24 jún 30, 08:27:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 85
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bakik  (Megtekintve 278303 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #1155 Dátum: 12 feb 23, 22:42:40 »

Hááá...találtam egy bakit...tudjuk,hogy amikor Kakashi és Zabuza harcoltak,akkor Kakashi,hasznavehetetlenné tette Zabuza karjait,még a halála előtt...az Edo Tensei pedig úgy hozza vissza az alanyt,amilyen állapotban az a halála előtt volt...mármost itt http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/522/11 Zabuza vigan használja a karját,és a jutsujait Nevet
Naplózva

hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #1156 Dátum: 12 feb 23, 22:45:06 »

Mert az Edo Tensei felgyóítja minden sebét folyamatosan, a Raikage is 10 K emberrel harcolt halála elött, abban az állapotban, nem ért volna semmit Nyelvesít
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #1157 Dátum: 12 feb 23, 22:46:46 »

Igen,lehet meggyógyitja,de akkor Nagato miért nem tudta használni rendesen a lábait ?? http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/552/5 itt mondja is Kabucsimaru Nyelvesít
Naplózva

hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #1158 Dátum: 12 feb 23, 22:47:42 »

Akkor viszont szerintem Nagato a baki Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Putir
Vendég
« Válasz #1159 Dátum: 12 feb 23, 22:56:23 »

Ez olyan hogy nagato a halála elött már jóval nem tudott járni míg zaBúzának a kardja halála környékén ment tönkre.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1160 Dátum: 12 feb 23, 22:57:34 »

Nem feltétlenül baki mert az Edo Tensei egy adott állapotból hozza vissza és azt az állapotot tekinti 100%-nak. Tehát ha ebben az állapotból van a DNS akkor ez az állapot a 100%. Lásd amikor Itachi elégeti és újra éled, akkor is ebbe az állapotba hozza vissza.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #1161 Dátum: 12 feb 25, 22:39:42 »

Nemis baki ez inkább érdekesség, hogy a fenébe festette le naruto a hokagek arcát; mikor lábába se tudott csakrát küldeni:D, mert ha liftel fest (amivel takarított) mérnem vette észre senki?
de a régi kérdésemre azóta se írtatok, hogylehet hogy a föld és a víz is gyenge a villám ellen? ez biztos baki!
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #1162 Dátum: 12 feb 26, 01:48:16 »

Sztem ez volt a sorrend:
1. Kisame csatlakozik az Akatsukihoz.
2. Itachi csatlakozik az Akatsukihoz és futólag találkozik mindenkivel. Ekkor Orcsimarcsit kapja társnak.
3. Orcsi árulása után Kisame lesz a társa és normálisan bemutatkozik.
Ebben még logika is lehet, mert az Akatsuki tagok a bijuu fogdosás előtt nem sűrűn találkoztak. Lásd sima Naruto vége: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/238/19

Ugyanitt a 20. oldalon egy kicsit még viccesek az árnyékok. Nevet

A villám elvileg a földdel szemben erős. Tényleg fail lenne, ha azt mondanák, hogy a víz ellen is jó. Erre sajnos nálam okosabb ember kell adjon magyarázatot. Neeem
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 26, 01:55:20 írta dtatar » Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #1163 Dátum: 12 feb 26, 02:43:06 »

Hát, az elektromos áram bontja a vizet, így elképzelhető, hogy a villámmal szemben sem épp erős. Suigetsu teste ugyan víz, de ő maga azért mégis ember. A víz vezeti az áramot, így gondolom nem tesz neki jót, ha a víztestében még jobban szét tud terjedni a villám. Ebben kémiai szempontból annyira nem vagyok otthon, csak nagyvonalú ismeretekkel rendelkezem a dologról. Én mondjuk simán el tudom képzelni, hogy maga a víz elem gyenge a villám ellen. Azért ez nem hiszem, hogy kőbevésett szabály, hogy minden elemnek csak egyetlen olyan elem van, ami valamivel erősebb nála.
Akatsukihoz: Orochimaru társa Sasori volt, nem Itachi.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #1164 Dátum: 12 feb 26, 12:47:20 »

dtatar: legalább kétszer említik eztis, suigetsu gyilkos méh ellen, és darui ellen is; gyakorlatilag ezért törött el zabuza kardja
Krieg: hát ez a nagy, poén ha kémiailag nézzük éppen a föld verné el a villámot nem fordítva:D
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #1165 Dátum: 12 feb 26, 14:59:31 »

Ezt egy kicsit benéztem. Nevet Nagyon élénken él bennem a jelenet amikor Oro megtámadja Itachit, ezért kevertem össze.

Szerintem nincs semmi logikus az elemek körbeverésében. Csak így van és passz. Mondjuk éppen ezért néha a leírthoz hasonló furcsa dolgok történnek, de mind1.
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #1166 Dátum: 12 feb 26, 15:01:43 »

Hát, nem én találtam ki az elemek ezen rendszerét a Narutóban. :D Én csak azt mondom, szerintem a villám simán lehet egy hatásos "fegyver" a víz ellen. Bakinak végképp nem mondanám.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1167 Dátum: 12 feb 26, 15:22:02 »

Ez a villám erősebb a víznél gondolom abból jön, hogy a víz vezeti az áramot, teszem azt, a fürdőkád és a működő hajszárító esete.
Pölö mikor a Hebi Bee ellen ment, egyszer Suigetsut elég csúyán megütötte a 220 Sasuke jóvoltából, mikor éppen víz volt. Utána el is kellett kapni, hogy ne dőljön el, mint egy zsák.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1168 Dátum: 12 márc 11, 20:34:04 »

Nemtom írták-e de az 1. vagy 2. résznél(shippuuden) hiányzik a fiatal Naruto kezéből egy rész középen mikor beszél a fiatal az idősebbel. A Rasengannál van a baki.  Nyelvesít
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1169 Dátum: 12 márc 13, 16:34:47 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/542/9

Kirabi haja túl sokat változott a fejezeten belül, és már Kishi-sensei is belebonyolodott.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 85
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!