24 szep 28, 14:18:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 85
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bakik  (Megtekintve 290104 alkalommal)
0 Felhasználó és 44 vendég van a témában
raidou
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 68

11-23 Field Commander


« Válasz #390 Dátum: 08 jún 26, 10:44:58 »

Amkior Neji harcol narutoval, és egy lyukon jön ki narutó a föld alól, a két lyuk kb. 1-2 méterre van egymástól. Viszont amikor Shikamaru harcol Temarival, a 2 lyuk kb. 5-6 méterre van egymastól. Szerintem ez baki.
Naplózva

Raidou
no.1 Combine Soldier, replikátor és kutyahal fan.
"One vision, one purpose - PEACE through POWER" -Kane
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #391 Dátum: 08 jún 26, 11:07:09 »

amikor naruto siet az arénába a chunin vizsga utolsó körében... találkozik Konohamaruval... mielött beugri ka csatornába van rajta táska Mosolyog amikor már bent van már nincs Nevet:D:D (mire jó a Jetix)  >.<# >.<#
Naplózva

AVENGER
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 136


« Válasz #392 Dátum: 08 jún 26, 15:33:43 »

-Itachi- de nem csak a chidorinál meg a goukakyuunál hanem még a housenkanal is megfigyeltem ezt.
Naplózva
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #393 Dátum: 08 jún 26, 15:55:56 »

yupi a jetix csak arra jó hogy magyar legyen, de nem ők rajzolták hanme a japánok szóval ők csinálták a bakit
Naplózva

yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #394 Dátum: 08 jún 26, 16:05:38 »

yupi a jetix csak arra jó hogy magyar legyen, de nem ők rajzolták hanme a japánok szóval ők csinálták a bakit

Itachi Nevet tudom nagyon jól... van mögöttem pár év Nevet azt,h mire jó a jetix.. azt arra értettem,h ezt a részt 2napja láttam a tv-ben... soja nem néztem vna meg újra:D
így már érted?Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 26, 16:06:51 írta yupi » Naplózva

Sasukekun17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 298


Sasuke Shippuuden


« Válasz #395 Dátum: 08 jún 27, 13:50:07 »

Amikor Temari és Tenten kűzd akkor Neji ezt mondja:-No lám, megint egy genin a homokfaluból. De elrontották mert Neji túl korán mondta és így olyan volt mintha Temari mondta volna ezt, és amikor mutatták Nejit akkor mozgott a szája de nem mondott semmit!! Egy kis szinkron hiba

Amikor Sakura ápolja Sasukét akkor leveszi róla a fejpántot de mikor Sasuke felébred (Sakura álmában) akkor rajt van Sasuke fején a fejpánt!

Először Sasuke nyakán van a jel, de a későbbiekben már azt mutatják hogy a vállán van!!

Először Naruto és Sasuke egy faüreg szerűségben van(bal oldali kép) ahol Sakura ápolja őket, de később már egy bokor előtti nyílt terepen fekszenek (jobb oldali kép) nem pedig a faüregben!!
Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #396 Dátum: 08 júl 15, 08:29:56 »

Amikor Sasuka és Gaara harcolnak az erdőben, és másodszor csapnak össze (sasuke chidori+pecsét) akkor gaaranak nincs farka Nevet:D:D pedig elötte 3percel  nőtt ki Nevet
Naplózva

Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #397 Dátum: 08 júl 15, 20:03:21 »

Nah találtam a mostaniban egyet Hümm-hümm A 66. réész 17.percében.(xD) Amikor aza földhasználó pasi falat emel Yamato és közte akk az Yamatotol kb. 5 méterre van, amikor a háta mögül előjön és nekivágja a falnak, Yamato vagy 30 m-t repül o.O szval ez sztem bakii
Naplózva
Taiki
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #398 Dátum: 08 júl 22, 13:15:48 »

Hát szerintem ez egy Baki : Kankuro haja a Mangában szőke az Animében  pedig barna .
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 22, 14:16:39 írta Taiki » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #399 Dátum: 08 júl 22, 13:45:59 »

Az a színes manga csak egy rajongói színezés. Alapból a manga fekete-fehér.
És amikor azt a mangát a rajongók kiszínezték, még nem tudtuk, milyen színű Kankurou haja. ^^
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 22, 13:54:16 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Akatsuki Leader - Madara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #400 Dátum: 08 júl 22, 14:48:01 »

Nem tudom, hogy ezt már írták-e mert nem olvastam vissza az összes oldalt  :'X

Itachi 13 évesen lett ANBU, avagy 13 évesen mutatják a Sasuke visszaemlékezésben. Itachi és Sasuke között 5 év van. vagyis ekkor Sasuke 8 éves. De mikor szegény kisöcsinek kiment a bokája, azt mondta "Izgatott vagyok hogy holnaptól az akadémiára járok" (vagy valami ilyesmit mondott na xD) De az akadémiára 6 évesen iratkoznak be...
Naplózva

Pusztuljon Konoha! Le a Senjukkal! Vissza az Uchihák méltóságát x)
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #401 Dátum: 08 júl 26, 15:19:25 »

A mostani Shippuuden 67. részében a 19:30. percnél van. Nem tudom mennyire számít bakinak, de mikor Yamato használja az egyik föld jutsuját, akkor mikor egy falurész jön létre, akkor az egyik házon egy Narutos plakát van. xD
Naplózva
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #402 Dátum: 08 júl 26, 22:01:35 »

Akkor az nem baki hanem "csak" bújtatott reklám Nevet
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Deidara94
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12

Piercingmester:)


« Válasz #403 Dátum: 08 aug 12, 09:36:58 »

Akatsuki Leader - Madara!

Ja igazad van, meg még az is, hogy ugye Itachi 13 évesen lett ANBU. De aogy említette az egyik részben Asuma, egy fél évvel korában lett chuunin. Tehát, hogy anbu lehessen valaki,,eli jounin" aakor először jouninnak kéne lennie. És nincs az az isten, hogy fél évre rá jounin legyen mivel ha akkor vizsgázott chuuninnak, akkor minimum egy évvel később tud csak jounun lenni, 1. Egy évvel lehet csak egy újabb szintre vizsgázni
2. Minden évben 2 vizsga van, ésugye mind a 2-ről lemaradt.
Lehet , hogy hülyeség amit mondtam....
Naplózva

Láv end Písz, és örökké éljen a conról az AKACSOKI:) Ők a legjobbak:)
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #404 Dátum: 08 aug 12, 22:22:41 »

Én a Shippuuden 15. részében találtam színezési hibát!
00:52-nél, Sasuke szeme fehér, viszont 01:06-nál már fekete.

Ha már vki említette, akkor bocs.. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 85
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!