24 okt 07, 20:22:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Axis Powers Hetalia  (Megtekintve 148129 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #60 Dátum: 09 okt 06, 13:17:27 »

Juppí!! Kint van a felirat!! Nevet Igaz amit anilinkzen találtam, azon az ilyen köztes szövegeket nem fordították le de sebaj ikszdé KOL-kun meg azzal, hogy áradt a sok KOL a szájából nagyon rémisztő volt ikszdé Viszont a Szibériás szövegén behaltam ikszdé Most már én is értem, hogy miért félnek tőle a Baltikumok ikszdé de nézzék a jó oldalát...ingyen vonat jegy kacsint ikszdé
Amúgy Italy-kun engem is Latviára emlékeztetett, ahogy ott bújt Nevet megölelgettem volna, hogy ne féljen annyira ^3^ A falon meg tetszett a sok pizza, meg wurst ikszdé
És volt ismét Romanoo*3* jajj istenem de szeressem őt Nevet a mai tripla infó órát is hetalia manga olvasgatással töltöttem el és jókat nevettem Tomato-kunon ikszdé
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #61 Dátum: 09 okt 06, 15:06:34 »

Báááh ez a rész xD Kiengesztel a múltkoriért...
Az a vicces,hogy mi pont ezt a részt vesszük töriből,és végre abszolút képben vagyok mindennel Nevet *büszke magára*
A végén Russia amilyen kedvesen felajánlja a vonatutat.. ingyen életfogytiglan a GULAG-ban,szerintem ez minden álmuk xD
Naplózva

ArashiKaze
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 68



WWW
« Válasz #62 Dátum: 09 okt 07, 17:12:34 »

Nyah, végre megnéztem feliratosan is ^.^ Szép kis kifogást talált ki magának Lit' (szerintem Belarussal sem lehet valami kellemes élmény találkozni smirksweat ) Italy pedig olyan ennivaló volt (főleg mikor az O Sole Mio ment) X3 + Éljen France és a nagyszerű tanácsai! ikszdé

Maaah, de irigyellek Pirul Én holnap írok TZ-t Rome-ji-chanról  >.<# (11. évfolyamon már épp ideje van smirksweat)
Naplózva


Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #63 Dátum: 09 okt 07, 18:34:33 »

Kétségtelen, hogy ez egy nagyszerű rész volt Nevet
és most irigyellek titeket ikszdé Talán mégis kellett volna tanulnom történelmet legalább az utolsó évben, most tudnám a háttéri dolgokat és az érettségim sem lett volna 2es ikszdé
És sok sikert nagypapihoz^^ jusson eszedbe a tészta, a nők,a paradicsom és a fehér zászló ikszdé és a pöndörkéit se felejtsd :3
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 07, 18:45:04 írta Daken » Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
ArashiKaze
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 68



WWW
« Válasz #64 Dátum: 09 okt 07, 20:50:18 »

Fuh, köszi! ,,(^.^),, Ezek biztosan eszembe fognak jutni! X3

Amúgy hallgattátok már France CD-jét? Én igen, de úgy érzem, hogy ez egyszeri élmény marad smirksweat A seiyuut kedvelem, viszont az a franciás dallam... >.<#


Naplózva


verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #65 Dátum: 09 okt 07, 21:34:57 »

csak szerintem poén hogy az rtl már a reggeliben is használ animés számokat? Konkrétan Igirisu Pub&Go-ja volt reggel 7:45-55 körül a csillag születikes összeállítás alatt kétszer is.... :""""D jól kezdődött a napom mit ne mondjak X'D  ha valaki bejött volna a szobába annyit látott volna hogy "annyira örül hogy újra csill. szül. van hogy sír" X'D holott csak Igirisunak örültem :3
Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #66 Dátum: 09 okt 07, 21:38:49 »

hát én mint eddig minden mással,most ezzel sem vagyok képben.(mennyire informálatlan vagyok smirksweat)
a törihez visszatérve..hát én már nagyon mániákus lettem xD imádom a törit,alig várom xD és érdekel a II. világháború!! xD olvastam deviantarton egy ember írását,hogy mik a tünetek,ha túl sok Hetaliát nézel...én az összesben benne vagyok már xD (pl. Romano Oishii Tomato-ját napi szinten hallgatni, tésztaételek láttán PASTA~-t kiáltani nagy lelkesen...ha meglátok egy kupac zászlót rögtön meghatódom.. xD meg ilyen kis aranyos dolgok xD)

Érdekes,ezek szerint az RTL igazgatósága is nagy Heta-fan?főleg Igirisu.. Nevet
Naplózva

verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #67 Dátum: 09 okt 08, 12:43:41 »

az rtl és a tv2 is előszeretettel alkalmaz animés betét- és karakterszámokat meg ilyeneket... de az rtl ezek szerint Hetalia fan lett... tesóm azt várja mikor szólal majd meg a Marukaite valamilyen verziója a híradó előtt/közben/után :"""D mert miért ne... X'D
Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #68 Dátum: 09 okt 08, 14:35:37 »

Most elképzeltem,amint forog a háttérben a Földgolyó,megy a visszaszámlálás,és elindul a Maru Kaite Chikyuu xD esetleg még körbetáncolnak a chibik Nevetérdekes lenne xD
De honnan veszik pont ezeket a zenéket? Azt többé-kevésbé megértem,hogy a Naruto zenéjét felhasználják,mert még azok is ismerik a Narutot,akik amúgy nem animések. De hogy Hetalia zenéket? Mi ez már? xD
Naplózva

verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #69 Dátum: 09 okt 09, 13:12:47 »

jeez~ Chibitalia Maru Kaite previewja nagyon üt X'D
Holy Roman is aranyos de a Chibitalia verzió valami haláli ikszdé
Chibitalia: http://www.sendspace.com/file/w72fz7
Holy: http://www.sendspace.com/file/huoxk6
mivel csak a honalpról kirippelt preview 40 másodpercek gondoltam belinkelhetem ^^
Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
ArashiKaze
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 68



WWW
« Válasz #70 Dátum: 09 okt 09, 15:14:07 »

Juj, köszi a linkeket! Örök hála értük!  Pirul
Elolvadoook! X3 Olyan aranyosak ^.^ Szerintem egy ideig őket sem fogom megunni  Pirul
Naplózva


verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #71 Dátum: 09 okt 09, 15:56:24 »

hát még majd ha kijönnek a full verziók *___* akkor bepasszolom majd lejátszási listába a többi mellé ezeket ikszdé
Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #72 Dátum: 09 okt 13, 20:21:16 »

Te jó ég én nem is gondoltam, hogy ilyen verziók is lesznek ikszdé
tényleg aranyosak Nevet csak ma amikor infó órán meghallgattam kicsit nagyot néztem ikszdé Chibitáliáé még szokatlan de majd megszokom ikszdé De kíváncsian várom a fullokat Nevet Valaki tud megjelenési időt?
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #73 Dátum: 09 okt 13, 20:37:34 »

Hát elég érdekesek..majdcsak megszokom. Bár engem Chibitalia verziója kifejezetten idegesít xD deee ki tudja,lehet pár hét múlva meg kedvencekké növik ki magukat,nálam sosem lehet tudni.
Amúgy China és Russia megjelenési idejéből asszociálva decemberre sztem már meglesznek ezek is.
Naplózva

ArashiKaze
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 68



WWW
« Válasz #74 Dátum: 09 okt 13, 20:51:28 »

Az anime honlapján úgy van kiírva, hogy a legközelebbi DVD-vel adják ki, szóval körülbelül október 23.-án jelennek meg X3
Naplózva


Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!