24 okt 07, 12:20:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Axis Powers Hetalia  (Megtekintve 147961 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
katsuyu-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 196


« Válasz #195 Dátum: 10 márc 11, 10:51:24 »

Köszi a linket, ezt a kanadás pakkot még nem olvastam.  Nevet

Látom, jó pár rész már volt az animében, de pont a legaranyosabbak maradtak ki.
Szegény Matt, már kiskorában sem hallgatta meg Alfred. Szomorú Ilyenkor picit haragszom rá. Pojén
Talán bekerül az animébe a baseball-os jelenet is, mondjuk ott is Kanada szívja, bár az poénosan jön le. XDDD

Amúgy a kanadaiaknál tényleg jellemző, hogy keverik az angolt és a franciát a beszédükben. Nevet
Nagynéném ott lakik x éve, tavaly volt itthon, és pl. yes helyett oui-t mond, meg hasonlók.  Pojén
Naplózva
verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #196 Dátum: 10 márc 11, 16:02:05 »

Chuugoku második számának a previewja is kijött  végre :3
niconico: http://www.nicovideo.jp/watch/sm9986474
letöltés: http://www.mediafire.com/?xhmyyy4umwi 

nekem a másik jobban tetszett... vagyis fog tetszeni majd full verzióban :Đ
Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
BM-13
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35

BM-13= Katyusha = Orosz rakétavető kocsi :)


WWW
« Válasz #197 Dátum: 10 márc 11, 18:18:06 »

Nekem ez tetszik... *___* Olyan megnyugtató. A második helyen tutira Yao-kun cd-je lesz. Köszi a linket. ^^

Kanadára visszatérve, néhány rokonom nekem is kint él ott. A magyart elfelejtette, szóval inkább angolul beszéltünk vele, de legközelebb megfigyelem, hogy beszél-e franciául. Nevet De néhány dolog, mint például a lassúság, ami mellé lazaság is párosul, ez az egyik amiért bírom a kanadaiakat. ^^ (a másik persze Matthew xD)
http://www.youtube.com/watch?v=-XrW0TzOThc  <----- egy kanadai banda "Canada is really big" című számának Hetaliasított változata Nevet nagyon nagy. Nevet
http://www.youtube.com/watch?v=8cZ8uwozu6k&feature=related <--- az eredeti itt van Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 11, 18:21:40 írta BM-13 » Naplózva

"Amikor a test fenyegeti az elme biztonságát, olykor szorgalmazni kell annak eltávolítását. //Dr. Killjoy
katsuyu-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 196


« Válasz #198 Dátum: 10 márc 11, 21:38:20 »

Verdict:
Újfent köszi ezt a preview-et is, kár, hogy ennyire lassú lett ez a szám, Kínához a vidámabb zenék jobban illenek.  Nevet
Azért biztos el lehet majd hallgatni, nekem tuti szoknom kell.  *ezt pont én mondom, akinek Kína a kedvence... -.-' *

Bejön a tubis vidi is Kanadáról. Nevet
A kanadai rokonaim nem mondhatóak igazán jófejnek, sajna, csak a nagynéném. Végül is nem tősgyökeres kanadaiak, itthonról vándoroltak ki '56 után. Gyakorlatilag úgy néznek ránk, magyarországi rokonokra, mintha ők többek lennének nálunk vagy nem tudom, miként fogalmazzam.  Technikai KO Kicsit úgy jön le, hogy mi nem vagyunk normálisak, meg az országunkat is elmaradott kis sz*rnak nézik, isten háta mögötti helynek. Az a legnagyobb poén, h ők is innen mentek ki, de mind1...
Arról meg ne is beszéljünk, milyen ajándékokat szoktak küldeni, ha tízévente egyszer küldenek valamit. XDDD Nem várjuk el, persze, de akkor inkább ne küldenének semmit... Pojén

Bocsi, kicsit off-ra sikerült... Nem általánosításnak szántam, csak az én kanadai rokonaim nagy rész ilyen, nyilván a kivándorolt magyarok többsége normális.  Mosolyog

Naplózva
ArashiKaze
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 68



WWW
« Válasz #199 Dátum: 10 márc 18, 16:23:14 »

Megjelent Austria és Prussia MKC preview-ja... (niconico)
Eddig azt hittem Chibitalia verziójánál már nem jönnek ki rosszabbak, de úgy látszik tévedtem Technikai KO
Roderich ED-je egyszerűen csak nem élvezhető, de legalább felismerhető a dallam (vele ellentétben->), viszont Gilbo-nak nem kellett volna továbbléptetnie a CD lejátszóját >.<#. Borzalom amit leművel...  Szerencse
Szerintem jobb lenne, ha a 3. évadban összekapják magukat a készítők, vagy ha nem, akkor inkább ne is adjanak ki több MKC-t...  smirksweat

Az egyetlen vigasz, hogy China CD-jéről is bemutattak pár újabb részletet (niconico) és még mindig nagyon jónak tűnik  Ámor
Naplózva


Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #200 Dátum: 10 márc 19, 00:09:54 »

Hűű hát igen igen, megjelentek.Nekem Austria-sané tetszetős eddig, aztán majd meglássuk a full verziót.
Viszont Gilbo..erre mondom azt, hogy BRAINDICK! ikszdé Nekem nagyon bejön, érződik belőle az awesome-itás,  plusz annyira pörgős, hogy legszívesebben pogóznék rá ikszdé Alap szar napom volt a mai, de ez most visszahozta belém az életkedvet.
Hungary-chan verziót meg még mindig várunk Nevet ha Liechtenstein kapott akkor nekünk is kell kapnunk..Csodálom, hogy az övéhez összetudtak szöveget kaparni..nekünk meg ott van a gulyás, halászlé, bor, pálesz, matyó hímzés, sárga villamos, 4es metró, betyárok, turulmadár, csodaszarvas, győzike és had ne soroljam fel a  többi csodát. Magyarország én így szeretlek Nevet
Nekem Switzerlandé volt a nagy OTL, mert apám Svájcban él, és általa jó kis helynek ismertem meg, és jó MKCt szerettem volna hozzá, de valami borzalom lett...egyszer nem hallgattam végig, csak a previewt.
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #201 Dátum: 10 márc 19, 23:42:38 »

Gilberté nekem is iszonyatosandenagyonááááh tetszik...kicsit úgy érzem,kezdem megszeretni,de asszem ennyi. xD
Én hiszek abban,hogy lesz Hungary MKC,bár ezek után kétszer meggondolom,akarnám-e..
Naplózva

BM-13
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35

BM-13= Katyusha = Orosz rakétavető kocsi :)


WWW
« Válasz #202 Dátum: 10 márc 20, 13:42:08 »

Ausztrián azt hittem sikítozni kezdek, annyira vártam már. *__* Nem tehetek róla, de megszerettem a komolyzenét, hála neki. xD
Poroszországon meg rögtön előtört a rocker énem és headbangelni kezdtem. XDDD Tudtam, hogy nem csalódok bennük. Nevet
Fullverig nem akarok még elhamarkodott kijelentéseket tenni, de a főkarik után talán az övék lesz a legjobb. Nevet
Naplózva

"Amikor a test fenyegeti az elme biztonságát, olykor szorgalmazni kell annak eltávolítását. //Dr. Killjoy
verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #203 Dátum: 10 márc 21, 13:39:26 »

Chuugoku full verziók:

Hello★China: http://www.megaupload.com/?d=LDXZ8T6I
Aiyah, 4000 Years: http://www.megaupload.com/?d=XEPBYY

én még mindig a Hello China számra szavazok ikszdé epic win :Đ
Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
katsuyu-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 196


« Válasz #204 Dátum: 10 márc 21, 16:23:24 »

Köszi a linkeket, a második számé már halott volt, mikor rákattoltam.  Technikai KO
Viszont találtam másikat dA-on. Nevet
http://www.mediafire.com/?gwumzjmwfjr
Asszem, nekem is a Hello China jön be jobban, de a másik is hallgatható így full verzióban.

Lehet, én vok béna, de Austria-sama és Gilbo MKC-ját nem tudom azon az oldalon meghallgatni. ikszdé
Regelni kell, gondolom, de annyira nem szeretnék... Talán LJ-on is fent van már.  Mosolyog
A sensei blogján is van pár friss (Nii-san és Chuu-chan többek között... Pirul)
Naplózva
verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #205 Dátum: 10 márc 24, 17:47:08 »

Oosuturia-kun MKC full~ http://www.mediafire.com/?zggzjyudite
Gilbo MKC full~ http://www.mediafire.com/?zaxlfnlkmyw

még csak nico nico ripek de azért a full verzió az full verzió  Pojén

mostanában mindent hamar törölnek ha rájönnek h hetaliás D:
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 24, 17:47:49 írta verdict » Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #206 Dátum: 10 márc 24, 22:44:22 »

Ahányszor legördítem a témalistát, mindig megakad a szemem ezen a témán, és mindig "Axis Powers Halála"-nak olvasom. Most már csakazértis leszedem ezt az animet és megnézem
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #207 Dátum: 10 márc 25, 15:44:31 »

Buááh hajrá Ritka! Biztos tetszeni fog Nevet

Verdict köszi a Full verziókat!!
Ésőő...Na akkro itt a vélemyénem...Austria-san MKC-jét szívesebben hallgatom, mint Gilboét..Az övének csak a previewja tetszett, de azt hiszem annyi nekem elég is volt. Utána már szinte nem is MKC a szám, csak az a néhány gitárriff..Úgyhogy, ha választanom kellene, Austria MKCjére voksolok. Az övénél viszont az a zongora szóló valamiért a Kockásfülű nyúl dalára emlékeztet ikszdé

UI.: ÁÁÁ kezdjék már el a harmadik szériát!!!
Am nem tudom, ki tudja, de Május 24-én kiadnak egy DVD-t meg nem jelent részekkel, pl Gilbo blogja és a Chibitalia és az America's storage cleaning is újra meg lesz csinálva :3

És ha már Gilbo..régen Deviantarton kaptam üzenetet egy klubból róla. Nem csalás nem ámítás ikszdé
http://gilbert.beilschmidt.mediafetcher.com/news/top_stories/worldrecord.php
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #208 Dátum: 10 márc 25, 20:03:22 »

Daken ez naon durva x'DDDDD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #209 Dátum: 10 márc 25, 21:05:54 »

Ne nekem köszönd hanem Gilbert Beilshmidtnek, hogy ilyen csodálatos eredményt ért el XDD
Köszönjük PREUßEN!!! ikszdé
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!