24 szep 27, 15:10:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 85
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bakik  (Megtekintve 289867 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #30 Dátum: 07 aug 10, 21:04:03 »

És ha megnézed, ott még a 12-13 éves Sakura "szerepel" és az öltözete is a régi.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #31 Dátum: 07 aug 10, 23:37:11 »

Hát, de meglehet, h csak azután váltott rucit, miután újra levágta a haját. Bár ahogy többször elolvasom lassan nem értem h mit akartál írni Chakra, h arra írtad h ez ténleg baki, vagy nem baki? Bocs, de már este van...  :-[
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 10, 23:39:05 írta Handy » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #32 Dátum: 07 aug 11, 00:05:53 »

Arra céloztam, hogy ez talán nem baki, mert azt akarták hangsúlyozni vele, hogy az az edzés már régen volt.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #33 Dátum: 07 aug 21, 04:34:28 »

hmm a hokage háza hol piros hol rózsaszínű.......Naruto-nak kép ről képre is változik a szeme...Nevet
Naplózva
Amos
Vendég
« Válasz #34 Dátum: 07 aug 21, 12:41:07 »

Ez nem tudom h baki-e, vagy csak egy jól megszerkesztett kép. A piros nyilat nem én rajzoltam. (én ennél sokkal művészibb nyilat tudok.  ??? ikszdé)

http://i75.photobucket.com/albums/i295/Dragonheart666/wtfyondaime.jpg
Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #35 Dátum: 07 aug 21, 12:54:00 »

ez nem baki, ez egy ovában volt és sok-sok yondi fan kedvenc jelenete Nevet
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #36 Dátum: 07 aug 21, 13:19:16 »

de attól még baki.
Bár lehet, hogy azért van, mert minden szereplő benne volt, hát akkor éledjenek fel az OVA idejére a holtak isXD
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #37 Dátum: 07 aug 21, 19:19:33 »

Ekkora bakit nem ejt senki. Ez csak amolyan rajongói szuvenír Nevet
Bár amikor megláttam, én is visszatekertem, hogy az ott tényleg Yondaime? Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #38 Dátum: 07 aug 21, 19:53:42 »

A háttérben Jira-sama is ott van két rózsaszín ruhás bigével, ha jól látom X) Mindenesetre ezért szeressük ezt az ovát! Nevet
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Sayitame
Vendég
« Válasz #39 Dátum: 07 aug 21, 22:10:26 »

Nem baki, ez a Konoha Sport Festival ova azért érdekes, mert a leglehetetlenebb szereplők is benne vannak.. csak fel kell fedezni őket.. pl amikor Naruto az egyik alkalommal rohan a vécére, a kilométeres sorban ott áll Itachi és Kisame.. azért ez már morbid lenne a "Narutós valóságban"  Nevet Yondi csak hab a tortán.. (de jó alkalom hogy a "Yondi még él" fanok bizonyítékot mutassanak fel. (Kár hogy Kishi vhol kijelentette hogy Yondi halott.. Szomorú pedig poén lenne.. )
Bocs a kicsi offért  :-X

Amúgy én annyi bakit vettem észre, hogy amikor az elátkozott szamuráj szelleme - fillerek mentek, a annak a fiúnak aki konohába ment, és Naruto megetette ramennel (hát nem édes? ikszdé) egyik pillanatban látszott a gallérja, a másikban nem. Apróság, de nekem szemet szúrt  :-X
Naplózva
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #40 Dátum: 07 aug 25, 21:27:36 »

Manga baki + SPOILER veszély

na szal a mostani(367-es) mangában Tsunade hányt, majd a következő képkockában, már nem volt ott a földön a hányás...

SPOILER vége

Moderátor: A spoilert húzd át! - Chakra
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 25, 21:47:05 írta Chakra » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #41 Dátum: 07 aug 25, 21:49:50 »

A 367. rész 5. oldalán az utolsó előtti képen "repül a róka". A követkető (utolsó) képen Tsunade liheg. A 6. oldalon messzebről mutatják a jelenetet, Jiraiya ott térdel Tsunade mellett. És ott van a taccs a Hokage előtt.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Phineas
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #42 Dátum: 07 szep 02, 19:23:41 »

Ez nem baki ez egy fajta anime rajzolási stílus látam már ilyet az animatrixba sőt linkin park videoklipbe is, biztos vagyok bene hogy egy híres japán anime rajzoló műve, ha gondolod utána nézhetek. ??? Igen Fantos nem jár mesze az igazságtol beléptek a matrixba. :Mosolyog Szerencsére én is csak ebe az egy részbe látam ezt .Habár tetszik ,de mégsem a narutohoz ilik.

Tévedsz, ugyanis a naruto-n 4 anime készítő studió dolgozik. Akkor is ilyen (a ti nyelveteken) torz a rajz, amikor sasuke naruto és sakura az erdőben harcolnak oro-val (chunin vizsga). nekem például ez a fajta rajz tetstzik a legjobban, mert a mozgások folyékonyak és nem tagoltak. szerintem profi munka
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #43 Dátum: 07 szep 02, 19:25:14 »

nekem túl hajlékon már, de más az ízlésünk.  :-X
húh, de sztem a Shippudenben rondább a rajzolás mint a sima Narutoban.  ;D pedig azt hallottam h jobb rajzolók is jöttek... >.>
Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #44 Dátum: 07 szep 02, 20:29:55 »

hmm.. a mostani mangában /shippuuden 368/  találtamegy furi dolgot... a 12 edik képen Konan kicsit furin van ábrázolva   :-X
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 85
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!