24 máj 01, 23:40:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 228 229 [230]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto-s játékok konzol,pc (2 soros szabály!)  (Megtekintve 392538 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #3435 Dátum: 12 aug 16, 09:50:05 »

Tud valaki pc-re narutos gamet? Ne mugen-t meg ilyen bénaságokat,hanem valami jót,amit könnyű letölteni netről és feltelepíteni,eddig letölttöttem a naruto gekitou-t meg a dragon blade-t vagy mit...Csak az velük a baj hogy nem készen tölti le öket -.-".. Ja és a legfontosabb,ne iso legyen...
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #3436 Dátum: 12 aug 16, 11:14:36 »

"Igazi" Naruto-s játékot ne nagyon keress, mert csak egy jó van szerintem, ami nem mugen. Egy mod a CS 1.6-hoz, Naruto Nateki Kensei névre hallgat(van topicja a fórumon, keresd ki) Ha van eredeti HL-ed, akkor le tudod tölteni a hivatalos oldalról azt hiszem, ha nincs, akkor az NNK topicban le van írva, mit kell leszedni, hogy fusson nonsteammel. Szerókat meg a neten keresgélj, van egy pár hamachis tudtommal.
Naplózva

naruto-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 109


Főcickány :D


WWW
« Válasz #3437 Dátum: 12 aug 26, 16:08:11 »

A Mugen -játékokkal már haragban vagyok évek óta Nevet Régen persze sokat játszottam velük amikor nem volt jobb dolgom de azokat a játékokat is csak azoknak találták fel akiknek nincs konzoluk és gépen emulátorral se tudnak futtatni konzolos játékokat. Személy szerint én nem mondanám hogy akármeik Ultimate ninja játéknál jobb lenne valameik mugen is mivel azokban legalább van story mod + mellék story ( ultimate ninja 3 -ban ha jól emlékszek kristályokat kellett begyüjteni harcokkal az ellenfelektől ez valami verseny volt asszem )  és vannak Ninja Tool-ok is amik elég hasznos cuccok.
Naplózva

Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #3438 Dátum: 12 aug 27, 09:06:03 »

De ebben a mugenben az a jó, hogy nem tudok olyan jutsut mondani (pl Sasukéval), amit ne lehetne ebben a játékban. Van amaterasu, goukakyu, housenka, ryuuka, kirin (az csak viharban), chidori tűk, Susanoo bordák, Susanoo 1, 2, 3 szint, lehet lőni Susanoo nyilaival, genjutsu, falcon drop (mondjuk az nem jutsu), Sharingan, Mangekyou Sharingan, Kuchiyose, az az izé, amit Ita ellen nyomott, hogy chidoris lesz a föld, lehet olyat, hogy eldobsz 1 fuuma shurikent, kettő lesz belőle, és ha nem találta el az ellenfelet, darabokra esik és így lehet, hogy eltalálja, lehet enton:kagutsuchit, és még sorolhatnám és ez csak Sasuke volt... (az egyik a 4 közül). Narutoval is van Kagebunshin, Rasengan, Oodama Rasengan, Kyuubi Rasengan, Fuuton Rasengan, Fuuton Rasenshuriken (Senninben dobja, simán üti, ami saját magát is sebzi), Rasenrendan, van valami gigantikus rasenganja, Kuchiyose, át tud menni Senninbe, Rikodouba, 1 farkúba, 4 farkúba, onnan továbbfejlődni 6, majd 8 farkúba, Bijuu bomb és ezeket úgy mondom, hogy Narutoval mégcsak egyszer-kétszer mentem. (Ez is csak az egyik a 6féle Narutoból.) Amúgy nálam megy Narutos emulátoros játék is, de én ezt jobban bírom, mert annyi a lehetőség.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 27, 09:07:26 írta Sasukefan » Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
naruto-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 109


Főcickány :D


WWW
« Válasz #3439 Dátum: 12 aug 29, 14:01:02 »

Hát én ezek után csak azt a példát tudom kinyögni hogy "értem hogy villanymotor de mi hajtja ?"  Oké hogy televan mindenféle jutsuval és tudod püfölni azt a rendkívüli buta mesterséges inteligenciát amit 1 Mugen csak nyújthat de én még most sem értem hogy az ien játéknak MI ÉRTELME? A rendes naruto / naruto shippuuden játékok amiket kiadtak legalábbis 1 story line-t követve jöttek ki és most majd pl a storm 3 is már csak a háborúról fog szólni story szerint szóval sasuke meg naruto is fel lessz tuningolva minden biszbaszal már ...  Az eddigi játékokba se kell őket lenézni storm 2-be is pl van 3 fajta sasuke-nk  (Chiori True Spear, Kirin, Taka)  3 külömböző sasuke  és persze az utolsó már más jutsu-val /kombókkal / ultimate jutsuk-al rendelkezik.  Nem tudom mi értelme lenne 1 karaktert telezsúfolni mindenféle jutsu-val szerintem így korrekt.  + a mugen azzal az ótvar grafikájával biztos csodás látványt nyújthat kacsint 
Naplózva

Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #3440 Dátum: 12 szep 05, 14:19:20 »

Valaki ismeri a Naruto Ultimate NInja Impactot vagy akármelyik PSP-s Shippuudenes játékot PC-re ? Szóval eltudja vki lépésről lépésre magyarázni hogy tudok PSP-s játékot futattni PC-n ,játék megvan meg minden csak amikor indítanám a PSP emut akkor nem hozza be az emut hanem azt írja hogy vmi gond van a  Java Runtime Enviromenttel:I egy kép hogy mi a pontos hiba  : http://kepfeltoltes.hu/view/120905/875468578N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png
Naplózva

naruto-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 109


Főcickány :D


WWW
« Válasz #3441 Dátum: 12 szep 21, 22:57:23 »

Jobban jársz ha veszel a psp-t szerintem xD Nevet rohadt sok gond van ezekkel az emulátoros játékokkal szerintem Nevet Régebben ps2 emuval nyomtam 1-2 ps2 játékot de a gépem sem bírta sokáig inkább vettem ps2-őt anno Nevet Amúgy passz java-val van gond én csak annyit szűrtem le. hogy miért nem indítja az jó kérdés. Én a shin budokai 1-2 -őt simán futtattam anno amikor kipróbáltam gépen.
Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #3442 Dátum: 12 nov 24, 18:25:43 »

Ricko14
Az Impactet én iskipróbáltam . A müködtetése kicsit macerás ,de azt mondom ,hogy 1 próbát megér .
Azt irtad ,hogy a játék fel van dobva , szóval a telepítő mappájában van egy Data Set/Docs mappa ,ebben találhatók a játék segédprogramjai . Pakold fel a játék mellé az összeset és mehet a játék . A játék indításánál megfog jelenni kis ablak (asszem eredetileg orosz nyelvvel ) , ott majd a file/load UMD ben kell kiválasztani a Impactet és runnal elindítani a játékot . Elöfordulhat ,hogy még ezután sem müködni a játék vagy hibás sem ,ez már az emulátor hibája   Pirul
Ha ezeket már megtetted és nem megy ,akkor a fennt említett emulátor probléma a valószínű.
Kommentárt csak annyi mondanék ,hozzá ,hogy egy mezei mugenhez képest egyértelműen sokkal jobb (3D + szabad mozgási tár a harcokon belül , jópár combo 25+ fejleszthető karakter ) , természetesen a grafikája nem a mai szinvonalu ,de még elmegy . Sajna a játék maga nem tul hosszú de 1-2 napot el lehet vele tölteni .
Ha valamiben kell még a segítségem írj egy PÜ-t .(Amugy az impact nek van külön topicja , bár ott nincs szinte semmi )
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 24, 18:48:41 írta Verbatimo » Naplózva



-Minato-
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2


Otaku Féleség


« Válasz #3443 Dátum: 12 dec 11, 19:38:32 »

Hali..Nem találtam külön Naruto Ultimate Ninja témát,csak Stormot,ugyhogy a kérdésemet inkább ide rakom  Kúl

Kaptam használtan ps2-t,most kezdtem élvezni a narutos játékokat,de nem értek valami a ultimate Ninja 2-ben..Tehát mikor 3x lenyomom csakra gombot(háromszög) naruto ugye rasengant csinálta,de a müködése különbözik a többitől,tehát nem csak a megfelelő gombot kell lenyomni (x,háromszög,kör,négyzet) hanem van egy csik,amivel ellenfelet messzebre kéne lökni valamilyen kombinációval,de tökre nem értem,és mindig én kerülök ki vesztesen technikából.ötlet,aki játszott mrá vele?  Gondolkozik köszi előre is  Nevet
Naplózva
naruto-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 109


Főcickány :D


WWW
« Válasz #3444 Dátum: 12 dec 14, 12:14:08 »

Passz én 2 éve amikor még ps2-őm volt nem játszottam az ultimate ninja 2 -vel  csak a Narutimate Accel 2-vel vagyis szám szerint az az ultimate ninja 5 Nevet de nem külömbözhet a 2 között a harcrendszer gondolom Nevet  amúgy célszerű megnézni a kombók listáját talán az segít Nevet
Naplózva

mugen33
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 252


WWW
« Válasz #3445 Dátum: 12 dec 26, 15:41:11 »

Vki Tud oldalt ahhol van sok naruto karik mugenhez nekem volt volt ahol sok kari volt csak már elfelejtettem a címet vki tud segíteni pls?!jah és persze googleztam de nem találtam!
Naplózva

A híuság nem rossz dolog csak az önbecsülés egyikk fajtája:D
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #3446 Dátum: 13 jan 04, 12:21:56 »

http://www.youtube.com/watch?v=GsLUsPc8MSM

Én ezt a mugen-t nyomtan anno, elég sok kari van benne, de legalábbis aki benne van, az minőségi munka.

Nemrégiben végigvittem az Ultimate ninja 5öt emulátorral, nem rossz, bár nekem iszonyat rövidnek tűnt a sztori... mindenesetre jópofa, hogy Sasukével rasengant nyomok és még mondja is a technika nevét... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 04, 12:22:56 írta Aizen » Naplózva
tothwivieen
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 9


« Válasz #3447 Dátum: 13 júl 30, 12:24:23 »

Kiválasztod a karakter (akár az Iruka's training-ben, akár a VS. Duel mode-ban) rányomsz egy x-szet, aztán bedob egy ablakot h "Costumize?", ott a "Yes"-re nyomsz, aztán rá ikszelsz egyet. Aztán bedob egy ablakot, onnan pedig egyből meglátod, hogy hol lehet beállítani az Ultimate jutsut.
Naplózva
tothwivieen
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 9


« Válasz #3448 Dátum: 13 júl 30, 12:30:43 »

Naruto Ulti Ninja 3-ban hogy tudom megcsinálni: rebound over 3 times? Elolvastam egy csomó helyen, hogy mit hogy kell, de valahogy nem jön össze. Valaki segítsen, mert rövid időn belül szétkapom a pst. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 228 229 [230]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!