24 szep 28, 16:20:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 22
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fate/stay night  (Megtekintve 81558 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #255 Dátum: 14 nov 21, 00:13:14 »

Hozzáteszem hogy szerintem ez se volt benne a VN-ben, de így se rossz. Nevet Viszont ha itt már emlékszik mindenre, akkor nem értem miért nem támad rá. Mint mondta nincs kívánsága amit teljesíteni szeretne, egyedül Shirou megölése és ezáltal saját maga feloldozása az örökké tartó "gyilkolás" alól.

Majdnem biztos vagyok bene, hogy az a hazakísérős dolog bennevan a novelben is.
Amúgy igen, ő Shirou-t akarja megölni, mert bár tudja, hogy valószínűleg semmit nem ér el vele, hiszen csak azáltal, hogy ő itt van, már megváltozott az idővonal, (Bár ez sehol nem hangzik el a sztoriban, de erősen utalnak rá, hogy az eredeti grál háborúban, amikor még Archer volt Shirou, vagy nem ő volt Archer vagy ő sosem jött rá, hogy ő volt az, legfeljebb csak valamikor sokkal sokkal később.) de "egy próbát megér" alapon megpróbálkozik vele, mert vesztenivalója nincs.

Hát ja, úgy véli túl nagy szégyen lenne most megölni.

Meg szerintem inkább próbára akarja tenni, mintsem megölni.
Mert ha jól rémlik Exkirion kijavít. A párhuzamos világ izébizében, csak ebben a világban nem válna híróvá.

Hát ez sosem válik igazán nyilvánvalóvá a novelben sem. Eleinte szinte biztos, hogy meg akarja ölni, de amikor harcolnak, akkor már nem biztos, a végén meg ugye meg is menti.
Hogy Shirou hős lesz-e ebben az univerzumban? Ez sem derül ki egyértelűen.
Viszont azt tudni, hogy 10 évvel a háború után az óratorony meg akarja szerezni a grált, Rin pedig el akarja pusztítani, amiben Waver... Akarom mondani II. El Melloi úr segétkezik és a leírás szerint Rin "és a szövetségesei" nagy harcot vívnak ezért, de nyernek. Na most logikusan, ha az óratorony nagy része llenük van, akkor a szövetségesek jó része nem onnan van, ami erősen utal arra, hogy Shirou is segít neki, aki ehhez a Fate-út végén nem elég erős a HF végén szintén, szóval jó eséllyel az UBW tekinthető a canon verziónak a háromból. A HA ugye kicsit speckó dolog.

Aztán meg egy kölyök aki ép egy pillanattal ezelőtt tanult meg kántálni és kardal hadonászni legyőzi a jelenlegi legerősebb Servantot? Kicsit sem fogja vissza magát.

Függetlenül attól, hogy most Archerről vagy Gilről beszélsz a magyarázat hasonló. Shirou az UBW alatt összeköttetésbe  kerül Archerrel, valószínűleg azért, mert, ahogy Archi emlékei elkezdenek visszajönni, a világ maga elkezd belezavarodni abba, hogy melyikük is a valódi, hogy ilyen furán fogalmazzak. Kicsot olyan ez, mintha neked meg a klónodnak azt mondanák, hogy merítsetek egy bögre vizet a csapból, és egyszerre próbálnátok mindketten meríteni.
Ennek köszönhetően Archer képességei elkezdenek átszivárogni Shirouba.

Archer amúgy is aprófát tudna csinálni Gilgameshből, szóval Shirou is megoldja a dolgot és Rin is.... krhm, "segít" neki...
Archer ellen, meg Archer kissé meg is inog, Shirou meg eltökélt, hogy nem akar maga ellen veszteni.

Meg egyébként a Fate routaban. (2006-os anime)

Amikor 1v1-ezik Berserkerrel, akkor végül is megidézhette volna a Caliburnt vagy nem? Azzal simán egy két suhintásal le nullázhatta volna Héraclész checkpont rendszerét.

Vagy ha már bevitte az UBW-be, akkor Gil stílusában mehetett volna a sün. Oké állt ki belőle egy két kard meg lándzsa, de eléggé skótosan.

Az a harc anime filler, a novelben nincs benne. Ott csak annyi van, hogy harc vége, Archer elköszön, eltűnik bye.
A Caliburn megidézése meg... Hmm... Elképzelhető (sőt igazándiból valószínű), hogy Archernek nincs meg az a másolat és csak Shirou kapja meg, amikor Saberrel együtt harcolnak.


Az egészben viszont az a vicc, hogy voltaképp mindemellett meg elég szar statokkal rendelkezik.

A hivatalos statok kb semmit se érnek. Ha megnézed kb csak az számít kinek milyen a houguja. Archer az egyik leg atombrutálisabb szolga és a statjai meg tök bénák. Közben meg ott van Berserker a maga atombeteg statjaival, akit szarrá szedne kb mindegyik szolga, ha nem lenne meg a houguja, ami gyógyítja, meg éleszti + negálja a támadásokat.

Mit robbana, ha azt az Excaliburral csinálná? vagy ne adj Isten az Ea-val?

Nem hiszem, hogy olyan magas rangú hougut ki tudna úgy lőni. A Caladbolg II elvileg egy saját dizájnja, ráadásul a hougu eredeti rangja is csökken tőle, amitől gyengébb lesz.
Viszont az Ataraxiában (amit mostmár majd nekiállok és rendesen végigolvasok) használja a "Hrunting" nevű kis csodát. Na maradjunk annyiban, hogy az egy nem normális dolog Nevet

Aztán persze javítsatok ki ha Archer esetleg mégsem olyan táp mint ahogy azt gondolom.

De, az. A Zero berserkere után ő a második legerősebb szolga. Még talán Iskanderen meg Gilgamesh-en vitatkozhatnánk, de ők túl szórakozottak. Mellesleg az egész hivatlos sztoriban (értsd: fő trilógia), ő és Iskander a két egyedüli szolga, akik képesek koyuu kekkai-t állítani, ami legyünk őszinték, talán a legközelebbi dolog az öt igazi varázslathoz. Olyannyira, hogy az óratorony tilja is a kifejlesztésüket és, ha kiderül, hogy valakinek van, arra szaladnak rá a pecsételők és viszik a boncasztalra.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 21, 00:19:35 írta Exkirion » Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #256 Dátum: 14 nov 21, 01:06:04 »

Amúgy igen, ő Shirou-t akarja megölni, mert bár tudja, hogy valószínűleg semmit nem ér el vele, hiszen csak azáltal, hogy ő itt van, már megváltozott az idővonal, (Bár ez sehol nem hangzik el a sztoriban, de erősen utalnak rá, hogy az eredeti grál háborúban, amikor még Archer volt Shirou, vagy nem ő volt Archer vagy ő sosem jött rá, hogy ő volt az,

Tehát elvileg akkor van egy eddig ismeretlen úgymond "original" route amiben Emiya hősi lélek nincs megidézve?
Akkor ki lehetett az eredeti Archer? Vagy esetleg Archer szintúgy találkozott jövőbeli önmagával?

Habár logikailag tényleg kellett lennie egy olyan 1. világnak, ahol csak egyikük volt.

Meg gondolom nem csak annyi, hogy kiszedjük Archert, és rakunk helyére egy másik Archert, hanem az egész felállás más lehetett. Már persze bizonyos feltételeknek meg kellet lenniük.

Viszont...  Ott van ebben is a medálos dolog. Shirou halálos sebet kap, amit Rin meggyógyít, s emiatt lesz ugye a medálból ereklye. Akkor nem idézné meg Shirout, ha nem válik az később Shirou ereklyéjévé.
De még ha abban a világban nem válik azzá. (Értsd sem megmenteni nem kell, sem ajándékba nem kapja)
Akkor is a hősök trónja időn kívül létezik, tehát ugyan úgy lehet katalizátor.

De még ha hozzá tesszük, hogy Rin nem rontja el az idézést és megkapja az áhított Sabert, a megidézett hős akkor is lehet Shirou.

Ott az a lehetőség, hogy nem használja katalizátornak a medált, akkor abban az esetben idézne egy Sabert?

Tudom elrontotta, de itt ugye nincs nála a medál, s lehet úgy nincs akkora befolyása a kihagyott sornak. Tehát megvan az esélye annak hogy a kihagyott sorral együtt is Sabert idézzen. na meg annak is, hogy nem rontja el.

Viszont ha Rin kap egy Sabert, akkor mit kap Shirou? Hogyan idézné meg? Egyáltalán mint mester vett részt benne?
Vagy teljes jogú mágus ként, s ezáltal bárkit idézhet?

Na és teljes jogú mágus úgy lesz, hogy Kisitsugu átadja neki a micsodáját? (pecsét, vagy m volt az?)
Vagy a tűzvészben nem hal meg  a családja, így az eredeti környezetében lesz mágus?

Viszont, ha Shirou egy mágus, akkor nem ilyen a személyisége, ergo kicsi az esélye hősi lélekké válni. 

Csak két sort akartam írni. De hát paradoxon.

De, az. A Zero berserkere után ő a második legerősebb szolga.
Az ja elég durva volt, de hogy Lancelot  ennyire táp, azt nem gondoltam.


« Utoljára szerkesztve: 14 nov 21, 01:34:00 írta Shiro » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #257 Dátum: 14 nov 21, 01:24:54 »

Tehát elvileg akkor van egy eddig ismeretlen úgymond "original" route amiben Emiya hősi lélek nincs megidézve?
Akkor ki lehetett az eredeti Archer? Vagy esetleg Archer szintúgy találkozott jövőbeli önmagával?

Ez kérdéses. Amennyit Archer viselkedéséből le lehet szürni az az, hogy Rint és Sabert ismerte, illetve nagy eséllyel Gilgamesht is, ami azt feltételezi, hogy Kirei és Lancer meg Gil ott voltak akkor is, Saber pedig az ő szolgája volt, mint, ahogy itt is Shiroué.

De, hogy Lancer és Saber kivételével kik lehettek ott, HA más volt a felállás, azt nem tudni.
Gondolom, ha a Zero ugyanúgy folyt le, akkor Illya és Berzi is ott kellett legyenek.

Ami esetleg más lehetett az a Matou mester (Zouken) és az Archer kasztú szolga.

Mondjuk hallottam ilyen mendemondákat, hogy Archer egy olyan Fate/stay night útról jön, ami eredetileg tervbe volt véve, de végül elkaszálták és ahol Illya lett volna a főhősnő. De nem tudom mennyire igaz.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 21, 01:26:00 írta Exkirion » Naplózva

Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #258 Dátum: 14 nov 21, 15:17:24 »

Amúgy igen, ő Shirou-t akarja megölni, mert bár tudja, hogy valószínűleg semmit nem ér el vele, hiszen csak azáltal, hogy ő itt van, már megváltozott az idővonal, (Bár ez sehol nem hangzik el a sztoriban, de erősen utalnak rá, hogy az eredeti grál háborúban, amikor még Archer volt Shirou, vagy nem ő volt Archer vagy ő sosem jött rá, hogy ő volt az, legfeljebb csak valamikor sokkal sokkal később.) de "egy próbát megér" alapon megpróbálkozik vele, mert vesztenivalója nincs.

Ha jól emlékszem a VN-ben említi Archer hogy azért akarja megölni Shirou-t, mert ha ő maga öli meg a saját múltbéli énjét, akkor ESETLEG létrehozhat egy elég nagy paradoxon-t ahhoz hogy a világ eltávolítsa a hősök trónjából. Nem biztos benne hogy működne, de ezt az egy esélyt látja rá. Mondjuk azt nem tudom hogy a párhuzamos világok nem zavarnának-e be kicsit a dologba...

Caliburn-ról annyit, hogy szerintem a Fate-ben azért one hit-elték vele Berserker-t mert Saber is fogta a kardot, tehát Archer önmagában nem tudná olyan szinten használni, ezért nem tudta Berserker-t legyőzni. Vagy az is lehet hogy nincs elég manája úgy használni, ha jól emlékszem Excalibur használatába is belehalna (mintha ezt mondaná Saber-nek amikor az UBW-n belül harcol Shirou-val).

A törölt Ilya route-ról én is hallottam, de a párhuzamos világok, meg a "minden route canon" elv miatt ezt szerintem sose fogjuk megtudni. Nevet
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #259 Dátum: 14 nov 21, 15:24:25 »

Ha jól emlékszem a VN-ben említi Archer hogy azért akarja megölni Shirou-t, mert ha ő maga öli meg a saját múltbéli énjét, akkor ESETLEG létrehozhat egy elég nagy paradoxon-t ahhoz hogy a világ eltávolítsa a hősök trónjából. Nem biztos benne hogy működne, de ezt az egy esélyt látja rá.

Igen, lényegében ez a helyzet, csak nem fejtettem ki ennyire.

....
Csak két sort akartam írni. De hát paradoxon.

Persze hogy az, ezért nem is nagyon érdemes törni rajta a fejünk. Kérdéses, hogy Shirou lehetne-e Saber kasztú szolga, mert elvileg az alap követelménynek, hogy a "Kardforgató hős" nem igazán felel meg. Oké, hogy a Kanshou val meg a Bakuyával jól bánik viszonylag, de nézd meg Lancer hányszor fegyverzi le. Nevet
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #260 Dátum: 14 nov 21, 15:45:42 »

Ha már így beindult a téma, akkor az erősorrendes megállapítást részleteznéd. Archer és Lancelot komolyan erősebb, mint Gil? Én Gil-re tekintek úgy, mint a legerősebb szolga. Vagy a sorrend belekalkulálta azt, hogy Gil nem szereti komolyan venni a harcot?
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #261 Dátum: 14 nov 21, 16:13:34 »

1. Lancelot képes volt elkapni a Gate of Babylon karlövedéket puszta kézzel és visszaütögetni a többit, vagyis az hasztalan ellene. A másik lehetséges dolog, amivel Gil beverhetné az az Ea, de azt meg nem fogja Lancelot megvárni, hogy Gil elővegye, önmagában meg bedarálja. Emellett Lancelotnak ott van még az átváltozós houguja és az Arondight is, amit, ha tudna rendesen használni, az a kard egyerős az Excaliburral.

2. Shirou és most a sima Shirou-ról beszélek az UBW végén legyőzi Gilgamesh-t, vagyis az ő jövőbeli, erősebb verziója aprófát csinálna belőle.

Persze Gil tök erős meg minden, csak ha tudod counterezni a Babylon kapuját és nem hagyod neki, hogy elővegye az Ea-t, akkor kb semmivel sem erősebb, mintha Caster leállna boxolni és nem varázsolna. Ő tipikusan az a hős, aki a hougui nélkül szuper nyomorék Nevet Persze ugye nem sok hős van, aki ezt a két hougut el tudja kerülni, talán csak Lacelot, Shirou meg Arturia, de ő is csak akkor ha nála van az Avalon.

Saberrel legfőképpen az a baj, hogy ő hisz a tiszta küzdelemben és megvárja, amíg az ellenfél felkészül, hogy tisztességesen nézhessen vele szembe. Csak ha Gilnek hagyod, hogy előhozza az Eá-t, akkor lényegében vesztettél.

--- Amúgy a trilógiabeli szolgák közti erőszint szerintek kb ez (beleszámítva a személyiségeket is stb):

01. Lancelot             //OP állat 4 houguval pfff
02. Shirou                //Közel varázslatot használ
03. Gilgamesh          //Ea
04. Arturia                //Erős, jó hougukkal + Excalibur = OP
05. Gilles de Rais      //Prellati varázskönyve Lanci mellett Urobuchi Gen másik agymenése
06. Iskander            //Caster végső szörnyét az I.H. nem tudta legyőzni, de amúgy OP
06. Heracles             //12 élet, minden támadást negál B+ alatt. Nuff said.
07. Medusa              //Ha rádnéz, nagyjábó halott vagy + bellephoron
08. Cu Chulainn       //Gae bolg
09. Medea                //A rule Breaker egy köcsögség, plusz remek mágus
10. Darmuid O'dyna  //Megállja a helyét a harcban, még ha a hougui lényegében sz*rt se érnek
11. Hassan (SN)       //A houguja OP és elég jó harcos is, de gyenge
12. Angra Manyu      //Gyenge, gagyi houguval, de ha kell oda tudja tenni amgát.
13. Hassan (Zero)    //Gyenge, ostoba és a houguja egy erősebb szolga ellen semmit se ér.
14. Sasaki Kojiro      //Bár remek harcos, de muszáj ide sorolnom, mert nincs houguja. Komoly harcban esélye sincs.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 21, 16:27:18 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #262 Dátum: 14 nov 21, 17:35:36 »

Ezt nevezem igényes magyarázatnak! Köszi! Mosolyog
Egyébként a kérdés főként azért vetődött fel bennem, mert állítólag Nasu lenyilatkozta, hogy Gil a legerősebb karakter a Zeroban és a stay nightban is, persze az ő megbízhatóságába és az információ megbízhatóságába is bele lehet kötni. Sabernél legalább előrébb van. Csóri Assassinok.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #263 Dátum: 14 nov 21, 18:09:38 »

Csóri Assassinok.

Majd pár évtized múlva valamelyik Shikiből assassin lesz...  Pojén
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #264 Dátum: 14 nov 21, 18:16:37 »

Végül is tisztán, ha csak a statisztikákat nézzük igaza van, mert neki van az egyetlen Anti-Világ nemes illúziója, de ha harcra kerül a sor, akkor már sok más tényező is bele szól.

A zeróban meg jó vicc kategória. Amikor van egy olyan szolga, aki:
-Profi harcos, olyan szinten, hogy puszta kézzek képes megfogni a balibol kapujának lövedékeit
-Amit megfog az a saját nemes illúziója lesz (hougu 1)
-Egy másik nemes illúziója miatt nem lehet rájönni ki ő, sem a statjaira (hougu 2)
-Fizikailag erősebb és gyorsabb nála
-Van egy olyan kardja mint Sabernek (hougu 3)
-Át tud változni másokká (hougu 4)
-Bármit, ami a nemes illúziójává vált, azonnal profin képes használni
-A jelleme nem akadályozza negatívan (mert őrült), kivéve, hogy egyes houguit csak reijuval tudja nyomni

vs Gilgamesh

-Babilon kapuja
-Ea
-A büszkesége többet árt neki, mint használ
-Hamar dühbe jön és meggondolatlan lesz
-Az Eá-t csak azokon használja, akik szerinte "kiérdemlik"
-Nem halgat a mesterére
-Önfejű

Több negatív tulajdonsága, mintsem harci tapasztalata vagy houguja van, mint Lancelotnak. Maximum lehet, hogy az alapértékei jobbak, de az nem sokat segít.

Majd pár évtized múlva valamelyik Shikiből assassin lesz...  Pojén

Az megeshet, ha szerződét tud kötni a világgal. Bár a Fuyuki-i grál háborúban nem vehetne akkor sem részt, mert ott minden Assassin eleve csak valamelyik lehet a 19 Hassan-i Sabbah közül. Sasaki Fake Assassin.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 21, 20:28:03 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #265 Dátum: 14 nov 21, 20:15:43 »

Naruhodo. Szóval attól, hogy a statisztikák miatt ő számít a legerősebbnek, a viselkedése és sok másik körülmény miatt esélyes, hogy alul maradna egy tényleges harcban. Mondhatni hasonló, mint Accelerator és a tükörpajzsa. Nem kell a pajzsra támaszkodnia, hogy akár egy épületet ráküldjön valakire, de szeret lazulni és csak erre támaszkodni, viszont ha kijátsszák a pajzsot és megdolgozzák a fizikailag gyenge testét, akkor a legerősebb 5-s szintű esper is könnyen kifekszik. Lásd: Kihara-kun. xD
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #266 Dátum: 14 nov 22, 23:10:28 »

Azt hiszem ebben az epizódban Garcheré volt a főszerep.

Egyébként Saber mennyir azon van már, hogy ne derüljön ki a kiléte.

Berserkernél majdhogynem kürölnézett.
Assassin ellen, meg majdnem a hopsz már késő volt. Nem azért, de szerintem, ha ott eleve használja az Excaliburt, akkor szerintem elég gyorsan túl tudott volna jutni Assassinon.
Oké, hogy ismeretlennek voltak a képességei, de ezzel voltaképp majdhogynem feláldozta a mesterét, csak azért, hogy elrejtse a kilétét.

Meg eleve, ha van annyi esze, hogy nem a főkapun megy... akkor is oda tudott volna érni

Garcher megtámadta Shirout, ráadásul Saber szeme láttára is.

Az tuti ki tudja magyarázni. Hogy teszi vagy sem, azt Exkirion tudja, de szerintem valami ilyesmi lehet.

Hagytam volna , hogy ez idióta Caster után rohanjon és megölesse magát?
Vele szemben nem igen működik a meggyőzőképességem és más ötletem nem volt.

Sabernek: Szóval elkéstél csak azért, hogy elrejtsd a Nemes Illúziódat?


Na meg persze aszem Sabernek pont ezt a naiv titkolózását figurázták ki a Zeroban amikor Rider betoppant, a Szia  Sanyi vagyok dologgal.


Naplózva

Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #267 Dátum: 14 nov 23, 00:41:41 »

Meg eleve, ha van annyi esze, hogy nem a főkapun megy... akkor is oda tudott volna érni

Saber mentségére szóljon hogy máshol nem is tudott volna bejutni. Nevet Ha megnézed körbe is járta előtte a helyet, és minden körbe volt véve egy "pajzzsal". Mosolyog

Am. a Saber vs Assassin is nagyon tetszett, imádom ezt a fickót. Nevet A Tsubame Gaeshi kinézete kicsit furcsa, megszoktam már az eredeti vágáskombinációt, de így is elég állat. Nevet Az alapelvét is jól átadták, egyedül azt hiányolom hogy nem jegyezték meg Saber túlélésének okát (mármint az előérzetén kívül, hogy nem volt elég helye Assassin-nak , így nem sikerült megfelelően a technika).
Nembaj, ettől még a harc marha jól sikerült, az Archer vs Casterrel is elégedett vagyok. Ez a szintű részletesség még mindig ámulatba ejtő... Nevet
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #268 Dátum: 14 nov 23, 00:53:31 »

Nem azért, de szerintem, ha ott eleve használja az Excaliburt, akkor szerintem elég gyorsan túl tudott volna jutni Assassinon.
Oké, hogy ismeretlennek voltak a képességei, de ezzel voltaképp majdhogynem feláldozta a mesterét, csak azért, hogy elrejtse a kilétét.

Az Excalibur az tulajdonképpen egy heló szia kamehame, ami megpörköl mindenkit egy bizonyos rádiszú kúpon belül. Szóval, ha benyomta voltna ott, akkor nem csak Assassintól köszöntünk volna el, hanem Shiroutól, Archertől, Castertől és a fél hegytől, beleértve a Ryuudoujit és a nagy Grált is, ami ott van egy barlangban Nevet (Ergó Game over, grál háború vége, örökre.)
De még ha a Grál valahogy esetleg meg is ússza, azért megnéztem volna, hogy hogy Kirei hogy magyarázza ki, hogy egyik este egyszercsak eltűnik egy fél hegy.

Meg eleve, ha van annyi esze, hogy nem a főkapun megy... akkor is oda tudott volna érni

Ugyan Soul már mondta, de igen, máshol nem tudott. Caster ugyanis benyomott egy akadályt a templom köré, ami kint tartja a szellemi lényeket.

Az tuti ki tudja magyarázni. Hogy teszi vagy sem, azt Exkirion tudja, de szerintem valami ilyesmi lehet.

Magyarázás nem nagyon lesz belőle, cserébe kap a nyakába egy Reijut az okosságáért.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 23, 00:54:43 írta Exkirion » Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #269 Dátum: 14 nov 23, 08:05:35 »

Excalibur esetében, nem a Kamehamehára gondoltam, hanem csak arra, hogy leveszi az Invisible Air-t. Azért kérdem, mert ugye erősebb, ha nincs láthatatlanságban, vagy nem?

Saber nem tudott bejutni az akadály miatt, Garcher mégis bejutott?


Naplózva

Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 22
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!