24 szep 23, 04:18:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 24
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Pein jutsujai  (Megtekintve 85887 alkalommal)
0 Felhasználó és 40 vendég van a témában
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #105 Dátum: 09 máj 22, 09:20:48 »

Na mondjuk azért az már elég kemény lenne, ha Naruto ugy harcolna a továbbiakban, hogy Rinnegan + Sennin forma. Mosolyog
Mondjuk akkor nem kellene sokat célozni a rasenganokkal. Banshou Tennin azt csatt bele! Nevet
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #106 Dátum: 09 máj 22, 09:30:08 »

Ezt a Rin'negan átadósdit én is elég vad ötletnek tartom. Az, hogy jutsut lehet átadni az egy dolog, de szemet max. műtéti úton lehetne átadni. Ahhoz meg kéne egy orvosi ninja. Meg azért Narutonak már így is van elég tudása, szóval nem hiszem, hogy szüksége lenne még erre is. Mondjuk teljesen persze nem zárhatjuk ki annak a a lehetőségét, hogy Nagato átakar adni vmit Narutonak.
Naplózva


Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #107 Dátum: 09 máj 29, 21:28:10 »

Mi van ha Rin'negan nem is dojutsu, sőt még nem si kekkei genkai?

Nagy valószínűséggel feltételezhetjük, hogy a Peinek képességei a Rin'negánból származnak.
Viszont, semmi olyan hozzáfűződő jutsut nem láttunk, ami valahogy a látás speciális téren történő javulásával kapcsolatban.
S a karikás szemek inkább jelölői a ninja képességeinek (kb hasonló mint amikor Naruto Youko csakráját használja)

Jirajia mondta nagatonak, hogy ugyan az a Rin'neganja van, mint Rokudo-senninek, viszont azt nem említette, hogy jahiko az ő leszármazotta lenne.
Valamint Rokudo aszem szerzetes volt vagy mi, szal nem valószínű hogy voltak 8utódai, ha mégis, valamint Nagato is a lszármazottja, akkor hogy hogy ilyen nagy ideig nem jelent meg a Rin'negan? (Persze ,lehet csak azért nem tudunk a köztes időszakban élő Rin'negan használókról, mert még Kishi által nem lettek megemlítve)

Nekem valami olyan elképzelésem van, hagy a Rin'negan lelkekhez hasonlóan képes reinkarnálódni, és birtokosának halála után másba költözni, de nem együtt vándorol az elhunyt lelkével...

...hmm többet nem tudok kitalálni xD
Naplózva

kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #108 Dátum: 09 máj 29, 22:35:12 »

Hát ja. Nagato szülein nyoma nem volt a képeségeknek( szinte közük nem volt a sinobi élethez) de viszont Nagato tudta ,hogy a Rokudo sanin fejlesztette ki a ninjutsukat, bírt minden csakratipussal és ő csinálta a holdat is (lehet, hogy ezt  Jiraja mondta neki de a holdat nemhiszem...) szal ha nem reinkarnáció akkor valami genetikailag kódolt tudás egy olyan kekkei genkainál is nagyobb cucc Nevet vagy Rokudo ügyködése, hogy később is megadasson valakinek az ereje.(ez meg olyan Oro style tiltot jutsu mint  Yamatonál )
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
kisnyakas
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


WWW
« Válasz #109 Dátum: 09 máj 30, 09:11:28 »

szerintem ahoz, hogy kiderüljön a Rin'negan titka még várnunk kell jó sokáig Nevet am mivan ha a Rin'negan eltér a többi kekkei genkai-tól és ez a nagyhatalmú harcosoknak adatik meg? Vagy vegyük alapul a sharingan-t amikor megszületett Uchiha Madara benne volt a tengu király vére és minnél több generáció született annál gyengéb lett a " tengu vérvonal "
és egyszer valamiért valaki nagyobb mértékben örökölte a vérvonalat és ezért felébresztette magában a mangekyou sharingan-t és lehet, hogy ilyesmi elven alapszik a Rin'negan ráadásul kb majdnem 1 időpontban jött létre o_O



Tudom , hogy nehezen érthető amit mondtam mert nincs jó fogalmazó adotságom . De szentem azért kivehető a lényeg ez az én elvem:D
Naplózva

Beazonosítottan azonosítás nélküli azonosíthatatlan vagyok
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #110 Dátum: 09 máj 30, 10:00:38 »

A tengu elméletet már majdnem 1,5 éve megcáfoltuk. Egy jól kitalált hülyeség.
És Rinneganról valószinű hogy Madara fog majd mesélni a saját storyjában hogy hogyan szedte össze az akacukit és hogyan fedezte fel Pein-t.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Tobi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72

Rosszvér Robi


« Válasz #111 Dátum: 09 júl 13, 21:47:57 »

a Pokol Birodalma és az Emberi Birodalom között mi a különbség?
vagyis a Pokol Birodalma azzal a nagy szellemmel elveszi az emberek lelkét és megtudja amit tudtak és fordítva, vissza is tudja adni... és akkor mi szükség van az Emberi Birodalomra ami ugyanezt tudja csak a kezével veszi ki és nem tudja visszacsinálni? tehát még kevesebbet is tud...
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #112 Dátum: 09 júl 13, 22:19:09 »

Hát a pokol birodalom nem tud az elmékben olvasni,ő csak újra tudja élesztgetni a testeket,és lelket szívni azzal a szellemmel amit említettél,míg az ember birodalom olvasni tud az emberek elméjében és ő is ki tudja szívni,de neki viszont elég a keze is!
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 13, 22:21:19 írta con » Naplózva
Tobi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72

Rosszvér Robi


« Válasz #113 Dátum: 09 júl 13, 22:27:49 »

úgy emlékszem a Pokol Birodalma is tud olvasni az elmében, amikor Konohamaru szeme elött volt két ninja és mind a kettőnek kiszedte a lekét de az egyiknek vissza rakta és valami ilyesmit mondott hogy ő tényleg nem tudta. (azt, hogy hol van Naruto)
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #114 Dátum: 09 júl 13, 22:30:48 »

Szerintem ha tudna így olvasni az elmében,hogy elszívja az emberek lelkét,akkor már konohamaru és ebisu sem élne,szerintem ő inkább fenyegetőzött és úgy próbált infót szerezni!
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #115 Dátum: 09 júl 14, 13:02:00 »

A Pokol Birodalma Pein nem tud olvasni az elméjükben, csak azt tudja megmondani, hogy hazudtak-e. Aki kamuzott annak elveszi a lelkét.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tobi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72

Rosszvér Robi


« Válasz #116 Dátum: 09 júl 19, 20:38:31 »

á értem, kösz Chakra Nevet
Azon gondolkodtam még, hogy Pein idézett állatai honnan valók? Mert ezek nem közönséges állatok, nem csak hatalmasak, hanem mutánsak is:nugget: az a madár, meg a kígyógyík... mindegyiknek van a hátán valami szakadt szárnyszerüség
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #117 Dátum: 09 okt 01, 17:21:45 »

Ezt mi sem tudjuk Tobi-kun, talán Rikodou hozta őket létre annak idején, és a rinnegan képességeihez tartozik a megidézésük, vagy Pein egy kicsit átszabott néhány legyilkolt állatot (Gamabuntáék után miért ne élhetnének ilyen lények a Naruto-univerzumban), mindenesetre olyan bábok, mint a hat Pein, tehát nincs kizárva, hogy átalakított őket.


Egy másik topicban írtam egy kis összefoglalót a Rinnegan képességeiről, gondoltam bemásolom ide is:
A rinnegan birtokosa képes manipulálni a gravitációt, magához rántani dolgokat, vagy (mintha telekinézést használna) mozgatni azokat a levegőben, bármilyen irányban, taszítani, akár egy óriási gravitációs lökéshullámot létrehozva, ami letarol egy egész várost, vagy éppen egy nagyon sűrű gravitációs magot teremtve, ami magához vonz mindent ami a közelében van (állítólag Rikodou ezzel a technikával alkotta meg a holdat, de ez csak legenda), és valószínüleg így repülni is képes ezzel a gravitáció-manipulációval.
Hatalma van az élet és a halál, vagy inkább a lelkek felett, feltámaszthatja  a holtakat, ha van egy ép test, amibe visszatérhetnek, vagy kitépheti valakinek a lelkét, a halál feletti hatalmát használja a testei "karbantartására" is, és valószínűleg ez a hatalom a lelkek felett teszi azt is lehetővé, hogy másodpercek altt kiolvasson bármit, amit akar egy ember elméjéből.
Rikodou-sennin örökségének részét képzi még a Gedo Mazou, ami lényegében egy hatalmas lélekfaló démonszobor, amit a használója közvetlenül vezérel, úgy, hogy a valami chakravezető fém rudakon át a szobor a gerincéhez kapcsolódik.
Nagato később ebből csinálja meg a "bijuu szívó szobrot".
Feltételezhetően az éhes szellem birodalom ereje is a rinneganhoz köthető, és az is, hogy Nagato minden elemet képes volt használni, és olyan kivételesen hatalmas chakrával rendelkezett.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 01, 17:22:48 írta STM » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #118 Dátum: 09 okt 02, 18:28:30 »

Annyibvan helyesbítenék, hogy (mint felhívták rá a figylemem) a chakrát valamilyen szinten képes érzékelni a rinnegan, hiszen Pein látta a Konoha köröli erőteret is.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 02, 18:30:09 írta STM » Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #119 Dátum: 09 okt 03, 17:21:41 »

Egy érdekes kérdésem lenne, amit lehet már feltettek.

Ridoku mester, a ninjutsu megalapitója és Rinnegan birtokosa. Nah engem az érdekel, hogyha Peinben reinkarnálódott az ereje, akkor Pein miért nem táposabb ennél?
Annak ellenére, hogy a TOP3ban benne van, ha tud rendelkezni az összes elemi manipulációval, illetve fény és árnyék manipulációval, akkor minek nem rendelkezett vmennyi Kekkei Genkai-jal? Hiszen a fa, a jég, a láva, a sav stb ezek mind szimplán elemek keveredése.

Kishi nem akarta volna ennyire agyontápolni?
Naplózva







Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 24
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!