24 jún 29, 09:39:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 123 124 [125] 126 127 ... 175
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Asztalaink  (Megtekintve 441791 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #1860 Dátum: 10 aug 14, 15:13:50 »

De az, csak éppenséggel ez a rövidítése xD (vagy nem? Pirul )
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #1861 Dátum: 10 aug 14, 17:21:12 »

nekem USM volt az ikon neve Nevet
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #1862 Dátum: 10 aug 14, 18:43:38 »

Az érdekes mert én mindenhol US-nak láttam rövidíteni  Nevet
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
InvisibleWings
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 176

Moe Searcher


WWW
« Válasz #1863 Dátum: 10 aug 14, 19:03:43 »

http://imagerz.com/QEJEUUtvAwJSBAgeQgVX
Ez lenne az én asztalom... =) Mostanában kedveltem meg a Black Rock Shooter-t... Nevet
Naplózva

,,Talán mindaz, amit a csillagokon túl látunk a képzelet szüleménye, de az érzés, ami a szívünket marcangolja igenis valóságos"

,,A lelked az, ami a világ súlya alatt roskadozik, de a jelen öröme az, ami erőt ad neked, ezért harcolj, küzdj tovább!"

,,Megköszönöd az utolsó szólamot, melynek egyetlen, elnyújtott dallama a szívemig hatolt, s a hála visszatér hozzád, a karjaidba"
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #1864 Dátum: 10 aug 14, 19:28:51 »

azért befigyel a Star wars Episode I-Racer ,Jazz Jackrabbit 2, Heroes 3 Nevet Nevet Nevet LEGJOBBAK Nevet
Naplózva

InvisibleWings
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 176

Moe Searcher


WWW
« Válasz #1865 Dátum: 10 aug 15, 12:44:15 »

A legjobbak, amiket a gépem bír futtatni... ikszdé Mellesleg tényleg jók, mostanában a Heroes 3-mal játszogatok... =)
Naplózva

,,Talán mindaz, amit a csillagokon túl látunk a képzelet szüleménye, de az érzés, ami a szívünket marcangolja igenis valóságos"

,,A lelked az, ami a világ súlya alatt roskadozik, de a jelen öröme az, ami erőt ad neked, ezért harcolj, küzdj tovább!"

,,Megköszönöd az utolsó szólamot, melynek egyetlen, elnyújtott dallama a szívemig hatolt, s a hála visszatér hozzád, a karjaidba"
HaganeNoAnna
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173


A Pokol Úrnője


« Válasz #1866 Dátum: 10 aug 15, 17:02:50 »

Hála ennek a képnek, megtudtam, hogy van Photoshop a gépemen (azzal akarta megnyitni).
BRS-chan csinos, a Heroes meg jó. (De nekem akkor is a IV-es a favorit.) A Worms-ről meg ne tudd meg, mik jutottak eszembe veletek kapcsolatban >.<
Naplózva

鋼 の アンナ、 悪魔 な 少女、地獄 の 女神様

˝...A kedves, aranyos álmok valóra válnak...˝ By: Buszvezető srác az álmomból
InvisibleWings
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 176

Moe Searcher


WWW
« Válasz #1867 Dátum: 10 aug 15, 19:47:20 »

Nagyon szívesen! >_< Én azt hiszem tudom mik jutnak a Worms-ről rólunk az eszedbe... ikszdé De nem témához illő. Nevet
Egyébként meg ti is úgy vagytok vele, hogy a hangulatotokhoz megfelelő háttérképet tesztek be, vagy éppen az aktuális kedvenc animéről/filmről egy képet? =)
Naplózva

,,Talán mindaz, amit a csillagokon túl látunk a képzelet szüleménye, de az érzés, ami a szívünket marcangolja igenis valóságos"

,,A lelked az, ami a világ súlya alatt roskadozik, de a jelen öröme az, ami erőt ad neked, ezért harcolj, küzdj tovább!"

,,Megköszönöd az utolsó szólamot, melynek egyetlen, elnyújtott dallama a szívemig hatolt, s a hála visszatér hozzád, a karjaidba"
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1868 Dátum: 10 aug 15, 20:03:52 »

Én mindig valami aktuális filozófiai kérdéssel kapcsolatos dolgot, ami leginkább szerepet kap az életemben. Csak ezt érzem természetesnek. A mostanit pl. meg sem mutatnám. Nevet
Naplózva
HaganeNoAnna
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173


A Pokol Úrnője


« Válasz #1869 Dátum: 10 aug 15, 20:14:00 »

Nekem nagy ritkán jut eszembe, hogy hátteret kéne cserélni (A Jigoku Shoujo-s pl. több mint egy évig volt), szóval ha hátteret keresek, akkor inkább az Örök Kedvencek között nézelődök. Vagy kivételes eset, ha meglátok valami nagyon gyönyörűt. (Vagy olyan édeset, mint az én Potatom ^^˝ )
Naplózva

鋼 の アンナ、 悪魔 な 少女、地獄 の 女神様

˝...A kedves, aranyos álmok valóra válnak...˝ By: Buszvezető srác az álmomból
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #1870 Dátum: 10 aug 15, 20:56:58 »

Én eddig úgy voltam vele, hogy ami megtetszik kiteszem. De ez a Mello-s háttér maga a megváltó, nem mostanában készülöm lecserélni  Mosolyog
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1871 Dátum: 10 aug 15, 20:59:22 »

Tényleg öröm ránézni. De az egész asztalra. Hihetetlen harmóniát sugároz magából.
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #1872 Dátum: 10 aug 16, 00:26:06 »

http://imagerz.com/QEJEUUtvAwJSBAgeQgVX
Ez lenne az én asztalom... =) Mostanában kedveltem meg a Black Rock Shooter-t... Nevet
Iw, iw, tépettszárnyú...ikszdé  Ne mondd, hogy 4 évnyi informatika után csak bmpre futja süsd megXD

Milyen JJ2 van ott neked?! és nekem miért nem adtad oda?ikszdé Worms... mikor vörmszözünk?ikszdé  Anna-sama, te mire gondoltál a wörmszről? Jó lesz füstjelen, püben vagy MSNen is, ha a fórum nem bírná elXD.

Ja és Ma- IW (xD) A csaj nem rossz a háttereden (bár nem az esetemXD) , de...  mekkora búradurrantója van mááá?!
--
Nah a multhéten én is lecseréltem a rendszer alapvető háttérképét, mindig is azt használtam pedigXD... most már az is beanimésedett... de mivel nem akartam választani a képek közül, úgyhogy beállítottam egy programot, ami cserélgeti párpercenként a háttérképetXD Majd linkelet képetXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
InvisibleWings
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 176

Moe Searcher


WWW
« Válasz #1873 Dátum: 10 aug 16, 19:39:22 »

Nem igazán foglalkoztam a file kiterjesztésével, megsütlek... ikszdé Kérted, hogy adjam oda? Nyelvesít Wormszözni meg akkor fogunk, hogyha átmegyek/átjössz, vagy megcsináljuk a hamachit.
Ha nem tudnád, akkor az animéknél, meg úgy általában ázsiai szerepjátékoknál érvényes a következő szabály: kislány nagy puszkával.
Mellesleg ezen a gépen ez a hátterem: http://kepfeltoltes.hu/100816/H_tt_r_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 16, 19:40:24 írta InvisibleWings » Naplózva

,,Talán mindaz, amit a csillagokon túl látunk a képzelet szüleménye, de az érzés, ami a szívünket marcangolja igenis valóságos"

,,A lelked az, ami a világ súlya alatt roskadozik, de a jelen öröme az, ami erőt ad neked, ezért harcolj, küzdj tovább!"

,,Megköszönöd az utolsó szólamot, melynek egyetlen, elnyújtott dallama a szívemig hatolt, s a hála visszatér hozzád, a karjaidba"
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #1874 Dátum: 10 aug 16, 20:37:11 »

mirrors edge nem? Pirul
ezt feltudnád töteni külön csa a hátteret?Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 123 124 [125] 126 127 ... 175
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!