24 okt 07, 06:16:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Axis Powers Hetalia  (Megtekintve 147766 alkalommal)
0 Felhasználó és 36 vendég van a témában
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #270 Dátum: 10 ápr 27, 15:04:54 »

Nekem egy képeslapom van, de már azt is kiraktam a falamra, arra nyáladzok(a rebornos képeslapjaim mellett) állandóan xD

Hetalia mangát... naná, hogy megveszem, bár annak, hogy divat lesz én se örülök, de hát... istenem... Még mindig többen néznek animét, mint olvasnak mangát... Amíg nem adják le az animét sehol itthon, addig még nem lesz annyira tömegcucc. Végre egy manga a Lov*Comon kívűl ami érdekel... *-*
Bár a fordításra nagyon kíváncsi leszek, Feliciano jól megszokott "Doitsu, doitsu!"-je azért hiányozni fog x3

Komolyan, meglesz a manga, kirakom vitrinbe... *-*

A rész meg:
Isteneeeem, Arthur de imádlaaak... Náthásan milyen cuki kis elpirult uke-pofija van <3
Furansu-nii meg milyen édes volt máár... *////* *növeli a már így se kicsi FrUk fanságát*

Ivan kjáááááááááááá x33 Behalok... *___*
Litvánia... az a fej, amikor Felix után kiáltozott... mintha épp meg akarnák rape-elni... x"D
Felix... istenem... őt se az eszéért imádom... Nevet
Az a levél... istenem x"DD
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #271 Dátum: 10 ápr 27, 15:42:18 »

TaraAkera

Szerintem nem lesz belőle divatcucc. Ahhoz az anime is kéne hogy felkapott legyen. Ha meg tényleg 3000 körül lesz, akkor nyilván nem veszem meg. Az már nekem túl drága egyetlen kötet mangáért. Nevet
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
BM-13
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35

BM-13= Katyusha = Orosz rakétavető kocsi :)


WWW
« Válasz #272 Dátum: 10 ápr 27, 17:20:24 »

ÁÁÁÁÁÁ! Russia-kun akkora egy cukor volt, annyira megöleltem volna. xD És az hang... annyira hiányzott már a képernyőről. *___*  De Lengyelország... no comment. Hogy kiborítja mindig Litvániát. xD


Idézet
Litvánia... az a fej, amikor Felix után kiáltozott... mintha épp meg akarnák rape-elni... x"D
Honnan tudod, hogy nem? xD

Én tutira megveszem a mangát, de ha 3000-nél több, akkor tényleg jól meg kell fontolni. Nem mintha túl sok mangát vettem volna az utóbbi időben, de ez nálam tutira megérné, főleg hogy angolul egy csomó részt nem lehet belőle olvasni és nem is mindegyik került bele az animébe. Főleg amikor Amerika fel akarja fedezni Kanadát, aki éppen pont akkor kínálgatja juharszirupos palacsintával...xD  


Naplózva

"Amikor a test fenyegeti az elme biztonságát, olykor szorgalmazni kell annak eltávolítását. //Dr. Killjoy
katsuyu-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 196


« Válasz #273 Dátum: 10 ápr 27, 17:33:14 »

Idézet
Szerintem nem lesz belőle divatcucc. Ahhoz az anime is kéne hogy felkapott legyen.
Egyetértek, akkora "kultusza" tuti nem lesz, mint a Narutónak vagy a Bleach-nek. Bár utóbbi nálam is visszaesett az első helyről jó ideje, de attól még szeretem. Talán mert nem kaptam akkora dózist naru- és bleachőrültekből, mivel sosem voltam con-on (gondolom, most is dömping volt belőlük Pojén).
Minden animét/mangát lehet kultúráltan fanolni, arról nem a mű tehet, hogy sokan elvetemültek lesznek. XDDD

Idézet
Isteneeeem, Arthur de imádlaaak... Náthásan milyen cuki kis elpirult uke-pofija van <3
Furansu-nii meg milyen édes volt máár... *////* *növeli a már így se kicsi FrUk fanságát*
Vééégre, még egy Nii-chanXIggy fan!  Yóóóó UsUk nekem nagyon nem bejövős, mivel bennem mindig az van az anime/manga alapján, hogy jobbak tesóknak. Nevet Persze, egy-két jó fanart van ebből a párosból is. ikszdé

Az új, rész meg... agymenés halálos dózisban.
Székről leesős jelenetek nálam:
- Ivan örömtánca (mindent vitt.  Nevet)
- Liet rémálma, és utána ahogy felriadtak a többiek (LOL, egy ágyban alszanak a Baltik-tesók. XDDD)
- France-oniichan megunhatatlan pánikrohama. ^^

Liet-kunt egyre jobban megszeretem mostanában, olyan aranyos, ahogy Feliks-ért aggódik. Mosolyog

« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 27, 17:35:10 írta katsuyu-chan » Naplózva
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #274 Dátum: 10 ápr 27, 17:41:42 »

Idézet
Litvánia... az a fej, amikor Felix után kiáltozott... mintha épp meg akarnák rape-elni... x"D
Honnan tudod, hogy nem? xD
ahahaha xDDDD
Végülis, simán kinézek bármit Ivanból... ikszdé


Bizony, FrUk rulz x3
Bár nálam első helyen a DoiIta és az AmeJap állnak... Nevet
És igen UsUk tényleg csak tesóság... mint az UsCan Nevet


Alig várom már, hogy legyen benne megint Japán *-*
De most Görögország nélkül... xD
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
BM-13
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35

BM-13= Katyusha = Orosz rakétavető kocsi :)


WWW
« Válasz #275 Dátum: 10 ápr 27, 17:55:13 »

Japánt szerintem az utobbi részekben nagyon felkapták, szóval szerintem szüneteltetni kéne. :S Vagy nem tudom. Legalábbis az a két hiperaktivitásban gazdag rész csak Törökország miatt volt jó. xD

RussiaxLiet és RussiaxCanada! Nevet (mondjuk az utóbbit csak a hoki miatt párosíthajták, de olyan cukik együtt)
De kezdem megkedvelni GermanyxAustria párost is... ^^ De általában a normálisabb doujinshik és fanficek befolyásolnak ezügyben. xD

Hamár doujinshi... olvasta valaki az 1939-et? Nagyon jó Németország-Lengyelország story, nem hosszú, de nagyon jó volt látni, hogy végre nem a yaoi részét fogták fel a dolognak (plusz evil-Germany olyan jól nézett ki, de az már mellékes). Több ilyen kellene. Végülis egy hasonló komolyságú animét simán csinálhatnának a Hetalia-ból, hiszen annak is meg vannak a drámai száljai. Nevet Nem mintha az öt perces röhögőgörcs nem lenne jó... xD
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 27, 18:07:08 írta BM-13 » Naplózva

"Amikor a test fenyegeti az elme biztonságát, olykor szorgalmazni kell annak eltávolítását. //Dr. Killjoy
katsuyu-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 196


« Válasz #276 Dátum: 10 ápr 27, 18:15:16 »

Na, igen Nihon nagyon aranyos, legjobban IggyXNihon felállásban bejövős, ha már párosítunk. XDDD
Persze, Alfreddal sem rossz, sőőt. Pirul
Angliát utálom, mint uke, kivétel ez alól, mikor Nii-channal van.
Nálam bejövősek még a RoChuu, a NihonXChuu (fura, de pont azért jó, Nihon mint seme  Nevet), a RoXLiet, a GilboXBözsi, és a RodXBözsi (number one páros).
Akiket nagyon utálok együtt: GreeceXNihon és RodXVash  Lehánylak Ausztriához Bözsi megy, vagy senki.

Jah, nem vagyok ám elvetemült yaoi-fan, de a Hetaliában valahogy adja magát az egész.  Pojén
Light-os keretek között nincs gond vele fanartban és doujin-ben, fanficben azért elolvasok mindent... Pirul

Apropó, nem akarunk petíciót küldeni a készítőknek? Kínát már évezredek óta nem láttam... Szomorú Szívás, mindig a kedvencemet hanyagolják...
Ok, ha kövi részben nyomnak Nordic-csapatot, türelmesebb leszek. Su-saaaan! *.*

Idézet
Hamár doujinshi... olvasta valaki az 1939-et?
Uhh, asszem én láttam DA-n, ha egyre gondolunk. Szegény Feliks, majdnem elsírtam magam, de hát ez a történelem.  Szomorú
Attól függetlenül tényleg profi, én nagyon szeretem, mikor valaki ennyire belemélyed a történelembe, hogy aztán profi fanwork-öt alkosson. bow
Naplózva
BM-13
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35

BM-13= Katyusha = Orosz rakétavető kocsi :)


WWW
« Válasz #277 Dátum: 10 ápr 27, 18:25:54 »

Az a baj, hogy Kína legtöbbször Koreával van együtt... de igaz a többit berakhatnák. Nevet Shinatty-chan. xD Meg a Panda-jelmez. xD De Su-sanban tökéletesen egyetértek! Mindig keresik a kibúvókat, amivel kiírhatják, pedig a kávézós részben, meg a Chibimerikás részekben is benne van eredetileg! De nem baj, a mangában benne lesz! *___*

RodxBözsi... hogy felejthettem ki őket... *háromszor fejbeüti magát a serpenyővel és elviseli a "kono obaka-san" áradatot*
Naplózva

"Amikor a test fenyegeti az elme biztonságát, olykor szorgalmazni kell annak eltávolítását. //Dr. Killjoy
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #278 Dátum: 10 ápr 27, 18:49:55 »

Én a LietPolt szeretem még nagyon, meg persze a HrexChibitaria x3
De a GilboBözsi meg a RodBözsi is jók... Nevet

Na igen, a GreeceNihon nekem se a szívem csücske... Maradok az AmeJapnál ilyen téren x3



Kííííínaaa...~
Igen, ő is jó lenne már megint x3


1939... még nem olvastam, valaki linket tud adni? *-*

Fanartokból van sok jó *-*
például ezt szeretem nagyon: http://chibiveechan.deviantart.com/art/APH-Until-we-meet-again-161347911
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #279 Dátum: 10 ápr 27, 18:54:41 »

Hát én is félek attól, hogy túlzottan divat lesz, most a Conon is volt egy csomó "ismerem a Hetaliát, de azt sem tudom miaz" gyermek. Ami tényleg megdöbbentett engem is, hogy Drága Tara-chanunknak alias Russia csapját nem ismerték fel, csak magát a karaktert. A CSAPOT FEL NEM ISMERNI BŰN!

Amúgy tényleg nagyon rossz, hogy Korea nincs benne a sorozatban, emiatt szegény Kína sokkal kevesebbet szerepel. Viszont azt szeretem nézni, ahogy Korea az endingben ott forog a földön Nyelvesít

Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
BM-13
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35

BM-13= Katyusha = Orosz rakétavető kocsi :)


WWW
« Válasz #280 Dátum: 10 ápr 27, 19:01:31 »

http://community.livejournal.com/hetalia/7096648.html  Fuh, ezt most küldték nekem! Nevet 2012 hamarabb itt lesz, mint gondolnánk... xD
Naplózva

"Amikor a test fenyegeti az elme biztonságát, olykor szorgalmazni kell annak eltávolítását. //Dr. Killjoy
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #281 Dátum: 10 ápr 27, 19:09:06 »

júújjj *-*

Ígyis eléggé felspannoltam magam a filmre a trailer miatt de most...hát vuhuhúúú *-*
szeretnék ilyen útleveleket... XDD
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #282 Dátum: 10 ápr 28, 17:39:08 »

Ahhoz az anime is kéne hogy felkapott legyen.

Olvastam valahol,hogy az Animax fontolgatja a dolgot Nevet Oké,most fog jönni,hogy "rémhír", és jogos, mivel nem hivatalos infó, csak valaki írta egy blogon, aki dumált az Animaxesekkel, hogy fontolóra vették a dolgot...
Viszont tény,hogy  ha Japánban nem sugározzák a TV-k hála Korea bácsinak, akkor miért pont a mi csöpp hazánkban jelenne meg a képernyőn? Bár ha már az amcsik megcsinálják,akkor csak meg kell venni a jogokat,és kész.
Szóval lehet megérjük még a katasztrófát,és lehet pont 2012-én? Nevet
Most nyugodtan kiáltson mindenki rémmadárnak Nyelvesít

(a csapos dolog meg hát igen...10 emberből 2 vágta,mi akar az lenni xD éljen a magyar "fandom")
Naplózva

BM-13
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35

BM-13= Katyusha = Orosz rakétavető kocsi :)


WWW
« Válasz #283 Dátum: 10 ápr 29, 06:03:04 »

Tara-chan, "varázsbotod" segítségével küldd el őket elolvasni a mangát... Nevet:D:D

Fuh, fontolgatom, hogy a nyári conon kit cpzzek. Russia-kun, China-kun, Liet-kun és Hungary-chan van előnyben. Utóbbi háromhoz még paróka sem kellene. xD

Nem tudom, én az animaxon nem szívesen nézném, főleg ha 5 percért egy hetet kell várni (nem mintha most nem, de neten megint másxD). A másik a magyar szinkron... a Soul Eater óta kicsit megenyhültem a magyar szinkronokkal, de félek, hogy mi lenne a Hetalia-val (Alfred-nek azt az ordítozását az 51. részben nem múlja felül semmi XDDD).

EDIT:
Most nézem a heta-wikit, egy csomó jó rész lesz mostanában! Nevet Hétfőn láthatjuk Hungary-chant is. *___* És lesz Spain-nii-chan is lesz!
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 29, 18:45:35 írta BM-13 » Naplózva

"Amikor a test fenyegeti az elme biztonságát, olykor szorgalmazni kell annak eltávolítását. //Dr. Killjoy
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #284 Dátum: 10 ápr 30, 12:56:07 »

Yaay, Bözsikeee~ *-*
zomg, Spaiiin~~
Tomatooo~
Hmm, ha Spain lesz, akkor Romano is várható? *-*
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!