24 jún 04, 01:08:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fate/stay night  (Megtekintve 76843 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #285 Dátum: 14 dec 06, 14:16:55 »

Igen, de még ráértek, egyelőre csak agyaljatok, főleg aki a mester lenne, viszont aki a szolga lenne, neki a hősét majd közölje velem PM-ben, mert azt át kell beszélni.
Naplózva

Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #286 Dátum: 14 dec 06, 15:16:46 »

Na ez jól hangzik. Nevet Akkor a 2 páros már most adott, vagy a csapatokat is keverni akarod? Nevet

Am. a csapatban dolgozás tényleg szükségesnek tűnik, de az elkerülhetetlen lesz hogy külön-külön is mesélj a párosoknak, mert különben nem lennének titkaink. Nevet
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #287 Dátum: 14 dec 06, 15:22:01 »

Ezen még gondolkodom.

Amúgy persze valami kis külön mesélés tuti kell, de jobb, mint ha 10 percig az egyik csapat ül a seggén és vár, utána meg a másik. Ha valaki külön akar menni pl: ha lesz közös szálásotok és az egyik fél ki akar menni este titokban, akkor nyilván nekik azt akkor külön lemesélem.
(Amúgy, ha akartok erről hosszabban beszélni szóban, küldjetek nekem egy PÜ-t a skype nevetekkel, azt felveszlek titeket és megbeszéljük. De csak ha tutira akartok jönni, mert nem szivesen fedem fel a személyazonosságom, mert ki tudja melyikőtök tör még a grálra rajtam kívül Nevet Viccet félretéve: Tényleg nem szivesen adom meg bármilyen elérhetőségemet idegenknek.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 06, 15:40:33 írta Exkirion » Naplózva

TheMonstrum
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 144



« Válasz #288 Dátum: 14 dec 06, 15:35:29 »

Tuti, Soul amúgy is megvolt hülyülve egy másik szerepjáték miatt ami kb olyan volt mint a Fate Nevet MEg engem speciel nem zavar ha a seggemen kell ülni 10 perceg, pl.: mi 6an szoktunk MAGUS-ozni, és sokszor van, hogy 1-4 embert kiviszek másik szobába, vagy privát üzenetben (papír, gépen) játsszuk le velük a külön cselekvéseke, persze ilyenkor oda figyelünk arra, ilyenkor beszélgethetnek a karik(ha csak a KM nem mondta, hogy most nem), de a lényeget, amiről beszéltek, megosztják a KM-el, meg persze, nem mozoghatnak el a helyükről.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #289 Dátum: 14 dec 06, 15:51:44 »

Jó, hát beszéltem az egyik sráccal, aki jött volna, de úgy fest ő nem akar már, szóval majd még 1 ember kell.
Mindenesetre TS-en lenne jó játszani, majd megkérdezem havert jöhettek-e az övére. És akkor ott anonymus mindenki.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 06, 15:52:15 írta Exkirion » Naplózva

TheMonstrum
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 144



« Válasz #290 Dátum: 14 dec 06, 16:11:22 »

Rendben, ha kell, körbekérdezhetek ismerősömet, akar e jönni, amúgy, van egy csomó nyílt ts szerver ahol nem zavar senki se senkit, mindig ott szoktunk beszélgetni.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #291 Dátum: 14 dec 06, 16:30:22 »

Már küldtem mindkettőtöknek PÜ-t.
Majd nézzetek fel valamikor. Általában délután-este felé vagyok fent. A maradékot majd ott meg PÜ-ben megbeszéljük, ne szennyezzük tovább ezt a témát.
(Fennvagyok most is)

A címet kérlek ne terjesszétek.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 06, 16:31:13 írta Exkirion » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #292 Dátum: 15 ápr 22, 04:47:22 »

Oké srácok Ufotable Fate/Hollow ataraxia gyakorlatilag bejelentje.
(csak az első 37 másodperc a lényeges, utána ilyen hülye plusz minijátékot promózik.)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Hzsbjo8gg8o" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Hzsbjo8gg8o</a>

Persze még nem hivatalos az anime azért, de ha emlékeztek Ufoék ugyan ezt csinálták a F/SN-al is. Amíg még ment a Zero ők csinálták csinálták a F/SN Vitás újrakiadásának az intróit, aztán kb 6-10 hónapra rá jött az Ufotable F/SN anime bejelentés, uána pedig nemsokkal az Ufotable HF film bejelentés.

Most megy az Ufotable-ös F/SN-UBW és láss csodát jön a vitás Hollow Ataraxia és kettőt tippelhettek kik csinálják az intróját. Mintha egy sémát vélnék itt felfedezni.....

Úgyhogy szerintem úgy 95%, hogy egy éven belül jön a Hollow Ataraxia TV animéjének a bejelentése is.

EDIT:
Ahogy nézem maga a trailer már tavaji, úgyhogy utána is néztem megtalálhatóak-e esetleg ezek valahol és igen.
Voálá:

https://vimeo.com/119683637
https://vimeo.com/119683638

És ha már itt tartunk EZT a "jelenetet" eddig nem tudtam mire vélni az anime új openingjében, de most már van egy olyan erős gyanúm, hogy egy szolid előreutalás.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 22, 06:33:58 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #293 Dátum: 15 ápr 22, 12:57:30 »

A Fate franchiseból sosem lehet elég. :3

Amúgy, a Hollow ataraxia mennyire hasonlít az eddigiekhez? Ezt úgy értem, hogy ránézésre elég slice of life beütése van, szóval ki lehet belőle hozni valami komolyat 24 részben, vagy ez hosszra is sokkal rövidebb, amolyan epilógus szerű, azaz inkább csak 12 rész?

Valamint, belefutottam egy állítólagos spoilerbe, miszerint a Hollow ataraxiában, Gil hajlandó lesz a teljes erejével harcolni, azaz "maximum" teljesítményre kapcsol. Erről tudsz esetleg valamit?
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #294 Dátum: 15 ápr 22, 14:17:22 »

A Fate franchiseból sosem lehet elég. :3

Amúgy, a Hollow ataraxia mennyire hasonlít az eddigiekhez? Ezt úgy értem, hogy ránézésre elég slice of life beütése van, szóval ki lehet belőle hozni valami komolyat 24 részben, vagy ez hosszra is sokkal rövidebb, amolyan epilógus szerű, azaz inkább csak 12 rész?

Is-is. Féligmeddig ilyen Slice of Lifos, de közben van benne sok elég komoly rész, szóval kb fele-fele. A fősztori komoly a mellékrészek vegyesek, de jobbára inkább viccesek, odáig, ahol én tartok és a vége az vérkomoly. A részek számához igazából passz. Ha az egészet meg akarják csinálni, akkor szerintem kijöhet a 24 akár.
Viszont kibont majdnem minden fate karaktert és bővíti a háttérsztorijukat.

Ez lehet SPOILER, de inkább poén szóval nem húzom ki.
Mondjuk van egy rész, ahol Shirou belefut Mitsuzuriba a piaci negyedben, aki épp valakinek akar virágot venni valami miatt (most a kinek-miért rész mindegy) és Lancer a részidős virágárús és a Gae Bolggal vág virágot (perfektül), miközben nekiáll (sikeresen) befőzni a csajt Nevet Én már konkrétan a hasamat fogtam Nevet

Másik hasonló, amikor Lacer rádumálja a Makidera triót, hogy elmehessen velük randizni és nyomja a dumát, és Makidera mondja, hogy ő sportoló és a sport a szenvedélye, mire Lancer közli, hogy ő is sportol ám, sőt a világon kb 2 valaki van, aki jobb nála benne, mire persze Maki kérdezi, hogy mit sportol Lancer meg: Gerelyhajítás Nevet Nevet Nevet Nevet
Erre Shirou, aki ott van: "Az a félelmetes, hogy nem kamuzik." Nevet

Valamint, belefutottam egy állítólagos spoilerbe, miszerint a Hollow ataraxiában, Gil hajlandó lesz a teljes erejével harcolni, azaz "maximum" teljesítményre kapcsol. Erről tudsz esetleg valamit?

Még nem értem teljesen a végére, de amennyire tudom igen ez igaz. Olyankor ilyen rúnák lesznek a testén.

-----

Egyébként, aki nem olvasta/ismeri a HA sztoriját az készüljön fel a végén két olyan álkapocshajító plot-twist csavarra, hogy ihaj.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 22, 14:32:32 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #295 Dátum: 15 ápr 22, 19:48:23 »

Köszi az választ! ^^

Egyre jobban bírom Cú Chulainn-t, pedig a Deen-es adaptációk során nem tartottam valami sokra, főleg nem Diarmuidhoz képest. Mekkora arc! Nevet

Titkon azért egy Apocrypha adaptációt is várok, ha az Ufotable végzett a Hollow Ataraxiával. Az alapötlete tetszik az Apocryphának, de lehet, hogy túlzsúfolt lesz karakterügyileg a történet.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #296 Dátum: 15 ápr 22, 20:51:14 »

Hát nekem pont, hogy az alapötlete sántít de rohadtul.

Kezdjük azzal, hogy Fuyukiból nem lehet elvinni a nagy Grált, mert:
1. Ki kéne bontani hozzá egy hegyet.
2. A hegyen lakók ezt tuti nem néznék jó szemmel, ahogy a város vezetősége sem, révén az szent hely.
3. Egészben kicsit érdekes móka lenne elszállítani egy kb 15 méteres tornyot, ami folyamatosan korrózív szmötyit okád, ami még Heraclest is elolvasztja.
4. Ha szétszerelik többet nem lehet rendesen újra összerakni.
5. Az elmozgatása dúrván megzavarná a Fuyuki-i leyvonalakat, ami nem jó ötlet.
6. A Grál nem elég erős, hogy 7 szolgánál többet idézzen, ez többször kiderül a novelből ennek ellenére valahogy ezt egy random senki máguscsalád, akikről szó nem volt korábban módosítja nemhogy a duplájára, de még frakciókra is. Na ehhez kb egy varázsló kéne és azok közül is leginkább egy Einzbern, amiből 1000 éve szűken vagyunk úgy 0 taggal.
7. A bíró egy szolga, akit elvileg a 3. háborúban idéztek kivéve, hogy nem idéztek ilyen szolgát a 3. háborúban, merhogy ő is Ruler és Avenger kivételével nem volt más kaszt csere. Ez az Ataraxiából kiderűl.

Ezek közül 1-2-t még elnéznék, de 7 ekkora plothole-t biztos el nem nézek. A Heaven's Feel-nek nézem el őket és az Apocrypha rögtön ezekkel nyit.

Nem véletlen, hogy a Grál végső leállításáért (szétszerelése) folyó harc 10 évvel az 5. háború után is Fuyukiban folyik és nem véletlen, hogy Kiritsugu sem próbálta szétkapni a nagy grált, csak felrobbantani a Zero után. Csak a szétszereléséhez több El-Melloi II (Waver Velvet) és Tohsaka Rin (Felnőtt) kariberű mágus kell.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 22, 20:55:07 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #297 Dátum: 15 ápr 22, 21:05:56 »

Alapötlet alatt csak a frakciós dolgot értettem, de ha már ennyi gond van vele, akkor félek. Nem lehet az egészet azzal kimagyarázni, hogy egy alternatív világban játszódik és figyelmen kívül hagyja az eddigi szabályokat? smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 22, 21:06:32 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #298 Dátum: 15 ápr 22, 21:11:33 »

Ha úgy csinálták volna, mint az Illyás mangában, hogy az elejétől alternatív világ, akkor nem lenne vele bajom, de itt konkrétan benne van, hogy Fuyukiból hozták el a Grált a 3. háború után.
Ha az lenne, hogy eleve nem ott volt, akkor nem lenne bajom vele, vagy ha az lenne, hogy megismételték az eredeti rituálét és csináltak egy másikat, akkor is okéba lennék, de ezzel így nem.

Amúgy meg asszem nem is olyan hosszú mégis van benne 16 szolga. (2x7 + 2 Ruler) és 14 mester. Az 30 fő karakter a 14 helyett. Ugyan nem olvastam, de szinte garantálom, hogy a karakterek fele kb semmit nem fog csinálni.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 22, 21:12:58 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #299 Dátum: 15 ápr 22, 21:36:23 »

Épp amiatt lesz alternatív világ, hogy elhozhatják a Grált, vagyis mehetnek a saját világuk, kötetlen szabályai után. Csak próbálj meg így gondolni az egészre, bármennyire is nehéz. ^^"

A szolgákkal kapcsolatban egyetértek. Ezért is írtam pár hozzászólással feljebb, hogy túlzsúfoltnak tűnik karakterügyileg a sztori. 5 kötetes az egész, szóval ezalatt kellett valamit kezdeni velük, de garantáltan nem sikerülhetett ezt elérni az összessel.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 22, 21:37:08 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!