24 szep 27, 16:17:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 18
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A legjobb játék amivel valaha játszottál.  (Megtekintve 71182 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #195 Dátum: 12 jan 26, 20:40:42 »

Hát valszeg a Dragon Ball Budokai séria egyike, ha konzolt nézünk.
MMORPG:DBO vagy WOW.
"Sima" Verekedős: Tekken
M.U.G.E.N.:One Piece Colosseum
FPS:Fuuuuuuu...Itt nem tudok dönteni, de régen a Battlefield Heroes-t nyomtam 1 haverral, szóval ezért a BH talán   ikszdé
       Mondjuk volt jobb is, de ugye társaságban jobb minden  Mosolyog
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #196 Dátum: 12 jan 26, 21:12:29 »

A legjobb? konzol, assasins creed, modern warfare.Pc? fable, morrowind.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #197 Dátum: 12 jan 27, 13:50:24 »

Ha már konzol az se mind1, hogy milyen.
Xbox-on számomra a Gears of War a nyerő szorosan mögötte az Army of Two, PS2-ön God of War (PS3-mam nincs, de valószínű, hogy ott is a GOW vinne mindent), PS1-en Tekken 3 és nem maradhat ki a sárga kazettás Nintendo a Super Mario-val Nevet.

Assasins Creed 1-el játszottam és nem tetszik... Az hogy menjek ide öljem meg X-et és másszak fel 25 házra, figyeljem meg az embereket, majd ezt csináljam meg 125x valahogy nem jön be. Aztán lehet, hogy a többi része jó/jobb, de az 1 elvette a kedvem attól, hogy bármelyik kipróbáljam.
Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #198 Dátum: 12 jan 27, 14:56:31 »

hm
eddigi legjobb
hát...nehéz...Szerintem  Final Fantasy 7, mindent tud a mai napig tökéletes.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #199 Dátum: 12 jan 27, 15:07:53 »

Régebben már írtam, de a kedvenc játékom a Black&White első része, de ha azt vesszük, hogy melyik az a játék amivel a legtöbbet játszottam, akkor a Digimon World első része nyerne toronymagasan. Annó azt rongyosra játszottuk haverral és mindig harcoltunk egymással multiplayer módban.
Viszont a legjobb játék hmmmm az elég nehéz kérdés. Talán a Persona 3, de szerintem erre a kérdésre csak úgy lehet választ adni ha lebontod fajtákra.

JRPG ben nálam a Shin megami tensei: Persona 3 FES visz mindent
Bunyós játékok közül jelenleg a Soul Calibur 3. része, kíváncsian várom az 5. et (jövő héten jön ki)
RPG ben talán a Skyrym a legjobb amit eddig láttam
RTS ből nem játszottam sokkal de azok közül talán az Age of Mythologyes, the titans a legjobb
Ha viszont csak fima fun partyjátékot nézünk akkor szerintem nehéz lenne jobbat mondani a Ps1 es Team Buddies-nál
Naplózva

Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #200 Dátum: 12 feb 12, 14:12:17 »

Ha már konzol az se mind1, hogy milyen.
Xbox-on számomra a Gears of War a nyerő szorosan mögötte az Army of Two, PS2-ön God of War (PS3-mam nincs, de valószínű, hogy ott is a GOW vinne mindent), PS1-en Tekken 3 és nem maradhat ki a sárga kazettás Nintendo a Super Mario-val Nevet.

Assasins Creed 1-el játszottam és nem tetszik... Az hogy menjek ide öljem meg X-et és másszak fel 25 házra, figyeljem meg az embereket, majd ezt csináljam meg 125x valahogy nem jön be. Aztán lehet, hogy a többi része jó/jobb, de az 1 elvette a kedvem attól, hogy bármelyik kipróbáljam.

Az első rész nagyon gagyi ... De pl ha kipróbálod a revelations-t ami mások szerint a sorozat 3.adik helyén van csak  akkor rögtön rákapsz a sorozatra Nevet Nekem a revelations annyira bejött hogy miután kijátszottam csak öldösni még elővettem 1 csomószor
Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #201 Dátum: 12 feb 13, 07:40:35 »

A legjobb? konzol, assasins creed, modern warfare.Pc? fable, morrowind.

A fable igazi konzol játék, kár pc-én magasztalni.
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #202 Dátum: 12 feb 13, 10:32:22 »

Te miről beszélsz? A fable pc játék. Az egy dolog hogy a 2. 3. része konzolos vacak lett. De szerintem batai az 1-re gondolt, mivel nem írt számot... Hmm most látom van xbox-ra is elméletileg. De mindegy a fable 1 akkor se olyan volt mint a játékok manapság, hogy a konzolos gémet átdolgozzák pc-re és egy borzadály lesz belőle emiatt. Annak még normális a pc-s része és nem konzolos vacak irányítása és rendszere volt.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 13, 10:35:15 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #203 Dátum: 12 feb 13, 10:40:12 »

Nálam a Skyrim is ezrét nem rúg labdába. Túl sok benne a konzolos beütés. A lebutított dolgokról már nem is beszélve:(
Az évjátéka cím jogosan az ővé, de nem a legjobb játék amivel játszottam sőt! Még csak nem is a legjobb elder scroll sorozatból.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #204 Dátum: 12 feb 13, 13:46:40 »

Én skyrimot pc-n meg xbox-on is játszottam és xbox-on könnyebb bár lehet csak azért mert először xbox-on aztán amikor tönkre ment a cd letöltöttem gépre Nevet Xbox: Assassin's creed Revelations és MW3 (ezek közt nem bírtam dönteni Nevet) PC: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 13, 13:47:21 írta Andor2000 » Naplózva

hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #205 Dátum: 12 feb 13, 15:08:50 »

Xboxon az MW3, a BF3 meg a Assassins Creed Brotherhood a legjobb.
PCn A Heroes III és Heroes IV(Ha megtanulsz szkriptelni a pályakészítőn, akkor akár saját történetet is csinálhatsz ), na meg a Gothic 2 és 3. Igen a 3 és nem írtam el Nyelvesít
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
samat
Vendég
« Válasz #206 Dátum: 12 feb 13, 16:13:46 »

Assassins creed brotherhood, little big planet 2 , god of war triology és elder scrolld V : SKYRIM
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #207 Dátum: 12 feb 13, 16:34:52 »

Miért van mindenki annyira oda az assassins creedért? Hmm... Szerintem egy szánalom, nem is vittem végig, ment a kukába. smirksweat
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #208 Dátum: 12 feb 13, 16:39:37 »

Annak persze hogy az aki csak az első részét próbálta  Nevet Ha meg már a többivel is játszottál akkor nem tudom mi lelt téged az nemnormális jelenség  smirksweat
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #209 Dátum: 12 feb 13, 16:42:19 »

Én amikor kipróbáltam az első részét nagyon megfogott, nekem nagyon tetszett, a második része, meg a Brotherhood már kegyetlen jó Mosolyog Úgyhogy nálam ezek megnyerték abba a kategóriába a legjobb játék címét Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 18
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!