24 máj 01, 18:26:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 227 228 [229] 230
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto-s játékok konzol,pc (2 soros szabály!)  (Megtekintve 392511 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #3420 Dátum: 12 jan 21, 18:31:08 »

Megvettem a két Ultimate Ninja Storm-ot PS3-ra. Az első nem lett valami kiemelkedő. Idegesítő megoldás, unalmas és követhetetlen. A sztori módot miért nem lehet sztori szerint végigjátszani? A karakterek jól lettek megcsinálva, a küzdőtér is végre olyan, amilyet szerettem volna. Csak a játékmenet az, amivel nem vagyok kibékülve.

A második rész viszont jobb lett, mint vártam, pedig voltak elvárásaim vele szemben, már amennyire lehetnek egy ilyen játékkal szemben. A karakterek jók, a játékmenet szerintem tökéletes stb stb. Még ennek ellenére sem gondoltam volna, hogy többször is nekiülök a story mode-nak...
Naplózva
TheNineTails
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 300


« Válasz #3421 Dátum: 12 jan 28, 13:00:58 »

Én imádtam a Naruto Ultimate Ninja Storm 2-öt.Bár én XBOX-360-on toltam,de ez lényegtelen.Egyszerűen imádtam hogy a sztori mód után is vannak nehéz küldetések.Emlékszem mennyit szidtama  készitőket mikor a 10 próbát kellet csinálni.Bár én a vége fele kifogytam a pénzből,és ezért nem tudtam 100%-ra kicsapni,de nem zavar  smirksweat
Amúgy nem tudjátok hogy lesz-e Naruto Ultimate Generations xboxra??
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #3422 Dátum: 12 feb 21, 10:46:25 »

Lesz bizony! Március 30-án jelenik meg Európában, szóval már nagyon érik Nevet Az előrendelési ára nem igazán baráti számomra, de szerintem normalizálódik az amikor megjelenik tényleg a játék. Ha olyan lesz, mint a 2, akkor nem lesz vele gondom. Most játszom végig nem is tudom hányadjára, most hagyott nyerni (COM)Itachi, de még mindig nem unalmas...
Naplózva
geryke5
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 110



« Válasz #3423 Dátum: 12 feb 26, 10:47:23 »

Bár én még nem játszottam vele, de tudom hogy a storm2 nagyon jó, már annyiszor láttam az egészet youtube-on hogy minden quick time eventet fejből tudok és már alig várom hogy megvegyem a ps3-ast. Szerintetek mi lesz rá az első játékom? Amúgy az benne a legjobb hogy miután hússzor kivitted a storyt és mindennel kész vagy akkor is ott az online mód. Amúgy nekem a sima ultimate ninják ps2-re nem tetszenek. Főleg az zavar benne hogy oldalnézetes és annyi pénzért (mert az ultimate ninja 5 egy árban van a storm2-vel) igényesebb munkát várnék.
Naplózva

PSN név: gerykelf
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #3424 Dátum: 12 feb 27, 10:45:19 »

Igen, de ha belegondolsz Gery, hogy az Ultimate Ninjákat PS2-re kezdték el csinálni, aminek lényegesen kissebb a hardware-e, mint a PS3-nak, ebből adódóan nem kaphatsz csili-vili HD grafikát. Nekem személy szerint tetszett, leginkább a haverokkal toltuk, és sokáig el lehetett lenni vele. 3 van meg, de már nem foglalkozom vele igazán, fullos mentésem van, szóval... Talán majd előszedem valamikor.
Naplózva

geryke5
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 110



« Válasz #3425 Dátum: 12 feb 27, 11:51:10 »

De van a másik ps2-es naruto sorozat, ami nem a történetet dolgozza fel az uzumaki chronicles sorozat (az elsőben sajna nincs multi) aminek a második része meg is van nekem, és ott meg lehetett oldani hogy ne oldalnézetesek legyenek a harcok. És szerintem a ravaszon lévő jutsu megoldás is sokkal jobb volt mint a kombós. Szerintem annak 2 hibája van: kevés karakter és nincs kóborlás mód. Mondjuk grafikában az ultimate ninja sorozat jobb.
Naplózva

PSN név: gerykelf
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #3426 Dátum: 12 márc 03, 09:30:30 »

Ja, igen, az Uzumaki Chronicles-t is végigvittem, a 2.-t. Nem rossz játék, bár a karakterek kevesen vannak még ott is, és néha túl brokenek a vs mode-ban. (Lásd: Itachival van a haverod, kb lehetetlen beverni.) A story sem lett rossz, bár inkább valamit a sorozatból dolgozott volna fel, nem ezt a bábos dolgot.
Naplózva

A Sokadik
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 249


Beton használó


« Válasz #3427 Dátum: 12 márc 03, 16:02:17 »

Főleg az zavar benne hogy oldalnézetes és annyi pénzért (mert az ultimate ninja 5 egy árban van a storm2-vel)
Egy Kérdésem hogy lehet egy árban a kettő amikor az ultimate ninja 5 CSAK japánban jelent meg. Így csak másolás útján érhető el bár az un5-ben vannak olyan karik amik nincsenek a storm 2-ben pl.:hang négyes
EDIT :miért írok hülyeséget?(költői kérdés volt ne válaszoljatok
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 03, 18:06:24 írta A Sokadik » Naplózva

geryke5
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 110



« Válasz #3428 Dátum: 12 márc 03, 16:45:32 »

Én úgy tudom hogy az ultimate ninja 5 japán (eredeti) változata az accel 2 és az ultimate ninja 5-ből van ntsc és pal is.
Ja, igen, az Uzumaki Chronicles-t is végigvittem, a 2.-t. Nem rossz játék, bár a karakterek kevesen vannak még ott is, és néha túl brokenek a vs mode-ban. (Lásd: Itachival van a haverod, kb lehetetlen beverni.) A story sem lett rossz, bár inkább valamit a sorozatból dolgozott volna fel, nem ezt a bábos dolgot.
Igen, a sorozat feldolgozása sokkal jobb lett volna. Itachi is nagyon erős lett a többihez képest (nem véletlen foglalta le mindig haverom)  és tényleg kevés benne a karakter, de (sajnos Itachi-n kívül) mind sokkal jobban ki van dolgozva szerintem mint az ultimate ninja sorozatban.
Naplózva

PSN név: gerykelf
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #3429 Dátum: 12 márc 03, 22:30:26 »

Itachira picit lehetett volna jobban odafigyelni, mert, annyi az egész, hogy végigteleportál a pályán, aztán lecsap, mint a taxiórát. Amit hiányoltam még, az a több karakter. A játék vs módja jó volt, de ha kevés a karaktered, akkor az csak lerondítja az egészet. Yondaime-t bedobhattak volna. Haverral mi nem akkor küzdöttünk, mikor vs mode-ba játszottuk, hanem amikor ott Itachi-t kellett kiválasztani. Ki tudja gyorsabban? ikszdé
Naplózva

naruto-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 109


Főcickány :D


WWW
« Válasz #3430 Dátum: 12 jún 25, 12:07:41 »

Nekem az Ultimate Ninja storm 2 van meg Playstation 3-ra de az 1-re is befogok fizetni Nevet
Abban legalább megvannak még a régi ultimate ninja játékok harcrendszeri elemei amik a storm-ban jól mutattak és ezt sajnos kivették a 2-ből :/

És persze ott van az Ultimate Ninja storm generations  az a játék nem valami lenyűgöző. áthozták az 1-ből a kraktereket + mind 2 széria mellé kaptunk pár új karaktert és kicsit hosszabb story-t + kcm naruto-t meg 1 új szászkééét.
Nemtudom ti hogy vagytok vele de az egész játék rókabőr már.

Nevet Viszont van 1 jó hírem írtam 1 kissebb cikket ez ezelött héten bejelentett storm 3-ról hogy eddig mit tudni satöbbi de reklámozni nem akarok szval akit érdekel az dobjon pm-et és küldöm a linket!
Naplózva

Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #3431 Dátum: 12 júl 24, 19:53:33 »

Én játszottam ninja storm 2-vel, generationssal, ninja storm 5el, broken bonddal, és rise of a ninjával. A ninja storm 2 jó mert ott a harc az jól megvan oldva (szerintem) de jó kis rpg a story mód. Negatívuma számomra, hogy a kamera fix :/ Generations nekem tetszett az a része, hogy sok volt a videó amik nem voltak benne az animében. Broken Bonds meg Rise of a ninja a story mód nagyon jó. Nevet Ultimate ninja strom 5ben meg mire a kis Sasukét kioldottam kábé vért izzadtam. Nevet
Naplózva
naruto-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 109


Főcickány :D


WWW
« Válasz #3432 Dátum: 12 júl 25, 08:19:49 »

Mármint az Ultimate Ninja 5 -re gondolsz nem? Nevet Narutimate accel  2 másnéven Nevet Ultimate Ninja 3 -5 megvoltak nagyon jó játékok voltak szerettem velük játszani Nevet Amúgy tényleg a fix kamera nézet story mod-ban nem tetszetős :/  csak nagy területeken forgatható :S
Naplózva

Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #3433 Dátum: 12 aug 10, 11:03:57 »

Én mostanában a Naruto Shippuden mugen 2012 the new era-val játszok, és nagyon jó játék. Van benne 89 karakter (ha jól emlékszem), és elég sok jutsu van benne. Elég pixeles a grafja, de szerintem maga a játék élvezetesebb, mint a Naruto ultimate ninja 3 (de lehet csak én gondolom így).
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
TheNineTails
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 300


« Válasz #3434 Dátum: 12 aug 11, 00:17:28 »

Tudsz adni hozzá linket PM-ben?Meg azon kivül toltam egyik havernál a storm generációt.Hát kicsit azvart hogy 1-2 karakter csak support meghogy nincs benne alesanderson(2-ben a tekkenes srác)de tulélhetö.Különben a grafja tök ugyanolyan mint a 2-é
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 11, 00:19:04 írta TheNineTails » Naplózva
Oldalak: 1 ... 227 228 [229] 230
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!