24 szep 23, 06:17:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 24
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Pein jutsujai  (Megtekintve 85935 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #180 Dátum: 10 aug 06, 23:17:30 »

Nem tudjuk, tudte-e egyáltalán akkro, hoyg iylesmire is képes lehet. Részemről kétlem.

Egyébként Konan uygan azt modnta, Nagato a hetedik Peion, de azt is, hoyga  msáik aht erejét birtokolja, a Rinnie Tensei pedig a Pokoli Birodalomhoz tartozhatott leginkább.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 06, 23:21:22 írta STM » Naplózva
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #181 Dátum: 10 aug 06, 23:25:11 »

Nem véletlenül mondta Konan, hogy a 6 Pein jutsuit képes használni ÉS, hogy a szemeinek hatalma van élet és halál felett. (Most néztem vissza) Felesleges lett volna kiemelni, ha ez nem különálló dolog lenne.
Amúgy igaz, hogy a Pokoli birodalom idézte meg ugyanazt a szobrot, de ez még nem bizonyítja, hogy lelkek visszaadására is képes volt.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #182 Dátum: 10 aug 06, 23:34:48 »

Elképzelhető, sőt, erősen valószínű, hoyg igazad van. Végülsi, ah másnem, akkor a mréték az, ami miatt az "igazi Peinnek" kell csinálnia, hogy azért vitatkozzak egy kicsit, a chakra átadás biztos jelent valamiféle korlátozást.
Nem emlékeztem, hoyg így fogalmazott.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 06, 23:41:51 írta STM » Naplózva
notarget
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 89

sugárzó, földönfutó anomália


« Válasz #183 Dátum: 10 aug 08, 14:21:49 »

Rachet ha nem képes lelkek viszaadására akkor mégis hogyan értette Nagato azt hogy:
"Az emberek akiket konohába érkezésem óta megöltem megmenthetőek"
aki élet és halál felett ál (legalábbis konan szerint) az ezt az apróságot is meg tudja tenni vagy ezt csak én gondolom így?
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #184 Dátum: 10 aug 08, 14:56:51 »

Rachet ott a Pokoli Birodalom Peinről testről beszélt, te pedig most magáról Nagatóról. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
notarget
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 89

sugárzó, földönfutó anomália


« Válasz #185 Dátum: 10 aug 08, 16:16:51 »

oké és maga nagato nem tudott volna odaballagni?
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #186 Dátum: 10 aug 08, 17:04:58 »

Először is válaszolok: Nem, mivel fizikailag képtelen volt ballagni.

Másodszor: Ember, te msot itt miről beszélsz?
Naplózva
notarget
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 89

sugárzó, földönfutó anomália


« Válasz #187 Dátum: 10 aug 17, 13:50:57 »

A Éhes szellem birodalom Pein el tudja nyelni a shinra tenseit?
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #188 Dátum: 10 aug 17, 20:23:01 »

Sztem képes vissza adni életet ugyanúgy mint a saját erejével csak nem egyszerre 1 egész falunak. A tönkre vert Pein testeket is megcsinálja. SZal gondolom ha megzabál 1 holtestet, akkor tud bele életet csiholni. Persze ezt már nem tudjuk meg, mivel Nagato már nem él. Szomorú

A shinra tenseit meg nem hiszem, hogy el tudja nyelni mivel az azért nem olyan mint 1 tűz vagy bámilyen elemű jutsu. Gondolom én... Nevet
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #189 Dátum: 10 aug 17, 21:01:47 »

Valószínűleg nem, ez olyasmi mint amikor 'kakashi' megemlítette hogy 'haku' jég technikáját mért nem tudja lemásolni... kábé szerintem itt is ez a helyzet mert pein csak az átlagos látható kézzel fogható jutsukat képes elnyelni.. elemi technikákat például.. de a shinra tensei az más, az nem ilyen elszívható jutsu. Mintha egy sharingant használó ellen akarsz genjutsu-t használni. (kivétel akkor ha te magad is sharingan használó vagy) Szerintem pein is igy van vele hogyha beállna elé egy másik Rinnegan használó az shinra tenseit nyomna nem tudná elszippantani, legalább is szerintem!
Naplózva
notarget
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 89

sugárzó, földönfutó anomália


« Válasz #190 Dátum: 10 aug 20, 23:08:50 »

a pain-eket nagato ugye chakrával írányítja akkor kisame a samehadával el tudná érni hogy ne tudja őket írányítani (mármint úgy hogy kiszívja a testekből a chakrát és azok meg összeesnek mert nincsen mi megtartsa őket)
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #191 Dátum: 10 aug 23, 11:44:02 »

Elvileg igen, viszont Nagato is el tudja szívni az ő chakraját Samehadastól együtt. Nevet Jelentősége nem igazán van, mert Pein hamar elverné a cápalit. PLusz neki még jól is jön ha szívja a chakráját, mivel ezzel bele tud szólni Kisame tudatába és még csak chakra rúd sem kell hozzá. Mosolyog
Naplózva

Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #192 Dátum: 10 aug 28, 23:53:26 »

Nem tudom valaki írta-e már, de érdekesnek találom, hogy Nagato a továbbiakban nem vetette be két technikáját. A Shipu elején, a Gaara arcnál használ egy azt hiszem Shouten no Jutsu nevű technikát. (Itachi-Kisame klón)
Illetve egy ellenség lemásoló technikát is.

Mivel mindkettő képes kekkei genkai lemásolására is, így nem értem miért hanyagolta őket.. Oké, az elsőhöz kell 2 test. Szerintem megoldhatta volna az idéző Pein-el..

Ez kicsit off: Az animében tűnt fel, de a mangában is volt.. Nagato kezéből ugyebár ugyanolyan chakra rudak álltak ki, mint a hátából. De, hogy került az oda? A gedou mazou csak a hátába türemkedett be, nem? Azt pedig nem hiszem, hogy azok 'beszerelésével' kínozta volna magát..
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 28, 23:54:52 írta Rachet » Naplózva
notarget
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 89

sugárzó, földönfutó anomália


« Válasz #193 Dátum: 10 aug 29, 00:22:07 »

lehet jobb chakrakontrolt kap tőlük
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #194 Dátum: 10 aug 29, 13:40:14 »

Lehet ahoz, hogy lemásolja a testeket képességgel együtt bele kell egyeznie annak akiről másolja. Szóval hiába akarja lemásolni az ellenségeit, ha azok nem egyeznek bele.
A másik pedig egy pecsét volt, ha jól gondolom ahoz újra ki kellett volna nyitni a pecsétet... ki az a hülye aki kétszer bele esik?Nevet Gain kívül?Nyelvesít

Ohh és már nem soiler Pein jutsuja:D.

Jut eszembe Ita Kisame ott ült a sziklán ők alkalmazták Pein jutsuját.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 29, 13:43:38 írta Hiei D. Legend » Naplózva
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 24
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!