24 okt 07, 16:11:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Axis Powers Hetalia  (Megtekintve 148034 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #120 Dátum: 09 nov 28, 19:43:57 »

Jajj ne is mondjátok, megszakad a szívem ha arra gondolok, hogy nem sokára vége van Szomorú
Többször meg Hungary-chan nem szerepelt, csak egyszer Vash emlegette amikor Rodericht cipelte a vállán, meg most amikor le rajzolta..de azok szinte semmik..A movieban tuti lesz szerepünk Nevet

És...KYÁÁÁÁÁÁ!!!! ArashiKaze!!! Elolvadok az avatarodtóól x3333 Pont az új kedvencem Denmark Nevet iszonyat aranyos, hogy mindig olyan kis vidám és ivós Lepiál x33 Az ANN-en kiírtak neki is seiyuu-t szal tényleg remélem, hogy ebben a maradék 6 részben megjelenik Ámor meg persze róla is megjelenhetnének infók (név, születési dátum stb.), ahogy a többiekről is Nevet
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
ArashiKaze
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 68



WWW
« Válasz #121 Dátum: 09 nov 28, 22:11:13 »

Én is egyre rosszabbul érzem magam miatta... nemrég is már azon gondolkodtam, hogy kiket szeretnék még utoljára látni benne... T_T
Nah, akkor jól emlékeztem ^^ De azért remélem még bővül a lista  Mosolyog De ma hosszas keresgélés után végre megtaláltam a Chibihungary-s fejezetet *.* Nagy hiba lenne, ha az anime készítői kihagynák...

Nyaaa~! Örülök, hogy tetszik Pirul Én is kedvelem, főleg a stílusa miatt ^^ Nem tudom miért, de szeretem a hozzá hasonló piás szereplőket... x3 A seiyuu-t is megnéztem és szerintem illik hozzá  Hümm-hümm

Naplózva


TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #122 Dátum: 09 nov 28, 22:43:13 »

Denmark-tag-szagot érzek Nyelvesít xD Francisnál bevált a jóslatom, itt is igazam lesz Nevet  kacsint
Én valahol még reménykedem benne,hogy folytatni fogják... annyi minden van még hátra, és elég népszerű az anime. Nem lenne igazságos,ha abbahagynák. Sír Nem tudom,mi lesz velem Hetalia nélkül, amióta nézem, ez az abszolút Number One-om...
Hungaryt meg azért is tehetnének még bele,mert azon felül hogy a mi drága szülőhazánk,a legnépszerűbb női karakter. Kár lenne nélkülözni a továbbiakban, de sztem ebben a szériában többet nem szerepel. De én elég pesszimista vagyok mondjuk smirksweat
Naplózva

Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #123 Dátum: 09 nov 28, 22:55:12 »

Hát jól van na Nevet De most a Sea-kunos dolog is be fog jönni..mert nélküle és sem veszem be Denmarkot Nevet csakis akkor lesz igazad Nevet
De Denmark egyszerűen aranyos x33 nekem ő az első piás karakter aki tetszik ikszdé én mindig a 0 IQ szintűek jönnek be, meg a perverzek ikszdé
És Chibihungary?? Ohh My God linket könyörgöm!! Nevet
És tényleg kéne legalább még egy 3. évad..Nem tudom mit kezdenék utána Szomorú
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
ArashiKaze
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 68



WWW
« Válasz #124 Dátum: 09 nov 29, 11:52:30 »

Itt vannak a linkek x3: >>1. rész<<; >>2. rész<<  Hát nem ennivaló? Ámor Remélem még láthatjuk... ^^

De legalább a movie megjelenéséig tényleg kiadhatnának valamit...  Hümm-hümm
Naplózva


Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #125 Dátum: 09 dec 08, 06:04:32 »

Ohh de édes ikszdé szeretünk Hungary-chan x33
Na elmúlt a hétvége és meg volt a Hetalia meet...Én..én..nem is tudok szóhoz jutni, annyira fantasztikus volt. Igaz voltunk össz-vissz 9en, de nagyon jó volt a társaság meg a hangulat. És volt két Cosplayesünk, egy Hungary-chan, aki a nyári Conon is ott volt, és egy totálisan perfekt Francis titkos ügynök üzemmódban Nevet Meg volt fincsi Arthur-féle scone, csak ez finom volt ikszdé Über volt..mindenképpen meg kell ismételni Nevet
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #126 Dátum: 09 dec 08, 16:27:01 »

*heves bólogatással jelzi egyetértését*
de valahol elkeserít a tény,hogy csak kilencen voltunk..conon állítólag sok cp-s lesz,már alig várom Nevet nomeg az a pózolós kép..Francissal..LOL xD (Anna mesélte,hogy ő is ott volt a Meidoban,és pont látta,amint fotózkodtunk..égtem,mint a Reichstag xD)
az új rész meg.. xD viccesen néz ki Iggy ezzel az ősemberhajjal,csak ennyit mondok xD (ja meg Doitsu az elején Ámor)
Naplózva

Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #127 Dátum: 09 dec 08, 20:51:47 »

Anna jól tud rejtőzködni ikszdé
Váá sok Hetalia cosplayes!! Remélem a mieink is összejönnek addigra x33 áhhháháháháh én leszek A Hős! ikszdé
Jajj az új rész nagyon elbűvölő Nevet Chibi Arthur és Francis..oááh elolvadok ikszdé nagyon kis ennivalók x33 De arthurnak végképp iszonyat édes volt az a tündéri baba feje a hatalmas szemöldökével ikszdé
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #128 Dátum: 09 dec 11, 13:13:50 »

szerencsére lesz 3. szezon így nagyon valószínű, hogy lesz több Hungary-chan Prussia és Su-san meg Finny :Đ
Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
ArashiKaze
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 68



WWW
« Válasz #129 Dátum: 09 dec 11, 21:03:08 »

Akkor biztos jó volt a találkozó *.* Remélem egyszer talán nekem is sikerül eljutnom egyre ^^(talán még CP-el is bepróbálkoznék...   Hümm-hümm)

A 47. epizóddal pedig ismét siettek az alkotók... Hümm-hümm Nem tudom, mi lelte őket...  Mosolyog
Poland nagy arc! *-* (keresztbe tett lábak és a paci ikszdé) Még Hungary is feltűnik :3 (szóval mehetek para(szt)fenoménnek ikszdé)

Nah, és megjelent Vash és Lich' MKC-pv.-je is (>>klikk<<) ^^ Első pár hallgatásra egész tűrhetőnek tűnnek Mosolyog

Jujj, lesz 3. évad? *.* De boldog vagyok x3 Szeretet
Naplózva


Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #130 Dátum: 09 dec 12, 09:04:07 »

ÓÓ isteneeem ezaz!!! tudtam én hogy lesz 3. évad!!:D bár sose fejeződne be Nevet

Svájc MKC-je nekem nagyon furcsa volt, Lichtensteiné meg úgy jó, de kitúrta a helyünket az MKC sorokból.

Ez a rész meg..tökéletes!!(it was...PERFECT!..Ismerős Lányom?ikszdé)
Végre Feliks is megjelent!! Nevet kicsit gyagyásabbnak képzeltem a hangját de nem baj, nagyon jó lett ikszdé Pinkre festett ház, és tank helyett ló ahelyett meg Póni!! ikszdé Hát meg amikor a végén Chibitalia énekelte az MKC-t elolvadtam ikszdé..olyan kis drága volt ´=ヮ=`
De a legjobb akkoris Francis marad, ahogy ott fekszik a kanapén, egy pohár borral a kezében és beszél a nézőhöz *szívrohamban és orron át való súlyos vérzésben meghal* Szívesen bepattannék mellé Ámor

És igen ArashiKaze..el kell jönnöd..mindent megér Nevet
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #131 Dátum: 09 dec 12, 12:42:36 »

Eszti megjósolta,hogy lesz 3. évad.. Nyelvesít Beteljesültek az álmaink *o*
Amúgy ezek után azt is elképzelhetőnek tartom,hogy Hungarynak is lesz MKC-ja...mert miért ne? Belefér abba az egy évbe simán Nevet
Feliks meg KYÁÁÁÁ~~ *denevérfrekvenciás sikoly* Haláli csávó xD Ugyan nem értettem semmit a szövegből,de élénken él bennem a manga.. xD Naon király vaaagy~ xD
Naplózva

Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #132 Dátum: 09 dec 21, 18:48:14 »

És most, hogy lesz 3. évad is még több Feliksünk lesz Nevet
Ez a 48-as rész..behaltam ikszdé égre szinte egész részben megkapjuk a mi drága Bözsinket x33 az ő drága kis Chibitaliaja meg..khm..Maru kaite chikyuu..´=ヮ=`..lényeges változáson megy keresztül ikszdé
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #133 Dátum: 09 dec 22, 19:04:48 »

Örül  kis szívem *o* Csak azt sajnálom,hogy a lengyel-magyar barátság teljesen kimaradt a történetből smirksweat
Jaj és Hungy olyan aranyooos x3 úgy szeretem Ámor pedig nem vagyok női karakter-párti,de asszem itt besegít a tény,hogy kicsiny országunkról van szó Nevet Chibitalia meg..khm...mért kellett felnőnie xD
Naplózva

ArashiKaze
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 68



WWW
« Válasz #134 Dátum: 09 dec 26, 12:29:19 »

A USA-UK jelenet is nagyon tetszett, viszont én is Hungary-nak örültem a legjobban ^^ Remélem drága mangakánk egyszer megrajzolja mellé Romániát is xD Kíváncsi vagyok ő hogyan képzeli el a magyar-román "barátságot" Nevet

Nem tudom, hallgatta-e már valaki Russia Character CD-jének a bemutatóját, szóval berakom a linkjét: >>klikk<< Nekem nagyon tetszik, főleg az első szám *-*
Naplózva


Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!