24 szep 21, 18:04:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 22
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Con Budapest 2007. október 6-7.  (Megtekintve 56409 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #90 Dátum: 07 júl 31, 21:55:54 »

Akkor amiket mondtam az rad is vonatkozik, szal ha akarsz talalkozni a naruto-kun foromozoival illetve egy részével akkor pls küld el nekem a telszamodat, köszi Mosolyog.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #91 Dátum: 07 aug 01, 00:49:33 »

Juhujuhu!
Megyek:D Remélem nem leszek lusta megcsinálni a cosplay göncöt se:D Mert ott leszek:D De nagyon ott:D
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #92 Dátum: 07 aug 01, 01:05:26 »

Oks akkor neked is mondom azokat mint mindenki masnak aki meg kernek töled egy telefonszamot meg egy valaszt ho akarsz e talalkozni sok naruto-kun forumossal ?
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Gaarahun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 166


« Válasz #93 Dátum: 07 aug 01, 03:18:24 »

én ha megyek akkor max ott fogtok megtalálni  Nevet
mivel én nem bonyolítom a dolgot Nyelvesít
HA megyek akkor megyek azt lesz ami lesz  Nevet
Naplózva
Pandy
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 484


« Válasz #94 Dátum: 07 aug 01, 12:08:11 »

Én el szándékozom menni,ráadásul két napra szándékozom elmenni a Conra Mosolyog és huhha de jol fogjuk magnkat érezni:D
Naplózva
Datti
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 845


« Válasz #95 Dátum: 07 aug 01, 12:20:58 »

igen, a con jó buli, csak az a baj h egybe rakják a jó progikat és nem lehet mind1iken eccerre ott lenni Szomorú
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #96 Dátum: 07 aug 01, 13:05:34 »

De ha nem leszel ott mindegyiken meg vannak oan progik is amikket a masodiknap még megnezhetsz pl a versenyek azok most gondolom kétnaposak lesznek és akkor a masodikfelet latod a minden versenynek és valszeg oankor mar jobbak a versenyzök is emellett a cosplayt is meg tod nezni ami végülis a legjobb a conon Mosolyog.
Pandy en is ket napra leszek bar még mindig nem 100as a szallas de több valoszinü Mosolyog.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Fantos
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #97 Dátum: 07 aug 01, 15:37:09 »

én is ott leszek Nevet
Naplózva
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #98 Dátum: 07 aug 01, 17:19:06 »

Akik két napra maradnak, azoknak miért kell a szállás? nincs Pesten Night-Club? Nevet
én még nem döntöttem el, hogy hány napra, de valószínű, hogy kettőre...majdd még gondolkozok rajta...
telefon számot nem adok...*I see they!* >Nevet
Naplózva
Arisa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 202


« Válasz #99 Dátum: 07 aug 01, 20:32:11 »

Én biztosan ott leszek, és már az is biztos, hogy vasárnap.. Sajna nem engednek két napra, de nem baj, mert anyukám kárpótlásul megcsinálja az Akatsukis ruhámat  Nevet
Naplózva
Fantos
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #100 Dátum: 07 aug 01, 21:04:39 »

nekem meg egy óra az út szóval mindkét napra el tudok menni
ti látatok Choujin-ak be öltözni bárkit is? azért kérdem mert lehet annak öltöznék mert akkor szokatlan enne én meg szokatlan vagyok
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #101 Dátum: 07 aug 01, 22:27:47 »

Nem még enm lattam, bar en még csak 1 con-on voltam xD, amugy chouji jelmeze nem nehez a fejedre gy alsogatya mag sok parna Nevet.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Red13
Vendég
« Válasz #102 Dátum: 07 aug 02, 14:36:31 »

100% hogy ott leszek. De nem csak 1 napos lesz? :o
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #103 Dátum: 07 aug 02, 15:32:56 »

Ja igen ket napos lesz, honna vetted ho 1 napos ? Mosolyog
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Red13
Vendég
« Válasz #104 Dátum: 07 aug 02, 18:01:14 »

Eddig mindig 1 napos volt, kivéve most májusba. Azthittem suliidőbe nem csinálnak 2napos cont, de akkor mégis. Vagy őszi szünet lesz akkor?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 22
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!