24 jún 30, 07:45:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 22
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kinek milyen konzola van és miért szereti?  (Megtekintve 84096 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #255 Dátum: 10 júl 07, 06:15:40 »

Amit igérnek, megbízhatóbb működés, csendesebb, nagyobb winyó, beépített wifi adatpter.
A gép kinézete jó, sőt sokkal szebb  mint az "öreg" 360. nem úgy mint a PS3 slim ami meglehetősen ronda lett.

Előrendelési ár 63K, ami azért a szintén 250 gigás winyóval felszerelt PS3 alatt van etwa 10K-val, tehát még az ára is kedvező.

(Bár itt magyarhonban van e értelme ekkora winyót tenni a gépbe az már kérdéses, gondolom kevesebben vesznek hd filmeket xliveról (főleg, hogy nem szinkronosak, és még felirat sincs rajtuk), kevesebben vesznek xbox 1 játékokat, és a 360 játékot amit felmásoltál a gépre miután végigviszed  úgy is letörlöd....ez csak egy megjegyzés volt)
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #256 Dátum: 10 júl 08, 13:23:54 »

Ha minden igaz most 16.-án jön ki.
Nekem tetszeni fog mer most döglött be a 360 kb. 1 hete és most arra várok h megvegyem a slim-et Mosolyog
63K-t én 1 kicsit drágának tartom mert valahol olvastam h 160$ azt ha még 300-al is szorozzuk akkor is csak 48K, de ez nem akadájozhat meg abban h vegyek egyet Mosolyog
Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #257 Dátum: 10 júl 08, 19:36:44 »

ez a 250gigás váltzozat lehe, hogy lesz más csomag is most csak ezt találtam, egyébként konzolokszervize.hu-n néztem.
Gyorsan lecsekkoltam amazonon is 249 eur dájcslandban...sajna az újdonságnak ára van.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 08, 19:40:24 írta kornel » Naplózva
Habbobitas
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #258 Dátum: 10 júl 08, 19:44:47 »

Húúú! Nekem ma nagyon jó napom van Nyelvesít letöltöttem egy playstation emulátort és még egy csomó játékot.
Boldog vagyok.
Naplózva
Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #259 Dátum: 10 júl 08, 20:20:12 »

Egyik haver majd rendel külföldről... és ő azt mondja h még szállítással együtt is olcsóbb lesz neki mint itthon. Nekem végülis mindegy ez túl drága. Majd szépen rátelepszek és nála játtszok mint mindíg xD
Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #260 Dátum: 10 júl 09, 06:41:04 »

Szokásosan vitatkozok, mivel 300 dollár az amerikai webshopokban is ezért valahogy nem lesz olcsóbb a haverodnak.
10-15 évvel ezelőtt megérte műszakicikket venned kölföldről, mostmár teljesen egy árban vannak nálunk is, mint kint (na ezt jól megaszondtam)
Visszatérve erre a 150 dolláros árra (amibe a jelenlegi arcade pack kerül), nem hinném, hogy a közeljövőben egy 250 gb winyóval felszerelt wifi-s újradizájnolt 360-at fogsz kapni érte. Egy darabig ez ennyi lesz, és még mindíg olcsóbb mint a PS3 azonos kiadása.

Naplózva
Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #261 Dátum: 10 júl 10, 20:51:39 »

Vagy Magyarországon?   Neked mit jelent a vidék? Nevet

Nem tom, hogy hol nézte, de ő tudja ő pénze. Lehet átb*szás. SOk ilyet csinálnak, ha új dolgok jelennek meg... pláne, ha neten rendel.

« Utoljára szerkesztve: 10 júl 11, 17:46:26 írta Gabesz » Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #262 Dátum: 10 júl 10, 21:54:47 »

Adam...nem mindegy...lehetek vidéki paraszt, vagy pesti bunkó is...
Egyébként Magyaroszágon születtem...
Sassy: az is lehet, hogy a haverod kicsit görbíti a teret, és vetít valamit.
A 150 USD egyébként a Kinect ára, kicsit túl lőtték ezért a mozgásérzékelős kamerás vacakért ennyit kérni...ennyibe az arcade pack kerül jelenleg az USA-ban ami azért egy teljes mértékben használható konzol. (Bár a pici puha még tagad, de több forrás is ezt az árat adta ún célárnak, egyes Eur szájtok 129 Fontot rebesgetnek, ami már ténleg a rablás kategóriája)
Már látom előre, hogy az emberek verik egymást a médiamárkt (mer hülye azér nem vagyok csak 1,5x annyiért veszem meg mint netről) előtt, hogy 40 ezerért Kinectet vagyenek az xboxhoz...
A PS3 is vicces a mozgásérzékelővel...ahhoz, hogy a játékok jó részét élvezhesd kapásból kettő kell (legalábbis a bemutató videók alapján), ha jön a haver akkor 4...a kinect legalább több játékost is kezel az igéretek szerint.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 10, 22:14:38 írta kornel » Naplózva
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #263 Dátum: 10 júl 10, 22:24:07 »

Nem rablás az MS fejlesztése mert ha ismernéd a technikai hátteret tudnád miröl van szó...

Egyébként milyen az iskolai végzetséged?
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #264 Dátum: 10 júl 11, 07:09:01 »

Lehet, hogy jobban ismerem mint te, vagy részt vettél a fejlesztésben...
Mindenki ugyanannyit tud róla, amit Gamespoton és más oldalakon leírtak, nah mindegy.
Kérdés megéri e venned valamit még egy xbox áráért? Szerintem túl van árazva (mint minden MS kiegészítő, ls winchester, memóriakártya, gagyi vezetékes headset stb, hihetetlen, hogy joy árával elfogadható szintre sülyedtek).
Mi vagy te riporter, nézd meg a profilomat, annyi a publikus amit ott látsz...a többi SKH kategória.

« Utoljára szerkesztve: 10 júl 11, 07:21:50 írta kornel » Naplózva
Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #265 Dátum: 10 júl 11, 11:14:38 »

Huhuhu, Jana ásványvizes nyereményjáték Facebookon PS3-ért Nevet simán!

Médiamárkt lol Mosolyog még egy netkábel is drágább mint egy átlag pc kisboltban... Szntem ez az induló ár  idővel úgy is lejebb fog menni...

Azt nem tom micsinál a haverom, de ő úgyis minden újdonság sz*rt megvesz, úgyhogy én csak várok és nézem, hogy hogyan b*ssza el a pénzét :X
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 11, 17:47:18 írta Gabesz » Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #266 Dátum: 10 júl 11, 17:44:07 »

Hátrébb az agarakkal, és a káromkodást legalább csillagozzátok! Moderátor
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #267 Dátum: 10 júl 12, 11:11:10 »

Huhuhu, Jana ásványvizes nyereményjáték Facebookon PS3-ért Nevet simán!

Médiamárkt lol Mosolyog még egy netkábel is drágább mint egy átlag pc kisboltban... Szntem ez az induló ár  idővel úgy is lejebb fog menni...

Azt nem tom micsinál a haverom, de ő úgyis minden újdonság sz*rt megvesz, úgyhogy én csak várok és nézem, hogy hogyan b*ssza el a pénzét :X
Bocsesz nem akartalak felhúzni, kicsit nagyon írónikus és szarkasztikus humorom van...az ő pénze az ő dolga, csak azt nem szeretem, ha valkit hülyének néznek, és nagyokat mondanak.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #268 Dátum: 10 júl 14, 14:06:00 »

Nekem is be kéne már újjitani egy ps3-at csak elég drága. Van egy rakás jó játék rá God of war 3, FF 13 stb. Eddig ps2-m volt. Szeretem jó kis konzol főleg mikor összeülünk néha haverokkal kicsit tekkenezni , dragon ball-ozni Nevet Kéne már egy ps3 de per pillanat sok száz fontosabb dologra is el tudom költeni a pénzem Mosolyog
Naplózva


kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #269 Dátum: 10 júl 21, 12:41:58 »

Kijött az új Slim 360 4 gb-os változata. Ez fogja felváltani a jelenlegi Arcade packot...ár 199 Dollár, kicsit több mint a mostani arcade (150 usd).
Már előrendelhető Kinectel is, ár 299 USD.
Kinect kopaszon mily meglepő 149 USD lett. Kapható játékok Kinect sports and Kinect Adventures.
Amire kiváncsi vagyok, valyon az MS a nintendohoz hasonlóan fog e kijönne játék-specifikus kiegészítőkkel pl (pisztoly, kormány, kard/pajzs, boxkeztyű) és azokat mennyire fogja baráti áron adni...mondjuk két fröccsöntött műanyag kard etwa 100 dollárért...
Magyar árak: Kinect + Kinect adventures 42K, Kinect+Slim X360 Arcade 90K. Gratulálok Microsoft jó drága lett a cucc.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 26, 14:14:55 írta kornel » Naplózva
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 22
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!