az Akatsukiban...nem lenne ebből kicsit sok, ha Naruto tesója is rossz útra tévedt volna???Na és, hogy pont ugyan oda... ???

men volt senkinek sem fura hogy Pein madjem egyezik a 4.-ik Hokage-val??   szerintem Pein Nartto nagybátyja!   ez csak feltevés.........    az anyjáról se sokat tudok............ méemint naurtó anyjáról.
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #560 Dátum: 08 júl 27, 12:22:33 »

Ezzel egy baj van ikszdé. Pein, nem az igazi testében hasonlít Yondira,  hanem az Yahiko teste ikszdé....
Naplózva

Taiki
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #561 Dátum: 08 júl 27, 13:47:15 »

Idézet
az anyjáról se sokat tudok............ méemint naurtó anyjáról.

Naruto anyjáról annyit hogy a ködfaluból érkezett Kunoichi , neve : Kushina Uzumaki . És ez a Pein-es dolog , lehet hogy ha Yondaime Hokage családfáján végigmegyünk eljutunk Yahikohoz , nem nagy a valószínűsége és ez csak egy feltételezés . naurtó anyjáról.
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 27, 13:48:11 írta Taiki » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #562 Dátum: 08 júl 27, 14:00:52 »

Bocsesz, de mi köze is van Kushinának a Rejtett Köd Faluhoz...?
Kérlek olvass vissza, vagy olvass mangát (367/11-12).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kageko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 267


« Válasz #563 Dátum: 08 júl 27, 14:52:26 »

Az mindenesetre fura, hogy Jirayia ennyit foglalkozik Narutoval...és hát ugye ő volt Yondie "mestere"...szóval lehet az öreg tud valamit...,de hogy egyéb rokonai is lennének...?Ez érdekes kérdés...De gondoljatok bele Sasuke-nak ott van a gonosz bátyó az Akatsukiban...nem lenne ebből kicsit sok, ha Naruto tesója is rossz útra tévedt volna???Na és, hogy pont ugyan oda... ???

men volt senkinek sem fura hogy Pein madjem egyezik a 4.-ik Hokage-val??   szerintem Pein Nartto nagybátyja!   ez csak feltevés.........    az anyjáról se sokat tudok............ méemint naurtó anyjáról.

Az lehetetlenség hogy Yahiko Minato tesója lenne mivel arról Jiraiya is tudott volna és teljesen más falukban élnek/éltek... :/ :/ :/
Naplózva
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #564 Dátum: 08 júl 27, 17:54:58 »

Naruto anyja Uzumaki Kushina a régi Örvény országából. Erre tisztán emlékszem. És személyiségileg dettó Naruto (nincsen nektek Harry Potter érzetetek ettől...? Kinézet: papa, Személyiség: mama) Szerintem a macskabajszok Naruto arcán a Kyuubinek köszönhetők (vagy nem...? rémlik, mintha a csecsemő Naruto arcán is lettek volna). Az viszont engem is foglalkoztat, hogy lehet-e Narutonak vérvonal képessége...? Vagy éppen a könnyű barátkozó képessége lenne ez? Lehet, hogy ez a képesség egyedül rá jellemző. Nem is tudom, el lennék szomorodva, ha minden extra képessége valami másból származna, nem önmagából. S különben is, Naruto nem hülye, csak egyszerű. S ez nagy különbség. Szerintem idővel lesz olyan intelligens, mint az apja volt.

Pein kedvenc teste Nagatoé. Nagato pedig a Rejtett Eső falu gyermeke. Nem lehet közük egymáshoz. Eddig nem is láttuk egyébként az igazi Peint, vagy csak nem tudtunk róla, hogy láttuk. Nem valószínű, hogy Narutonak testvérei lennének, semmi nem utal rá.

Kushina halálára két lehetőség van: vagy belehalt a szülésbe, vagy belehalt a Kyuubi Konoha elleni támadásba. Ki tudja melyik az igaz...? Annyi bizonyos, hogy nem él a szerencsétlenje. Nagyszülők pedig talán azért nincsenek, mert az Örvény országa csak VOLT, mint ahogy említik. Örvény országa - Uzumaki (spirál) - > ezzel kapcsolatos vérvonalképesség...? (durva gondolat: feketelyuk létrehozása a Rasengan spiralitásával...?)


Moderátor:
A 2 hsz egyesítve. Legközelebb került a dupla hozzászólást.
Most is csak azért nem töröltem a másodikat, mert értelmes hsz volt. ^^
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 27, 20:57:37 írta Chakra » Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #565 Dátum: 08 júl 27, 19:22:45 »

feketelyukról ne beszélj az akármiylen kicsi is a földet magá****ipantaná... max oylasmi mint amit kakashi is csinált dimenziókapu... és egyáltalán enm 100% hogy Kushina meghalt bár Tsunade és Jiraiya múlt időben beszéltek róla de szerintem ez is ki fog még derülni. a másik Pein volt Nagato nem? Nagato Yahiko és Konan voltak esőfaluban amikor Találkoztak Jiraiyával Tsunadével és Oroval de Jiraiya velük maradt edzeni Nagatot a Rinengan miatt.  aztán Yahiko valahogy meghalt és ő is bekerült a testei közé ennyi. Pein(nagato) meg valahol bújkál. és van egy oylan érzésem hogy már nem is egyszer találkozhattunk vele..(de persze ez csak találgatás)

Kushinában reménykedem hogy hallunk felőle.
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 27, 19:24:52 írta Dave90 » Naplózva
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #566 Dátum: 08 júl 28, 12:54:30 »

Eléggé nehezen kihámozható, amit írtál. Ha jól emlékszem, Nagato rendelkezett a Rin'nengannal, de Jirayira eredetileg nem ezért maradt velük, hanem mert Yahiko mindhármuk nevében arra kérte a Levél csapatot, hogy tanítsák meg őket a harcművészetekre, hogy meg tudják védeni magukat és egymást. A Rin'nengan csak jóval később jelent meg, mikor a Rejtett Kőből egy nindzsa a gyerekekre támadt, és megsebesítette Yahiko-t. Erre Nagato nagyon bedühödött, és előtört belőle a Rin'nengan képessége. Érdekes megjegyzés: Yahiko a doujutsu megjelenése után nem emlékezett semmire, csak arra, hogy a kő nindzsa ott fekszik holtan. Innen tudta meg Jirayira, hogy a Rin'nengan egyáltalán létezik, eladdig csak legendának hitte.

Nos, rendben van, a fekete lyuk ötlete eléggé nagy elrugaszkodás volt, még Naruto világától is. De biztos, hogy ahányszor előfordul a múltjában egy spiralitásra utaló elem, annál inkább biztosak lehetünk benne, hogy van benne egy ezzel kapcsolatos képesség. Mint ahogy az előbb is írtam, lehet ez éppenséggel az is, hogy könnyen köt barátságokat (mert ez is egy képesség), de lehet az is, hogy gyorsan tanul, ha megértett valamit, és természetesen fenáll a vérvonal képesség lehetősége is. Plusz még nem véletlen, hogy a csakrájának az eleme a szél - ez is simán összefüggésbe hozható az örvénnyel. Ha ehhez hozzácsapjuk a feltételezést, hogy csakrájának másodtermészete víz, a spirál jelkép még inkább szembetűnővé válik. Kishimoto-san, Kishimoto-san, vajon tudod-e te magad is, hogy ez mit jelent? Nagyon valószínű, hogy még ő sem sejti. Ettől érdekes ilyen sorozatot írni és rajzolni kacsint

U.i.: Rendben, igyekszem kerülni a dupla hsz-eket:)
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Natsu
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37



« Válasz #567 Dátum: 08 júl 28, 13:03:29 »

Szerintem biztosan hallani fogunk Naru anyjáról... elvégre, ha már az apja ilyen "híres" volt, akkor az édesanyjáról is hallunk majd... de szerintem, ez még csak a távoli jövőben lesz... Elég rész lesz még, hogy kiderítsük... elvégre, Kishimoto-samának az ötlettár tele... ^^ Mondjuk, találgatni lehet... de majd meglátjuk, kinek lesz igaza! Mosolyog

Hekate: igazad van... a logikádban nincsen semmi hiba... De ezt majd megtudjuk... :p Húha, máris kíváncsi vagyok! ikszdé
Naplózva


Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #568 Dátum: 08 júl 28, 13:19:52 »

Jó igazad van csak rosszúl emlékeztem de a lényeg csak az hogy Peint nem Nagato testét használja hanem Yahikoét legalábbis Yiraiya visszaemlékezésében Pein/Nagato fekethajú volt...

és ja ez a logika jó csak ugye Kihiről beszélünk viszont ez is oylan dolog hogy sokan úgy álnak hozzá ogy persze csak egyzsertű véletlen aztán meg midne erre alapul majd kdierül de én is csak abban reménykedem hogy elég sokat megtudunk még a családjáról mert se Kushináról se Yondaiméről nem tudunk túl sokat.
Naplózva
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #569 Dátum: 08 júl 29, 08:51:49 »

Végülis egyáltalán honnan tudjuk, hogy az igazi Pein megegyezik Nagatóval...? Ez sem egyértelmű. Könnyen lehet, hogy Pein úgy rejtőzik, hogy majd kiszúrja a szemünket. Elvégre nem tudjuk, hogy mi történt. Ha a Sharingant át lehet ültetni idegen testbe (lásd: Obito -> Kakashi), akkor a Rin'nengant miért ne lehetne? Így lehetne Peinnek hat útja.

Kushina felbukkanásában nem bízom, de abban igen, hogy még több is ki fog derülni róla, mint ahogy a Yondaime nehéz döntésének okairól is. Ezért fut a sorozat. Dave09..: igazad van, ez valóban ilyen, szerintem elkerülhetetlen, hogy gonoszkodás is megfordul Kishimoto-san fejében, amikor ír, de merem remélni, hogy nem elsősorban a tömegmanipulálás miatt teszi ezt vagy azt (még ha néhány mozzanat, mint például Yamato megszólalása is, egyértelműen az) a sztoriba. Mivel én is publikáló szerző vagyok, tudom, hogy egy sztori és az írója közötti kapcsolat olyan, mint a szülé és a gyermekéé, szereti, formálja, átéli, megérti, újraértelmezi. Egy író csak akkor változtat a saját elképzelésein a tömeg akaratának engedve, ha még több pénzt akar keresni, de ha ez megtörténik, akkor maga a sztori már nem sztori, hanem kívánságpaletta, szappanopera vagy egyéb értelmetlen zagyvság. Szurkoljunk, hogy Kishimoto-san továbbra is saját kútfőből manipuláljon minket Nevet

Még valami: én még az Örvény országáról szeretnék valamit megtudni. Pl. Földrajzi elhelyezkedés Naruto világában, jellegzetesség, rendszer, emberek az Örvény országában, mi a kapcsolat Minato és Kushina között, mi kötötte össze őket, és MIÉRT PUSZTULT EL AZ ÖRVÉNY ORSZÁGA. Mert az kiderült, hogy elpusztult, de vajon miért, és hogyan?
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 54
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!