24 szep 23, 23:21:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 243 244 [245] 246 247 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 827077 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #3660 Dátum: 11 jún 15, 19:00:11 »

Az a baj hogy Kishi mindenkit meg akar velünk kedveltetni.Ez kezd nekem nem tetszeni.Eddig Tobi "múltját" nem tudjuk biztosan de a végén remélem nem valami jó tündért fog belőle kihozni a mester.Illetve Orochimaru-t se bújtatta még angyalbőrbe, amitől nekem mindig ő marad a kedvenc gonoszom!  Ördögi
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3661 Dátum: 11 jún 15, 19:05:22 »

Már miért lenne lényegtelen, hogy szép összeget kaszál? Ha ingyen csinálná, csak a közönség szórakoztatására, akkor egy rossz szavam/szavunk nem lehetne a mangaka felé, de így azért kicsit más a dolog. Lehet velem van a baj, de én nem szeretem az olyan fejezeteket, amiknek tulajdonképp semmi értelme, csak arra jó, hogy minél jobban elnyúljon a történet és - a te szavaiddal élve - minél szebb összeget kaszáljon Kishimoto.

Naruto meggyőző képességével - itt megköszönöm hogy elolvastad az egész hozzászólásomat és értelmezted is - régebben semmi bajom nem volt, kifejezetten epic jelenetek voltak. Viszont Zabuza, Tsunade, Gaara, Nagato stb... után már mást is kitalálhatna szerintem Kishi ha mindenképp rossz karakterből pozitívakat akar kreálni.

Most nem azért de ez tényleg komoly Nevet Abból, hogy nem tetszik, hogy Naruto minden egyes komolyabb ellenfelét a szokásos szent hegyi beszédeivel "megtéríti" sikerült kikövetkeztetned, hogy én csak az öldöklést látom a harcokban? Nevet Te tudsz valamit amit én nem... Mellesleg Naruto jellemfejlődésével jönni megint csak necces azok után amiket az alábbi oldalaknál alkotott:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/513/9
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/513/19 (itt megjegyzem annak a méteres tatuf--nak muszáj volt ott lennie...)
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/514/7

Ugye tulajdonképp az egész manga Naruto jellemfejlődéséről szólt, ezek a képkockák épp az ellenkezőjét mutatják. Ennél még a sorozat elején is több esze volt véleményem szerint.

De ez itt már off, szerintem a Naruto dumában folytassuk.

Az tényleg szép lenne ha a végén Naruto Tobiból is kihozná a kis angyalt és csinálna belőle egy Nagato kettőt. Bár még mindig jobb mintha Sasukével tenné ezt...
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3662 Dátum: 11 jún 15, 21:11:54 »

Moderátor:
Ahogy Mistich mondta volt:

... De ez itt már off, szerintem a Naruto dumában folytassuk. ...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #3663 Dátum: 11 jún 22, 10:29:34 »

Oh anyám borogass, remélem igaz Madara bácsi mesterkedése. Nekem tetszene egy új, táposabb Pein. Gonoszokból sohasem árt, ha sokan vannak.   Ördögi
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3664 Dátum: 11 jún 22, 11:42:07 »

Úh ha ez tényleg igaz, akk nem semmi manga lesz Nevet bár tuti csak az utolsó oldal lesz madarának szentelve, de nagyon kemény lehet az új 6osfogat.
Naplózva
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #3665 Dátum: 11 jún 22, 11:56:09 »

Ha igaz, hogy a régi jinchuurikikből születik meg az új Pein, akkor érdekes, hogy ki fogja őket irányítani? Kabuto az Edo Tenseien keresztül, vagy Madara a "Sharinnegannal". Lehet, hogy ez konfliktusforrás lesz köztük.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 22, 11:56:49 írta Tomimaru-sama » Naplózva

Tomi is a good boy.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3666 Dátum: 11 jún 22, 12:31:29 »

Milyen poén lenne ha az új Pein-eket mind ketten irányítanák Nevet
Tobi: Menj balra
Kabuto: Menj jobbra
Nevet

Bár amúgy valószínűleg Kabuto mivel mégiscsak edo zombik, a szemek nem sokat számítanak abban ki irányítja őket.
Mondjuk amúgy érdekelne, hogy kaptak az edo Zombik új szemeket, nem úgy van, hogy ha megsérülnek akkor rögtön regenerálódnak? Hogy vették ki a szemeiket ha utána azok visszaregenerálódnak? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 22, 12:34:11 írta Exkirion » Naplózva

Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #3667 Dátum: 11 jún 22, 12:44:07 »

Elvileg szerintem a Rinnegan számíthat, ha Tobi belő nekik 1-2 piercinget, de ez majd kiderül, ha lesznek képek.
Naplózva

Tomi is a good boy.
Atesz91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #3668 Dátum: 11 jún 22, 12:50:22 »

Mondjuk amúgy érdekelne, hogy kaptak az edo Zombik új szemeket, nem úgy van, hogy ha megsérülnek akkor rögtön regenerálódnak? Hogy vették ki a szemeiket ha utána azok visszaregenerálódnak? Nevet

Nem hinném, hogy edo zombik. Szerintem egyszerűen az elkapott host-ok holttestei. Mint az előző Pein generáció. Így az is esélyes, hogy Madara irányítja őket.
Naplózva

Hard work never killed anybody, but why take a chance?
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #3669 Dátum: 11 jún 22, 12:58:00 »

Jézusom nem semmi lesz ez!Tobi most eljátssza Nagato-t és csinal 6 pein-t, bef*sok!  Ohh My God Ezek után kis durva chapter-ek fognak jönni!  Ördögi
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3670 Dátum: 11 jún 22, 13:40:04 »

Mondjuk amúgy érdekelne, hogy kaptak az edo Zombik új szemeket, nem úgy van, hogy ha megsérülnek akkor rögtön regenerálódnak? Hogy vették ki a szemeiket ha utána azok visszaregenerálódnak? Nevet

Nem hinném, hogy edo zombik. Szerintem egyszerűen az elkapott host-ok holttestei. Mint az előző Pein generáció. Így az is esélyes, hogy Madara irányítja őket.
Na az szép lesz, ha még jinkjuurikibkből is 2x annyi lesz... Főleg hogy kabuto zombijai hallhatatlanok, és kekkei genkaiuk van, madara zombijainak meg sharingan és rinnegan kombója Nevet
Naplózva
hirariko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163



WWW
« Válasz #3671 Dátum: 11 jún 22, 14:40:02 »

Ez komoly lesz így, madara bácsival, én még azt szeretném madarától, hogy tanulja meg az edo tenseit és a sharinganokból kinyerve DNSt ébresszen fel 1 jó adat Uchihát, na az kéne, még Sasuke szüleit is felkéne :DDD
Naplózva

Az aláírás Chakra, a moderátor törölte, mert: Ez nem a reklám helye. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3672 Dátum: 11 jún 22, 19:31:13 »

A Naruto manga 544. fejezet a www.naruto-kun.hu -n.
Ide mostantól a 545. rész spoilereinek megbeszélését várjuk.

Továbbá:

Ez a "Naruto manga - Spoiler megbeszélés" téma.

Itt a következő rész spoileréről lehet beszélgetni. De csakis arról és aki ezt nem tartja be, 1 hét kitiltás. Vagyis amíg nincs spoiler, addig ide tilos írni.
Spoiler belinkelése szintén tilos.

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #3673 Dátum: 11 jún 29, 12:19:25 »

javítsatok ki ha véletlen rosszul látok, de ti hny rasengant láttok naruto feje felett? Mert én 6ot látok, de csak 1 chakra kezet, meg ugye a sajátja. elég érdekes lesz Mosolyog
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3674 Dátum: 11 jún 29, 13:44:35 »

A Naruto manga 545. fejezet a www.naruto-kun.hu -n.
Ide mostantól a 546. rész spoilereinek megbeszélését várjuk.

Továbbá:

Ez a "Naruto manga - Spoiler megbeszélés" téma.

Itt a következő rész spoileréről lehet beszélgetni. De csakis arról és aki ezt nem tartja be, 1 hét kitiltás. Vagyis amíg nincs spoiler, addig ide tilos írni.
Spoiler belinkelése szintén tilos.

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 243 244 [245] 246 247 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!