24 szep 23, 04:12:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 24
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Pein jutsujai  (Megtekintve 85865 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #150 Dátum: 10 ápr 20, 18:01:12 »

lehet csak az akarata tartotta talpon azt miután a dühe elenyészett mindent elborított a szomorúság yahiko miatt
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #151 Dátum: 10 ápr 20, 18:26:30 »

Én nem hiszem, hogy lebénult volna. Lehet, hogy azok a tüskék plussz erőt is adnak neki? és ezért nem volt értelme neki harcba vonulni, úgy hogy azok a baromi nagy tüskék kiálnak a hátábol?
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #152 Dátum: 10 ápr 20, 18:47:34 »

Szerintem egyszerűen a tüskék átszúrták a gerincét.Még Konan ott sikoltozott hogy ne használja,akkor biztos tisztában volt a jutsu hatásaival.Utána csinált magának egy lépegetőt,gondolom kitalálta ezt a "piercinges-irányítós" dolgot,azt leölte a régi Amegakurét Mosolyog
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #153 Dátum: 10 ápr 27, 16:54:07 »

Naruto Manga témából átjöttem ide, hogy itt fejtegessem a monumentális gondolataimat. xD Pein Jiraya Naruto témakörben. Nevet remélem ez jó topik.

Pein chakrálya eleve különleges volt. Nemtudták nyomon követni még Konohában se. Semmien módszerrel. Se Shino klánja a bogarakkal, se a Hyuga klán. Sem a chakraérzékelők nemtudták belőni Nagato helyzetét. Jiraya esete meg mutatja hogy valszeg a testek egyén chakrályát is nehéz szemmel tartani. Szerintem valahogy rejtve küldte a chakrát. Ahogy  a mangában mondták olyan frekvencián amit nemtudnak lekövetni. Azaz egyfolytába váltogatta.

Sokan felvetették hogy Sharingannal lehet e látni? valszeg ha a byakuganal se látták akkor nem. A frekvencia lehet olyan amit a chakra látásra specializálódott szemek se látnak. Példának hozom a fényt. Hiába specializálódott a szemünk a látásra, a nap fényében, azért bizonyos színtartományokat fénytartományokat nem látunk. PeinChakrályánál is szerintem így lehetett. Hiába van egy eszközünk pl byakugan vagy sharingan, vagy bármi más chakra érzékelőnk. Ha Nagato olyan frekvenciában, olyan tartományban képes a chakrályát küldeni a testeknek, amit ezek nem látnak. Jiraya e miat tnem érezhette Nagatot, vagy a többi (már harcra kész) Peint. És ezért nemtudták belőni Nagatot. Annak ellenére hogy egyfolytába sugározta a chakrályát 6 külömböző testbe. Naruto is csak azután volt képes belőni, miután szószerint becsatlakozott a hálózatba. Nevet A fekete cumót magába vágta. És a Senin formával vissza követte az adást.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #154 Dátum: 10 ápr 27, 18:08:49 »

igen, ezt eddig is tudtuk.

viszont: chakrája, nem chakrálya!
Naplózva
boomBUSH
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 70


« Válasz #155 Dátum: 10 ápr 28, 14:18:15 »

Ez mind igaz. De a Pein testekben lévő chakrát látták ha jól tudom. A manga témában arról szól a vita, hogy a pein testekben miért nem látta Jiraiya a chakrát. Az vagy úgy lehetséges hogy Jiraiya nem érzékeli a chakrát, vagy úgy hogy a testekben nincs chakra. Bububo amit írtál az mind azért volt, hogy megtalálják az ún. "adót" vagyis nagatot.
Naplózva

Peace is a lie; there is only passion.
    Through passion, I gain strength.
    Through strength, I gain power.
    Through power, I gain victory.
    Through victory, my chains are broken.
    The Force shall free me.
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #156 Dátum: 10 ápr 28, 14:22:50 »

Szerintem az első azért lehetséges,mert jiraiyanak szüksége volt a 2 béka öregre hogy tudjon sennin mode-ot csinni.A másik pedig azért mert a halott emberekben nincs chakra,max Nagatoét érezheti.nekem ez a 2 ötletem van
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
boomBUSH
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 70


« Válasz #157 Dátum: 10 ápr 28, 14:24:00 »

Mégis az anbus csávó azt mondta amikor tsunadehoz ér hogy lenyűgöző a chakrája(a yahiko pain volt ott)
Figyelj mit írsz, mert ezzel az én igazamat támasztod alá, ha egy anbus meglátta yahiko testben a chakrát, és ha Jiraiya is tudta volna, akkor ő is látta volna.
Naplózva

Peace is a lie; there is only passion.
    Through passion, I gain strength.
    Through strength, I gain power.
    Through power, I gain victory.
    Through victory, my chains are broken.
    The Force shall free me.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #158 Dátum: 10 ápr 28, 20:03:06 »

Bububo:

Ezeket honnan tudjuk? Tudtommal senki sem próbálta se chakraérzékelő képességgel, se Byakugannal, se Sharingannal visszakövetni a chakra-adást. Hiszen nem is tudták, hogy ilyesmit kell keresni. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #159 Dátum: 10 ápr 28, 20:18:31 »

Szerintem ezt nem is lehet ilyen módon visszakövetni. A vevő gondolom azért van, hogy csak az az adott személy érzékelje, aki a vevővel rendelezik. Ez olyan lehet, mint a rádio, ha nincs vevő készülék, akkor nem is tudod, hogy van adás.
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #160 Dátum: 10 ápr 28, 20:27:31 »

Chakra! Hát onnan hogy figyelemmel követték a harcot. Pl Hinata. Feltünt volna neki ha egy 50 kilóméteres charka nyaláb tart a test felé, valahonnan a távoli éterből. Am ha érzékelhető formában kapta volna a chakrát, biztos hogy feltünt volna. Sharinganra: Kakashi se látta a két Pein testnél, hogy nézdmár egy Chakrasáv érkezik a testekbe. :| Jó igaz nem hangzott el konkrétan hogy "nézem a sharingannal és nem látom a chakrát hogy honann jön". De lelehet következtetni a tényekből, hogy nem észlelte. Magyarul nem látta.

Az érzékelőkre meg annyit. Hogy elhangzott a mangában hogy keresik a forrást. Nyílván nem vízkereső pálcával. Csak Nagatokoma váltogatja a frekvenciát.
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 28, 20:34:30 írta Bububo » Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #161 Dátum: 10 ápr 30, 09:42:59 »

A byakugan másodiknak felírt képessége szerint "being able to see through solid objects, and can use a degree of telescopic sight." azaz , képes átlátni szilárd tárgyakon, és emberi testekben így látja meg a chakrát, de a levegőben nem érzékeli, mert nem csakraérzékelő képesség Mosolyog

A harmadik képessége a byakugannak az hogy "greatest uses of the Byakugan is the ability to see chakra, as well as the chakra circulation system inside another's body." tehát látja a csakraáramlást de csak a testen belül, elvégre is ne felejtsük el a byakugan thai jutsu orientált...

A sharingan  "The first of the Sharingan's powers is being able to see the chakra flow. "  első képessége az hogy látja a csakra áramlást (viszont ezt is csak a testen belül, hogy képes legyen megzavarni, az ellenfelét hiszen ez genjutsu orientált képesség.)

Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #162 Dátum: 10 ápr 30, 12:35:17 »

A lényeg, hogy 10 öregasszony se tudná megmondani, hogy lehetett e volna érzékelni a jelet vagy sem. Talán a 11.  Mosolyog
Azt viszont tudjuk, hogy ha becsatlakozol a mátrixba és van sennin módod, akkor igen. Nevet
Naplózva

Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #163 Dátum: 10 ápr 30, 12:54:27 »

Mért? datango leírásának is tulajdon képen az a mondanivalója hogy nem lehet bemérni Peint.
(bár a sharinganos leíráshoz hozzátenném, Deidara harcnál Sasuke a sharingannal ép hogy látta a chakrát a föld alatt lévő aknákban és a levegőben is. Valamint a Naruto harcnál is valamenyire előre letudta olvasni a mozgást)

Am ha a testben képes látnia  chakrát akkor a levegőben mértne látná? Sokan e miatt vélekedtek úgy a kinyerne topikban, Pein vs Itachi harcnál, hogy Ita csak natúrban viszakövetné a levegőben jövő chakrát Nagatohoz. Merthát a sharingan látja a chakrát. Aztán mégse. Hisz Kakashi nem látta ezt Pein esetében. És így vissza is tértem a
« Válasz #153 Dátum: 10 ápr 27, 17:54:07 » írt gondolat halmazomhoz Nevet amiben kifejtettem elképzelésemet.
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 30, 12:55:17 írta Bububo » Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
polcsek10
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11


« Válasz #164 Dátum: 10 ápr 30, 13:22:53 »

Én egy dolgot nemértek. azt tudom hogy a jutsukat  tekercsekből tanulják De ezeket hogy találják ki?? Valami jutsu csináló jutsu? xD Mert a rasengant könnyű mivel a kezébe irányitja a chakrát. De például shikamaru árnyékai meg hidan halhatalansága. Ezeket hogy hozták létre? Mert a halhatatlanságot valami könyvből v iylesmiből tanulta. De a kaszáját is honnan szerezte...? És Yahiko pein? Hogy találta ki a shira tenseit meg a banshou tenint? Na meg el ne feledkezzünk a Chibaku tensei ről...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 24
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!