24 szep 21, 18:51:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 54
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto családfája - spoiler veszély!  (Megtekintve 185275 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
matyi-senpai
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 82


semiconductor alchemist


« Válasz #480 Dátum: 08 jún 10, 19:46:30 »

Nemrég néztem meg újra azt a fejezetet (382), a visszaemlékezésben, ahol látjuk az anyját, Naruto még meg sem született. Ahol pici babaként mutatják, ott nem látjuk a szüleit.
Viszont azt nem tudom, hogy említik-e valahol a mangában az Örvény országot.  Gondolkozik

(Csak azok miatt húztam ki, akik nem olvasnak mangát)
Naplózva

"Tévedni emberi dolog."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #481 Dátum: 08 jún 10, 20:19:53 »

... Viszont azt nem tudom, hogy említik-e valahol a mangában az Örvény országot.  Gondolkozik ...

Naruto manga 367/11/utolsó kép kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #482 Dátum: 08 jún 11, 15:25:59 »

A mangában van egy rész amikor Jiraya haldoklik és vissza emlékszik hogyan adott Narutonak nevet. Meg hogy Yondaime azt mndta hogy bárcsak a többi shinobi is olyan lenne mint ő. Na ott mutatták Narutot mint pici baba vagyis akkor az anyja nem halt meg.(Legalábbis nem a szülésben.)

Igazából volt két érdekes kép amit az animéban is láthattunk. Az egyik az amin a pici baba Narutót fogja valaki, és a másik pedig Minato arca ahogy szomorúan néz. Összehasonlítottama kettőt, és rájöttem hogy aki fogja Narutót, ugyanolyan ruhában van, mint amit Minato viselt azona képena mina fejét láthatjuk. Így szerintem Minato halála előtt még egy félrecsúszott kép készült róla és a pici Narutoról.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #483 Dátum: 08 jún 11, 15:35:11 »

Te hogy néznél a gyermekedre akibe éppen egy pusztító erejű szörnyet akarsz belepecsételni örökéletére? Nem hinném hogy túl vidám szokott lenni az ember ilyenkor hacsak nem olyan elvetemült mint Orochimaru.
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #484 Dátum: 08 jún 11, 15:40:49 »

Nem hinném hogy azt írtam hogy örülnék  :'X ... habár  Gondolkozik ő maga zárta be Narutoba a Kyuubit. Szóval ő a felelős a saját szomorúságáért. Meg hogy a fia nem tudhatta meg az igazat? Ez meg mégis miféle nevelési rendszer? Én bírom Minatót, de ez egy oylan döntése volt számomra amit én nagyon nem értettem meg. Az oké hogy szerette volna, ha Narutóra hősként néznek fel, de ezért ekkora árat fizetni...  Technikai KO
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #485 Dátum: 08 jún 11, 15:50:04 »

Ő úgy gondolta, hogy Naruto-t hősként fogja tisztelni a falu, merthogy a szörnyet saját testében tartja elzárva így megóvva a falut. Amúgy meg pontosan nem tudom, de gondolom csak egy újszülött gyermeken lehetett csak elvégezni a pecsételést erről nem sok infót hallottam. Egyébként azt nem írtam, te örülnél neki Pontosan Az csak egy példa volt. Mosolyog
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #486 Dátum: 08 jún 11, 16:10:02 »

Hát jó, csak úgy éreztem hogy ez ilyesfajta bejelentés volt.   Mosolyog Azé' én is vagyok olyan értelmes hogy tudjam, hogy Minatónak ez nem eshetett jól.  :/ Csupán a képekről beszéltem, hogy legyen összehasonlíthatóság.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #487 Dátum: 08 jún 11, 17:41:55 »

... kép amit az animéban is láthattunk. Az egyik az amin a pici baba Narutót fogja valaki, ...

A ruhából ítélve egy Hokage fogja, látszik a piros és a fehér. Hogy melyik Hokage, az jó kérdés. Én Sabutorbira tippelek, mert Minato csak a Hokage köpenyt viselte, alatta a szokásos chuuni-jounin cucc volt rajta.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #488 Dátum: 08 jún 11, 17:54:27 »

... kép amit az animéban is láthattunk. Az egyik az amin a pici baba Narutót fogja valaki, ...

A ruhából ítélve egy Hokage fogja, látszik a piros és a fehér. Hogy melyik Hokage, az jó kérdés. Én Sabutorbira tippelek, mert Minato csak a Hokage köpenyt viselte, alatta a szokásos chuuni-jounin cucc volt rajta.

Volt rajta más is, például az a gönc amit a Hokage irodában láthattunk róla, ami a képen szerepelt. Én msot erre a képre gondoltam: http://www.animegalleries.net/albums/Naruto/4th/naruto_yondaime0001.jpg
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #489 Dátum: 08 jún 11, 18:34:33 »

Az jó, mert én meg erről a képről írtam:
http://kepfeltoltes.hu/080611/bscap017_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #490 Dátum: 08 jún 12, 15:07:33 »

Mindkét képen ott a Fehér-Mélyvörös szína ruháján. És szerintem ez a fotó valahol elzárva van a Hokage szekrényében vagy valahol, a másik felével együtt, mert szerintem kettétört vagy valami hasonló.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #491 Dátum: 08 jún 12, 15:22:08 »

rondar... Ezen a képen hol szerepel Yodaime?
http://www.animegalleries.net/albums/Naruto/4th/naruto_yondaime0001.jpg
Te valami nagyon rossz linket tettél be, mert én csak egy rózsaszínruhás kislányt látok...  Kúl
Már elnézést az OFF-ért, de gondoltam szólok...  :/
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #492 Dátum: 08 jún 12, 15:40:11 »

Biztos azóta törlődött.  Gondolkozik

Itt egy másik: http://photobucket.com/image/yondaime%20hokage/ilovesmesomeyaoi/Naruto/Naruto%20and%20Yondaime/Fourth_Hokage.jpg?o=35
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #493 Dátum: 08 jún 12, 18:10:23 »

Amúgy nem tudom, milyen kettétört képről van szó... ^^"
Ezek a képek Sarutobi-sensei emlékeiben láthatóak, meg a "Hokage-szoba" falán.

A lenti link, amit Gabesz kifogásolt, annyiban nem jó, hogy nem lehet direkt lineklni arra a képre, ezért van ott egy kis figyelmeztető szöveg.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #494 Dátum: 08 jún 14, 10:57:12 »

Szerintem biztos készült egy közös kép Minatoról és Narutoról, hisz tíz perc telt el Naruto születése után, mikor a Kyuubi megtámadta Konohát.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 54
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!