24 máj 01, 23:40:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Melyik a jobb anime? A Dragon Ball, Yu Yu Hakusho, Bleach vagy a Naruto?  (Megtekintve 44194 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #105 Dátum: 13 jan 09, 20:01:32 »

Ishida epic win ikszdé

Amúgy ha a Shiro által említett animéket is számításba veszem:

1) One Piece: összetett történet, nagyon jó karakterek, és kis túlzással minden 10. chapterben történt valami akkora epicség, ami a többi shounenben 200 fejezetenként se. Ja, és még vicces is volt régebben. Kár hogy Időugrás óta az anime konkrétan nézhetetlen, és a mangája is csak mostanában kezdi összekapni magát.

2) Bleach: nagyon alulértékeltnek tartom. Tény, hogy nincs olyan jó mint régen volt, és akadnak benne logikai buktatók, de melyik neverending shounenben nem? (oké, a One Piece-ben nem nagyon, de azt hagyjuk most). A karakterek számomra itt a legszimpatikusabbak, mostanában a történet is egyre élvezhetőbb, a harcok pedig egyértelműen itt a legjobbak szerintem. Sőt, hála az OP túlságosan részletes és sokat pofázós fejezeteinek, hetente olvasva annál is jobban szeretem. Kiemelném, ez közel sem azt jelenti hogy jobbnak tartom annál.

3) Dragon Ball: zseniális anime, nem is szeretnék sokmindent hozzáfűzni, minden shounen atyja.

4) Fairy Tail: ha nem lenne a főszereplőknél ennyiszer, és ennyire kiemelve a főszereplő no jutsu, akár előrébb is lehetne. Azonban ez számomra már élvezhetetlenné tette a mangát.

5) YYH: igényes db koppintás, azonban a karakterek terén nagyon nem erőltette meg magát a mangaka, és a történet is túl semmitmondó.

6) Naruto: igazából csak azért lett hatodik, mert több manga nincs a listában amit elérakhatnék. ikszdé Időugrás előttig kifejezetten szerettem, de még Jiraiya haláláig is egész jó cucc volt. Azóta viszont nagyon gyatrának tartom az egész történetet, amit bővebben most nem fejtek ki, de sajnálom hogy Kishi ennyire elrontotta az egészet.

Amúgy a Soul Eaternek is illene itt lennie, de érthetetlen okokból annak sincs nagy rajongótábora. Pedig azt még az OP-nál is jobban szeretem.

Ha az adott mangák animéjéről van szó, akkor a sorrend:

1) One Piece TS előttig
1,5) Itt lenne a Soul Eater, de mivel nem csak nem mangahű az anime, de ongoingnak se ongoing, gondolom ez irreleváns
2) Bleach/Dragon Ball Z
3) YuYu Hakusho
4) Fairy Tail/Naruto
5) One Piece TS után/Naruto Shippuuden

-----
Mondjuk még azt hozzátenném az egész témához, hogy eleve nem vagyok egy nagy shounen rajongó, pl egy Berserket jobban szeretek mint az itt felsorolt összes mangát (mínusz Soul Eater) együttvéve. Neverending shounenek között is vannak amiket OP-n kívül tartok legalább annyira, de talán többre is mint a többi helyezettet. Pl egy Hajime no Ippo vagy egy HunterxHunter sokkal előkelőbb helyen állnak a saját listámon mint a felsoroltak.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 09, 20:19:58 írta Mistich » Naplózva

CrisGoku
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #106 Dátum: 13 feb 16, 21:34:55 »

Kiváncsi vagyok, hogy szerintetek melyik a legjobb anime ezek közül, minden szempontot figyelembe véve
Ahogy olvastam itt a kommenteket arra jutottam hogy a narutót azok szeretik akik most abban a korban élnek és az volt az elő animéjük.Magam vagyok a kivétel mert mivel tuttommal 1990 körül volt vettitve itthon ezért azoknak ez a kedvencük.és 97 vagyok emlékeim szerint 2005 környékén keztem el érdeklődni a japán animék iránt.És nekem a leg elő animém az a DBZ -volt ponotssan a robotos részek amikor Goku rosszul lessz és megérkezik vegita.Eddig láttam a DBZ-t 8 éves koromban.Most nem fogom le irni az önéletrajzomat... És nem ugy szólalok meg hogy nem láttam már a Naruttot vagy a Bleach-t.De egyik sem fogott meg annyira mint a DBZ nekem a narutto nagyon vontatott perszen vannak benne nagyon jó részek nem erről van szó de nekem az egész történet elég erőltettet. A Bleach is tetszet bár azt nem követtem sokáig figyelemmel mert abban meg nagyon sokáig huzták az eseményeket. Nálam a NUMBER 1 a DB Z GT for ever anime.Nem azt mondom hogy tökéletes vannak hibái de aki szereti az nem fog megakadni rajt. Mosolyog
Naplózva
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #107 Dátum: 13 márc 30, 12:24:18 »

Na lássuk csak Nevet
1. Dragon Ball: örök epic marad a shounenek atyja ha nem született volna meg akkor a mostani shounenek sem lennének ilyen jók.
2. Naruto-Bleach: Nem tudok dönteni mindkettő nagyon jó valamikor az egyiket szeretem jobban valamikor a másikat. Attól függ, hogy az akkori arc milyen jó
3. Yu Yu Hakuso: nálam ez is egy örök emlék marad, egyfajta nosztalgia jelkép Nevet nagyon tetszett, izgalmas volt és jó harcok is voltak benne, egy újra feldolgozásnak nagyon örülnék mert azért már kicsit régi a mostani Nevet
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #108 Dátum: 13 márc 30, 13:04:40 »

Idézet
Biztos van injekciós tű a kezükben és azért nem félnek...
Valóban. Ha már belőtték maguknak a heroint, akkor megértem.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #109 Dátum: 13 szep 09, 16:43:33 »

Bleach a kedvencem,de Dragonball-t(sima és Z) jobbnak érzem így ő az első.
2Ik Bleach/Yu Yu Hakusho az első Anime-m amit elkezdtem nézni. Nevet Még passzoltatni is tudnám őket egymáshoz.
3ik helyezett a Naruto. Sok idegesítően beszúrt fillere miatt,de azért som minden van benne ami ellensúlyozza.
Tudom Bleachben és DB-ben is van filler de sokkal jobban megoldották és élvezhetőbbek lettek.
4ik A fanserviseben bővelkedő Fairy Tail smirksweat

Naplózva

BlackPoet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 104



« Válasz #110 Dátum: 13 szep 13, 09:52:02 »

Na lássuk csak Nevet
1. Dragon Ball: örök epic marad a shounenek atyja ha nem született volna meg akkor a mostani shounenek sem lennének ilyen jók.
A shonenek atyja, ez egy kissé fáj... Belegondolva, hogy voltak már shonenek a Dragon Ball előtt is. ikszdé Csak ezt sokan hajlamosak elfelejteni. Nekem igazából a felsoroltak közül valamiért egyik sem jött be.
A Naruto meg a Bleach a rakat filler miatt irritál és ezért is dobtam őket. A Dragon Ballal még elvoltam, bár a Z és a GT-t már inkább kihagytam,
A Yu-yu- Hakusho meg, hát no comment.
Naplózva

Diomendes
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 25


Bleach fan! ^^


« Válasz #111 Dátum: 13 szep 25, 20:42:33 »

Egyértelmű, hogy a Bleach.
A történet lenyűgöző, a harcok izgalmasak, Icihi-ék helyesek  Ámor, és még sorolhatnám. Mosolyog
Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #112 Dátum: 13 dec 15, 20:59:01 »

A felsoroltak közül nekem, annyira egyik sem jön be.

1. Fullmetal Alchemist Brotherhood (nálam number one)
2. One Piece
3. Naruto ( A Shippuuden-t már egyre jobban kezdem megutálni, a sok fillertől agyhalált kaptam.)
4. Yu Yu Hakusho

A Bleach-re a véleményem ... no comment. Próbáltam ugyan megnézni párszor, de pár rész után iszonyatosan meguntam, túl erőltetettnek tartom. A Dragon Ball (és DBZ) az jó volt, de annyira nem jött be, hogy dobogós helyezésre rakjam.
Naplózva
vikcy96
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 22



« Válasz #113 Dátum: 13 dec 30, 17:17:50 »

nekem a naruto a kedvencem igaz hogy sok filler van benne ( az egy kicsit idegesítő)  második a bleach  Nevet
Naplózva
Kurohi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 165



« Válasz #114 Dátum: 14 jan 04, 14:33:40 »

1. Naruto
2. Bleach
3. Dragon Ball, Yu Yu Hakusho (A YY Hakushoból még egy részt se láttam, a Dragon Ballt meg nem szeretem, így nem tudok döntésre jutni)

De a Naruto és a Bleach is verekszik az első helyért!  Yóóóó
Naplózva

Dare datte shippai wa suru nda
Hazukashii koto janai
Kono kizu o muda ni shinai de
Waratte arukereba ii

~~~~~~~~~~~~~~~

Raiko: Alive (Naruto Ending 4)
Myshina
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 4



« Válasz #115 Dátum: 14 jan 17, 15:56:56 »

Sorrendem ugyanaz, mint az előttem válaszolónak. ^^
A Naruto az csak természetes, hogy 1. Bleach meg a 2.  Nyelvesít
Naplózva
TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #116 Dátum: 14 jan 26, 20:04:27 »

A Dragon Ball, a shonenek úttörője(hiszen ez lett az első híres, és számomra időtálló) shonen anime, amit szerintem azért is hülyeség a többihez hasonlítani, mivel ebből fejlődtek ki. Nyílvan lecsiszolódott azóta a műfaj, de Goku jelleméből minden főhős örökölt, főleg Luffy.

Így a shonen lista:

1) Hunter x Hunter - egyértelműen
2) One Piece
3) Yu-gi-oh (Nem tom, annak számít-e)



X) Naruto (direkt írtam ennyire le, mivel több shonent nem láttam, így nem tudtam mit elé rakni. Kivéve a Bleach, az nem jött be)
Naplózva

Edward
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 49


I'm The King


« Válasz #117 Dátum: 15 ápr 01, 10:10:25 »

Nincs is olyan hogy legjobb. Más emberek más a vélemény. De az már más kérdés , hogy szerintetek melyik a legjobb anime. Ha azt kérdezik melyik a legjobb, akkor mindenki más fog mondani, azt ami neki tetszik. De ha már az a kérdés hogy szerinte melyik a legjobb arra már lehet válaszolni.

1. FMA:BH Hatalmas anime, a karakterek eszméletlenül jól killetek dolgozva, a Filmet is nagyon ajánlom. Ja és a főszereplő nem egy idióta b*r*m mint Naruto, vagy Ichigo.
2.One Piece Mindig mutat újat, vmi fergeteges. A halember arc tényleg katasztrofális, de a mostani Dessrosás iszonyú jó.
3.Bleach: Epic csaták, epic karakterek, más nem is kell mondanom
4. YYH, DB: Ezeket úgy egyszer ha láttam, egyszer nézhetőek.
5. Naruto: Iszonyú szar, nézhetetlen, értelme nincs, karakterfejlődés szempontjából pedig az egyetlen az hogy Hinata 500 rész után szerelmet vall, Narutónak. Na Ne, Ezt ne.
6. Fairy Tail: Vmi eszméletlenül elcseszett, a Mágiajátékok után. Odáig minden pálmát vitt, habár a főszereplő itt is hülye, meg túl sok a hirtelen értelmetlen Power Up.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 6 7 [8]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!