24 szep 21, 16:24:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 54
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto családfája - spoiler veszély!  (Megtekintve 185225 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #495 Dátum: 08 jún 15, 12:04:24 »

Ez a mondat ellentmond önmagának. ^^
Nem hiszem, hogy a Kyuubi ostroma közben majd leállnak fényképezkedni. Meg hát a fotós is inkább felvette a nyúlcipőt. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #496 Dátum: 08 jún 15, 19:25:38 »

Mondjuk ebben van valami, de én úgy értettem hogy Naruto születése után és a Kyuubi megjelenése között telt el tíz perc.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #497 Dátum: 08 jún 15, 21:39:02 »

Na ez az, amiről halvány lila gőzünk sincs... de szerintem még Kishimoto Masashi senpainak sem. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Zóra
Vendég
« Válasz #498 Dátum: 08 jún 15, 21:54:20 »

Még egy 1 hetes vagy (más felfogás szerint) 1 hónapos babát is újszülöttnek nevezünk, úh. nem biztos hogy a kyuubi Naruto születésekor támadott. ^^
Naplózva
sasuke_kun_
Vendég
« Válasz #499 Dátum: 08 jún 16, 12:52:16 »

Yondi             and        Uzumaki xxx ---> Uzmaki Naruto ///////////// Uzmaki Naruto and Shion//// --> még nincs gyerek
shion és naruto szerelméről asszem a naruto shipp. I. filmjéből lehett következtetni


       
Naplózva
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #500 Dátum: 08 jún 16, 19:13:30 »

had hangsúlyozzam kedves moderátorunk hejett  Nevet ....hogy a movie-knak semmi köze a történethez  Figyelmeztetés Figyelmeztetés
....tehát ha Naruto esetleg meghal az ucsó movie-ban mert befejezi Kishi a mangát és anime se lessz attol még nem kell minden este ugy lefeküdnöd hogy azt hiszed kedvenc hiperaktív önjelölt igazságoszto és Hokage shinobid meghalt mert nem halt meg csak valamit kell mutatni a népnek  Nevet Nevet

tenát Naruto és Shion között nem lessz a világon semmi hacsak Kishi nem határoz úgy
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #501 Dátum: 08 jún 21, 09:08:40 »


... Én nem azon akadnék ki, hogy a 4. az apám, hanem azon, hogyha az az ember, akivel 12 éves korom óta együtt dolgozok (Kakashi) tudta, akkor miért nem mondta el. Vagy Jirayia és Tsunade... Mind2en tudják, Jirayia-val 2 és fél évet töltött és nem mondta neki. Mondjuk ilyen helyzetben tuti nem haragudna Jirayiara.
mondjuk szerintem is elmonthatták volna
Na tehát... Mért nem mondták el, hogy ki Naruto apja?
1. Naruto valószínűleg nem is kérdezte, se a mangában, se az animében nincs olyan fejezet, ami ezzel foglalkozna...
2. Naruto származását titokban tartották a 3. Hokge parancsára! Nem beszélhetett senki Naruto múltjáról...
Ezzel akarta megóvni a 3. Hokage...
Naplózva
Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #502 Dátum: 08 jún 21, 10:12:41 »

Idézet
2. Naruto származását titokban tartották a 3. Hokge parancsára! Nem beszélhetett senki Naruto múltjáról...
Ezzel akarta megóvni a 3. Hokage...

hát nem tudom, szerintem csak az volt megtiltva, hogy a Kyuubiról beszéljenek. Amúgy az igaz, hogy Naruto nem is kérdezte Mosolyog
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #503 Dátum: 08 jún 21, 14:31:15 »

Hát az igaz, hogy Naruto nem kérdezte, de szerintem eszébe se jut, hogy Konoha megmentője esetleg a tulajdon apja lehet (szerintem a helyében nekünk se jutna eszünkbe). Nevet
Naplózva

kaoszzsolt
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 72



« Válasz #504 Dátum: 08 jún 21, 18:04:46 »

Jirayia sokszor utalt a 4-ik Hokagéra hogy nagyon hasonlítrá Naruto plusz hogyha megnézné a negyedik arcképét akkor is nagy a hasonlóság és le eshetetvolna neki és a chakrájának a természete is utal
Naplózva
Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #505 Dátum: 08 jún 21, 19:53:43 »

miért, tudjuk, hogy a 4. szél chakrával rendelkezett?
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

matyi-senpai
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 82


semiconductor alchemist


« Válasz #506 Dátum: 08 jún 21, 20:02:17 »

Nem, nem tudjuk, de szerintem arra gondolt, hogy a nevében benne van a "szél" szó ( Namikaze ) :'X
Naplózva

"Tévedni emberi dolog."
Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #507 Dátum: 08 jún 21, 20:32:40 »

aha
és Hinatanak a nevében meg a tűz van benne Nevet
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #508 Dátum: 08 jún 21, 20:33:53 »

Ennyi erővel Shino meg tűz eleműXD Szal nemhinném h a neveknek sok közük lenne az elemekhez Mosolyog
Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #509 Dátum: 08 jún 21, 22:03:25 »

Tudom, de azért beírtam ezt is, mert miért is neXD

Bár én el tudnám képzelni, h Yondi szél elemű lenne, ha mondjuk az elem is genetika útján öröklődik Gondolkozik Vagy nem :'X
Naplózva
Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 54
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!