24 jún 30, 08:29:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 85
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bakik  (Megtekintve 278311 alkalommal)
0 Felhasználó és 41 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #840 Dátum: 10 jún 20, 16:03:24 »

Annyira szétroncsolta a testét, hoyg mrá a jutsuval sme volt mozgásképes/használható. Mosolyog
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #841 Dátum: 10 jún 20, 17:18:24 »

Dancsa ebben van valami...hiszen volt olyan test amihez hozzá se ért,de mégis "meghalt" xD
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #842 Dátum: 10 jún 23, 16:13:28 »

STM-nél a pont.
Még Nagato sem tud mit kezdeni egy olyan hullával, aminek szilánkosra törtek a csontjai, szétroncsolódtak a szervei, és tönkrement a chakrahálózata. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #843 Dátum: 10 jún 24, 23:19:34 »

Az eheti résznél van egy kis baki, a 166. rész 15:37 -nél amikor hinata fekszik a háttérben 2 akatsukis áll! Mosolyog bocsi képet nem tok beszúrni!!!
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Flash
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 212

Don't mess...with the Uchiha


« Válasz #844 Dátum: 10 jún 24, 23:50:38 »

Az nem Baki, a másik a dagi "szívó" Pein akiből kőbéka lett a ruha még rajta van de ha jól megnézed nincs keze és kőszíne van Nevet
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #845 Dátum: 10 jún 24, 23:58:09 »

akkor egy másik baki:azt a jelenetet leszámítva egyszer nem láttam a kőbékás Peint xD
Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #846 Dátum: 10 jún 25, 07:57:53 »

Ha van az is baki ha nics az is ikszdé  Nyelvesít
Naplózva
Flash
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 212

Don't mess...with the Uchiha


« Válasz #847 Dátum: 10 jún 26, 21:09:24 »

Pont úgy volt a kamera hogy nem látszik, ennyi xD Ne kössünk már bele mindenbe Nevet
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #848 Dátum: 10 jún 26, 21:32:04 »

tudom hogy szórszálhasogatás,de akkor is xD..volt amikor az egész terep látszódott xD
de én inkább nem kötözködök tovább,azt mondom ennél nagyobb bakit ne lássunk tőlük:D
Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #849 Dátum: 10 jún 26, 22:45:20 »

Most lettem figyelmes két bakira:

Amikor a 2 farkú küzd kakuzuék ellen, akkor azt mondja, én vagyok a második legerősebb ninja a falumban, de a legerősebb a raikage, utána meg bee, nem?

meg egy rajzolási hiba : http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/313/8    itt elég szépen kancsal lett hiddan Mosolyog
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #850 Dátum: 10 jún 26, 23:56:49 »

azt nem tudjuk hogy ennél a jelenetnél Bee milyen erős volt,de a jelenlegi Bee-nél nem lehet erősebb ha a Hidan Kakuzu duóból,az utóbbi karcolás nélkül megúszta vele a harcot(és elkapták)
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #851 Dátum: 10 jún 27, 08:56:11 »

Ki tudja.. talán nem vette bele a raikagét a shinobik sorába... talán erősebb Beenél, vagy a bátyjánál, csak Hidanék harcstílusa nem feküdt neki... vagy valami trükkel fogták meg.... talán tényleg baki volt.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #852 Dátum: 10 jún 27, 23:59:44 »

Egy pillanatra Visszakanyarodnák egy korábbi témához és megválaszolnám a kérdést.

Volt egy olyan kérdés, hogy hogy eshetett Pain genjutsuba amit a békák csináltak.

Amikor mind a három Pain a genjutsuban van akkor mondja Jiraya, hogy a valódi teste is gejutsu alá került és töbé nem képes mozogni. Ekkor persze nem tudta még, hogy a valódi test nincs ott de ennek ellenére Nagato valóban beleesett a Genjutsuba maga is, hiszen ő is hallja amit a Pein testek hallottak ezt ugye tudjuk és a békák jutsuja saját elmondásuk szerint a halláson keresztül támad. Jiraya ugye kis csitcset után ledöfi a 3 Pein testet de mint késöbb kiderül addigra ugye már Animal realm megidézte a maradék 3 at akik messzebb voltak és nem látszottak de azok is a genjutsu hatása alá kerültek ezért nem tudtak közelebb jönni. Nagato azért nem törette meg rögtön a Genjutsut Konannal mert azzal leleplezte volna, hogy a valódi test nincs ott.
De mivel ugye Nagatonak nem esett baja attól, hogy Jiraya megöl 3 Peint ezért kivárta amig elsétál és utána gyanítom szólt privibe Konannak, hogy oldja fel a genjutsut, azzal, hogy belevezeti a chakráját. Maguk a pein ek ugye Nagato chakrájával működtek ezért hatott rájuk is a jutsu, mivel ugye a gejutsu a chakrát zavarja be és így hat az agyra(vagy a pein ek esetén a chakra felvételre, vagy valamire ami miatt precízen lehet őket irányítani, az az amit ugyanúgy bezavar), de egy darabig Nagato is tehetetlen volt(félig szándékosan) de miutána  3 pein meghalt feloldotta a Genjutsut a megmaradtakon. Ezután a Surado Pein szépen Jiraya után ment az élesztős beélesztette a hullákat és innentől ismerős a sztori.

Szerintem elég érthető így, csak sokat kell agyalni rajta de attól nem baki
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 28, 01:21:48 írta Exkirion » Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #853 Dátum: 10 jún 28, 00:05:49 »

Jó kis eszmefuttatás, de tele van felesleges dolgokkal.
Konan minek a képbe? Nevet Mint írtad, amint a 3 Peint ledöfte Jiraiya, feloldotta a genjutsut, így Nagato is magához tért. A többi test meg simán odaért annyi idő alatt, amíg Jiraiya hablatyolt. Ennyi. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #854 Dátum: 10 jún 29, 19:34:07 »

Most épp nem vagyok fogalmazóképességem csúcsán, de..

Azon gondolkoztam, hogy amikor anno Jiraiya genjutsuba taszította Pein 3 testét, akkor azok miért nem tudtak kitörni belőle?
Úgy tudtam, hogy a genjutsuból való kitöréshez elég, ha egy kívülálló ember chakrát sugároz a genjutsuban fogva tartott személybe.
És ebben az esetben mindössze annyi lett volna a teendő, hogy Nagato egy kis bónusz chakrát tol beléjük, és voilá! Volt genjutsu, nincs genjutsu.

Ha valaki meg tud cáfolni, az tegye már meg légyszíves, mert ezen fennakadtam.xD

Még ezzel kapcsolatba azon gondolkoztam, hogy lehet, ogy csak nekik tűnt olyan hosszú időnek.(már amennyire hosszú volt) és ez pár másodperce alatt megtörtént és Jiraiya bedartálta őket és Nagato még nem tudott feleszmélni.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 85
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!