24 szep 23, 06:17:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 24
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Pein jutsujai  (Megtekintve 85934 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #165 Dátum: 10 ápr 30, 14:07:40 »

ezeket nem feltétlen "kitalálták". magyarul nem az volt, hogy felkelt az ágyból hidan és mondta, hogy "najó, mostantól halhatatlan vagyok, tehát: halhatatlanság no jutsu". ott van például haku, akinek ugye vérvonal képessége volt a jég elem, és tudat alatt tudott ilyen baromnagy tüskéket készíteni (ezzel ölte meg a szüleit). idővel javítgatta és úgy formálta, ahogy kedve tartotta.

a többinek is ilyesminek kéne lennie szerintem.

a kaszája a legkisebb dolog amúgy, szerintem bármilyen kovácshoz bemegy, és mondja, hogy "háromágú, piros kaszát szeretnék", akkor meg is kapja Mosolyog.
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #166 Dátum: 10 ápr 30, 14:12:15 »

Mért? datango leírásának is tulajdon képen az a mondanivalója hogy nem lehet bemérni Peint.
(bár a sharinganos leíráshoz hozzátenném, Deidara harcnál Sasuke a sharingannal ép hogy látta a chakrát a föld alatt lévő aknákban és a levegőben is. Valamint a Naruto harcnál is valamenyire előre letudta olvasni a mozgást)

Am ha a testben képes látnia  chakrát akkor a levegőben mértne látná? Sokan e miatt vélekedtek úgy a kinyerne topikban, Pein vs Itachi harcnál, hogy Ita csak natúrban viszakövetné a levegőben jövő chakrát Nagatohoz. Merthát a sharingan látja a chakrát. Aztán mégse. Hisz Kakashi nem látta ezt Pein esetében. És így vissza is tértem a
« Válasz #153 Dátum: 10 ápr 27, 17:54:07 » írt gondolat halmazomhoz Nevet amiben kifejtettem elképzelésemet.

Deidara harcnál a csakrának volt színe föld elemi színű volt és azt se felejtsük el, hogy ott agyagban volt a csakra ami dettó szilárd. Viszont Nagato Rinneganja látta a konohát körülvevő erőteret és ez a csakra adóvevős csakra áramoltatás más hullámhosszon műkszik lehet, hogy nincs színe a csakrának azon a hullámhosszon vagy csak nem érzékelhető más doujutsuval csak a Rinnegannal.

Én véleményem a jutsu feltalálásról az, hogy a csakrát kell tudni kezelni ehhez meg látni kell a feltalálónak(a legelsőnek) onnantól kezdve kísérletezgetéssel és kutatással bármi megoldható.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #167 Dátum: 10 ápr 30, 14:47:56 »

... (bár a sharinganos leíráshoz hozzátenném, Deidara harcnál Sasuke a sharingannal ép hogy látta a chakrát a föld alatt lévő aknákban és a levegőben is. Valamint a Naruto harcnál is valamenyire előre letudta olvasni a mozgást)

Am ha a testben képes látnia  chakrát akkor a levegőben mértne látná? ...

A fenti dologra a válaszomat lásd ITT (hsz második fele). ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
polcsek10
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11


« Válasz #168 Dátum: 10 ápr 30, 15:42:35 »

Röviden, Chackra kezelés kell és egy kis fantázia ? Mosolyog
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #169 Dátum: 10 ápr 30, 18:47:55 »

öhm nem tudom pontosan (nem is volt szó elvileg erről), de leegyszerűsítve igen Mosolyog
Naplózva
polcsek10
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11


« Válasz #170 Dátum: 10 ápr 30, 20:07:58 »

Vagy azis lehet h szél elemből keverte össze a chakrát pein igy a shira tensei is azért erősebb sebzésü  mint egy jedi lökés xD A chibaku tensei meg valami sötét elemü chakra.  Meg a jouken a hyugak-nál azis egy egszerü tenyér ütés csak megerősitve egy kis chakrával. A kaiton vagy örvény magyarul ismerve edig chakrát irányitva megpörgeti és kivédi a jutsukat meg minden Mosolyog Asszem kezdem érteni ezt az egészet Mosolyog
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #171 Dátum: 10 ápr 30, 21:45:34 »

Az Isteni Birodalom összes jutsuja elég egyértelműen a gravitációt manipulálta (ez lehet a sokat emlegetett "hatodik elem" is).
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #172 Dátum: 10 ápr 30, 21:47:44 »

Most néztem meg egy pár képet a Peinekről és kérdésem a következő.

A csaj peint mi már láttuk valahol (biztos csak én nem tudok róla), és mit tud?
Naplózva







STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #173 Dátum: 10 ápr 30, 23:47:41 »

Ő az új állati birodalom.
Naplózva
polcsek10
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11


« Válasz #174 Dátum: 10 máj 01, 08:52:09 »

Igen az helyettesíti a deidara hajú idézős peint aki meghalt.
Naplózva
PEIN_DEVA
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2


« Válasz #175 Dátum: 10 júl 19, 17:40:03 »

Válaszolva arra, hogy hogy találták ki a jutsukat, itt az én válaszom. Shikamaru az árnyékos jutsuját a családjátol tanulta, a Nara klán birtokolja ezt. Valószínüleg a Nara ősök kísérleteztek a chakra irányításával és fölfedezték ezt. Ugyanígy a többi klánnál.
Pein egy másik eset. Nem véletlenül hívták az előzö rinnegan birtoklót a "hat út ninjájának", valószínüleg ez a rinnegan különlegessége. Így minden egyes út a saját képességeivel rendelkezik. Így az isteni a gravitáció alapúakkal, vagyis a shinra tensei-el, a bansho ten'in-el és a chibaku tensei-el.
Rikudo sennin csak abban különbözik, hogy ő nem osztotta szét a képességeket hat testbe hanem egymaga birtokolta az összeset.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 02, 16:50:28 írta PEIN_DEVA » Naplózva

I will not fail.
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #176 Dátum: 10 júl 19, 19:18:30 »

Ez vonatkozik Nagatora is.
Naplózva

PEIN_DEVA
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2


« Válasz #177 Dátum: 10 aug 02, 16:51:40 »

Na igen. Úgyhogy valószínüleg Nagato találta ki ezt a szétosztós dolgot
Naplózva

I will not fail.
notarget
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 89

sugárzó, földönfutó anomália


« Válasz #178 Dátum: 10 aug 06, 22:19:14 »

De azért csak rá kell nézni Nagatóra és megkapja az ember a választ hogy miért használ "bábokat" a csatában.
meg Konan mondja is hogy nagato tudja használni azokat a képeségeket amiket a bábjai meg használta is az egyiket hogy feltámasszon mindenkit konohában akit ő ölt meg. Ijen alapon miért nem tudta volna feléleszteni akár korábban a meghalt akatsuki tagokat?
Naplózva
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #179 Dátum: 10 aug 06, 22:50:41 »

Ez egy igen jó kérdés.. Talán azért, mert akkor még kishi nem találta ki, hogy Nagato ilyenre lesz képes. Nevet
Mellesleg a rinne tensei nem a 6 Pein jutsui közül való, ahogyan mondva vagyon, Nagato a 7. Pein. Asszem valami olyasmit mondott Konan, hogy ezen a világon élet és halál felett áll.
Szóval az már másféle jutsu volt.. Nem tartom kizártnak, hogy nem csak az az egy jutsu van a rinnegan tarsolyában ebben a témában (csak hát abban a helyzetben más elég érdekes lett volna). A mangából kiindulva, elképzelhető, hogy tudunk még a rinneganról egyet s mást. (Madara ugyebár akar valamit..^^)
Amúgy így visszagondolva - szerintem - Nagato eme állapotát a Hanzo ellen megidézett Gedou Mazo okozta, hiszen a chakrarudak elég keményen kikezdhették a gerincét. Mint láthattuk, azok a rudak utána is ott maradtak.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 06, 22:51:13 írta Rachet » Naplózva
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 24
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!