24 szep 24, 05:23:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hokagék - Hashirama, Tobirama, Sarutobi, Minato, Tsunade  (Megtekintve 170583 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Kakasi Sharingan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164


« Válasz #285 Dátum: 08 jún 23, 12:53:17 »

Az tök mindegy hogy dicső vagy nem dicső halált hal attol fügetlenün  lesz róla két szép dombormű is. kacsint
Naplózva
Gaaralover
Vendég
« Válasz #286 Dátum: 08 jún 23, 13:44:39 »


Yondaime Ki ő valójában? Jobbra nyíl http://hu.wikipedia.org/wiki/Negyedik_Hokage
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 23, 13:46:19 írta Gaaralover » Naplózva
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #287 Dátum: 08 jún 23, 15:04:03 »

Hát hogyha picit utána olvasol akkor kiderül hogy a 4. Hokage, és ő volt az aki a Kyuubi támadásánál belepecsételte fiába a démon-t. Röviden ennyi.
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Szeth
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30



« Válasz #288 Dátum: 08 jún 23, 15:38:50 »

Én azon gondolkozom, hogy az első és a második hokage hogy haltak meg... Mivel amikor Oro feltámasztotta őket, akk egyikőük se volt öreg, és sérülések se voltak rajtuk. Ez hogy lehet? Érdekes, h nem derült ki, hogy végezték be, mivel nem úgy látszott, hogy végelgyengülésben
Naplózva

"Az élet dolgait két részre osztom: rettenetesre és kibírhatatlanra."
http://varesz.b13.hu/
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #289 Dátum: 08 jún 23, 16:01:34 »

Egy bizonyos okból a Naruto-világában nem valami magas az átlagéletkor..  Hümm-hümm
Ők is nagy valószínűséggel a többi ninjáhz hasonlóan csatában haltak meg...  Mosolyog A Hokage feladata megvédeni a falut mindenáron...
De úgy mlékszem, hogy Sarutobi valameik visszaemlékezésében  van utalás, hogy az első két hkage hogy halt meg...  Gondolkozik De nem akarok félre informálni senkit!  :'X
Naplózva
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #290 Dátum: 08 jún 23, 19:30:05 »

Nincs róla sajnos adat hogy hogyan haltak meg Sarutobi-sensei csak arra emlékszik vissza amikor az 1. és a 2. Hokage aztmondja neki hogy holnaptól ő a Hokage. Gondolom valamelyik ninja háborúban haltak meg.
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
AVENGER
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 136


« Válasz #291 Dátum: 08 jún 26, 11:09:23 »

azért biztos nem oan könnyen haltak meg, ha a shodaime leverte madarát és a kyuubit,azér ez nem semmi
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #292 Dátum: 08 jún 27, 16:00:08 »

Hali!
Amúgy amikor Tsunade harcol orochimaruval,akkor azok a jelek mik a testén?Illetve azt nem leeht tudni,hogy Yondi miylen elemű chakrat hasznal?Na meg mi a 6. elem??Tudom ,hogy van Tűz,szél,víz,villám,föld.De gőzöm nincs a 6-ról...
Naplózva
kery1234
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 792


Hisagi Fan


WWW
« Válasz #293 Dátum: 08 jún 27, 16:03:02 »

yondi az szél és fény vagy villám elemü chakrát használ és hatodik elem nincs Mosolyog
Naplózva
hajdugabesz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #294 Dátum: 08 jún 28, 10:54:37 »

azok a jelek tsunadén azzal a jutsuval kapcsolatosak amik regenerálták őt. többet nagyon nem tudunk, és az se derült ki mia 4. eleme
Naplózva

A fórumszabályzat nem viccből van. Ha nem tudod hogy hol van akkor megmutatom: http://nemesis.intrex.hu/naruto-kun/forum/index.php?topic=1115.0
Crusnik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178


Nerf my genjutsu, if you can!


« Válasz #295 Dátum: 08 jún 28, 11:10:55 »

Az nem egy Jutsu eredménye hanem Tsunade a homlokába sealelt valami gyogyító chakrat amit ha releasel akkor nagyon gyorsan gyógyúl és erős lesz kb mint Luffy gear second, már ha ez mond valakinek valamit. Csak ennek cseréjébe a sejtjei nem regenerálódnak újra és csökenté az élethosszát.

Yondi sztem mivel egy zseni volt és Hokage nem kérdés hogy mindet tudta. hogy miket használt hát sztem semmit ikszdé Kunai rasengan és teleportálás rulez Nevet
Naplózva
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #296 Dátum: 08 jún 28, 12:17:45 »

Akkor nem erősebb lesz , hanem 1 justuval kioldja azt a pecsétet amiben a chakra - ja van össze koncentrálva és azzal gyorsítja a regenerálódását ... Asszem sejtosztódást idéz elő vagy valami hasonlót , már nem tudom pontosan ...
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #297 Dátum: 08 jún 28, 15:18:33 »

Azzal a jutsu-val regenerálja a a sérült sejteket, pl. az átszúrt tüdejét, de mivel egy ember életében a sejtosztódás meghatározott számú, így ez a jutsu megrövidíti az életét. Amúgy meg tényleg jó lenne tudni hogy halt meg az 1. és 2. Hokage.
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 28, 15:19:09 írta warmerh » Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Crusnik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178


Nerf my genjutsu, if you can!


« Válasz #298 Dátum: 08 jún 28, 16:38:39 »

Megöregedtek? mondjuk  Mosolyog a harmadik 15-16 éves lehetet mikor a már az első legalább 40 votl a második meg 30. A Naruto idelyén már a harmadik 80 év körül van, szted hogy élhették volna meg :'X
Naplózva
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #299 Dátum: 08 jún 28, 18:09:41 »

Látom nem érted Crusnik :/ 15-16 éves lehetett a 3. akkor amikor Hokage lett. És akkor halt meg az 1. és a 2. Hokage csak nem tudjuk hogyan.
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!