24 okt 07, 10:21:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Axis Powers Hetalia  (Megtekintve 147864 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #210 Dátum: 10 márc 26, 08:46:15 »

Úr isten ez a két MKC...friss az élmény,most írom le.
Nekem nagyon tetszenek!! Mindkettő! Végre összedobtak két rendes MKC-t ez hihetetlen! Most annyira boldog vagyok xD
Kezdetben nekem Ostoriáé nem tetszett,nem vagyok komolyzenepárti,és amikor meghallottam a lassú számot a zongorával,mondom ez így nem lesz jó. Hát a full verzió után visszaszívom a szavaim,annyira gyönyörű volt az aláfestő zene,hogy komolyan ha koncertet adna a mi kis Mozartkugeln-ünk,tuti beülnék rá,és még csak el sem aludnék xD
Preusen meg..UAAH xD eszméletlen,erre jobbat nem tudok írni..ja de,awesome xD a seiyuu még kicsit furcsa,és néha akaratlanul beugrott a kép,amint Greece őrült piros szemekkel nyúz egy gitárt,de ugyanezt mondhattam volna Estoniára is. Mindegy,a seiyuun nem lehet változtatni,ő van,őt kell szeretni,viszont remek munkát csinált xD A szövegből szerintem akkor sem értenék sokat,ha tudnék japánul.  A végén Gilbird csicsergésén nagyon jót nevettem Nevet
Azt hiszem,mindkét karaktert nagyon meg fogom szeretni ezek után x3

China karakter dalai közül csak a Hello China van még meg,de abba a számba szerelmes vagyok,mint ahogy lassan a karakterébe is. Kár,hogy szegény annyira keveset szerepel az animében ^^" Nihao Chugoku~ x3

Anyu ez a link..*facedesk*..oké,hogy már láttam,de ez mindig ütni fog xD
Naplózva

katsuyu-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 196


« Válasz #211 Dátum: 10 márc 26, 10:15:02 »

Hoztam China-kun full HQ-albumát, akinek még nincs meg. Mini drama-val együtt.  Nevet
http://www.mediafire.com/?qnqzy25vydm
http://www.megaupload.com/?d=0GFA7CAE
Elég az egyik linkről tölteni, de MU-ról gyorsabban jött nekem tegnap este.
Egyébként a LJ-ról származnak a linkek, a köszönet nem nekem jár.
Nagyon tetszik nekem is, az Aiyah, 4000 years c. számtól először kicsit paráztam, hogy nem fog annyira bejönni, de végül megszerettem. Mosolyog

Nos, akkor már én is véleményezem az új MKC-kat, ha nem baj.  Pojén
Austria-sama:  Szeretet, nagyon-nagyon jó lett, amúgy is odavagyok a komolyzenéért (persze nem minden szerzőért, de a Nodame Cantabile óta többet hallgatom, mondjuk már gimis fejjel is csíptem az operákat...XDDD).  Pirul
Abban igaza van Dakennak, néhány helyen jobban ki lehetett volna dolgozni a zongora szólót.  Mosolyog
Gilbert: Nahát... no comment... mondjuk, a személyiségéhez és a stílusához megy... nekem viszont egy összecsapott zagyvaság, nem bírtam kétszer meghallgatni... sorry, ennyire rossz véleményem még egy MKC-ról sem volt...evvan...:S

Viszont a Gilbo-s linken én is dobtam egy hátast, még nem volt szerencsém(?) eddig hozzá...ikszdé
Naplózva
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #212 Dátum: 10 márc 26, 15:55:39 »

AAAH Köszi katsuyu-chan*w* azonnal le töltöm és meghallgatom, mert eddig csak én is a Hello Chinát hallgattam, de azt csontig ikszdé
Hát igen Gilbo már csak ilyen vadállat de ezért szeressük ikszdé
Oh ha már itt tartunk..Kiírták az új széria első részét!! És Gilbert gyerekkoráról lesz szó x3 Remélem ChibiHungary is megjelenik Nevet
És World Series az új széria címe, és új opening lesz!! Kicsit untam a régit, biztos vagyok benne, hogy imádni fogom ezt, már csak azért mert Namikawa Daisuke énekli x33

És a legfontosabb..HETALIA MOVIE TRAILER!!! ÜBER!! Sealand nagyon édes benne, meg az a főhadiszállás is jó ahol Alfredék vannak ikszdé Viszont az a csaj az elején sántít nekem..biztos menekül valaki elől és jön a m Hősünk és megmenti ikszdé
Itt van eme becses link: http://www.youtube.com/watch?v=6OWx9vwZLEc
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
ArashiKaze
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 68



WWW
« Válasz #213 Dátum: 10 márc 26, 21:54:09 »

Nyah, végre bátorkodtam meghallgatni a full MKC-kat is... Austria verziójával már megbékéltem, viszont Gilbo-é még most is kiakaszt smirksweat Akkor most már biztosra vehetjük, hogy nem lesz kis hazánknak ED-je... Szomorú
Chuugoku albumát pedig imádom Pirul

Wow, nagyon jónak tűnik a movie! x3 Behaltam Doitsu és Itaria fején xD America jelenétén csupán a tipikus amcsi világvége-filmekre tudtok gondolni xD Sealand-kun pedig tényleg zabálnivaló Pirul

Itt egy hangfelvétel a következő (?) részből >>niconico<<: (videót még nem találtam...  Hümm-hümm ) Remélem nem én vagyok ennyire süket és tényleg abból van smirksweat Hungary-chan olyan cool, Prussia-nak meg elég érdekes hangja lett...  Nevet A Canada-America baseballon meg halálra röhögtem magam xD Már várom, hogy láthassam is őket Ámor Csak nem tudom hogy a végén mi a rák akar lenni az a Chibitalia-Rome-jii-chan duett...
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 26, 21:57:42 írta ArashiKaze » Naplózva


Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #214 Dátum: 10 márc 26, 22:20:47 »

Én valamiért azt tudom elképzelni a moviehoz, hogy Sealand nagyhatalommá akar válni és háborút indítványoz vagy nem tudom ikszdé De olyanokat olvastam, hogy Gilbo lesz a főszereplő, márpedig biztos hogy ő benne lesz, olvastam ANNen. Lehet ő tör nagyra ismét 8D
Viszont a Mein Gott rohadtul tetszik..Már nagyon várom a bolondok napját! ikszdé és nem csak Gilbo miatt *w*

Ahh HUNGARYY!!! Tényleg lesz benne?*w* A baseballos jelenetet meg várom már ikszdé szegény kicsi Canadát sajnálom ikszdé
Ezzel a Niconicoval mindig bajom van..nem tudom hol meghallgatni az adott dolgot >~<
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
ArashiKaze
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 68



WWW
« Válasz #215 Dátum: 10 márc 26, 22:40:44 »

Szép is lenne, ha Sealand világuralomra törne xD Talán még azt tudom elképzelni, hogy Tony el akarja foglalni/pusztítani a Földet, az országok pedig összefognak ellene xD

Tényleg benne lesz, sőt még Romano is  Pirul Szegény Canada a hangok alapján kapja az ívet rendesen... Nevet
// Regisztráltál már rá? Ha nem, akkor az a baj xD Nah, de megpróbálom letölteni, átkonvertálni, feltölteni, közzétenni csak hogy Te is láthasd kacsint//
Naplózva


Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #216 Dátum: 10 márc 26, 22:48:41 »

OMJ!!! Roham szélén állok!!! Jól indul az új széria akkor..ahh Romano már hiányoztál!! x3 Nem bírom ki a megjelenésig XDD

Nyah Köszi!!*w* nem regisztráltam, de nem is tudom hogyan kéne, nem vagyok egy japán zseni sajnos, csak halásból értem a dolgokat ikszdé
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #217 Dátum: 10 márc 26, 23:29:19 »

Én vagyok az egyetlen,akit idegesít a túlméretezett Gilbo-fandom? Ha ő lesz a movie főszereplője,akkor komolyan nem is érdekel. Nagyon kiakadtam most,pedig kezdtem úgy lenni,hogy megszeretem >_<
Sealand meg...úúúh könyörgöm,bár úgy lenne,hogy világuralomra tör xD Hatalmas lenne xD (van egy olyan érzésem,hogy csak én örülnék ennek Nevet)
Naplózva

ArashiKaze
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 68



WWW
« Válasz #218 Dátum: 10 márc 26, 23:49:57 »

Nehéz szülés volt, de végre itt egy (elméletileg)nézhető verzió is:  >>klikk<< Nevet Az egyetlen probléma, hogy csak a hang eredeti, a képek a mangából lettek előkotorva Mosolyog

Bár nálam Gilbo az egyik favorit, én sem örülnék, ha ő lenne a főszereplő... smirksweat Túl felkapott lett mostanában, de szerintem nem fajulnak el odáig a dolgok, hogy róla szóljon a film (persze szerepeljen benne, csak ne mindig őt kelljen látni a képernyőn Nyelvesít ). A trailerben pedig nem is mutatták, szóval van még remény  Hümm-hümm
Naplózva


BM-13
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35

BM-13= Katyusha = Orosz rakétavető kocsi :)


WWW
« Válasz #219 Dátum: 10 márc 27, 08:23:45 »

Fuuh, a movie-nak a láttotak alapján eléggé háborús hangulata lesz, már készülök a röhögésre. Nevet
És köszi a rész linket! Még videó nélkül is szétröhögtem az agyamat a részen. xD Szegény Kanada... xD

Sealand-nek lesz MKC-je! Csak kérdés, hogy ugyanaakkor jön-e ki, mint Spain-nii-chané. És Chibitalia-nak és Roma-jii-channak lesznek karakterdalai! Nevet (az utóbbira nagyon kivi vagyok, már  a  18. részben kibuktam az énekhangjátólxD). Ja, az ott van a rész végén is. Nem hangzik annyira rosszul, habár Chibitalia idegesítő mkc-je után rosszabbra számítottam. Nevet

Naplózva

"Amikor a test fenyegeti az elme biztonságát, olykor szorgalmazni kell annak eltávolítását. //Dr. Killjoy
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #220 Dátum: 10 márc 27, 09:58:52 »

Nah letöltöttem ezt az animét, asszem el is kezdem nézni. Nevet Bár amekkora fangörlizmus van itt nem vagyok benne biztos, hogy ez egyáltalán férfiaknak nézhető e. Nevet Mindenesetre kíváncsi leszek rá. Mosolyog
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #221 Dátum: 10 márc 27, 10:05:59 »

nekem a chibitalias részek nem jöttek be,de Olaszország meg Németország hülyülése tetszett^^
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
BM-13
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35

BM-13= Katyusha = Orosz rakétavető kocsi :)


WWW
« Válasz #222 Dátum: 10 márc 27, 15:10:43 »

Nah letöltöttem ezt az animét, asszem el is kezdem nézni. Nevet Bár amekkora fangörlizmus van itt nem vagyok benne biztos, hogy ez egyáltalán férfiaknak nézhető e. Nevet Mindenesetre kíváncsi leszek rá. Mosolyog

Lényegében a történelem egyes részeinek "enyhe" kiparodizálása, egy nagyon kevés yaoi-fanservice-el, de semmi komoly. Mosolyog 5 percnyi tömör hülyeség és leegyszerűsített töri óra kárpótól. XDDD
Naplózva

"Amikor a test fenyegeti az elme biztonságát, olykor szorgalmazni kell annak eltávolítását. //Dr. Killjoy
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #223 Dátum: 10 márc 27, 15:13:49 »

Azt tudom, hogy történelmi alapú, bár ez a yaois dolog új nekem, nem igazán szeretem. Nevet Sőt. xD
Közben már meg is néztem az első részt amúgy. Mosolyog És tetszett is.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #224 Dátum: 10 márc 27, 16:19:53 »

Movie, hmm. Nevet Azt hiszem mindenki készítse elő a telefont, ha esetleg valami szívproblémák lépnének fel a röhögés közben, azonnal ki lehessen hívni a mentőt. xD

Amúgy nem tudja valaki melyik volt az a rész, ahol Hungary-chant először említik? Elfelejtettem, de most nagyon kéne az a rész.  Pojén xD
Naplózva

Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!