24 szep 21, 15:18:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 54
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto családfája - spoiler veszély!  (Megtekintve 185210 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
h_neji
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103

Isten teremtette az agyat VAGY az agy az istent?


« Válasz #525 Dátum: 08 júl 08, 13:32:59 »

Ez így igaz!
és Naruto olyan mitn a könyv főszereplője!
sosem adja fel ...
Naplózva

OUTSIDER
Vendég
« Válasz #526 Dátum: 08 júl 12, 16:08:22 »

Olvastam hogy jiraiyat megöli az egyik akatsuki tag, kár pedig ő a kedvenc karatterem Szomorú
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #527 Dátum: 08 júl 12, 19:21:20 »

Köszönjük eme roppant témába illő és friss hozzászólásodat, OUTSIDER.  Nyelvesít  kacsint

Na de hogy témába illő legyen: én arra leszek kíváncsi, ki lesz aki ezt elmondja Narutonak? Én Tsunadére vagy esetleg ezekre a békákra tippelnék.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #528 Dátum: 08 júl 12, 19:52:23 »

Hmm hogyha Yondaime-hez közel álló személyeket nézzük akkor már csak Kakashi maradt hátra, de mivel Tsunade a Hokage épp ezért szerintem ők ketten fogják elmondani neki.
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #529 Dátum: 08 júl 12, 21:29:42 »

Szerintem is Kakashi és Tsunade.. És szerintetek 6szemközt vagy mindenki előtt? Vagy a többiek hogy tudják majd meg:D
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #530 Dátum: 08 júl 12, 21:40:17 »

Kakashi szerintem nem tudja. lehet hogy közel állt Minatóhoz de csaka tanítványa volt, semmi egyéb. És végülis, Kakashi nem viselkedett Narutoval úgy mintha többet látna benne egy izgága vakarcsnál.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #531 Dátum: 08 júl 12, 23:03:35 »

xD.. főleg amikor mondja hogy "én most tényleg kedvellek" és Naruto kidől.xD Már látnám animeben is.. Sorry OFFért..
És Jiraiya nem mondta el Kakashinak hg Minato Naruto apja? Technikai KO
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #532 Dátum: 08 júl 13, 00:57:35 »

hát igaz nekem sem rémlik hogy modnta volna dehát Tsunade és Jiraiya is csak a Pein harc elődt mondta... szóval Kakashi is tudhatja sőt szerintem tudja is... És amennyit Shikamaru már tud ANrutóról Az Akatsukiról már sztekm réges régen tudja azt is hogy Az Apja Yondaime volt. szóval ez már 2 plussz személy. Sztem egyáltalán nem volt akkora titok mint az hogy benne van a Kyuubi. 
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #533 Dátum: 08 júl 13, 11:24:28 »

Egy kis kóbor eszmefuttatás:

Már az elején úgy lett megírva a történet, hogy Naruto és Sasuke Kakashi csapatába kerüljön. Naruto talán pont azért, mert Kakashi Yondaime tanítványa volt (ez elég gyenge lábakon áll, mivel csak jóval később tudjuk meg, hogy ő a 4. tanítvány volt), ill. állarcos hősünk elég kiemelt helyen van a jounninok között és neki kellett vigyáznia Narutóra, ill. arra ami "benne van". Sasuke meg pont a Sharingan miatt került Kakashihoz. Végül is elég árulkodó, amikor a csapatbeosztások ismertetése után mutatják, hogy a Shandaime és Kakashi Naruto szobájában nézelődnek. Egy "sima" tanítvány nem kapna ekkora figyelmet. Bár az is lehet, hogy akkor még csak a Kyuubi miatt volt az egész.

És persze az is lehet, hogy akkor még Kishimotónak sem volt tiszta, hogy lesz valami kapocs Naruto és a Yondaime (ill. Yondi és Kakashi) között (bár ezt kizárnám). Végül is, akkor még nem láttunk normális képet Minatóról, csak a "sziklafejét", az meg nem igazán adta vissza, hogy is néz ki. A manga első részének az elején egyáltalán nem, az anime első részének az elején pedig csak távolról mutatják Minatót, az arcvonásai nem látszanak.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #534 Dátum: 08 júl 13, 12:28:47 »

Ez így helyes legalább nem kell ennyit gépelnem Nevet
Na akkor én is futtatom az eszméimet Pontosan
Visszatérve arra ,hogy Sarutobi-sensei és Kakashi, Naruto szobájában nézelődtek, szerintem is a Kyuubi miatt volt, és valamiért úgy gondolta Sarutobi-sensei ,hogy egyedül Kakashi lenne képes megállítani Naruto-t ha esetleg valami baj történne, mivel hát nem tudom, hogy Asuma, Kurenai és a többi kapitány mit kezdett volna Naruto-val hogyha esetleg előmászik belőle a Kyuubi.

Amúgy meg Kakashi biztosan tudja hogy Minato Naruto apja mivel az elemi manipuláció tanításánál is Minato-t látta Naruto-ban és amúgy hogyha esetleg(amit kétlek) nem mondta volna el neki senki sem, azért nem olyan ostoba ő hogy ne találta volna ki.
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #535 Dátum: 08 júl 13, 14:08:04 »

Biztos hogy Tsunade és Jiraiya többet beszélgettek a dologról, pl. a kocsmában ahol beszélgettek tsunade múltját illetően és a Hokageságát illetően, csak Kishi nem mutatott belőle semmit.  Nyelvesít Én pl ilyesmit képzelek el:

-Na, miért tanítod Narutót Jiraiya? Úgy gondolod hogy ami az apának nem ment, a fiának fog?
-Szerintem igen. Mivel Naruto örökölte az apjától a kemény munkát és a kitartását. Szerintem képes lesz felülmúlni Minatót.
-És mi van ha mégsem?
-Kizárt dolog. *mosoly* Ha Minatót sikerült kitanítanom, akkor a kölyök is menni fog.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #536 Dátum: 08 júl 13, 14:16:24 »

Ez úgy hangzott mint egy Csillagok háborúja rész ikszdé

Luke = Naruto
Obi-Wan = Jiraiya
Darth Vader = Minato
Yoda = Tsunade
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #537 Dátum: 08 júl 13, 14:22:17 »

Na erre asszem egy ideillőt tudnék mondani, ez pedig a következő képben rejlik:

http://akari88.deviantart.com/art/Naruto-367-Spoiler-63486592

 Nevet  Nyelvesít
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #538 Dátum: 08 júl 13, 15:59:18 »

LOL rondar, na ezektől kész szoktam lenni Nevet Jó a hasonlat Chakra Nyelvesít
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #539 Dátum: 08 júl 16, 10:06:55 »

További hasonlatok:

Han Solo: Sasuke
Csubi: Akamaru
Palpatine: Madara
Leia: Sakura (?)
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 54
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!