24 ápr 28, 14:09:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 10
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kyou Kara Maou  (Megtekintve 45336 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Dátum: 09 jún 01, 15:55:46 »

Előfordult már veled, hogy pár erősebb srác, csupán nevelő célzattal a vécébe nyomta a fejed, és akarva-akaratlan lehúztak rajta??? Hát Shibuya Yuurival megesett. Egy furcsa helyre került, mely teljesen a középkori Európát juttatja az ember eszébe. És mire magához tér első- aztán második döbbenetéből, arra is fény derül, még azt sem tudta eddig, valójában ki is ő maga. Ebben az ismeretlen világban ő nem egy egyszerű középiskolás, hanem a démonfaj új uralkodója, s hamarosan azzal a ténnyel is szembe kell néznie, hogy veszélyes ellenségek fenyegetik népét... emberek.

Yuuri furcsábbnál-furcsább kalandokba keveredik, mert mi van akkor, ha a nép szokásait nem ismerve egy számodra hétköznap dolgot cselekszel, viszont ennek az a következménye, hogy eljegyzel egy fiút...?

Hogy éled meg azt, hogy varázserővel bírsz, amiről eddig nem is tudtál? Hogy fogsz tudni hirtelen Maou-ként egy démonfaj királyaként gondolkodni, akinek ellenségei az emberek, miközben egész eddigi életedben te is ember voltál? Teljes világod a feje tetejére áll és helyt kell állnod. Persze ebben segítséged is akad, de minden segítőre kerül egy-egy ellenség is.

Nos, mint látjátok, nagyon érdekes eseményekkel indul a Kyou Kara Maou és bizony ez később sem lesz másképp. Van itt mindenféle szereplő: vicces, komor, komoly, lelkesedő, butuska. Szóval mindenki megtalálja majd benne a számára kedves figurát.

Akit pedig a shounen-ai besorolás riasztana el attól, hogy ezt a sorozatot megtekintse, hát annak is csak azt tudom mondani, hogy tegye félre az eddigi előítéleteit és próbálja ki. Ez a vonal teljesen viccesre van véve, szóval nem kell megijedni tőle. (Még annyira sem shounen-ai, mint a Gravitation volt) Érdemes megemlíteni a nagyon szép grafikát, a történethez illő zenét és a nagyon jó seiyukat. - by AA

Magyar felirat a Naruto-Kun.Hu-n!
Naplózva
Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #1 Dátum: 09 jún 02, 17:51:34 »

én meg néztem az első részt és hogy meg mondjam az öszintét nem tetszik :/
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2 Dátum: 09 jún 02, 17:56:41 »

Szerintem meg egy nagyon jó anime, nekem őszintén elnyerte a tetszésem...hogy mi is tetszik benne..hát szerintem tök szép a rajzolása is...meg tetszenek benne az egyes jelenetek a kialakuló helyzetek...
Történet szempontjából nem tartozik a kedvenceim közé, de ez valószínűleg azokból kifolyólag van így, hogy más stílusú animeket jobban kedvelek...
Minden esetre azért érdekel a történet alakulása és az hogy mi történik hőseinkel...
Igazából szerintem jó kis anime ez is...
Szórakoztatónak tartom...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #3 Dátum: 09 jún 03, 19:10:42 »

Egy fontos szabály ennél is: nem szabad komolyan venni! Nevet
Nekem, ha rossz kedvem van (és eszembe jut, hogy megtegyem), akkor előveszek egy Kyou Kara Maou! epizódot (mindegy, melyiket) és általában úgy végzem, hogy betegre röhögöm magam (akkor is, ha előtte teljesen a padlón voltam).
De hát ízlések és pofonok, nem vagyunk egyformák, de jó is ez így, mert milyen unalmas lenne a világ Mosolyog
Naplózva

Uchiha Riderrr
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37


Taka Leader,Uchiha Sasuke


« Válasz #4 Dátum: 09 jún 04, 19:01:57 »

Nagyon szupcsi animee ^.^
Naplózva

Taka Leader
Sharingan mester,

Uchiha Sasuke!^^
Targenor
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4



« Válasz #5 Dátum: 09 júl 05, 11:56:20 »

Nagyon tetszik ez a soroat  Mosolyog Úgy örülök, hogy fenn van a honlapon!

Nem tudom, jó helyre írom-e, ha nem, akkor bocsánatot kérek érte: a 2. rész csak 90 megás, 13 perces.
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #6 Dátum: 09 júl 05, 12:21:10 »

Utánanézünk a dolognak... sajnos megint szórakozik velünk a megaupload ^^"
Naplózva
Targenor
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4



« Válasz #7 Dátum: 09 júl 08, 19:12:59 »

Köszönöm szépen! én is Veletek szórakozom, csak én teljesen másképp, pozitív értelemben  bow
Naplózva
rojcsi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #8 Dátum: 09 júl 25, 09:07:26 »

Nekem is tetszik, főleg az, h nem lehet kiszámítani mi történik. Két világ között "ugrál". Hiányzik az e heti, most nem jelent meg a naruto-kun-on magyar fordítás.
Naplózva
Lili
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Válasz #9 Dátum: 09 aug 11, 15:30:46 »

Unatkoztam,ezért úgy döntöttem,hogy megnézem az első rész.És nagyon tetszik  Nevet.Yuuri nagyon helyes Pirul.Neki is kezdek a többi résznek Nevet.
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 11, 15:31:43 írta Lili » Naplózva

Yuukii
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #10 Dátum: 09 nov 18, 20:11:27 »

én furcsálom hogy már szerda van és még mindig nincs kyou kara maou pedig már hétfőn meg kellett volna jelennie az új résznek senkit sem akarok sürgetni de már nagyon hiányolom Pirul
Naplózva
Yuukii
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #11 Dátum: 09 nov 27, 09:44:36 »

mikor lesz feltéve a következő rész már két hetet késik Hmm?
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #12 Dátum: 09 nov 27, 10:03:22 »

Az jó kérdés... Az a dolgok jelenlegi állása, hogy lehet parkolópályára kerül a projekt...
Én nem veszek részt az animék készítésében, tehát majd ha erre jár valaki, akkor ír valami biztosat! Mosolyog
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #13 Dátum: 09 nov 27, 10:30:17 »

Idézet
2009.11.20. Hír:
"Most egy kicsit pihenőpályára küldjük a Kyou Kara Maout"

Várhatóan még jövő hét kedden lesz 1 rész, és utána egy kicsit hosszabb szünet következik, hiszen a fordítónk, aki egyben a lektorunk is kicsit elfoglalt, emellett átszervezzük a publikálásokat.
Amint a fent említett dolgok megoldódnak, folytatni fogjuk a részek kiadását a sorozat végéig ^^
Naplózva
maey
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #14 Dátum: 10 márc 18, 20:21:15 »

Hali.... Mosolyog
Engem is megragadt ez a sorozat és már nagyon várom, hogy megjelenjen a kövi magyar felirat. Mosolyog
Remélem nem sokára jön, mert tényleg nagyon sokat késik. Szomorú
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 10
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!