24 okt 07, 14:30:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Axis Powers Hetalia  (Megtekintve 147991 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #150 Dátum: 10 jan 18, 13:39:13 »

vagy neked is van huncut képed? ikszdé azokat is megmutatthatod  Pontosan

Ohhó,van egy kész yaoim..meg még sok más Hetaliával kapcsolatos,újonnan szinte csak ebből az animéből rajzolok.
Hogy a közvetlen reklámot elkerüljük: az aláírásomban a kép alatt menj rá a deviantartom-linkre,ott van minden :3

мать nem akarlak elkeseríteni,de eddig úgy fest,pont a lényeget nem találtad Nevet Hát akkor miket láttál? Én is akarok,sőt,ma el is terveztem,hogy megyek,de annnnnyira nehéz felállni innen,hogy nem igaz xD
Nem tudom,miről beszélsz.. Pirul xDDD
Naplózva

Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #151 Dátum: 10 jan 18, 20:42:30 »

Hát drága Døtter..Komlótól mit vársz? Nevet de pozitív vagyok és örülök, hogy legalább ezeket megtaláltam olcsón Nevet
Am ma elmentem suli után minden felé szétnézni a belvárosban és találtam jó dolgokat a Cp-hez:3 Szal tényleg csak a munkám kell és utána heppi hippó Nevet szetnék a meeten is Denmaként feszíteni, de ha nem jön össze akkor a Conra kell tolni^^'
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 18, 21:27:34 írta Daken » Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
katsuyu-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 196


« Válasz #152 Dátum: 10 jan 18, 22:36:31 »

ikszdé russia drama CD meghallgatva... ikszdé és végre végig lehetett hallgatni a "winter"-t. ikszdé nagyon gothic, nagyon metál... de a vége miatt nem lehet komolyan venni.

NEM REKLÁM! NEM REKLÁM! - ikszdé drama Cd akinek nincs még, meg egy aranyos játék

Dejóóó, hogy előbb kijött Russia CD-je, millió köszi a linkért!  bow
A számok nem lettek rosszak, különösen a második, az elsőt viszont valóban szokni kell.  Mosolyog
Bár Franciaország karakter CD-jét nálam nem múlja felül, úgy érzem, benne lesz a top 3-ban. Nevet
Olaszországé és Japáné lenne talán nálam a második helyen, Anglia dalolászása sem rossz, Amerikáéval viszont vallatni lehetne. XDDDD
Persze, a rangsor az énekhangjuk alapján van összeállítva, nem az alapján, mennyire áll hozzám közel a karakter.
Kína CD-jét nagyon várom, remélem, bejövős lesz. Ajánlom is, mert a kedvenc karaktereim egyike.  Mosolyog

off: nem baj ugye, hogy bepofátlankodtam a topicba?  Pirul Csak kevés a Hetalia rajongó itthon, és néha jó valakivel tárgyalni a témáról Nevet
Naplózva
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #153 Dátum: 10 jan 18, 23:39:31 »

Istenem milyen ez már..belepofátlankodni? Nevet Dehogy Nevet nehogy már engedélyt kérj tőlünk rögtön ikszdé
Én Kiku és Ludwig Cd-jét ma hallgattam meg jó nagy késéssel, de egyszerűen fantasztikus Nevet Főleg Kiku számatól majdnem elfolytam olyan jó Nevet Ilyen meg utoljára Francis CD-jénél volt..Oh Francis vigyél el Párizsba magaddal x33
Ludwig számai közül meg főleg a Himnusz tetszik..tükrözi az ő kis katonás énjét Nevet meg világhódítós fílingem támad tőle kicsit, ami sajnos meg is történt annak idején smirksweat
Am nekem Alfred CD-je is bejön..tudom kommersz kaki vagyok ikszdé De ez illik hozzá Nevet *most is Hamburger Streetet hallgat* Meg hát az amerikaiak is ilyenek ha jobban megnézzük..több a szmötyi náluk, mint az értékesebb zene, ezzel persze nem fikázok egyik együttest sem, én is hallgatok minden félét Nevet

Yao Cd-je..húú én nagy reményeket fűzök hozzá..Ilyen hanggal csak jó lehet Nevet Övé lett az egyik legjobb MKC is..egyik favoritom, Alfred és Francis MKCja után Nevet

Am Katsuyu-chan, jössz Hetalia meetre?:3 Február 20. Budapest Moonlight Meido :3
Ja és jó az aláírás képed Nevet In the heaven~~ kacsint

Szerk.: Meghallgattam az Ivan Cd minidramaját...meghaltama  röhögéstől ikszdé Tudtam, hogy Belarus egy nem semmi nőszemély de hogy ennyire őrült legyen..! ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 18, 23:42:06 írta Daken » Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
katsuyu-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 196


« Válasz #154 Dátum: 10 jan 19, 00:12:48 »

Ok, akkor megnyugodtam. XDDD
A MKC-ból nekem Kínáé, Russia-samaé, és Anglia verziója a favorit. Kiku és France seiyuu-ja is kitesz magáért, és Alfred-ét is meg lehet abból hallgatni. Mosolyog
Doitsu CD-jét igazából méltatlanul keveset hallgattam eddig, pedig nem is olyan vészes.
Amúgy a hamburgerzabáló idiótával nincs semmi bajom, ha akarnám sem tudnám utálni, pedig más animékben rosszul vok az ilyen szereplőktől. Nevet Hát igen, Amerika az Amerika.
Amúgy utálni nem utálok senkit, szerintem mindenkinek megvan a maga helye, bár Svájc néha idegesít (talán azért, mert mindig Hitsugaya jut róla eszembe, akitől mostanában falra mászom, annyit van a Bleach-ben. XDDD Talán más szinkronnal nem lenne Vash-sal gondom  Pojén).
Hetalia meetre sajnos biztos, hogy nem tudok menni, vidéken lakom, és mostanában nem vok pénzügyileg eleresztve. Con-on sem voltam még egyszer sem, pedig nem lehet rossz, csak nincs kivel menjek. Nálunk kevés az anime/manga fan. Talán majd az őszire, ha minden jól megy, beruházok. Nevet
Az aláírásom amúgy a manga második kötetéből van. Mint ahogy az in the hell változata is megtalálható benne. XDDD
Itt a link, ha érdekel:
http://aph.starry-sky.com/_volumes.html
http://aph.starry-sky.com/v2_001-008.html
Az összes fejezet még nincs feltöltve, de bővül. Kár,hogy nálunk nem lehet venni a mangát, és túl sok esély sincs rá, hogy a közeljövőben lesz, akár japánul, akár angolul. Pedig arra biztos beruháznék.
Hetalia naptárat viszont már láttam, valamelyik animés online boltban, majd rákeresek. Nevet
Naplózva
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #155 Dátum: 10 jan 19, 00:27:00 »

Én Svájcot azért sem tudnám utálni, mert úgymond az a második otthonom, apám él és dolgozik ott, igaz én még egyszer sem voltam kint de tervezem. Szilveszterkor pont beszéltük, hogy ha lenne Izrael az országok között versenyezhetne egy hogyan vásároljunk versenyben Vash-sal ikszdé
Am én is vidéki vagyok, jó messze Budapesttől, de mindent meg fogok tenni hogy feljussak, szal most munka keresés van. A múltkori is nagyon jó volt Nevet Az én környezetemben sincsen amúgy sok animés..egy kezemen megtudom őket számolni, a többiek meg nagyon messze vannak. Vagy Budapest, vagy távolt a messzi Americában, Canadában és Angliában. DE szeressük őket Nevet

A conról meg annyit, hogy én voltam a nyárin és nagyon jó volt a fílingje Nevet A mostanira is ki kell jussak, mert ahogy Døtter mondta, nem leszünk kevesen Hetaliások Nevet Köztük mi is Nevet

Egy kiadott magyar Heta mangát meg én sem bánnék Nevet Csak nehéz lenne lefordítani, így is van magyar fordítás, és ott is akad néha nehézség, de jó olvasgatni Mosolyog (France akcentusától kihullott a hajam és olvashatatlan volt, de drága barátnők nek hála Francenak normális a szövege Nevet)

Én online-on majd mostanában fogok vásárolgatni ebayről, kell paróka, meg Garrison sapka, csak sajnos nem tudom, hogy megy ebayen a dolgok lebonyolítása.
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #156 Dátum: 10 jan 19, 14:15:39 »

мать a Vidéki Man,erős gyors és nem rest Nevet megáldott az ég,hogy van egy pösti Døttered,ugyebár Nyelvesít

Jaj de örülök a sok írásnak *o* katsuyu-chan üdv köztünk,örülök,hogy újabb magyar fant látok Mosolyog és...nagyon tetszik a képed *o*
Amúgy Réka,visszatérve az előzőhöz...én meg éppen hogy a te környékedről szedek össze egy csomó animést 8D Pestiekről alig tudok xD az RP-s cukorkáinkat meg nagyon szeressük~

A MKC-khoz hozzáfűzendően.. nekem a No 1. China,aztán Russia-sama,majd Nihon és utánuk sorban a többiek. Talán Iggy és France verziója az,ami kissé közömbös. Ja és az újakat se felejtsem el,Chibitalia-HRE-Liecht=borzalom és sikítófrász. Többet nem is mondanék. Switz még úgy elmegy..Polandét viszont nagyon várom már Nevet
Karakterek közül csak Belarust utálom,legszívesebben belefojtanám egy üveg savanyúuborkába.. >.<#

Erről az ebayes cuccról meg még értekezzünk valahol,mert aban nekem is kell egy kis segítség smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 19, 18:18:41 írta TaraAkera » Naplózva

katsuyu-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 196


« Válasz #157 Dátum: 10 jan 19, 17:24:49 »

Én szívesen segítenék Nektek, de én sem vágom az e-bay-t, sajna.  Szomorú
Amúgy láttam, rengeteg jó kis Hetaliás kiegészítő van fenn. *o*
Persze a parókák között van olyan, amin alakítanék, de lehet -sőt biztos -, hogy nem válna előnyére, ha én mennék neki ollóval. XDD

Az aláírásom ebből a vidiből van:
http://www.youtube.com/watch?v=rIiNAZngVcQ
Mikor megláttam, azt hittem elájulok, annyira szuper. XDDD Hirtelen nem is tudom, hol akadtam rá, asszem deviantart-on. Abban biztos voltam, hogy az összes képkockája kell. Kicsit sem vagyok ám fanatikus...   Pojén
Persze Yao, Fransis, Ivan és Kiku a legeslegeslegjobb benne, de minden karakter felvonul. Mosolyog
Az északi csapat is ütős, de nem mondok többet, tessék megnézni. Nevet
Naplózva
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #158 Dátum: 10 jan 19, 18:15:16 »

JÉZUSOM!!!! *erős orrvérzésben elhalálozik*
Ilyen jót és überszekszuálisat még sosem láttam *o* Köszönöm a linket,egyből befavoltam 8D Később majd a képeket is lefotózom Nevet Először nem vettem észre Sealandet,és kezdtem megijedni,hogy lehagyták szegény picurkát,aztán második nézésre megtaláltam :3 HRE meg olyan mint egy kis maffiózó x333 Dönteni nem tudnék,hogy melyik a legjobb,Ivan,Ludwig,Feliks,Yao,Romano,Greece és Germania között vacilálnék..xD

OFF az ebayhez: annyit már tudok,hogy paypal-ra kell regisztrálni a kártyát,és állítólag gyerekjáték,de én nem bízom benne 100%-ig. De mivel nekem is kell paróka (nem akarok több 10ezerért csináltatni) ezért valahogy meg kell oldjam.
Naplózva

Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #159 Dátum: 10 jan 19, 20:02:18 »

Nahát akkor én is követek Døtter példáját..*erős orrvérzésben elhalálozik*
Istenem ennyi kekszuális zaklatást egy rakáson Nevet Denmánál össze-vissza sikítozni kezdtem ikszdé De azért látom, hogy nagyon elvéreztél a Picurkádra *höhö szmájli* ikszdé
Am HRE lehet, hogy Reborn csak cosplayezik éppen ikszdé  Am hozzá kapcsolódóan nekem már nagyon tetszik az MKC-ja meg a Chibitalia MKC is bejön, de a Switz és Liechteinstein verziókat az élétben többször nem hallgatom meg, annyira elszúrták. Polandéra meg nagyon kíváncsi leszek..meg most Prussiáéra is..Hajnalban meghallgattam az Oresama no CD-t és olyan aranyos volt benne, hogy nem igaz Nevet Most megkedveltem Gilbo őfelségét Nevet Csak számomra még mindig nagyon hihetetlen, hogy ő Ludwig bátya ikszdé A végén meg a seiyuugárda tagjainak néhány szava iszonyat jó volt Nevet
És igen Døtter, Sealand is volt Nevet Meg Ivan is ikszdé ( am nagy részt minidráma..vagyis annyira nem is mini hanem egy egész CDnyi ikszdé)
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
ArashiKaze
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 68



WWW
« Válasz #160 Dátum: 10 jan 19, 21:46:35 »

Katsuyu-chan, üdv itt! :3 és persze jár egy hatalmas ölelés a videóért  Ámor

Latvia-n egy kicsit meglepődtem, hisz nem is tűnt annyira gyerekesnek, mint általában Hümm-hümm Szinte mindegyik nyálfolyatós, szóval nehezen tudnék választani közülük Pirul (talán Italy, Canada, Lithuania és Spain jöttek be igazán Hümm-hümm)

Én is az Oresama no CD meghallgatása után habarodtam bele Prussia-ba Pirul Szegény nem normális, de pont ezt lehet benne szeretni Nyelvesít A legjobban a 3.  "bejegyzését" kedvelem (Serpenyő Powa xD) és persze a My Song That Is Written By Me, For Me-t. Csak győzzem kivárni a MKC-ját...  >.<#(ami -ha nem adják ki hamarabb- pont a névnapomon jelenik meg x3)


Naplózva


katsuyu-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 196


« Válasz #161 Dátum: 10 jan 19, 22:39:26 »

Szuper, látom mindenkinek tetszett. Bár annak kevésbé, hogy súlyos vérveszteséget szenvedtetek, és mehetek látogatni a fél fórumot a kórházba. XDDD
Baromi tehetséges lehet, aki a ezt vidit összehozta.  bow
Lettország tényleg tök helyeske itt, szegénykémet máskor úgyis szinte csak bőgni látjuk.  Pojén De nem tudok haragudni Kolkolkol bácsira, amiért folyton piszkálja.  Ördögi
Aki még ütős ebben a vidiben, az Poland, többszöri nézés után feltűnt. Az a mosoly... Nevet Asszem, megy a kedvencek listájára.  Mosolyog
Naplózva
ArashiKaze
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 68



WWW
« Válasz #162 Dátum: 10 feb 20, 10:41:54 »

Sajnos mégsem tudtam eljutni a találkozóra, hála a bizonyítványomnak és a sulim e-naplójának, de azért még reménykedem, hogy egyszer valóban eljutok egyre  smirksweat Amúgy most is kíváncsi vagyok minden részletre! Pirul

Nyah, tegnap megjelent Poland és Lithuania MKC prev-je *.* (csak az anime honlapján találtam meg eddig... >>klikk<<) Első pár hallgatásra kicsit furcsának tűntek, de most már tetszenek Pirul
Naplózva


Saku
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 193



« Válasz #163 Dátum: 10 feb 20, 13:18:37 »

Nekem már első hallgatásra is nagyon tetszenek  Pirul Várom már a full verziókat Mosolyog
Naplózva
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #164 Dátum: 10 feb 22, 10:31:00 »

Húú hát első néhány hallgatásra nagyon furcsák, de azért tetszetősek Nevet Lietet előzsör meg sem ismertem, Polandnak meg tetszik a háttérzenéje..meg a hülye beszédmódja ikszdé Többszöri hallgatásra biztosan tetszeni fognak majd Nevet

Na a másik dolog.
Hetalia meet. Egyszerűen überkirály volt Nevet Most voltunk kb 20-an, majdnem kétszerese az előző meetnek ikszdé De a hangulat az nagyon ott volt. Volt ismét France és Hungary, Lányom volt Ó halatmas Russia-sama (ikszdé), volt egy Chibitaliánk, Gakuen Austria, egy kettő az egyben Iggy/ China és egy Nihon x3
A meglepi a meet elején meg ahh~~..Mindenki húzott egy borítékot, amiben valamelyik ország írt egy valentin-napi levelet. Hát uuh..én Liet levelét kaptam és istenem..most szerettem meg drága jó Toris-kunt Nevet
A France vs Russia seme párbaj sem volt semmi ikszdé De a cosplay banda olyan jó volt, hogy a Sakuraconon most már én sem maradhatok ki. Valszeg rendes Denma CP nem fog összejönni, szal casualban fogom nyomni ikszdé Viszont az alabárddal még gondjaim lesznek, mert nem fix, hogy azzal beengednek a Conra :S
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!