24 jún 27, 19:09:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 22
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kinek milyen konzola van és miért szereti?  (Megtekintve 83937 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #105 Dátum: 09 máj 19, 20:34:24 »

A blu rayhez blu ray lemez kell, de a PS3 mediacenternek nagyon jó, sok formátumot visz. (Divix, xvid, mg4, hdavi meg a társai)
Blu ray hát nem tom megéri lehet, ha azt veszzük, hogy a legalapabb Sony, Samsung, modellek is 60k körül vannak, nem beszélve a normális Pioneer Elite, vagy Denon (ebben a témában nagyon ott van) készülékekről amik 1500 Euro körül kezdődnek akkor meg. A filmet ez is lejátsza, kezdetben, a frissülő firmware miatt még jobb is volt mint az asztali blu ray játszók. A filmek drágák, 7 10000 Ft/db meghogy érnek e annyit az másik kérdés. A dvd-vel szemben elképeztően sokat javul a kép, de a film esetenként akkor is egy rakás sar marad.
Ma olvastam egy nagyon érdekes írást yahoon a PS3 amerikában akkorát bukott az 1. negyed évben hogy a Sonynál a kardjukba dőltek, a PS2!!! eladásai magasan túlszárnyalták a PS3-mat. Itt nem a 360-at dícsérem, ez a Sony szégyene.
Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #106 Dátum: 09 máj 19, 20:43:21 »

hu ez elég dúrva lehet, nem gondoltam volna hogy ennyire kevés lesz a vevők száma pont ps3 -nál, ami egy nagyszerü konzol. nem értem hogy miért nem veszik meg, nagyon jó játékok vannak rá (példaképp ott van a naruto uns , ninja gaiden, metal gear solid, wolverine meg egy jópár)  Technikai KO ps2 se rosz, de azért ps3 csak jobb nála, vajon itt mi játszhat közre?
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #107 Dátum: 09 máj 19, 20:55:50 »

sokszor leírtam már, csak néha elvakult fanok hülyeségekkel letorkolnak.
Minden modern jatek kegyetlen sok pénzbe fáj, ezért a kiadók multiplatform megjelenést választanak. Minden játék minden konzolon elérhető, a 360 olcsóbb, esetenként jobb, ha nem is sokkal de simább a grafika rajta. (könnyebb programozás) RGo ugyan azon jatekok, vannak a gépre, miért vennél drágábbat....
Másik egyedi játékok, a PS3mon ebben a percben 2 igazán jó egyedi csak arra a gépre megjelent játék van. ez az MGS4 és a Killzone 2.
(persze jó a Resistance és az uncharted is, de messze nem olyan mint a fenti két cím)
Naruto persza nuarutos fórum de azért az nem egy system seller....
Ninja Gaiden van 360 is, ugyan úgy mint Wolverine.
Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #108 Dátum: 09 máj 20, 13:04:37 »

bocs ha hülyeséget írtan  Technikai KO
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #109 Dátum: 09 máj 20, 18:18:08 »

nem hülyeség, amit írsz.

A PS3 nagyon jó gép, nekem van (az is) meg még jópár, elvileg nem lehetne vele semmi gond tarolnia kéne, sok jó játék van rá, blu ray lejátszó minden, de a játékok 95%ban mindkét gépen megvannak, a ps2 rengeteg kiváló egyedi csak arra megjelenő stuffal tudta legyűrni a hardveresen sokkal erősebb xboxot, és Game cube-ot,  a hardveres fölény semmi (a ps3 is erősebb mint az x360), a felhozatal számít (PSP-NDS a nintendo itt is bucira veri a sonyt)

A gond PS3al ugyan az mint a psp-vel túl drága, és nem csak a magyar piacról beszélek, úgy általánosságban mindenütt drágának találják.
Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #110 Dátum: 09 máj 20, 18:29:45 »

ps3-n különben tényleg 95% a xbox360 ra is megjelent, nem értem ezeket a fejlesztőket hogy miért nem tudnak olyan játékot is kitalálni, ami például nincs xbox360 on (az a kicsi 5% csak ps3 ra van ikszdé)
Naplózva
Volfid
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 710


« Válasz #111 Dátum: 09 máj 20, 18:31:21 »

Mert csak a sony gyárt csak ps3 ra de mondjuk ugyan úgy vannak csak boxosok is asszem gears of war is ilyen
Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #112 Dátum: 09 máj 20, 18:38:17 »

igen, gondoltam hogy a sony nem fog gyártani játékokat xbox360 ra ikszdé
Naplózva
Sasukekun17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 298


Sasuke Shippuuden


« Válasz #113 Dátum: 09 máj 20, 18:54:14 »

Hát nekem egy Xbox Classicom van..van egy csomo játék de már kezdem unni..:S
Valaki nem tud egy sima Xbox játékos letöltős helyet?
Elvagyok vele haverokkal el fifázgatunk de már uncsi uj game kell vágjátok?xD
Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #114 Dátum: 09 máj 20, 19:46:58 »

vegyél egy újabb generációs xboxot  Nevet viszont sima xboxos játékokat kevés helyen látni :/
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #115 Dátum: 09 máj 20, 20:22:54 »

Mert csak a sony gyárt csak ps3 ra de mondjuk ugyan úgy vannak csak boxosok is asszem gears of war is ilyen

Ez nem igaz teljesen egyes nagy japán kiadók is adnak ki csak PS3-ra mint mondjuk a Konami.
Persza, a Gears, csak 360 ugyna úgy mint a Halo 3.

A gép halála, egyértelműen a magas ár és a kevés saját cím, játékok drágák (mármint elkészíteni) kevés eledott gép, kevés eladott játék, RGo kevés haszon, nics cég amely csak ps3-ra fejleszt a Sony kivételével.


Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #116 Dátum: 09 máj 20, 20:29:26 »

hát azt meg kell hagyni, a játékok biza nagyon drágák, én 18000 ft ért láttam ilyen konzolos boltoban a játékokat ps3 ra.
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #117 Dátum: 09 máj 21, 06:21:07 »

az egy dolog, hogy egy játék 18000 Ft, az még a kisebb baj, de a kiadó  mire elkészíti dollár milliókat öl bele, ezért sokszor el kell annak a játéknak kelnie, hogy hasznot hozzon, ezért jelenik meg minden játék mindenre, hogy legalább a fejlesztési költségek visszajöjjenenk, ha a Sony/Microsoft nem áll egy project mögé rengeteg pénzel, a kiadók multiban fogják a gémet kihozni, ők is pénzből élnek.
PS2-n a vége felé már minimális költségeket emésztett  a fejlesztés, de  a HD más.
Naplózva
Volfid
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 710


« Válasz #118 Dátum: 09 máj 22, 20:33:51 »

Lenne egy kérdésem: ugyebár xbox360hoz lehet veni hdd t erre ha jól tudom rá lehet rakni gamekat, a kérdésem a következő: ezek után még kell a dvd vagy fut a hdd ről is a game ?
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #119 Dátum: 09 máj 23, 07:59:34 »

Természetesen kell a dvd a játékokhoz (jó a másolt is)
Ugyan úgy mint PCén az indításhoz benne kell lennie a lemeznek az olvasóban.
Sajna még no dvd crack nem jött ki.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 22
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!