24 jún 30, 07:03:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 22
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kinek milyen konzola van és miért szereti?  (Megtekintve 84032 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Habbobitas
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #240 Dátum: 10 máj 05, 15:21:05 »

PS2-re sokkal több narutos játék van mint 360-ra...mive xboxra jelenleg van összesen 2 db...meg a nagy csoda amit mindenki (kivéve engem) vár a Ninja Storm 2 valamikor később...

Azt én is annyira várom.
Már csak fél év van hátra
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #241 Dátum: 10 máj 05, 17:20:07 »

Hát ja mondtam, hogy mindenki várja....szerintem olan lesz mint az előző összes 12 az egy tucat manga sorozatból készült jatek...unalmas menj oda beszély x-el hordj ki 300 adag ráment...találj meg 500 virágot...harcolj valami banditákkal etwa 400szor, mássz fára 800xor ja meg ott a sarogba vedd fel azt a fehér izét...utálom a sandbox játékokat (ls dragonball, naruto, assassin's creed, far cry2 prototype és a többi hasonszőrű agyonhypolt vacak)
Naplózva
Habbobitas
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #242 Dátum: 10 máj 05, 17:43:52 »

Az olyanokat szereted, amiben nem kell mindent összegyüjteni, hanem csak előre kell menni?
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #243 Dátum: 10 máj 06, 06:56:27 »

Nem, nekem olyan játékokat szeretek aminek élvezetes története, egyedi szép grafikája, valmi extrát nyújtó irányítása és élvezetes multiplayer módja van.
Ezek a sandbox játékok általában nagyon rövidek lennének, a történet ugye kötött (ha manga vagy film adaptációról beszélünk, és helyhiány valamint költségek csökkentése érdekében rengeteg az eredetiben megjelenő elemet kihagynak). Az amúgy rövid játékidőt ezekkel a repetatív keresgélős feladatokkal töltik ki (amit nagyon utálok, mert egyszerűen unalmas és értelmetlen).
A harc sem a dragonballban sem a narutoban nem igazán jó az 1 akciógomb+védekezés kicsit kevés...a kombókat ritmusra nyomogatással tudod behozni, szerintem sokkal szerencsésebb lett volna egy legalább két gombos ütés/rúgás kombórendszer + free gomb (ala Dead or Alive 4, vagy Virtua Fighter) amivel a védekezést és a varázslást lehet csinálni (monjuk az analóg karokkal csinálható kézjelek nem voltak rosszak, de a töltódő csík agyoncsapta az egészet).
Ezen játékok a rajongóknak készülnek, akik így is megveszik őket, én  is szeretem az animéket, de nekem 20+ év videojáték után az nagyon kevés, hogy benne van Sonkoku, vagy Naruto...
Naplózva
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #244 Dátum: 10 máj 29, 11:11:57 »

Nekep PS3-mam van.Szeretem a grafikája miat,nem akarok flamelni de időt álobb lesz mint az XBOX360.
(mert van benne blue-ray és a játékok nőnek)Keményebb hardver ingyen PSnetwork no meg nehezebb hackelni
kivéve a PC-röl át írt dolgokat...

Modosítás: azért tünhet ugy mert az XBOX360-ra televan nyomatva a piac másolt játékokal
a készítöknek biztos van agyuk és inkáb írnak olyanra amin nem lopják el a munkájukat.
Az igaz hogy XBOX360-ra könyebb írni mert szoftverileg hasonló mint a Windows...
Az MS-nek megéri mert veszik a konzolját, de szerintem akik írnak rá jatekot azoknak nem.

Megjegyzés: ilyen kevés ért nem akartam ujat írni ha olvasod...
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 31, 14:24:59 írta Adam32 » Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #245 Dátum: 10 máj 30, 11:31:11 »

Nah sokan tudják, hogy nekem mindkettő van...(360/ps3---és még sok más is), tehát van összehasonlítási alapom.
PS3-grafja az esetek többségében alulmarad a 360 verzióval szemben, az ok egyszerű nehéz rá programozni.
Keményebb hardver, ez sem igaz..a 360 több rammal rendelkezik, papíron ugyan annyi, de a ps3 ramja megosztott.
Színkezelés...a ps3 nagyon hideg, emiatt sok játék olyan kimosott homokszínű lesz (Bayonetta remek példa).
Nem hinném, hogy időtállóbb lesz sajnos...az MS megnyerte ezt a kört
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 31, 13:33:32 írta kornel » Naplózva
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #246 Dátum: 10 máj 31, 14:39:52 »

Azért tünhet ugy mert az XBOX360-ra televan nyomatva a piac másolt játékokal
a készítöknek biztos van agyuk és inkáb írnak olyanra amin nem lopják el a munkájukat.
(Bár lehet az MS fizet anyit a készítöknek hogy megérje nekik, így viszont akor
az MS-t lopják meg ezek az emberek).Ha venék egy XBoX360 ami most kb:70000Ft 2db controler 250Gb-os HDD meg a szükséges egyéb dolgok jatek nélkül!
azt fogom szerzek 15-20 másolt játékot ako már meg van az ára szoval nem biztos
hogy megéri rá jatekot írni jó persze vannak becsületes emberek.Lehet kb. az a helyzet mint PS2-nél, a konzolt adják el de a jatekot nem.Az igaz hogy XBOX360-ra könyebb írni mert szoftverileg hasonló mint a Windows...
A MS-nek megéri mert veszik a konzolját de szerintem akik írnak rá jatekot azoknak nem.Én csak eredeti jatékot veszek most lehet hülyézni... Meg már csak konzolon játszok!

Idővel ugy is ki derül 6-8 év.Lehet az egésznek az a kulcsa hogy csinálunk egy konzolt de ugy hogy
fel lehesen törni könyen(nem álítom azt hogy van olyan amit nem lehet feltörni) írni rá játékokat,
azt meg van a biznisz ikszdé.
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 31, 15:07:40 írta Adam32 » Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #247 Dátum: 10 jún 01, 07:39:00 »

LOL....ne haragudj, de azt kell mondanom ehhez nem értessz.
6-8 év, ennyi ideje már egyik konzolnak sincs, max 2 év és itt lesznek az utódok a 360 már 5 éves, a ps3 is 4 nem hinném, hogy hardveresen túl nagy potenciáll lenne még bennük, az elmúlt időszakban grafikai fejlődés már alig figylehető meg a játékokokn, nem mondom, hogy nem szépek, de már tavaly is így néztek ki.
Másolt játék...persze 360-ra lehet írni...meg magyar honfitársaink írnak is rendesen, de valahogy úgy vettem észre lehet azért kapni eredeti játékot is x-re, meg világszerte még így is rengeteg játék több milliós eladást produkál, a kalózkodás jelent gondot az MS-nek, de korántsem akkorát, mint ahogyan leírtad, gyakorlatilag nem értékesítenek érdemi mennyiséget a kelet-európai, közép és dél-ázsiai piacokon, valahogy a Playsatation is túlélte ezt (nem is akárhogy). Tegyük hozzá, hogy az MS ezeket a területeket nem is tekinti potenciális piacnak, nem véletlen, hogy hivatalosan nincs xbox live támogatás. (ahogyan psn sincs csak úgy mellékesen)
A PS2 a modchippek ellenére is minden idők legsikeresebb és legnyereségesebb konzola volt, nem mindenütt másolgatnak az emberek, ne csak a magyar piacról indulj ki.
Ez a háború a pénzről szól, és ha a pénz dönt az  MS fog nyerni, idén összel fellövik a Natal projektet, és a PS3 varázspálcáját, ez az új irányítás ad még egy kis lendületet a két gépnek, majd 2011 őszén elkezdjük olvasni a híreket az xbox 720-ról és a ps4-ről, rá úgy 3/4-ed évre pedik boldogan megyünk megvenni az új csodát.
Naplózva
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #248 Dátum: 10 jún 01, 14:38:04 »

Nem ugy értetem a 6-8 évet hogy konkrétan adig megy és puff (jön a 720 és a 4)
igazad van.A hanyatlás az kb 2-3 év mulva esedékes de hogy igazad legyen vagyük
2011-re de utána még gyártanak rá játékot szal én azt mondom amikor vihetjük visza
hogy ki szedjék belőle az értékes fémeket. Mért te eredeti játékokon játszasz vagy
másoltan?Honan tod hogy külföldön más?Az eladot játékok száma kontra eladot konzolok száma.
Én se tudom de nem vagyok anyira fanatikus hogy megnézzem.
Az viszont okos volt az MS-töl hogy ha
neten játszani akarsz  akkor meg kell vened az eredeti játékot emiat veszik szerintem.Persze hogy a
pénzröl szol még is mi másrol....Csak azt mondom nem hatékony az emberekböl való
pénz kinyerés ikszdé de komolyan.A szervereket ki nem szarja le van kető(Angol,Amerikai) azt kész mé kell töb?
Egy Magyar szerver se lenne különb mint az a kető szoval miröl beszélünk?(PS3 amugy xbox-nál nem tom
mi a helyzet de gondolom ugyan ez) Jah meg lehet a ps3 nem a grafikájárol híres de a proceszora jobb.
Enyit akartam azt hagyuk abba az a lényeg leülsz be kapcsolod és
tudsz rajta játszani.
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 01, 14:58:43 írta Adam32 » Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #249 Dátum: 10 jún 02, 09:15:00 »

- egyszerűen megnézed az eladási statisztikákat, rengeteg gyári játék kel el 360-ra is nem kell itt arányítani meg csodát várni. A ps3 szerényebben muzsikál, az ok egyszerű, kevesebb gép van.
- külföldön sokkal kisebb a kalózkodás aránya, ehhez elég ismerned néhány német,vagy angol ürgét, hogy lásd, ők is másolnak játékot, zenét de nem csak hamis lemezt használnek mint kedves honfitársaink (ukrán orosz, kínai kollegákról ne is beszéljünk....), nyugaton egyszerűen más az emberek gondolkodása.
- online játékhoz nem feltétlen kell eredeti lemez...kis matekkal gyorsan rájössz, hogy 4 játék árán kapsz egy új 360-at így ha banolják a gépet az írott lemezek miatt sokat nem vesztesz vele... (jobb hónappban 1 nap altt jelenik meg 4-5 jó játék), kis odafigyeléssel 1-1,5 évet ki lehet húzni live-on kalóz lemezekkel is.
Ha lenne magyar szerver, nem lenne olyan rossz dolog, ha amerikai szerveren tolod, alapvetően rosszabb pinged van a távolság miatt, na de ez a legkevesebb.
A PS3 processzora lehet, hogy jobb mint a 360-é, de ki a kutyát érdekel, hány lebegőpontos műveletet tud elvégezni a gép, ha a mulitplaform játékok 90%-a jobban néz ki 360on. némelyik nem is kevéssel.
A ps3 jó gép félre ne értsd, de sajnos nem jobb mint a 360, egy olyan ember mondja ezt aki 1995-ben 130e ftért vett playstationt, majd japánből rendelte a ps2-jét, 2000ben.
Naplózva
ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #250 Dátum: 10 jún 15, 07:59:24 »

Amúgy valaki nem ad el GBA-t?(GameBoy Advance-t)
Rá vagyok állva a témára, haveromnál láttam a Kingdom Hearts-et, és nagyon érdekel. Nyelvesít
Meg amúgy is, most adom el a psp-m, mer nem lehet chippelni, veszek majd helyette egy másikat.
De mire eladom... szóval közbe kéne valamivel gammolni Nevet
Naplózva

ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #251 Dátum: 10 jún 16, 10:19:09 »

Ok, de nézd meg a két ár közti különbséget.
Ésnekem nem kell ds. Már a GBA SP nem tetszett...
Nekem a sima GBA kéne :S
Naplózva

Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #252 Dátum: 10 júl 05, 20:21:02 »

Hiányzik a PSP-m... Szomorú Én nekem az xbox bejön, PS-el még nem volt szerencsém foglalkozni, de egyszer azt is ki akarom próbizni az itt elhangzottak után Mosolyog
Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #253 Dátum: 10 júl 06, 12:49:38 »

A PS3-ban a legjobb rész a blu-ray játszó...mint játékkonzol semmivel sem jobb mint a 360. (most valaki beírja aduásznak az ultimét nindzsa sztormot), legyünk reálisak minimális egyedi játék, megkérdőjelezhető grafikai teljesítmény, túl magas ár.
A grafikai hátrány nem feltétlen lenne gond, a ps1 verte a Dreamcastot, a PS2 verte az xboxot és a GC-ét pedig gyengébb volt, de voltak egyedi zseniális játékok rájuk, a ps3 nehezen és nagyon drágán programozható, ezért nem éri meg csak rá fejleszteni....multiplatform=olcsóbb gép nyer.
Naplózva
Hebi_Leader
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37



WWW
« Válasz #254 Dátum: 10 júl 06, 23:06:38 »

lassan kijön vagy már kijött új XBOX 360 S nemtudom hogy ez mennyire fog tetszeni a vásárlóknak és hogy mennyire lessz sikeres de majd meglátjuk ^^
Naplózva
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 22
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!