24 okt 07, 14:32:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Axis Powers Hetalia  (Megtekintve 147997 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #165 Dátum: 10 feb 22, 14:30:01 »

Mi mást mondhatnék,csak hevesen bólogatok. Remek napunk volt,sikerült überelni az előző találkát Nevet
Azt a seme-párbajt meg ne közöld itt mindenki előtt,te gazember xD ez szigorúan titkos Nyelvesít Iggy pedig nem volt China,csak az én kedvemért amortizálódott öt percre azzá,hogy készíthessünk pár RoChu-yaoi képet  Pirul
De Anyu,ha te most megszeretted Torist..akkor 3-an fogunk párbajozni érte? x'DD Vicces lesz Nevet

A preweket én is láttam már korábban,és nekem nagyon nem jönnek be. Csalódott vagyok. Nem hiszem el,hogy nem képesek rendes zenéket alájuk keverni, a tengelyek és a szövetségesek zenéi olyan profi munkák voltak,izgalmas dallamokkal,ezek meg...O___O egy pohár vízzel és egy kanállal én is csinálok valami hasonlót -.- Ezek után nem lesznek nagy elvárásaim a jövőben,ending songokat illetően..
Naplózva

ArashiKaze
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 68



WWW
« Válasz #166 Dátum: 10 feb 22, 20:58:32 »

Kyaaah, így olvasásra is szupernek tűnik *.* Most már úgy érzem MUSZÁJ eljutnom a legközelebbi meetre Nevet

Toris ed-jében állítólag van egy kis litván beütés, szóval vele nem problémázok smirksweat, Poland háttérzenéjét viszont már csak Chibitalia-é übereli xD Nah mindegy, talán csak azért ilyen gagyik, hogy még jobban érzékeltessék a seiyuuk hangjának nagyszerűségét... Hümm-hümm  Hátha valamelyik fejes elolvassa a kommented és változtat az ügyön xD
Szerintem (vagy legalábbis remélem smirksweat ) Gilbonál jobb munkát fognak végezni a hatalmas rajongótábora miatt Pirul

Már csak azt furcsállom, hogy  Feliks-nek készítettek MKC-t, mikor Latvia jóval többször szerepelt... Persze nincs vele problémám, csak a seiyuu miatt révedtem eme gondolatra (bár ennyi erővel Prussia-Estonia csere is eszembe juthatott volna... smirksweat)
Naplózva


Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #167 Dátum: 10 feb 26, 05:41:01 »

Hú hát hallod én azt hittem, hogy ott vagy a meeten..Volt egy csajszi, aki kalapból húzásnál az Arashi nevet írta a papírjára, én meg rögtön leszólítottam, hogy nem-e te vagy az ikszdé Hát NEM ikszdé No mindegy, majd legközelebb Nevet

És most jön a kora hajnali (mag ikszdé)ömlengésem: Devin kitették egy klubba Liet és Poland MKC likjét..nagy nehezen letöltöttem, meghallgattam. Azt hiszem most fog kezdődni a Feliks imádós korszakom ikszdé Lieté elmegy, aranyos, először is az volt, utána még tetszetős is lett. Poland meg..ahh... üssön le valaki, mert vagy ennyire ízlésficamom van vagy mert tényleg nagyon tetszik nekem Cross-dressing Őfelsége MKC-je XDD
Már a previewja is tetszegetett, ott még gondoltam is hogy, eltalálták a háttérzenéjét (K&CSÖG FÍLING ikszdé) és most meg..az a bugyuta, de édes beszédmódja rátett hat lapáttal. A birkabégetésen meg majd összesz@rtam magam ikszdé
Összegzés: Poland: AHHH DE ÉDES VAGY!!!!! Nevet Liet: te is, de ukénak mégjobb vagy, főleg ha Ivan ágyában ereszted ki a hangod ;D

UI.: MA KIÍRJÁK AZ ÚJ HETA RÉSZT!!! KYÁÁÁH!!!(legalábbis asszem..>o<)

Szerk.: Ahhh végreee!! Kiírták az új részt!!! Nihon nagyon cucli a képen, Alfrednek meg nagyon rapeDface-e
van ikszdé Csak már picit uncsi, hogy ők vannak.Chinát hiányolom, nagyon régen volt már, de a mangában sok jelenete Koreával van, őróla meg tudjuk ugyebár, hogy kivették az animéből sajnos.
A másik meg..nem érdekel, hogy átverés, de tényleg tegyék már be a Nordic ötös fogatot x333
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 26, 09:20:49 írta Daken » Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
ArashiKaze
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 68



WWW
« Válasz #168 Dátum: 10 feb 27, 20:52:36 »

Höhö, akkor félig mégiscsak ott voltam  Nevet Nyah, bár még nem tudom, hogy a következőn vagy valamelyik későbbin, de az egyik meeten biztosan ott leszek Hümm-hümm Lehet, hogy még egy cp-vel is megpróbálkoznék...

Én is végighallgattam őket, de nekem Toris MKC-je jobban bejön Pirul Feliks háttérzenéjével még most sem békültem meg teljesen... Az eleje még bejött, de néha túl franciásnak tűnik (legalábbis nekem smirksweat ) A hangja viszont nagyon tetszik (és a birka is nagyon ott van xD)
Az ilyen félreérthetetlen mondatokkal pedig kéretik vigyázni, mert a végén még megrontod az ártatlan lelkem xD

China nekem is hiányzik  Sír Az America-majmolás helyett nyugodtan berakhatnák... Esetleg az Oyabun-t és/vagy Su-sanékat is örömmel látnám  Ámor

Fuh, és Gilbo-nak április elsején lesz egy újabb CD-je... Remélem csak áprilisi tréfa akar lenni, mert a Mein Gott prev.-je elég gagyi smirksweat Egyáltalán nem illik hozzá, ezt a zenét inkább Alfrednek, vagy egy 80-as évekbeli shoujo op.-ban tudnám elképzelni >.<# Legalább a cím találó, mert pont ez volt az első gondolatom mikor meghallottam Nevet
Naplózva


verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #169 Dátum: 10 feb 27, 23:19:33 »

vííí~ lesz Gilbo naplós rész is a fan DVD-n~ *__* a Chibitalia redonenak is örülök (remélem most nem hagyják ki a bugyit ikszdé) viszont, hogy mit szenvednek újra az America no Souko Souji résszel... na az nem érdekel xD  *ezt már 3 napja be akarta írni de elfelejtette*

Gilbo CD meg csak az vehet aki mozijegyet is vesz... jó ösztönzés D:
Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #170 Dátum: 10 feb 28, 07:50:52 »

Imádom ezt az animét Nevet Ekkora hülyeséget még életemben nem láttam xD Olaszország csak annyit mond h Doitsu Doitsu meg PASTAAAAAA! x'DDDDDD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
katsuyu-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 196


« Válasz #171 Dátum: 10 feb 28, 21:02:44 »

Igen, valahogy meg tudlak érteni, üdv a topicban. Mosolyog
És mindjárt itt vannak az új részek, lassan elvonási tünetei lesznek már az embernek.
Poland és Liet MKC-ja egész jól sikerültek szerintem is, bár azért nem közelítik meg a főszereplőkét. Viszont mindenképp jobbak, mint Liechtenstein-é és Svájc-é.  Mosolyog Nembaj, majd sokat hallgatom, és megszeretem őket. Nevet
Visszaolvastam a hsz-eket, úgy látom, nagyon jól sikerült a Hetalia-meet, örülök, hogy jól éreztétek magatokat. Mosolyog A kövire talán eljutok, ha szeptember után lesz, mindenképp.
Ja, még valami, láttátok már Kína CD-jének a borítóját?
Itten van, ni:
http://pics.livejournal.com/nikeneko/pic/00002ytf
Mikor megláttam, azt hittem, orrvérzésben halok meg. XDDDD Nem vok százas, ha Hetaliáról van szó. Inkább nem kezdem el számolni, mióta nem szerepelt a kis kedvencem ,mert szomorú leszek.  Neeem
Ez pedig szintén no comment:
http://i5.photobucket.com/albums/y173/jammerlea/msgbd/livejournal/hetalia/dvd8cover.jpg
Szeretet Austria-sama, too!!! Gilbo is jó rajta, pedig nekem nem nagy kedvencem - tom, ez halálos bűn  Pojén -, de utálni semmiképp nem utálom. Lehet, meg kellene hallgatnom a CD-jét...
Aki megtalálja a képet nagyobb méretben, azt hálám örökké üldözni fogja. Nevet
Bár lehet, készítek belőle vonalrajzot, és akkor meg kiteszem DA-ra, hátha kiszínezi valaki...Mosolyog
Naplózva
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #172 Dátum: 10 márc 01, 11:50:04 »

Poland MKC-jénél a dalszöveg csillagos ötös. gyönyörű,hihetetlenül ráillik az országra,a hamvából életre kelő főnixmadár,hát ott megkönnyeztem. egy résszel nem értek egyet (véleményemet a lengyelek is osztják,ahogy láttam 1-2 hozzászólásukat):mégpedig Lithuania,mint az ő legjobb barátja. mert ugye tudjuk,ki a lengelek nagy barátja,és ők büszkék is erre. na de sebaj,ezen kívül azt kell mondjam,a szövegtől teljesen ki vagyok szédülve *o*

Marci üdv a rajongók között Nevet később Olaszország fog tudni mást is,mint például ne bánts xD fejlődik a gyerek szépen lassan.

Ez a Chinas kép..*orvosok hada próbálja utántölteni az elvesztett vérmennyiséget* MSN-képnek rögtön kitettem,a nagyobb verzió (ha majd lesz) megy háttérnek,ez nem is kérdés. És nekem is úúúgy hiányzik T3T több szerepet neki >(
Gilboék is aranyosak,és katsuyu-chan ne aggódj,nem vagy egyedül,én sem rajongok a mindenki által agyonfanolt Poroszkáért. De van benne valami,lehet ha meghallgatom a cédéjét,megváltozik a véleményem.. O__O

a következő meetről annyit tudni,hogy valamikor áprilisban lesz,még con előtt,aztán nagy valószínűséggel kéthavonta megrendezésre kerül egy.

Most egy kicsit az új részről: RAW még,így nem mondhatom hogy 100%-ig megértettem,de amit láttam,az bőven elég volt xD Doitsu nézése az elején..*szelíd fangirlroham,csak a falak repedeznek* aztán folytatódott a Nihon-America sztori..kicsit nyögvenyelősen estem neki,mert már unom ezt a cselekményszálat,van több érdekesség,amit simán betehettek volna a helyükre. de ebben a részben nagyon kész volt xDD America ahogy bepánikolt Drakulától..aztán hisztizve elkezte ölelgetni szegény Nihont,hogy a fanservice is meglegyen.. Nevet a végén meg a Frankeinstein-America a vérző szemeivel és a lila bőrével,hát kész voltam xD mit ne mondjak,elég más volt ez a rész,mint az eddigiek,de nagyon tetszett,annak ellenére is,hogy nem értettem pontosan,mi volt a lényeg xDD De határozottan üdítően hatott rám ilyen hosszú szünet után O3O
Naplózva

katsuyu-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 196


« Válasz #173 Dátum: 10 márc 01, 19:16:18 »

Wowww, kéthavonta meet? Jól hangzik, de őszig sajna biztos nem jutok el Pestre. Szomorú
Ettől függetlenül én örülök, hogy egyre többen megismerik ezt az animét. Nevet

Az új rész... nos, nekem bejött. Nevet Inkább legyen Alfred Kiku-vel többet a képernyőn, mint Iggy-vel. Nekem a kapcsolatuk néha már túlerőltetett. Okés, érthetőek az érzéseik, de ne menjen át csöpögősségbe. Doujinshi-ben sem csípem Angliát uke-ként (csak ha Furansu a seme XDDD).
Visszatérve a részre, Alfred-nek sikerült ismét bebizonyítania, hogy képes a tőle megszokott fejhangon történő visítozást is felülmúlni. Késsz, majdnem leestem a székről a röhögéstől, Kiku meg hogy elszaladt már előle.... XDDDD

Idézet
egy résszel nem értek egyet (véleményemet a lengyelek is osztják,ahogy láttam 1-2 hozzászólásukat):mégpedig Lithuania,mint az ő legjobb barátja. mert ugye tudjuk,ki a lengelek nagy barátja,és ők büszkék is erre
Gyanítom, nem csak ők büszkék rá.  kacsint És igen, én is hiányolom, nem is értem, miért nem került be mangába az animébe. Szomorú
Naplózva
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #174 Dátum: 10 márc 01, 21:01:01 »

Igen tényleg jó dolog,de bennem megvan az a visszás érzés,hogy félek ez is tömeganime lesz. És egyszer csak azt vesszük észre hogy a conon van 5 America, 6 England, 3 Russia és a többi. És minden csapból ez folyik. Nagyon nem szeretném,pedig megvan rá minden esély ^^"
jaj végre valaki,aki nem pártolja az USxUK-t...hogy én ennek mennyire örülök 8D Én idegrohamot kapok már a sok fanarttól/fanfictől,amik az ő kapcsolataikat hámozzák.. -.-
jaj el is felejtettem,amikor Nihon csíkot húzva elsüvít a messzeségbe xD

igen,mi is büszkák vagyunk rá^^ de a lengyelek valahogy még jobban. nagyon erős a szeretetük a magyar nép felé (O___O xD)
amúgy valószínű azért nincs említés a mi barátságunkról,mert Himaruyának halovány ibolya gőze sincs róla. fel kéne ám világosítani..
Naplózva

katsuyu-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 196


« Válasz #175 Dátum: 10 márc 01, 21:57:17 »

Én annyira nem félek, hogy tömeganime lesz.
A Bleach vagy a Naruto is főleg azért jutott erre a sorsra, mivel leszinkronizálták.  Technikai KO Így elterjedt olyan körökben, akiknek eddig fogalmuk sem volt, mit jelent igazából az anime, és hogy kell normális keretek között kedvelni egy sorozatot. A normális rajongók meg idegbajt kapnak attól, ahogy ezek a fanatikusok viselkedni tudnak pl. con-on, több helyen is olvastam már panaszt róluk. Ezért nem csoda, ha tömeganimébe átment kedvenc sorozatukból kiábrándulnak kissé. Nálam is ez van a Bleach-el, de az más miatt is visszaesett a személyes toplistám első helyéről már jó ideje. Technikai KO

Mindenesetre én optimista vagyok, a Hetaliát ezer százalék, hogy nem ferdítik el szinkronizálás néven futó szörnyűséggel. XDDD Ha Japánban nem adhatják le tévében, itt sem fogják. Így tényleg olyanok között terjed, akik a fansub, hitelesen fordított verziót részesítik előnyben, magyarul tudják, milyen a minőségi anime. Én eddig csak normális Hetalia-fanokkal beszélgettem neten, szal, egyelőre nyugodt vagyok.  Pojén

Amúgy érdekes belegondolni, ha tegyük fel, leszinkronizánák, kinek ki lenne a magyar hangja. XDDD
Mivel nem nagy a választék itthon szinkronszínészekből, képzeljétek el mondjuk Iggy-t Ishida magyar hangjával.   >.<#
Ugye, hogy jujjj... XDDDD

Nagyon kawaii az aláírásodban Russia-kun, TaraAkera-chan. :3 Kína-verzió nincs véletlenül? XDDD
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #176 Dátum: 10 márc 02, 06:38:46 »

ha magyar szinkront kapna, Szalay Csongor menne az összes szereplőhöz Hümm-hümm A Hetaliának gondolom nincs akkora rajongótábora,így semmi pánik Nevet Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
BM-13
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35

BM-13= Katyusha = Orosz rakétavető kocsi :)


WWW
« Válasz #177 Dátum: 10 márc 02, 20:17:17 »

Hali!
Láttam, hogy ezen a fórumon sok Hetalia rajongó van, meg nem is olyan kihalt a topik, gondolom feljövök. Nevet
Nyár óta vagyok fan, Russia-sama, Austria-sama és Canada-san az örök kedvenc. ^^ Na meg persze a hatalmas Poroszország.  Nyelvesít Próbálom mindig a legfrissebb infókat megszerezni a Hetalia-ról, nem szeretek lemaradni, ugyanis egy jó ideig nem fogom megunni. Mosolyog
Nagy rajongója vagyok a Drama CDknek is, és a fordításukkal foglalkozom. Három Drama CD-vel, meg Anglia mini dramajával készen vagyok.
Egyszerűen imádom ezt az animét, emiatt még a törit is megszerettem és utána nézek általában a Hetalia-ban történt dolgoknak (az már más kérdés is, hogy találok-e valamitXD).  Ja meg egyedül itt vagyok képes elfogadni a yaoi fanservice-t, habár túl nagy yaoi-fan nem vagyok. ^^'
Remélem nem zavarok. ^^
Naplózva

"Amikor a test fenyegeti az elme biztonságát, olykor szorgalmazni kell annak eltávolítását. //Dr. Killjoy
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #178 Dátum: 10 márc 02, 20:31:51 »

Mi az,hogy zavarsz?? Milyen kérdések ezek,emberek? *halálra ölelgeti* (ja,ha nem ismernél meg..Petra vagyok,a másik Oroszo.-mániás,MSNről..LOL) Örülök,hogy regisztráltál Mosolyog

Amúgy a Hetaliát is elkezdik szinkronizálni,természetesen az amcsik. Asszem a 4kids csinálja,de nem vennék erre mérget (nagy elvárásaink mindenesetre ne legyenek),tehát elkezdhetünk rettegni. Magyar szinkron szerintem sem lesz, és nem is bánom. Egyszerűen lehetetlen átadni egyes karakterek hangjának jellegét.(pl Italy,Russia,meg a többi akiket ne említsek) Mellesleg a Narutoval én is így jértam,Bleach meg sosem volt szívem csücske. A Hetaliát egyenlőre nem szeretném megúnni,én csak augusztus vége-szeptember eleje óta vagyok fan,de egyenlőre nagyon erősen ég bennem a tűz.

Most hirtelen eszembe jutott egy meredek dolog.. Russiának Pogány Judit..*lefejeli az asztalt* fogalmam sincs,ez hogy jött a képzeletembe xDD elképzelem szegény Judit nénit,amint KOLKOLKOL-ozik xDD

katsuyu-chan csak a te kedvedért keresgéltem egy sort,és..nem találtam Szomorú volt France,America,láttam Greece-t is,Canadát,Poland,minden,Chinaval nem találkoztam 8( de ha rákattintasz a kis drágára,és rámész fent a menüben az all adoptables-re,ott lehet nézelődni. elméletileg valahol név szerint is rájuk lehet keresni,de én azt a menüpontot nem találtam még meg ^^"

Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #179 Dátum: 10 márc 02, 20:41:34 »

Sztetek az nagy baj ha én Angliát először Oroszországnak hittem?
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!