24 okt 12, 00:10:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 832125 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #645 Dátum: 09 jún 10, 15:51:32 »

Itt lejebb irtátok: Kakashi szintü ninják, szerintem egy kakashi szintü ninja se volt a falu-ban amikor  ment a kakashi vs Pain,jo jo tsunade,talán Choji apja, shika apja( az anbu-t nem irom ide mert nem tudjuk hogy van e erösebb ninjái)

Csak az ne legyen hogy most narutot küldje DAnzou, likvidálni Sasuke-t, bár ugy jobb lenne ha küldené vele még Kakashi-t, Gai-t, és pl: kijönne egy olyan hogy: kakashi vs suigetsu, Gai vs Karin/vagy az a másik személy, aztán meg NAruto- nem találná Sasuke-t, és vissza térne/térnének a falu-ba.És folytatodna a szál, Kage-gyülés stb...
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #646 Dátum: 09 jún 10, 15:54:59 »

Nem tudom Danzou küldené e Naruto-t Sóska ellen. Ne feledjük, hogy a vén szarkeverő inkább azt akarta, hogy Narutot rejtsék el az Akatsuki miatt.
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #647 Dátum: 09 jún 10, 16:03:55 »

Hát el akarta rejteni,az akkori formájában,az akatsuki vezér elől,de azért sasuke már egészen más tészta,danzou alapból lebecsüli,ugye mikor először akarta eltenni sasukét láb alól sait küldte,aki már akkor édes kevés volt erre a feladatra...
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 25, 01:23:52 írta con » Naplózva
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #648 Dátum: 09 jún 10, 17:29:25 »

Ha valakit Narutot biztos nem küldi Danzou Sasuke ellen, mert akármennyire utáljuk is, az öreg egy gonosz, számító köcsög, de nem hülye. Másrészt, ahogy előttem is írta már valaki, Narutora - vagyis inkább a benne levő Kyuubira - szuper-fegyverként tekint az öreg, amire vigyázni kell, szóval nem nagyon akarja majd pont egy Akatsuki tag (!) ellen küldeni, aki lenyomta a nyolcfarkút. Azt nem tudja a Raikage sem, hogy a rapper gyerek megúszta a bizniszt, de azt nyilván leírta a levélben, hogy Sasuke belépett az Akatsukiba.

Chakrával is egyetértek, az új Hokage első fontos politikai lépésének annak kell lennie, hogy rendezi/megerősíti a kapcsolatokat a többi faluval.

Az engedelmességre pedig nem lesz panasz. Minden korábbi Hokagét hűségesen szolgáltak a falubeliek, még az Uchiák is kibírtak négy Hokagét, csak a Harmadik második ciklusa alatt kezdtek komolyan cselszövésbe. Ha valaki esetleg nem akarná követni Danzou utasításait bizonyosan nyakon lesz verve, az öreg már csak ilyen.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Fl3gma
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


« Válasz #649 Dátum: 09 jún 10, 17:36:35 »

Hát ugy nézem megin egy jo kis résznek nézünk elébe Nevet Most h tudom mi lesz a vége igy mégjobban várom a jövö pénteket.... Mosolyog
Nah tessék Danzou máris meg akarja öletni szöszkét....ennyit arról h Madara=Danzou...remélem megértette mindenki...ha még ezután se akadnak le a témárol akkor tudom öket sajnálni Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 10, 17:43:24 írta Fl3gma » Naplózva
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #650 Dátum: 09 jún 10, 19:01:05 »

Ma reggel a fejemre elég erős WTF? arckifejezés ült ki az első spoiler miatt..nemigazán most kéne megköszönni Hinatának a vallomást és a mentősdit...
Előbb nyírják ki Danzot és aztán Nevet



Aztán most kicsit meglepődve látom, hogy Danzou ki akarja nyiratni Sasukét...mégis mi a francért? O_o
Az eheti manga is érdekesnek látszódik ezek alapján Nevet

« Utoljára szerkesztve: 09 jún 10, 19:05:16 írta Aysee » Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #651 Dátum: 09 jún 10, 19:16:07 »

Hát nem is tudom, vajon miért?
Várjunk lehet, hogy azért mert 3 éve (vagy több, tudja a franc hogy telik itt az idő) elhagyta a falut, aztán együtt gonoszkodott Orochimaruval, de elötte még feltörölte a padló Narutóval, aztán az utána küldött csapattal is feltörölte a padlót, és miután megölte az egyetlen testvérét, hozzácsapódott az Ninjavilág elsőszámú gonosz szervezetéhez, és hobbyból más országok Bijuu-jaira vadászgat + el akarja pusztítani Konohát.
Áh, de biztos nem ezért.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #652 Dátum: 09 jún 10, 19:29:52 »

És ez Danzounak hol számít szerinted? Nevet
Konohát nagyívből leszarja, csak a ninjavilág ura akar lenni....
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 10, 19:37:20 írta Aysee » Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #653 Dátum: 09 jún 10, 19:40:10 »

Hát hogy rohadt erős,és veszélyes konohára+elég könnyen befolyásolható gonosz részről!

Most danzou-t lehet nevezni sunyinak,patkánynak vagy *********,de igazából attól még konoha érdekeit nézi,csak ugye ő máshogy kezelné a dolgokat,mint narutoék,ezért is egy negatív szereplő,de attól ő még nem akar rosszat a falunak/országnak(kivéve ha ő madara)!

Aysee:szerintem te összekevered Pein-el Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 10, 19:46:06 írta con » Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #654 Dátum: 09 jún 10, 21:11:53 »

 NevetÉrdekes résznek nézünk elébe. Szerintem is ejteni kell a Danzou= Madara elképzelést. De hogy ki eza  Danzou arról egyenlőre fogalmunk sincs. Viszont kétlem hogy Narutot jelölné ki arra hogy ölje meg Sasukét, mert azt mindenki tudja hogy Naruto nem öli meg sasukét hanem visszahozza a faluba. Én sztem Kakashi lesz elküldve, hogy nyomja le a Sasukét, mert Danzounak egyébként is jobb lenne ha riválisa Kakashi nem élne...De az is lehet hogy már az ANBU mozgásba lépett és nem bízza a véletlenre a gyilkolást...
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 10, 21:21:32 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #655 Dátum: 09 jún 10, 21:32:45 »

Hát ezt nem hinném, Danzou nem hülye, tudja, hogy az ANBU Sasuke ellen édes kevés, szerintem valószínű, hogy megint valami ANBU gyökeres nagyágyút fog küldeni. xDD

Mindenesetre kiváncsi vagyok mihez fog Naruto kezdeni, mert egyenlőre két választása van, hogy megmentse Szöszkét, vagy hátrahagyja a faluját vagy szembe száll Danzouval és ugye mindkettő árulásnak minősül, aminek halál a büntetése. Mosolyog
Naplózva

L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #656 Dátum: 09 jún 10, 22:49:24 »

Narutot nem hinném, hogy utánaküldi, inkább vmi ismeretlen anbu gyökérre szavaznék, már ha a spoiler igaz.
1. Benne van a démon, és azt ő is tudja, hogy Pein is ki akarta szedni belőle, na most az ismeretlen volt, Sóska meg mégis csak egy gyermekkori barát, nem úgy harcolna ellene. És az érzelmek mindig csak bajt okoznak...
2. Akár tetszik, akár nem, Naruto papíron csak egy genin, hiába van jóval magasabb szinten, mint körülötte bárki más, arról nem beszélve Danzou szemében nem megbízható a feladatra. Ennek oka az 1. pontban...  kacsint
 Mondjuk nekem az is eléggé fura, hogy vajon a hídépítő ennyi év után miért pont Sasukétől akarna bármit is -mert ha jól emlékszem, nem ő virgonckodott-, akkor már inkább Kakashi.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Ichigo Dave
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


« Válasz #657 Dátum: 09 jún 11, 08:45:48 »

Hogy mit akarhat Sasuketol! Nos biztosra nem venném de emlékszetek mikor nemrég Sasuke ott járt a Nagy Naruto hídnál (Suigetsu ott szerezte meg Zabuza kardját)! Mi van ha akkor Tazuma épp arra járt és látta őt és biztos elcsodálkozott hogy mit kereshet ott Sasuke.
Naplózva
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #658 Dátum: 09 jún 11, 13:59:27 »

MH-n az utolsó hiteles spoiler, amikor megtudják hogy Danzou a HOkage, mindenkiből előtör a MI?? Naruto meg csak egyszerűen NO!! Na ebből az lesz, hogy csúnyán büntetni fog, és ott van Fukusaka, aki elég hiteles és kiállna Naruto mellett, na akkor kire hallgatnak??

Narutot nem küldi, mert nem ölné meg, de nem lennék meglepve, ha ezekután elmenne a faluból! Van pár sinobi nemzet aki befogadja!
Tazuna meg mondom megtalálta Sasuke családját Nevet Nevet
Naplózva
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #659 Dátum: 09 jún 11, 14:12:01 »

Valaki megmodaná hogy melyik fejezetben  volt az amikor ott van Sasuke a "nagy naruto hid"nál? Köszi..

NA holnap már mindent megtudunk Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!