24 szep 21, 19:03:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 54
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto családfája - spoiler veszély!  (Megtekintve 185298 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #465 Dátum: 08 máj 01, 18:36:39 »

De ő nem tudja, hogy ki volt az anyja.  Szomorú  Viszont hogyha jól gondolom akkor mostmár Kakashi tudja egyedül hogy kik voltak az igazi szülei szóval valamikor biztos elmondja... Bár nem túl nagy az esély, de lehet hogy akkor fogják majd csak megmondani neki amikor Hokage lesz?
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 01, 18:40:06 írta warmerh » Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #466 Dátum: 08 máj 01, 18:46:51 »

Nem... rosszul tudod. Még Tsunade is tudja. Meg tuti tudja a Harmadik két társa meg Danzou is.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #467 Dátum: 08 máj 01, 18:57:01 »

Bakker hát igen ezt nem gondoltam teljesen végig  :/ Nem kérdezek több hülyeséget, hogy a fenébe mehetett ki a fejemből, pedig mindig megjegyzem a dolgokat Neeem Na mindegy kösz a fejmosást Chakra Mosolyog
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #468 Dátum: 08 máj 02, 10:51:45 »

Nem tom, lehet, hogy hülye vagyok, de azt honnan tudjuk biztosan, hogy Kakashi tudja, hogy kik Naruto szülei?
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Hiei
Vendég
« Válasz #469 Dátum: 08 máj 02, 11:00:27 »

Biztosra csak Jiarayat és Tsunadet lehet tudni nem? Kakashit csak sejteni lehet mivel ő volt a 4. tantványa. Azért én bíztos vagyok benn hogy tudja Főleg az össze hasolítos jelenet ota mikor össze csapták a rashikat Mosolyog.
Naplózva
Fuji Taka
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 76


« Válasz #470 Dátum: 08 jún 05, 19:42:21 »

Pein és Naruto olyan hasonlók. Mintha Pein Naruto nagybátja vagy nagy tesója lenne. Hümm-hümm
Naplózva

Zsolti
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #471 Dátum: 08 jún 05, 19:45:15 »

A Pein és a Naruto közti látszólagos hasonlóság a véletlen műve! Semmi közük nincs egymáshoz! De ez már rengetegszer ki lett tárgyalva!
Naplózva
Fuji Taka
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 76


« Válasz #472 Dátum: 08 jún 08, 16:23:21 »

Bocs, hogy nem ide tartozik, de Naruto anyja az Örvény országba tartozik. De az hol van, és mi a jele? Én ilyen országról még nem hallottam. :/
Naplózva

Zsolti
matyi-senpai
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 82


semiconductor alchemist


« Válasz #473 Dátum: 08 jún 08, 17:08:39 »

Csak annyit tudok, hogy ez az ország megszűnt (egy másik ország részévé válhatott) valamelyik háború során. A szimbóluma szerintem az lehetett, ami Naruto bal vállán van.
Nem tudja valaki, hogy melyik manga fejezetben van Kushina (Naruto anyja)? Csak annyit tudok, hogy Jiraiya egyik visszaemlékezésében volt.

Szerk: Megvan! 382. fejezet Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 08, 21:00:41 írta matyi-senpai » Naplózva

"Tévedni emberi dolog."
lala83
Vendég
« Válasz #474 Dátum: 08 jún 08, 19:24:14 »

385 és 395 között valamelyikbe.
Naplózva
Magnus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Válasz #475 Dátum: 08 jún 08, 22:03:28 »

Mi van akkor ha Naruto anyja él csak mondjuk a két öreg tanácsadó meg Danzou jóvoltából elkellett hagynia őt. És elment a faluból vagy még mindig ott van valahol és figyeli őt mint egy Anbu pl.
Illetve az is érdekes hogy semmit nem tudni Sakura szüleiről. Csak az anyjának a hangját lehetet hallani egyszer még az elején.
Naplózva

Egy ember élete feláldozható a többség érdekében.
baska
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 239

alsógatyát kivűl hordo superhero


« Válasz #476 Dátum: 08 jún 08, 22:06:10 »

SAkura itt off...
de nem is lényegesek a szülei.
és naruto anyja valoszinüleg a szülésbe halt bele
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #477 Dátum: 08 jún 08, 22:06:55 »

Magnus Ez már többször ki volt tárgyalva... Olvass vissza...
Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #478 Dátum: 08 jún 09, 16:16:48 »

Naruto anyja még elő fog jönni ebbe bisztos vagyok... ez a belehalt a szülésbe dolog meg ááá már vicces:D azért mégse az Esmeraladáról van itt szó Nevet
Naplózva

Magnus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Válasz #479 Dátum: 08 jún 10, 15:15:13 »

A mangában van egy rész amikor Jiraya haldoklik és vissza emlékszik hogyan adott Narutonak nevet. Meg hogy Yondaime azt mndta hogy bárcsak a többi shinobi is olyan lenne mint ő. Na ott mutatták Narutot mint pici baba vagyis akkor az anyja nem halt meg.(Legalábbis nem a szülésben.)
Naplózva

Egy ember élete feláldozható a többség érdekében.
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 54
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!