24 szep 28, 14:24:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 85
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bakik  (Megtekintve 290184 alkalommal)
0 Felhasználó és 86 vendég van a témában
Fl3gma
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


« Válasz #630 Dátum: 09 jún 18, 10:41:51 »

Egy átalg embernek az a vágás kb 2 hétbe telik még begyogyul szal sztem nem Nevet Akkor gyógyul be rögtön minden sebe ha igénybe veszi a kyuubi chakráját...
Naplózva
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #631 Dátum: 09 jún 19, 21:34:51 »

Ömm nah mostani 452-es manga 8. oldal legalsó kép... EZ
Narutonak pöppet érdekes a nyelve, mintha kettő lenne, vagy esetleg a méregtől kiharapott belőle egy darabot Hümm-hümm esetleg Danzou az ő nyelvét is lepecsételte x"D
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 19, 21:35:51 írta boci555 » Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #632 Dátum: 09 jún 20, 20:41:28 »

Szerintem nem voltak még.
A sima Naruto 3. részében amikor Kurenai kiosztja a csapatokat az egyik képen Kiba mellet mintha Kurenai ült volna (De  tuti nem Hinata) Aztán a 4. részben Kakashi kicseréli magát Naruto egyik klónjára és ezért  Naruto és a klónjai összeverekednek mindegyik kap jó pár ütést de nem duranak szét
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Ezustnyil
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 99

Bihari röcsöge


WWW
« Válasz #633 Dátum: 09 jún 20, 21:20:18 »

Az pontosan hol van? Ott Iruka osztja ki a csapatokat, és ha jól láttam, Kurenai csak akkor szerepel, amikor a hokage mutatja nekik a gömböt.  Hmm?
Naplózva
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #634 Dátum: 09 jún 20, 21:23:12 »

Mutatják a diákokat egy pilanatig és ott ül Kurvenai Kiba mellet
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #635 Dátum: 09 jún 20, 21:35:18 »

A klónos nem baki, mert egy bizonyos határ után durrannak csak szét, pont mikor jia samával kezdték az edzést, akkor azzal fogyasztotta ki a chakráját, hogy laposraverte magát, ott sem egyből durran szét minden klón...
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #636 Dátum: 09 jún 21, 00:11:17 »

Nekem egy elvi baki jutott az eszembe. Ugye a chuunin vizsga második részénél Iruka szeretné mindenképpen közölni a hetes csapattal az eredményt. Így Anko betudja osztani őt Narutoék tekercséhez... De! Azt Orochimaru elégette és Narutoék két "idegen" tekerccsel mentek át. Akkor, hogy a bánatba tudták h Irukát akkor kell odaidézni? Ha meg minden tekercs ugyanolyan, akkor is ugyanez a kérdés...
Naplózva


 
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #637 Dátum: 09 jún 21, 07:54:43 »

Sztem mikor beléptek a termükbe, mert ugye több volt, amikor feloldották azt a pecsétet, akkor derült ki, hogy kit hova idéznek... Gondolkozik esetleg attól függöt, hogy ki idézi meg
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Rossen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 250


Monsieur


« Válasz #638 Dátum: 09 jún 21, 08:42:24 »

A klónos nem baki, mert egy bizonyos határ után durrannak csak szét, pont mikor jia samával kezdték az edzést, akkor azzal fogyasztotta ki a chakráját, hogy laposraverte magát, ott sem egyből durran szét minden klón...

Naruto Kage Bunshin-t használ a sima bunshin helyett, így egyértelmű, hogy azok a másolatok csupán jó pár ütés után képesek megsemmisülni! kacsint (Hiszen Naruto bunshin no jutsu-nál bukott meg a genin vizsgán, így használni sem lenne képes! Mosolyog)

U.I.: Mellesleg a sima másolatok egy érintéstől képesek megsemmisülni, a legtöbb shinobi a saját elemébe illő bunshint használja, pl. Mizu Bunshin, Suishö Bunshin, Tsuchi Bunshin, és a Kage bunshint a változataival együtt. (Egy biztos van, a Raiton: Kage bunshin)
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 21, 08:50:06 írta Pietraw » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #639 Dátum: 09 jún 22, 22:38:36 »

A legutobbi animében volt egy érdekes logikai baki, mer csütörtökön szemet szúrt, de eddig nem igazán jutott eszembe, hogy le kellene ide írnom.
Szóval, ugyebár, a mangáal ellentétben, miután Sasuke elnyomta Orochimarut, sokan megérezték a halálát, ami egy szép, hangulatos elem volt ugyan, de nem szerepelhetett volna, mert mint tudjuk, Orochimaru nem halt meg, csak "testet cserélt", áthelyezte a tudatát az új gazdatestébe, ahogy szokta, azzal a különbséggel, hogy msot őt nyomta el a "megszállott", nem pedig ő a "megszállottat", így nem volt igazából mit megérezniük. Ha pedig Orocimaru előző test5ének a halálát érezték meg, akkor íyg távolból, mindegyik "testcseréről" értesül ez a négy ember?
Naplózva
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #640 Dátum: 09 jún 22, 22:44:46 »

HA nagyon bele akarunk kötni ebbe, akkor én inkább azt mondanám, hogy nem a halálát érezték meg, hanem: a természet változásaiból, és ritkán látható mesés égi naplamente nyomán lehettek szemtanúi Orochimaru "bukásának" / eszményeinek halálában.  kacsint
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Itachi 69
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #641 Dátum: 09 jún 23, 21:17:16 »

Pl.szerintem ez egy egészen nagy hiba....A 449 fejezet végén Seigetsu melet otvan a kardja,pedig a 417 fejezetben azt mondta,idézem "Mi a jó francért hagytátok ott a a kardomat!"
szóval akkkor nem lehet kardja!
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #642 Dátum: 09 jún 23, 22:04:34 »

Nem hiába még csak most indult el a Taka Konoha fele. Egészen eddig fel kellett készülniük testileg és lelkileg. Így az is belefért, hogy visszamentek Suigetsu kardjáért. (Aminek mellesleg rendkívül örülök.^^)
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Itachi 69
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #643 Dátum: 09 jún 24, 09:59:16 »

Na igen de szerintem ez elégé abszurd hisz viszamenni oda ahol üldözik őket Gondolkozik
Naplózva
Death Dawe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 263



« Válasz #644 Dátum: 09 jún 29, 23:16:09 »

jajj most ienekbe belekötni   kár h nem köttök bele az alien és predator barátságába  ezt most nem baki ként hozom fel mert én  hatalmas nagy rajongója vagyok az Egy Akatsukis élete sorozatnak bow Nevet  de ez nem ide tartozik Nevet  foglalkozzunk az igazi bakikkal Nevet    ah én azt is észrevettem h ugye pein az egész falut lerombolta így a falu helyett most egy hatalmas gödör van  és most ebbe Yamato-ék és a többiek építkeznek vagy mi ??Nevet   vagy betömték a lukat vagy  akkor most konoha úgy fog működni h egy hatalmas gödör és ha valaki elárasztja akkor megint annyi ? vagy csak én fogom fel hülyén Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 85
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!